mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2009, 11:22 
Cytuj  
przestańcie offtopicowac

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 lip 2009, 11:30 
Cytuj  
protestuje

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 2 lip 2009, 12:46 
Cytuj  
Ofc ze challenge nie odnosi sie do faction change, ale to odpowiedzi ktore mozna zauwazyc w tym topicu.

Wprowadzaja w 3.2 free epaxy - ludzie sie ciesza bo bedzie latwiej
Wprowadzaja faction change - ludzie sie ciesza bo bedzie latwiej
Wprowadza Item Malla - ludzie beda sie cieszyc bo bedzie latwiej

Tak to wyglada

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 lip 2009, 12:52 
Cytuj  
Cytuj:
Ofc ze challenge nie odnosi sie do faction change

Cytuj:
Wprowadzaja faction change - ludzie sie ciesza bo bedzie latwiej

To co bedzie latwiej i moze zdecyduj sie o co ci chodzi

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 2 lip 2009, 15:26 
Cytuj  
Kole0 napisał(a):
Ofc ze challenge nie odnosi sie do faction change, ale to odpowiedzi ktore mozna zauwazyc w tym topicu.

Wprowadzaja w 3.2 free epaxy - ludzie sie ciesza bo bedzie latwiej
Wprowadzaja faction change - ludzie sie ciesza bo bedzie latwiej
Wprowadza Item Malla - ludzie beda sie cieszyc bo bedzie latwiej

Tak to wyglada


Już widzę ten pug z itemami z malla - ŁATWIZNA!


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

**

Posty: 241
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2009, 16:15 
Cytuj  
Marzenia_m napisał(a):
Bloodleaf napisał(a):
To ze większość nie zna lore to nie znaczy że każdy tak do tego podchodzi to jest też gra RPG a nie tylko bezmyślne farmowanie BG/Instancji a o "faction change" nigdzie w lore wzmianki nie ma.


(...) Tu chodzi o to, żeby gracz mógł sobie wybrać kim chce grać. (...)


i masz juz taka mozliwosc. na samym poczatku gry.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2009, 16:28 
Cytuj  
Marzenia_m napisał(a):
Ty rozumiesz różnice Gracz/Postać? Tu chodzi o to, żeby gracz mógł sobie wybrać kim chce grać. To nie chodzi o to, że mój human mage pójdzie i będzie grał z hordą. Tylko mój human mage bedzie teraz trollem, belfem albo undeadem. Wbrew lore było by mieszanie się ras między frakcjami.


Ale ja rozumiem że jak najbardziej human mag powiedzmy Tolek nagle ni z tego ni z owego z dnia na dzień staje się trollem magiem Tolkiem , chyba ty nie zrozumiałaś o co mi chodzi.

@up
dokładnie

*

Posty: 192
Dołączył(a): 18.06.2008
Offline
PostNapisane: 2 lip 2009, 16:36 
Cytuj  
bloodleaf, przestan pisac. nie grasz w wowa od jakiegos tam czasu i tak pierdolisz po proznicy. kazdy kto ma troche rozumu, wie, ze mozliwiosc zmiany frakcji to super sprawa. a to ze jest platne ? no coz, to na pewno nie bedzie klikniecie jednego guzika ze strony blizza, zeby cala postac przekonwertowac.

tl;dr bloodleaf wyloguj sie z forum


_________________
my posting brings all the spam to the yard
and they're like "fuck off retard".

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2009, 17:28 
Cytuj  
Jakiz ten wow kontrowersyjny. Gowniany bajer a jaka wrzawa.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 lip 2009, 17:51 
Cytuj  
Serhaud napisał(a):
Marzenia_m napisał(a):
Bloodleaf napisał(a):
To ze większość nie zna lore to nie znaczy że każdy tak do tego podchodzi to jest też gra RPG a nie tylko bezmyślne farmowanie BG/Instancji a o "faction change" nigdzie w lore wzmianki nie ma.


(...) Tu chodzi o to, żeby gracz mógł sobie wybrać kim chce grać. (...)


i masz juz taka mozliwosc. na samym poczatku gry.

ale zdajesz sobie sprawe ze np. dla mne pocztaek gry to byl zdaje sie 2005 rok i od tego czasu wiele sie zmienilo?

