mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 676 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 34  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 01:33 
Cytuj  
Yaroos napisał(a):
kiedy to ma być ?
bo dzisiaj stamowałem peta z atk 1.20 ....
i zamiata ;P
Chyba podłoge? Jeżeli nawet ostanie się jakię pet z attack speed < 2.0 to nie ma się co cieszyć bo raz że pety z "niestandardową" prędkością nie skalują się z gearem a dwa ze i tak pewnie migiem to naprawią.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 09:51 
Cytuj  
Przeciez w listopadzie byla normalizacja i wszystkie pety ze speedem < 2.0 dostaly mniejszy dmg. Teraz jest tak, ze obojetnie jaki speed ma pet, dps ma identyczny, im szybciej bije, tym slabiej. Pozatym imo bez sensu jest uzywanie petow ze speedem < 1.3, gdyz nawet z Bestial Discipline pet szybciej bije, niz odswieza mu sie focus. Za to cat ze speedem 1.5 trzaska clawem raz za razem, akurat 1.5 sekundy wystarcza na refresh focusa potrzebnego na nastepny claw ;)

X.

PS. Tak, wiem, za pare dni mozna zapomniec o tym co pisalem, po patchu speeda peta bedzie mozna regulowac jedynie talentami (i prawdopodobnie gearem) ;)


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 10:28 
Cytuj  
IIRC prędkość 1.0 jest/była potrzebna do nękania casters - opóźnia cast czaru. W połączeniu z silencing shot teoretycznie wyśmienity efekt.


_________________
O.o

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 11:00 
Cytuj  
Uwierz, 1.0 a np. 1.3 duzej roznicy nie robi w nekaniu casterow, za to mocno efektywnie wplywa na regeneracje focusa i tym samym na dps (caly czas mowie o kocie i claw).

Zreszta, teraz przesiadlem sie na serpenta (2.0, przygotowuję się psychicznie do patcha ;) ) i szczerze mowiac, cat w porownaniu z serpentem robi sie malutki jesli chodzi o dps. Przy speedzie 2.0 serpent prawie wcale nie marnuje czasu na melee attack, tylko prawie nonstop naparza z lightninga. Raz, ze to podnosi dps bardzo bardzo wysoko, dwa jest to range attack, wysmienity szczegolnie do pvp ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 104
Dołączył(a): 29.12.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 16:02 
Cytuj  
Pajaki beda teraz dobre do PvP - bede unieruchamiac przeciwnikow o ile dobrze pamietam :)

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 16:34 
Cytuj  
pewnie kazdy rodzaj peta bedzie dobry na inne klasy
chyba nie ma i nie bedzie uniwersalnego peta dobrego na kazdy temat .
swinka z charge moze byc jednak najfajnieszym rozwiazniem do pvp .

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 16:35 
Cytuj  
Yaroos napisał(a):
pewnie kazdy rodzaj peta bedzie dobry na inne klasy
chyba nie ma i nie bedzie uniwersalnego peta dobrego na kazdy temat .
swinka z charge moze byc jednak najfajnieszym rozwiazniem do pvp .


Śwince brakuje clawa i to jest znaczny ubytek DPSu, Bite jest marny.

*

Posty: 137
Dołączył(a): 17.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 21:58 
Cytuj  
Swinka jest najlepsz imho do levelingu. Co 2 mob zamiast czekac az pet podbiegnie i walnie mozna dac charge i sie nie czeka praktycznie :) Do tego charge generuje troche aggro :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 22:03 
Cytuj  
Ja wysylam peta na nastepnego moba w momencie, gdy pierwszy gine i ide lootwac.
Moze i dzik dostaje troche agrro z charge, ale potem co? Bite z 10sec CD.
Tak jak napisal O2, bez claw (pet moze go spamowac) dps peta robi sie strasznie maly, zwlaszcza przy szybkiej broni i talencie Go For The Throat.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 22:17 
Cytuj  
Naprawde sprobujcie kiedys wind serpenta i jego lightning breath. Kot, jego dps i zbieranie aggro sie chowa. Chyba, ze koniecznie musicie miec jeszcze przez te pare dni as < 2.0 ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 22:31 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Naprawde sprobujcie kiedys wind serpenta i jego lightning breath. Kot, jego dps i zbieranie aggro sie chowa. Chyba, ze koniecznie musicie miec jeszcze przez te pare dni as < 2.0 ;)

X.

