mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 676 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 34  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 08:49 
Cytuj  
Jako iz bardzo mi sie podoba ta klasa tak tez pozwole sobie na stworzenie topicu o wlasnie Hunterze :)
Jako ze nie gralem nim dlugo mam pare pytan z tymze zwiazanych:
1. Jak nauczyc sie nowych zdolnosci peta, tak aby pojawily sie one u mnie, a potem tame'ujac innego peta moge go ich nauczyc :) (wiem ze niektorych petow - klas mobkow - nie da sie nauczyc pewnych zdolnosci)
2. Czy jesli bede mial juz znane zdolnosci dla peta to czy nauczyciel petow bedzie mog mnie nauczyc lepszych wersji tychze zdolnosci (chodzi o rank) - i czy te zdolnosci pojawia sie do nauczenia u tego trenera
3. Jaki najlepszy jest pet dla PvE a jaki dla PvP :)
4. Czy moglby ktos podac przykladowo jak grac Hunterem w teamie, bo jakos nie mialem okazji zbyt wielkiej
5. Co oznacza, jak go rozumiec, pasek pod paskiem HP peta
6. podczas proby tame'owania czesto padam od jakiegos specjala co oczywiscie przerywa owe tam'eowanie - macie na to jakis sposob
7. Jak macie jakies porady to prosze o wpis :)


Dziekuje !


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 09:11 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
1. Jak nauczyc sie nowych zdolnosci peta, tak aby pojawily sie one u mnie

Zlapac peta ktory takie zdolnosci posiada i uzyc go conajmniej raz do walki (zakonczonej sukcesem). Gdzie znalezc i jakie zdolnosci? Link podalem w linkowni.
Cytuj:
2. Czy jesli bede mial juz znane zdolnosci dla peta to czy nauczyciel petow bedzie mog mnie nauczyc lepszych wersji tychze zdolnosci

Nie, pet trainer moze cie jedynie nauczyc growl, kazda inna z lepszym rankiem musisz sobie osobiscie zlapac.

Cytuj:
3. Jaki najlepszy jest pet dla PvE a jaki dla PvP

Nie ma znaczenia, wszystkie pety sa takie same, roznia sie jedynie wygladem i dzwiekami. Czyli uzywasz takiego, jaki ci sie podoba. Byc moze sie myle, ale na 10 roznych petow ktore mialem, kazdy mial identyczne statystyki.

Cytuj:
4. Czy moglby ktos podac przykladowo jak grac Hunterem w teamie, bo jakos nie mialem okazji zbyt wielkiej

A tu wszystko zalezy od szkoly i od tego czy jestes puller, czy idziesz w melee czy w ranged. Zawsze jest to kwestia ustalenia taktyki z reszta teamu, szczegolnie, ze hunter przy rozwijaniu talentow survival swietnie sie w zwarciu sprawdza. Moja gra w teamie to zazwyczaj pull i oddaje aggro dla peta, czesto tez szczuje petem i strzelam, ale wszystko zalezy od sytuacji i od klas w teamie.

Cytuj:
5. Co oznacza, jak go rozumiec, pasek pod paskiem HP peta

Focus, taka "mana" peta potrzebna do uzywania specjali

Cytuj:
6. podczas proby tame'owania czesto padam od jakiegos specjala co oczywiscie przerywa owe tam'eowanie - macie na to jakis sposob

Tak, zaopatrzyc sie w cokolwiek co "przykleja" peta na pare sekund, to wystarczy. Albo tamowac i sie modlic, zeby nie trafil specjalem ;)


X.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 09:29 
Cytuj  
Dzieki Xanth !

Co do wyboru peta w kategorii PvP a PvE to jest roznica prawdopodobnie, do PvP bierze sie peta z duzym DPSem czyli szybkiego, jest niby Cat z szybkoscia 1.20 :)) Wlasnie sie o tym dowiedzialem :))
Generalnie szkole miska fajny tank stamowalem go na 19lvl a on byl na 11 ile sie nameczylem aby go wytrenowac teraz do 20lvl ;D He he !


