mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 676 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 34  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 256
Dołączył(a): 13.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2006, 10:15 
Cytuj  
robil ktos q na rhok'a w 2.0.1 ? jesli tak to plx detale


_________________
Nauka jazdy w Tychach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2006, 10:21 
Cytuj  
FireballKid napisał(a):
jak nauczyc peta nowych skilli tzn atakow? sam sie uczy wraz z zdobywaniem levelu czy trzeba je wykupic? I jak "uprejdowac" te ktore juz ma ? tzn mam Bite 2 jak zrobic zeby moj pajaczek mial bite3

Najpierw ty sie musisz nauczyc, a to zrobisz tamujac peta z odpowiednia umiejetnoscia, Jak bedzie jej uzywal nauczysz sie, a potem bedziesz mogl przekazac innym zwierzakom. Tak samo z wyzszymi rankami.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 15 gru 2006, 11:11 
Cytuj  
reassor napisał(a):
robil ktos q na rhok'a w 2.0.1 ? jesli tak to plx detale

tzn jakie detale?
teraz jest taka roznica ze frenzy demonowi z burning stepps mozna usunac tylko tranq shotem, bo scorpid po zmianach nie dziala tak jak powinien, mozna go za to spokojnie kitowac arcane rank 1 wzdluz drogi ;]


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*

Posty: 187
Dołączył(a): 16.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 gru 2006, 12:55 
Cytuj  
Sorry za OT ale best looking hunter ever:
http://img352.imageshack.us/my.php?image=azgajh2.jpg


_________________
The Gentle Art Of Making Enemies

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2006, 13:50 
Cytuj  
Vissegard napisał(a):
Sorry za OT ale best looking hunter ever:
http://img352.imageshack.us/my.php?image=azgajh2.jpg

..........(insert pause here)........... NOT

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 18 gru 2006, 17:57 
Cytuj  
jak to jest z petami lepiej trzymac te same caly czas i trenowac , czy wymieniac co kilka lvl ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2006, 19:41 
Cytuj  
Yaroos napisał(a):
jak to jest z petami lepiej trzymac te same caly czas i trenowac , czy wymieniac co kilka lvl ?
Nie ma wiekszego znaczenia po za tym ze jak dluzej trzymasz peta to zdobywa on loyality points dzieki ktorym mozesz nauczyc go skilli. Tak czy siak od czasu do czasu bedziesz musial dorwac nowego pata zeby sie nauczyc innych skilli ale potem mozesz worcic do starego.

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 gru 2006, 13:25 
Cytuj  
Szukam jakiegos moda co by dzialal jak kiedys Hunter Timers, pozatym zastanawialem sie nad zrobieniem sobie oddzielnego paska do melee i 2 doranged, ale do tego potrzebowalbym jakiegos makra...

Jakies mody typowo hunterowe?
Jakich makr uzywacie?

Kolejnym problemem dla mnie jest freezing trap i moj pet ktory to zawsze niweluje swoim atakiem...mozna tego jakos uniknac? Bo zeby przerwac atak musze zawsze kliknac stay, potem follow, co nie jest zbyt wygodne.

Dzieki za pomoc.


Posty: 32
Dołączył(a): 10.04.2006
Offline
PostNapisane: 25 gru 2006, 14:26 
Cytuj  
Zemus napisał(a):
Jakies mody typowo hunterowe?

Zhunter jest bardzo fajnym addonem.
Zemus napisał(a):
Kolejnym problemem dla mnie jest freezing trap i moj pet ktory to zawsze niweluje swoim atakiem...mozna tego jakos uniknac? Bo zeby przerwac atak musze zawsze kliknac stay, potem follow, co nie jest zbyt wygodne.
Dzieki za pomoc.

Pet ustawiony na passive, przerywa atak peta ktory wydales przed tym jak cel wpadl w freezing trap.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 gru 2006, 14:48 
Cytuj  
Zemus napisał(a):
Szukam jakiegos moda co by dzialal jak kiedys Hunter Timers...

Sorren Timers

Cytuj:
Jakies mody typowo hunterowe?

Sorren Timers, Range Helper ftw ;)

Cytuj:
Jakich makr uzywacie?

