mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 10:25 
Cytuj  
film - 40MB, do wglądu:

http://www.guildvsguild.com/nuke/module ... file&id=95

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 10:42 
Cytuj  
Taaa... już gdzieś tutaj o tym filmie pisałem...
Lepiej nie oglądać :-)


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 10:56 
Cytuj  
już obejrzałem to są 3 pojedynki. W kazdym pal wygrywa, chociaż ten unarmed vs dreadforge to w sumie remis. Do tego pal nie używa żadnych skilli (bo większości nie może jak jest unarmed) natomiast war cały czas nawala ze specjali :/
3 pojedynki bo pal walczy pięściami, 1h + tarcza, 2h. Pierwszy pojedynek trwa najdłużej pal kilka razy odpala tego swojego shiedla leczy się itp., następne to formalnośc.

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 11:22 
Cytuj  
No co chcesz? Przecież warrior to tank przede wszystkim!
Większość skilli ma pod tanka, armor pod tanka, health pod tanka... Tylko dlaczego paladyn jest w tankowaniu lepszy, a po nastepnym patchu także druid?.. :roll:

Nieważne, nie zastanawiajmy się - Blizzard na pewno wie co robi! :wink:


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 11:41 
Cytuj  
Hmm ten filmik jak i tysiace lamentow malo dadza.
Blizz to nie debilne zbiorowiska pawianow, co skacza na biurkach.
Oni wiedza ze Paladyna trzeba nerfnac lub powerupnac warriora.
Tylko ze nie zrobia ci tego z dnia na dzien, zauwazylem ze w sprawie Paladyna podchodza powoli i ze spokojem.
Druga sprawa to moze te wszystkie Warriory sprobuja z dodawaniem agi na zwiekszenie ctritical i nauczcie sie wrezcie obracac postaca za pomoca drugiegio przycisku myszy. Bylejaki Rogue by dorwal takiego warra jak na filmiku to backstabami by go zjadl na dziendobry.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 11:45 
Cytuj  
myślę że devsi Blizz teraz oglądając te wszystkie whiny na temat pal vs war , kryją twarz w dłoniach i powtarzają "Dear God na cośmy się porwali " :] , pewnie już proszą o prozac kolegów z Swg :wink:

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 12:01 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Druga sprawa to moze te wszystkie Warriory sprobuja z dodawaniem agi na zwiekszenie ctritical i nauczcie sie wrezcie obracac postaca za pomoca drugiegio przycisku myszy. Bylejaki Rogue by dorwal takiego warra jak na filmiku to backstabami by go zjadl na dziendobry.

Druga sprawa to może się musisz zdecydować, czy sta, czy str, czy agi... Wszystkiego wysoko mieć się nie da.
A bylejaki rogue i tak robi większy dmg niż warrior, a jak jeszcze poszedł w agi i sta, to i pewnie ma tyle życia co warrior :)
Ale racja - wszystko zależy od skilla - ja na przykład przegrywam zazwyczaj w duelu z rogue, bo jestem lama i nie umiem resistować poisonów, ani default atakiem zrobić tyle dmg, żeby zakończyć walkę przez execute z ~100 rage'a... Jedyne co mi dobrze wychodzi z rogue to overpower :wink:


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 12:20 
Cytuj  
Szczerze mowiac, ten placz o palka jest troszke przesadzony. Z wczorajszej akcji: palek lvl nizszy niz ja (34), ja go z luku, pet go gryzie, on sie leczy. Podbiegl, bije mnie, ja jego, pet go gryzie, on sie leczy. Dmg zadaje mi jakies zalosne, ze w tym czasie jak mi zabral polowe HP, to sam by lezal z 3 razy trupem. Generalnie skonczylo sie na tym, ze czwarty raz wyleczyc sie nie zdazyl, a mi zostalo z 1/3 hp w zapasie i niewykorzystany potion :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 12:37 
Cytuj  
To nie o palka chodzi, tylko warriora bardziej :)
Paladyni raczej nie będą rządzić na 60 levelu w PvP...
A warrior... no cóż, ktoś przecież musi być najgorszy ;) Ale i tak mi się warrior podoba :]


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 12:41 
Cytuj  
lol Xanth bo trafiłeś na jakiegoś lamera
Ja analizowałem kilka razy swój damage i pala i było po równo ja go za ~200 on mnie za ~200. A w AC mam już ponad 2500 z 2h, z 1h ponad 4k.
Tylko, że 1h + tarcza to robię taki damage, że praktycznie głaszczę pala po plecach.
zagraj z porządnym paladynem, który młóci za 200-400HP a ty go za 100HP (miałem taki przypadek) + ma nietykalność + kilka healingów. Powiem tyle i tak masz większe szanse niż ja - bo możesz dazować pala i walić do niego tylko z odległości, przy czym pet go może zagryźć jak będzie cie gonił ale marne to szanse.