**

Posty: 241
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2009, 18:26 
Cytuj  
tak, zdaje sobie z tego sprawe.

a czemu teraz nagle chcialbys zmienic strone?? bo na bg twoja strona przegrywa??
czemu wlasciwie ten pomysl, tak wam sie podoba??
i prosze nie mowcie mi tutaj o znajomosciach/przyjaciolach po drugiej stronie bo znajomych zawsze mozna poprosic: by nie zakladali postaci z frakcji przeciwnej a jesli juz bardzo chca to nie na tym samym serwerze i grac z nimi na innym.
powiedzcie mi, czemu teraz tak nagle taka wrzawa i tyle osob chce zmieniac strony??

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2009, 20:00 
Cytuj  
grinman napisał(a):
tl;dr bloodleaf wyloguj sie z forum


Nikt przecież ci czytać moich wypocin nie każe.

HINT: przycisk ignore.

Nawiązując do tego jak Blizzard wychodzi naprzeciw graczom , to widzę że dużo graczy nadal krzyczy na oficjalnym forum jaki to WoW za trudny jak to ciężko dobry gear zdobyć itd , itp idąc za tokiem rozumowania co poniektórych Blizzard powinien zacząć już pracować nad item mall co by każdy mógł mieć najlepszejsze epicki...

Ta gra już nie wymaga skilla od czasu wprowadzenia dodatków i wszystkich "ulepszaczy" w postaci modów mówiących co do sek co i kiedy zrobić.


Ostatnio edytowano 2 lip 2009, 20:05 przez Bloodleaf, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 lip 2009, 20:02 
Cytuj  
w sumie to nie ma sensu dyskutowac bo jak do sciany...
Jak prosic zeby nie zakladali ogarnij sie.. To moge tez byc ludzie tez grajacy od dawna i sobie myslisz ze fajnie byloby z nimi pograc bo w hordzie na serwerze xyz juz nie bardzo masz z kim . Masz swoja postac z 5 letnia historia tyle ze ludzie z ktrymi chcesz grac sa na innym serwerze w innej frakcji. I dla nich takich ludzi jest ta usluga . Oni nie chca zaczynac od pocztaku i tracic niejako 5 lat gry na postaci ktora lubia. Czego dalej nie rozumiesZ?

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2009, 20:58 
Cytuj  
Jeszcze akcja z upraszczaniem, teraz generalnie jest tak ze ktos kto zaczyna jest lata swietlne za ludzikami bawiacymi sie w ulduarze. Jako ze gra jest mmo przy czym skrzydla rozwija wlasnie np. w endgamie w grupie ludzi, stad blizz idzie w kierunku "nowych" osob. Przyspieszenie lvlowania, te badge heroikowe dla dobrego gearu itp itd. Nową osobą nazwe tez tego kogos z przykladu Vercina. kto chce sie do znajomych w innej frakcji przeniesc, przeciesz jakbys mial robic postac od nowa, ubierac ja, to pogralbys ze znajomymi za pol roku, pewnie przy nastepnym dodatku. Stad blizz robi takie boosty, zeby moc sie gra bawic, cieszyc anie mozolnie latac samemu po azeroth.


_________________
Obrazek

***

Posty: 569
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2009, 23:38 
Cytuj  
a co to jest za przyjemnosc miec wszystko wylozone jak na tacy?
cos z mojego przykladu: kupilem raz jakies 8 miechow temu 6istow na allegro, wydalem 6zl ale nie o to chodzi, dzieki istom kupilem wszystko co chcialem, po dwoch dniach przestalem grac
co to za przyjemnosc z gry miec wszystko za latwooo zdobyte?


_________________
~~


Posty: 5
Dołączył(a): 2.07.2009
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 05:24 
Cytuj  
Serhaud napisał(a):
powiedzcie mi, czemu teraz tak nagle taka wrzawa i tyle osob chce zmieniac strony??