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 10:56 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Bodziu napisał(a):
Cytuj:
3. Jaki najlepszy jest pet dla PvE a jaki dla PvP

Nie ma znaczenia, wszystkie pety sa takie same, roznia sie jedynie wygladem i dzwiekami. Czyli uzywasz takiego, jaki ci sie podoba. Byc moze sie myle, ale na 10 roznych petow ktore mialem, kazdy mial identyczne statystyki.


lol

do pve jako tank a do pvp cata albo raptora :) cata na casterow raptora na melee

a co petow to kazdy ze swojej klasy ma inne statystyki np koty wilki niedziwidzie dziki ptaki krokodyle pajaki skorpoiny maja rozniace sie od siebie atrybuty ;] np zolwie maja 10 res cold dziki maja speed ataku 2.0 a koty 1.3 :) wiec widac rozniaca jest znaczaca ;]

jak narazie mam 40 lvl huntera na sh i najlepsza jego zdolnoscia wg mnie jest faigh death :) to wymiata ;] przez ostane 5 lvl dzieki tej umijetnosci vs moby zginolem tylko raz i to jak bylem afk ;] po prostu ta zdolnosci jest lepsza niz loh+ds pala razem wziete ;] ale zauwazylem ze huntrzy wogle go nie uzywaha :)

no i ta zdolnosc jest tez niezla (jak narazie bo nikt nie wie jak dziala :D) w pvp :) po prostu horda to chyba niezle imbecyle tak mi sie zdaje bo jak inaczej wytlumaczyc jak gankuje mnie 6 z hordy gdy mam 1/4 zycia uzywam FD i debile mysla ze niezyje.. :)

na ostanie 10 walk to tylko 1 madry szaman mnie dobil i sie nie dal nabrac reszta myslala ze mnie zabili :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 11:09 
Cytuj  
Postal napisał(a):
po prostu horda to chyba niezle imbecyle tak mi sie zdaje bo jak inaczej wytlumaczyc jak gankuje mnie 6 z hordy gdy mam 1/4 zycia uzywam FD i debile mysla ze niezyje.. :)

na ostanie 10 walk to tylko 1 madry szaman mnie dobil i sie nie dal nabrac reszta myslala ze mnie zabili :)


powstrzymaj swój język i zachowaj trochę kultury na tym boardzie. Hunter jest tak cienki że można go zabić 2-3 ciosami, a jak gankuje go 5 to najczęsciej jako warrior nawet nie zdążę dobiec.
Ludzie się nauczą o fake death szybciej niż ci się wydaje - pamiętaj, że niektórzy grają dopiero od 2 tygodni i nie mają pojęcia o wszystkich skillach każdej klasy. Za miesiąc fake death będzie sens używac tylko w PvE.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 11:18 
Cytuj  
Postal napisał(a):
ale zauwazylem ze huntrzy wogle go nie uzywaha

Niektorzy uzywaja, i to intensywnie. I nie daja sie nabrac na ta prosta sztuczke ;)
Ale prawde mowiac, feign death rzadzi ;)

Mark24 napisał(a):
Hunter jest tak cienki że można go zabić 2-3 ciosami

Widac na jakis gownianych hunterow trafiales, mnie w 1 na 1 na podobnym lvlu jeszcze zaden allies nie zabil. Jedynie udaje sie to gankerom w paru na raz, albo kolesiom z duzo wyzszym lvlem niz moj (5+) ;)
Nie zapominaj tez, ze od 40 lvlu hunter uzywa mailowej zbroi.

X.


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 11:30 
Cytuj  
[quote="Mark24]
powstrzymaj swój język i zachowaj trochę kultury na tym boardzie. [/quote]

odezwal sie ten co nie wyzywa od pajacow innych :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 11:52 
Cytuj  
Wyzywam w uzasadnionych przypadkach - jak ktoś chce Onyxie raidować solo gnomem inzynierem + magiem na 30lvl rozwala warriora na 60lvl to raczej ciężko o mniej wulgarny przydomek :/