Warrior nie ma problemu generalnie z kilkma klasami:
rogue - wygrywam większość walk, dzięki treningom z ae, tak nauczyłem się ruszać, może nie genialnie, ale na rogue wystarczy
mag - jak dostanę pummel-a to intercept + pummel to będzie dla maga zabójstwo (teoretycznie), blink mu nie pomoże.
hunter - intercept i klepię huntera który w zwarciu z warriorem nie ma szans
shaman - nie mam szans na razie - ale to nasi więc się nie przejmuję
z innymi klasami za mało walczyłem by się wypowiadać...
nerfują fear itd. więc priest i warlock też będzie do pokonania, bedzie też mozna zrywać rooty (ale to chyba tylko rogue??).

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 12:47 
Cytuj  
kurcze jest (a raczej był) sposób na pokonanie pala:
1. walczysz normalnie 2h z focusem na damage, koniecznie rend cały czas, Mortal Strike needed (zmniejsza healing pala o 50% i zadaje zajebisty damage)
2. w momencie jak pal stawia shielda i się healuje - tu używasz bandaża
3. goto 1

Pal nie może użyć FA bo ma na sobie dot-a (renda), mana mu się w końcu skończy więc generalnie walka jest sprowadzona do warrior vs warrior.

Niestety, jak tylko warriorzy odkryli ten sposób to blizzard w najbliższym patchu robi małe zmiany:
nerfuje First Aid
nerfuje Mortal Strike

lol kuźwa :D

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 12:56 
Cytuj  
Nooo... ładne podsumowanie ;)
Wiec tak:
- paladyn - marne szanse ;)
- rogue - da się wygrać jak się poćwiczy,
- mag - intercept + pummel / shield bash - jak się nie ma < 30 lvl - marne szanse, chyba że się już maga dopadnie... ;)
- hunter - intercept - jak się ma < 30 lvl, to jak z magiem
- shaman - nie da się ;)
- priest / warlock - kiepsko, ale może się da po nerfie feara :)
- druid - marne szanse po booście armora dla misia, a roots tylko rogue będzie zrywał

Czyli tak naprawdę największą szansę mamy walcząc z innym warriorem :]

Tak mi się właśnie przypomniało, że kumpel paladynem na ok 40 levelu "prawie" zabił warriora 8 leveli wyższego... Czy to dobrze, że "prawie", czy też skill warriora mocno przewyższał skill kumpla, bo jednak kumpel przegrał? :wink:

I tak mi się warrior podoba ;)


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 13:01 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
nerfuje First Aid
nerfuje Mortal Strike

Nie nie nie
To nie tak!

First Aid działa teraz źle - dobrze działają tylko bandaże linen - pełny channeling. Przy walce z pala jak opisałeś wyżej nie ma to praktycznie znaczenia, bo jedyny minus jest taki, że się nie możesz ruszać. Atakować nie możesz teraz i nie będziesz mógł po patchu 8)
To nie jest nerf MS, tylko olbrzymi boost do damage'u dla warriorów używających broni 1h! I dual wield! Olbrzymi boost dla tych max 10 warriorów grających w WoW :D


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 13:15 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
(...) i nauczcie sie wrezcie obracac postaca za pomoca drugiegio przycisku myszy. Bylejaki Rogue by dorwal takiego warra jak na filmiku to backstabami by go zjadl na dziendobry.

Dobry rogue niezależnie od Twojego skilla wsadzi Ci trzy backstaby - po cheap shocie, po gouge, po kidney shocie. Obracać się możesz jak Ci rogue na to pozwoli ;)


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 13:24 
Cytuj  
kluczyk napisał(a):
Obracać się możesz jak Ci rogue na to pozwoli ;)

Powiedz to temu 5 lvli wyzszemu rogue, ktory zostal pogryziony przez mojego peta i dobity szamanem 34 w momencie, jak ja sie "bujalem" nieprzytomny ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 13:25 
Cytuj  
Z ciekawosci, jakiego masz peta Xanth?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 13:27 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Z ciekawosci, jakiego masz peta Xanth?

Zwyklego kotka z claw i bite 4 ;)

X.

PS. Dzis sie szykuje na zdobycie claw i bite 5 ;)


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 13:36 
Cytuj  
"mag - jak dostanę pummel-a to intercept + pummel to będzie dla maga zabójstwo (teoretycznie), blink mu nie pomoże"

balans :wink:

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 14:17 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
kluczyk napisał(a):
Obracać się możesz jak Ci rogue na to pozwoli ;)

Powiedz to temu 5 lvli wyzszemu rogue, ktory zostal pogryziony przez mojego peta i dobity szamanem 34 w momencie, jak ja sie "bujalem" nieprzytomny ;)

X.

Ale ja ciągle o warriorze przecież...
Warrior ani nie ma tresowanego peta do gryzienia rogue, ani nie ma tresowanego szamana do dobijania...


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 gru 2004, 14:25 
Cytuj  
rotfl, za tresowanego shamana powinienem się obrazić ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.