mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2004, 13:52 
Cytuj  
Zalozylem ten temat z mysla o dzieleniu sie doswiadczeniami w szybkim tluczeniu lvli. Grajac w WoW nastawiam sie glownie na PvP, pozniewaz jak narazie mam z tego najwiekszy fun, a widzac zapowiedzi przyszlych patchow (patcha) stwierdzam ze pewnie spodoba mi sie to jeszcze bardziej ;)
Sa rozne teorie na szybki lvling, na sieci jest multum platnych poradnikow "szybkolvlowcow". Napewno niektorzy powiedza ze to bez sensu, nudne itp... no ale dla nich sa serwy normal i rpg, wiec prosze o wypowiedzi ludzi majacych nastawienie podobne do mojego ;)

Oto moj system:

1) Dobre opanowanie questow do 20 lvl (mam na mysli robienie ich z zamknietymi oczami - z dobrym rozplanowaniem aby jak najmniej biegac)
2) po 20 lvl zauwazylem ze robienie questow pod kontem expa jest malo oplacalne, wiec nastawiam sie na sieczke mobow 1-2 lvl wyzszch non-stop. Swietna sprawa jest tez party (koniecznie ludzi o podobnych lvlach a najlepiej wrecz takich samych) w lokacjach elite, gdzie dostajemy duzo expa i dobre dropy.

Probowalem tez od 1 lvl samego greedingu ale tak jak juz pisalem do 20 lvl srednio to idzie....

Jestem ciekaw waszych systemow :roll:

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2004, 13:59 
Cytuj  
Mógłbyś zapodac jakimś linkiem do takiego poradnika ?.
Z czystej ciekawosći :).

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2004, 14:03 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Mógłbyś zapodac jakimś linkiem do takiego poradnika ?.
Z czystej ciekawosći :).


Jedyne co udalo mi sie znalezc to jakeis wzmianki na forach odnosnie taktyki... mniej wiecej wyglada ona tak jak napisalem. Dokladne poradniki, z oznaczonymi mapami, opisem krok po kroku widzialem jedynie na ebayu za X $.... Jesli ktos ma cos w tym stylu to moze udostepnic... ;)

Wiem tylko ze autorzy tych poradnikow robili 60 w ok 10 dni :o Fakt ze maniaczyli pewnie po 12 godzin doba ale to i tak szybko...

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 19 gru 2004, 14:09 
Cytuj  
Nie. Oni siedzieli 24h dobe, na spolke z kumplem albo botem...


_________________
Master of puppets Im pulling your strings
Twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you cant see a thing
Just call my name, `cause Ill hear you scream.

*

Posty: 141
Dołączył(a): 27.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2004, 15:22 
Cytuj  
Temat o levelingu wiec chyba dobre miejsce na takie pytania:
Jak wyglada podzial expa w party, przydlaby sie jakis wzorek jak on wyglada.
Jaki jest wplyw roznicy leveli w druzynie na jego przyznawanie?
Jaka jest rozsadna roznica miedzy najwyzszym a najnizszym lvl w party aby nie tracic expa?
oraz jak wyglada penalty za lvl mobka z ktorym sie walczy?

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2004, 18:15 
Cytuj  
Dobre pytanka Blade. Zauważyłem, że moby też maja swoje kolorki podobnie jak questy czy np rudy do wykopania. Szary, zielony, zółty, pomarańczowy i czerwony. Pewnie wg tego jest jakaś tabelka przyznawania expa w %.

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 gru 2004, 18:32 
Cytuj  
Libero napisał(a):
Dobre pytanka Blade. Zauważyłem, że moby też maja swoje kolorki podobnie jak questy czy np rudy do wykopania. Szary, zielony, zółty, pomarańczowy i czerwony. Pewnie wg tego jest jakaś tabelka przyznawania expa w %.


Za szare mobki nie ma nigdy expa. Z czerwonymi mobkami spotkalem sie tylko jako npce atakujace same.
Podobnie jest z craftingiem, szary itemek - brak gaina skilla, zielony - mala szansa na gain, zolty - duza szansa na gain skilla, pomaranczowy - zawsze bedzie gain skilla.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 gru 2004, 18:53 
Cytuj  
Khraan napisał(a):
Z czerwonymi mobkami spotkalem sie tylko jako npce atakujace same

Kazdy o 10 lvli (albo mniej, nie znam dokladnej roznicy) wyzszy niz ty jest dla ciebie czerwony (kolor cyferki oznaczajacej lvl, nie pasek z imieniem, szary pasek z imieniem znaczy, ze mob jest bity przez kogos innego i expa za niego nie dostaniesz, tylko ten co bije) :)

Szary kolor cyferki - za prosty, nie ma expa.
Zielony - prosty, malo expa
Zolty - w sam raz
Pomaranczowy - trudny, duzo expa
Czerwony - niemozliwy, bardzo duzo expa ;)

Przydalby sie wzor jakis na wyliczenie expa ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2004, 20:42 
Cytuj  
to juz wiadomo jak niektorzy dingneli tak szybko 60 lvle ;]



http://forums.worldofwarcraft.com/threa ... post394189


w tych unfinished arenach podobno sa elite moby z ~100hp czyli jednego hita ;] nic dziwnego ze mogli sobie pozolic na gre 8 godzin dzienie ;]

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 19 gru 2004, 21:46 
Cytuj  
teoretycznie. ale z drugiej strony nie prosto jest znalesc furtke do takiej lokacji. A pozatym wszyscy mowia ze moby w srodku maja KOS. Moze sie znalazl jakis madry co znalazl jakis spieprzony spawn. Przypominaja mi sie czasy free uo gdzie wystarczylo sie tylko mocno zastanowic gdzie poszukac ciekawego buga.