**

Posty: 269
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 12:20 
Cytuj  
A wracajac do tematu. teraz wlasnie pogrywam sobie hunterem w kr ob i mam pytanie do bardziej doswiadczonych. czy da sie w miare bezstresowo grac hunterem z telantami z marksmanship+beast mastery pomijajac calkowicie survival? a jesli tak to jak sie taka postac sprawuje?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 12:46 
Cytuj  
Sprawuje sie cienko w zwarciu. Ale to juz twoj wybor czy stawiasz na zwarcie czy na ranged, czy tez na "obsluge" peta. Kazda ze sciezek wymaga troche innej taktyki. Ja osobiscie talenty wkladam w survival, wiecej walcze melee niz na odleglosc, pozatym na odleglosc to i tak prawie nic ci sie nie dzieje, a w zwarciu jakies bonusy warto miec. Pozatym czesc talentow z survival odpowiada za uniki dzialajace takze w walce na odleglosc ;)
Za to beast mastery calkiem sobie darowalem.
Pozatym i tak w okolicach 40 lvlu bede przebudowywal talenty, ale nadal w kierunku survival z lekkim marksmanshipem :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 269
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 12:57 
Cytuj  
wlasnie przed retailem chce przetestowac kombinacje "zywa tarcza". pet przytrzymuije mobka czy gracza z dala a ja sobie spokojnie z daleka mu pomagam, ew zajmuje sie drugim mobkiem. no nic zobaczymy jak to sie bedzie sprawowac. po to bety sa :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 13:07 
Cytuj  
Zakhan napisał(a):
wlasnie przed retailem chce przetestowac kombinacje "zywa tarcza". pet przytrzymuije mobka czy gracza z dala a ja sobie spokojnie z daleka mu pomagam, ew zajmuje sie drugim mobkiem. no nic zobaczymy jak to sie bedzie sprawowac. po to bety sa :)


Wlasnie taka taktyke obralem, ale beastmastery calkowicie odpuszczam, jako ze nie mam w ogole czasu wiec i moje podejscie do Huntera jest male, ale z opinii innych na forach tak wlasnie mozna wnioskowac :)
Sam po wszystkich oczytaniach jesli zrobie i jak mi na to czas pozwoli, to talenty rozloze: 25 w Marksmanship i Survival :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 13:25 
Cytuj  
W OB US doszedlem do 32 lev Hunterem i mialem wszystkie talenty wladowane w marksmanship... efekt? Wierzcie lub nie ale nie mialem problemów w PvP z każdą klasą - może trafiałem na dupków ale wątpię.
Jasne ze kazdy ma swoje preferencje ale dla mnie bylo wazne ze daje niezly dmg w ranged bo nawet jak bylem w zwarciu to dajac strzal otumaniajacy/zwalniajacy (nie pamietam jak sie nazywal) odbiegalem z Cheetahem na jakas odleglosc i goscia kladlem Aimed shotem ale to powtarzam tylko i wylacznie gdy gosc mnie zaskoczyl i byl juz blisko bo w reszcie sytuacji gosc nie zdazyl do mnie dojsc i byl martwy (aha i jako peta mialem zielonego raptora)


_________________
Sathorn#2230

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 13:28 
Cytuj  
z Aimed Shota dostałem crita za ponad 900HP (warrior na 38lvl). Nie wiem od kogo bo za bardzo nie wnikałem jak za jednym strzałem mi zjadło połowę HP tylko wykonałem odwrót taktyczny...
Muszę zapamiętać by na oficjalnym boardzie założyć wątek o nerf hunterów/aimed shotów/ranged weaponsów itp. ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 13:46 
Cytuj  
rotfl


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 13:49 
Cytuj  
Tu jest ladne FAQ na temat petow:
http://forums.worldofwarcraft.com/threa ... =1#post155

X.


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 12:06 
Cytuj  
A ja mam takie n00b pytanko czy sa jakies strzaly craftowane/do kupienia u jakiegos specjalnego vendora ktore by byly odpowiednikiem pociskow craftowanych przez ENG?

bo z tego co widze craftowane pociski > vendor strzaly


edit: dotyczy czasow za nim bedzie mozna thorium shells wymienic na thorium arrows


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 8 sie 2006, 12:42 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 12:20 
Cytuj  
zdazylem? zdazylem!?

huntera mialem na 30 lvlu tylko, aleco nieco wiem o klasie...

do lvlowania: BM only!!! potem marks~, na tescie dobrzemi sie gralo 5/31/15 etc, do pvp dobre bylo 34 marks i dalej nie pamietam ;P


pozatym, frost tra+aimed shot ftw(z perspektywy huntera), w pvp fd+ft ;c

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 12:41 
Cytuj  
ke? czy ty mozesz przeczytac moje pytanie?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2006, 12:42 
Cytuj  
ty czytasz co fabianek napisal? o_O

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 676 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 34  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.