Jakos nie moglem sie przyzwyczaic do tych ranged atakow, zadazlo mi sie przeagrowac pomiedzy lb a tauntem (ale ja bez zadnych punktow w BM biegalem w PvP rewardach wiec ogolnie ciezko utrzymac bylo cokolwiek na pecie).


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 01:35 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Naprawde sprobujcie kiedys wind serpenta i jego lightning breath. Kot, jego dps i zbieranie aggro sie chowa. Chyba, ze koniecznie musicie miec jeszcze przez te pare dni as < 2.0 ;)

X.

kot lepiej zbiera agro niz wind serpent

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 02:22 
Cytuj  
tez probowalem wind serpenta caly wieczor dzis... i jakos nie jestem zachwycony ;/ zdecydowanie wole kota... lepiej mi sie z kittenem farmuje i z wolfem pvpuje...


_________________
Obrazek

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 11:31 
Cytuj  
poczytalem pomyślałem i przestawiłem sie całkowicie z BM a MM + beast/humanoid slaying i efekty mnie zaskoczyły in plus .
a na pecie jakos dziwnie strat nie ma tzn jesli chodzi o dmg peta itd.

powidzcie mi czy się opłacało nabyć za 7g50s to
http://www.thottbot.com/?i=6654

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 11:36 
Cytuj  
Swinia - imba.

Jakas gildia ostatnio tankowala AnubRekhana swinia (tu ciekawostka - swinia byla immune na Insect Swarma). Fakt faktem ze zdaniem healerow swinia potrzebowala troche wiecej heala niz dobry tank ale coz ... mozliwosc napisania "We dont need warriors - we have a pig" = priceless :)

Screen (nie wiem - moze byl na forum juz) - http://web.telia.com/~u96003206/tjoho/Anubpet.jpg

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 11:59 
Cytuj  
ROTFL :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 13:25 
Cytuj  
Właśnie wypróbowałem prosiaka i mocno mnie rozczarował. Żenująco słaby DPS i cieńki 1 sekundowy stun ( mam tez warlocka z felguardem stunującym na 3 sekundy... ). Natomiast wind serpent "son of harkkar" to dla mnie IMBA, ogromny dps, da się nauczyć Claw i Dive. Bardzo łatwo się nim grinduje bo zaczyna atak od potężnych strzałów z lightninga i dopiero potem podlatuje do moba. W pvp po prostu wymiata, wystarczy się schować i można nim pożerać warlocków nawet :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 13:32 
Cytuj  
szwejos napisał(a):
...Żenująco słaby DPS i cieńki 1 sekundowy stun ...

To nie jest pet pod dps, a jego umiejetnosc nie stunuje tulko unieruchamia na 1sek.

*

Posty: 62
Dołączył(a): 26.10.2006
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 13:43 
Cytuj  
Witam czy jest taka możliwość aby oduczyć peta skill Bite i nauczyć go zamiast tego czegoś innego?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 sty 2007, 13:51 
Cytuj  
szwejos napisał(a):
Natomiast wind serpent "son of harkkar" to dla mnie IMBA

Otoz to, lightning breath zamiata az milo, takiego dps (i zbioru aggro) kociarze moga zazdroscic tylko. A ci co uzywali wind serpenta i narzekaja, pewnie o lightningu nie slyszeli w ogole (tak, to jest taki skill, ktorego wind serpenta trzeba nauczyc, jesli sam go nie ma, sluzy do traktowania przeciwnikow "prądem" na odleglosc) ;)

matek2305 napisał(a):
Witam czy jest taka możliwość aby oduczyć peta skill Bite i nauczyć go zamiast tego czegoś innego?

Idz do pet trainera.

X.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 676 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 34  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.