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2004, 12:20 
Cytuj  
Horda

10-13 Dreadmaw Crocolisks w rzece między Durator and Barrens. 14000 exp na godzinę

13-16 Southsea Bandits, Cannoneers na południe od Ratchet. 14000 exp na godzinę

16-19 Theramore Marines w Northwatch Keep, Barrens. 16000 exp na godzinę

18-20 Veture Co. Loggers, obóz w Stonetalon Mountains

19-22 Stormhides i Quilboards, południowe Barrens. 18000 exp na godzinę

20-22 Syndicate Rogue, Shadow Mage, Watchman, Durnholde Keep, Hillsbrad

22-24 Bears, Spiders okolice Tarren Mill, środkowe Hillsbrad. 20000 exp na godzinę

24-26 Centaury na północ od Freewind Post, Thousand Needles. 20000 exp na godzinę (dużo Tin i Iron do kopania)

26-30 Centaury na północ od Freewind Post, Thousand Needles (w jaskini). 20000 exp na godzinę (dużo Iron, Gold, czasami Mithril)

30-32 Roguefeather Harpies w jaskini na południowym zachodzie Thousand Needles. 20000 exp na godzinę (dużo kopania Iron, Gold)

30-32 Racetrack w Thousand Needles, wszystkie moby jak leci. Można też pobrać wszyskie questy od NPCów w miejsu startu wyścigów. 20000 exp na godzinę. Czasami spawnuje się 37 elite bazyliszek przy wschodniej ścianie, rzuca super miecz, warto zawołać kolegów i go stuknąć.

32-37 Kurzen camp w północnym Stranglethorn Vale (poza jaskinią) 26000 -32000 exp na godzinę. Im wyższy level tym więcej expa na godzinę.

37-42 Kurzen camp w północnym Stranglethorn Vale (w jaskini) 29000 - 34000 exp, 5-7 golda na godzinę. Trzeba się przebić na sam dół jaskini i tłuc Elite i Witchdoctor. Prawie nie mają armora, więc szybko idzie. Commando maja niemiły zwyczaj stunowania i uciekania tuż przed śmiercią. Im wyższy level tym więcej expa na godzinę.


Alliance

9-10 Gnolle w zachodnim Elwyn Forrest, szybki spawn, niestety często są zgrupowane.

10-12 Defias Trapper, Smuggler w Jangollode Mine, Westfall

12-15 Defias Pillager, Looter w Moonbrook, Westfall

16-17 Morloki na południe od Lake Everstill

18-19 Gnolle Brute, Mistic, Basher, Grunt na północ od Lakeshire

20-21 Orki Blackrock w obozie na południowym wschodzie Redridge Mountains

22-25 Szkielety i zombie na cmentarzu w Raven Hill

26-30 Zombiaki w podziemiach cmentarza w Raven Hill

Reszta jak dla hordy.

Spoty dla Hordy z forum nurfed.com, uzupełnione o moje własne spotrzeżenia. Alliance z własnych... wspomnień :)

Exp na godzinę mierzony był przy pomocy Rogue. Czyli max.


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.


Ostatnio edytowano 20 gru 2004, 12:54 przez kluczyk, łącznie edytowano 2 razy
******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2004, 12:31 
Cytuj  
Nawet niezle info, tylko ze "22-24 Bears, Spiders okolice Tarren Mill, środkowe Hillsbrad. 20000 exp na godzinę " zamienilbym na jakiegos humanoida np. Venture Co. Loggerow :)

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2004, 12:47 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Nawet niezle info, tylko ze "22-24 Bears, Spiders okolice Tarren Mill, środkowe Hillsbrad. 20000 exp na godzinę " zamienilbym na jakiegos humanoida np. Venture Co. Loggerow :)


Tyle, że oni mają 18-19 level 8)
Będę dodawał propozycje, też preferuję humanoidy nad zwierzęta.


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2004, 12:52 
Cytuj  
No ja mam lvl23 i jako tez rogue wale ich bardzo szybko. Dlatego jak tam Pieszczoch piesci to pustki sa z mobow :D
I w dodatku fajny elite guy sie spawnuje na lvl24 (pwned by me na lvl22), a takze niezly farm itemkow z XT4 i XT9, te roboty juz mi dropnely np. pierscionek z +6 dark resist i Hook dagger of agility, pierscionek zalozylem a Dagger za 55s sprzedalem.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.