/cast [pet] Dismiss Pet; Call Pet
oraz
#show Roasted Quail
/cast [pet, nocombat] Feed Pet
/use [pet:Cat/Ravager/Wolf, nocombat] Roasted Quail; [pet:Bear/Boar/Wind Serpent, nocombat] Conjured Cinnamon Roll; [pet:Bat, nocombat] Deep Fried Plantains


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2006, 13:55 
Cytuj  
Mam kilka pytań odnośnie huntera którym własnie dobiełem do 60 lvl.
Używam builda BM : http://www.wowhead.com/?talent-bc=cVbhkxgRizVoVMZ0h
Nastawiam się głownie chyba na lvlowanie w TBC i pvp (przejsciowo, dla honoru )

1.Używam aktualnie kota rare "Broken Tooth" i mam wyuczone i aktywne skile: Bite i Claw jednocześnie. Ciężko stwierdzić czy w walce pet ich obu uzywa czy tez głównie leci na jednym bo mu energii braknie. Niby talent "Bestial dyscypline" zwiększa regeneracje focusa peta, ale czy to wystarcza dla dwóch takich skili czy też nie warto ich łączyć?

2.Zastanawiam się nad zakupem łuku Grand Marshal's Bullseye http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=18833 ale mam obawy czy w pvp to będzie zdawało egzamin. Nie wiem jak długo będę go trzymał w TBC, bo pewnie szybka broń ułatwiłaby sprawne lvlowanie.

3.Zastanawiam się jaki pet po normalizacji atack speed do 2.0 będzie najlepszym wyborem.
Ciągnie mnie coś do prosiaka, chcałbym wypóbować skill "charge" w pvp. Ogólnie też jestem ciekaw jakie sa wasze wrażenie z używania róznych petów na 60 lvl.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 30 gru 2006, 22:23 
Cytuj  
1. albo claw albo bite, imo lepsze claw

2. po normalizacji aimed/multi szybsze bronie moze faktycznie beda lepsze w tbc, no ale sie zobaczy ;) sam zreszta zbieram honor na ten luk

3. ja mam wlasnie prosiaka, charge sie bardzo przydaje, zarowno w pvp do spowolnienia na chwile przeciwnika jak i do pve gdyz generuje spore aggro, wiec mozemy spokojnie do moba strzelac


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2006, 23:25 
Cytuj  
jaka ma byc normalizacja? - cos ala broni bialych? - czyli staly DPS do wyliczania instant i special shotow? moglbyktos linka walnac? niby na bierzaco przegladam forum - ale o tym nie slyszalem


_________________
Obrazek

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2006, 23:33 
Cytuj  
Nie, po prostu ( z tego co tutaj ludzie pisali ) wszystkie pety beda mialy AS 2.0 i tyle. Przynajmniej afaik.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 31 gru 2006, 04:23 
Cytuj  
czyli jeden pet caly czas - bo atk spg wszystkie maja taki sam ;
tamowanie dla umiejestnosci nowych petow a potem won ,
bo szkolimy tego jednego w nowych umiejetnosciach ??

*

Posty: 195
Dołączył(a): 28.07.2006
Offline
PostNapisane: 31 gru 2006, 10:17 
Cytuj  
Galem jakis czas hunterem, T2 itd. i powiem tylko ze jeżeli chcesz isc z BM do pvp to odrazu sobie daruj. :)
Szczegolnie że tereaz liczy się tylko dmg, twój pet może dojdzie :P Na BM przeżywalność peta jest jako taka, ale ginie i tak.

Co do łuków to bym brał szybciej tą kuszę grand marshalową, a przynajmniej do pvp. :)


_________________
Obrazek

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2006, 13:08 
Cytuj  
Teraz liczy sie chyba tylko AP/crit i nic poza tym w pvp, bo dpsuje sie glownie i tak arcane spamem, a ten skaluje sie z AP - crity po 1.5k co 5sec - nerf ? :)
W PvE nie wiem - trzeba by poczekac na te nowe shoty i zobaczyc czy da sie jakis shot cycle z tego zrobic.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!


Posty: 45
Dołączył(a): 2.12.2006
Offline
PostNapisane: 31 gru 2006, 14:36 
Cytuj  
stamina > all (oczywiscie bez przesadnego nerfa AP/crit) potem jest ap i crit

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 1 sty 2007, 23:57 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Nie, po prostu ( z tego co tutaj ludzie pisali ) wszystkie pety beda mialy AS 2.0 i tyle. Przynajmniej afaik.

Peace

kiedy to ma być ?
bo dzisiaj stamowałem peta z atk 1.20 ....
i zamiata ;P

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 01:29 
Cytuj  
Yaroos napisał(a):
Demandread napisał(a):
Nie, po prostu ( z tego co tutaj ludzie pisali ) wszystkie pety beda mialy AS 2.0 i tyle. Przynajmniej afaik.

Peace

kiedy to ma być ?
bo dzisiaj stamowałem peta z atk 1.20 ....
i zamiata ;P


następny pacz (prawdopodobnie środa) albo najpóźniej przy wyjściu TBC.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 676 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 34  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.