A kto powiedział, że wrzawa zrobiła się nagle?? Blizzard zazwyczaj reaguje na pomysły klientów, czyli graczy....
Taki pomysł padł lata temu... Teraz jest możliwy do realizacji, stąd dyskusja.
Kilka uwag dla panów, którzy się zastanawiają DLACZEGO pomysł rerolla jest dla niektórych ludzi interesującą opcją.
- Uwaga na temat znajomych po drugiej stronie jakże niecelna... Ludziom się nie mówi co mają robić tylko daje im się opcje. Wymyślanie przykładów do tej sytuacji jest bardziej niż bezcelowy.
- Dla mnie osobiście jest to fantastyczna opcja. Grałam Horda od początku, później zmuszona różnymi życiowymi sytuacjami zmieniłam strony. I tak ze względu na swoich przyjaciół, z którymi nie mogłam grać Allie od początku, bo oni grali na serwerach EU a ja US. I dla mnie to jest zajebista opcja żeby swojego human maga zamienić na UD maga tak jak chciałam od początku.
- Zobaczcie ile ludzi whinuje, że gra stała się prosta, że wszystko za darmo, itp, itd. Ale coś ich jednak trzyma. Może to, że jak to powiedział niedawno mój kolega: nie ma żadnej innej lepszej gry... Być może zmiana frakcji sprawi, że gra będzie bardziej przyjemna dla ludzi, którzy grali i chcą grać nadal.
- I po raz kolejny: Blizard zarabiający na własnym produkcie, który jak widać jest jedną z niewielu gier, która odniosła taki sukces??? Skandal!
Żeby zarabiać na świadczonych usługach... w głowie się nie mieści...

I moje pytanie na koniec: Czemu Wam to tak bardzo przeszkadza?
Tylko racjonalnie, bo teoretycznie to ja również mogą zadać pytania w stylu: Bo wasza frakcja zacznie przegrywać na BG? Bo wasi przyjaciele mogą odejść na drugą stronę? Poproście ich żeby nie przechodzili...


_________________
Never knows best...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 07:04 
Cytuj  
Mnie raczej przeszkadza że Blizzard jest niesłowny , skoro już czas temu sami powiedzieli że NIGDY nie będzie takiej opcji a nagle ją chcą wprowadzić to znaczy że ich słowa są nic nie warte.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 07:11 
Cytuj  
53smurf napisał(a):
a co to jest za przyjemnosc miec wszystko wylozone jak na tacy?
cos z mojego przykladu: kupilem raz jakies 8 miechow temu 6istow na allegro, wydalem 6zl ale nie o to chodzi, dzieki istom kupilem wszystko co chcialem, po dwoch dniach przestalem grac
co to za przyjemnosc z gry miec wszystko za latwooo zdobyte?


LOL !

No tak, to popatrzmy z drugiej strony:
Kupilem teraz WoWa, ludki siedza w Ulduarze, a ja pedze normalna droga (bez ulepszen np. bez zmieniejszonego expa na lvl itp) po kilku tygodniach zauwazam ze jest to Mission Impossible, aby dojsc do tego poziomu, aby moc zagrac ze znajomymi, bo wylvlowanie to jedno a gear to drugie, wiec pozostaje quit.

Generalnie tak jak pisal Vercin, te wszystkie ulepszenia sa po to aby miec z gry FUN grajac juz kumplami, a epici i latwosc ich zdobycia jest tylko po to, aby moc cokolwiek na tych rajdach zrobic. Od kiedy Blizz zmniejszyl ilosc ludzi na instancjach rajdowych, pozbywajac sie tym samym slackerow, tym samym zmusil do efektywnosci kazdej osoby na rajdzie. Nawet z tym jak Wy nazwaliscie free epicami jest cholernie trudno krecic np taki DPS race, bo mechanika gry dana klasa to jedno a lepszy gear to drugie.
Reasumujac, nie sa to ulatwienia tak wielkie aby zaraz dramatyzowac, nadal aby cos wyczyscic trzeba troche czasu, a content jest dostepny dla wiekszsosci a nie dla 5% community jak kiedys :) No i w koncu nie kazdy jest Hardcorowcem i chce tez sobie pograc na luzie, cale szczescie ze to Blizz zauwaza :P


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 07:46 
Cytuj  
Przecież blizzard nie będzie was forcował do tego żebyście zmienili sobie frakcję? Więc na chuj płaczecie? To jest dobrowolne nie chcesz nie zmieniasz - simply?

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 07:52 
Cytuj  
Do tego jeszcze pierdolenie z tym NIGDY blizza. Jak wypuszczal ta gre napewno nie zakladal ze bedzie to hit wielomilionowy, ktoremu przez 4 lata nie wyrosla zadna konkurencja. Do tego diametralnie zmienila sie grupa docelowa, bo jak wowa zaczynalismy to czesc byla nastolatkami czesc ledwo dorosla. Teraz duza wiekszosc jest dorosla i poprostu nie jest w stanie spedziec pol dnia na wowie. Wychodzac wiec naprzeciw klienteli idziemy ku upraszczaniu i przyspieszaniu.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.