mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 216 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 gru 2004, 19:01 
Cytuj  
Buhahaha :lol:

Number of Players: 5,177
Number of Alliance: 4,279
Number of Horde: 898

wedlug http://www.wowcensus.com/realm_stats.ph ... red%20hand

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2004, 19:07 
Cytuj  
Hehe nice, chodz i tak jakos tego nie odczuwam, nawet bym nie powiedzial, ze 2x wiecej jest alliance, a co dopiero taka spora roznica.
Tylko, ze jak sie w alliance gra, to juz nawet slyszalem na kanale jak gosc jakis,ktorego cialo bylo campowane przez horde krzyczal, ze da kazdemu po 1g jesli mu ktos pomoze. Tak alliance wyglada na SH, ze kazdy sobie w wiekszosci przypadkow, a zeby cos wspolnie zrobic to juz nie za bardzo. Ja tam gram rogue i wole sam lazic, wiec mi to nie przeszkadza i tak :).

*

Posty: 187
Dołączył(a): 16.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 gru 2004, 19:23 
Cytuj  
Ano ta przewago jest upierdliwa, jak w Daoc-u Albion to tu Alliance jeden wielki zerg, jak gdziekolwiek 1vs1 skilujesz jakiegos allianca to odrazu za 2-3 min szuka cie grupa zergow, ale coż mi odpowiada gra w elitarnej mniejszości nish w "bydlencym" mrowiu hehe. proponuje nazwe Alliance zamienic na Zerg Force:)


_________________
The Gentle Art Of Making Enemies

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 gru 2004, 19:26 
Cytuj  
rofl


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 314
Dołączył(a): 9.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2004, 20:10 
Cytuj  
ta to prawda duzo ich na tym serwerze :> Czy to odczuwam? Raczej nie. Jak raidowali ostatnio Taurajo to tylko przez chwile bylo ich wiecej. Nie bylem jeszcze w dalszych zakatkach Kalimdoru, nie mowiac juz o Azeroth...a tam moze ich byc wiecej.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2004, 20:16 
Cytuj  
Ja tam lubie elfiki im wiecej tym lepiej :(.

***
Avatar użytkownika

Posty: 876
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 gru 2004, 20:19 
Cytuj  
Rajdy ally na Hilsbrad to juz codziennosc, ale i tak nie daja rady.
A ja dzieku temu coraz lepiej radze sobie druidem w pvp :P

Ale to tez robi wrazenie:
Number of Players: 365,356 - to i tak chyba nie pelna statystyka.
Jak to wyglada teraz w porownaniu z innymi mmo?

Number of Alliance: 231,129
Number of Horde: 134,240

Most Popular Race: Night Elf
Most Popular Class: Hunter

Tu sie zdziwilem. Bylem pewny, ze to bedzie pally.


_________________
Znany jako Ponoory, Upioorny i Okrootny - cala reszta to fake

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 00:44 
Cytuj  
Heh nie bedzie z wielu powodów, pograj nim do 60lv a zrozumiesz :wink:

Palladyn nie jest bogiem ale fakt do 20-25 lv jest prawdopodobnie najlepszą klasą (najłatwiejszą) puki sie ine klasy nie rozpędza (czyt. dostaną skile ) Palladny dostaje podstawowe skile na samym poczatku, natomiast inne klasy dostaja je dopiero puźniej, najgorzej ma chyba warlock który dostaje ostatniego peta na 50-60 :roll:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 02:17 
Cytuj  
stary dobry seduce trick :] , sztuczka polega na tym zeby zasadzac debuffy i feara w odpowiednich timingach , np curse of tongue (wycastowanie czaru zajmuje magowi 50% wiecej czasu)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 02:26 
Cytuj  
A gdzie ty widzisz ze ja powiedziałem ze jest kiepski w pvp :roll:

Powiedziałem ze dostaje powera dopiero puzniej :wink:

Ten filmik widziałem juz dawno temu i wiem co warlock potrafi sam mam jednego :]

Ktokolwiek formułował powyzsze cytaty nie ma zielonego pojęcia o tej klasie :]

Najgorszą klasą jest Warrior, to nie zadna nowość :wink: Moze nie ma najgorzej ale w dupe w pvp zawsze dostaje. Najgorsza klasa ? Mozliwe. Ktoś musi być najgroszy :lol:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

**

Posty: 243
Dołączył(a): 13.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 02:36 
Cytuj  
Cytuj:
Najgorszą klasą jest Warrior, to nie zadna nowość Moze nie ma najgorzej ale w dupe w pvp zawsze dostaje. Najgorsza klasa ? Mozliwe. Ktoś musi być najgroszy


Nieprawda, ludzie grający warriorami piszą, że klasa jest gimped itp, że nie ma powera itd. warriorem trzeba się nauczyć grać, trzeba zmieniac stance odpowiednio, używać okrzyków, uderzeń w dobrych momentach i bedzie ok. Jak przegrywam walkę to zawsze wyjdzie, że nie użyłem tego a tego skilla i gdybym to zrobił, pewnie bym wygrał. Trzeba mieć trochę szczęścia ( criticale ) ale trzeba też wiedzieć jak prowadzić tą postać. A co do ludzi mówiących, że warrior jest do bani to im się nie dziwie jeśli walczą z takimi co poprostu stoją w miejscu i tylko heroic strike i czasem overpowera używaja. Tak samo jakby rogue stał w miejscu i nic nie robił też byłby dupa.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 02:40 
Cytuj  
Powiedz to do tych wszystkich wariorów ktorzy zgineli z mojej i sanda ręki :roll: nie wazne czy gość miał lv 30 jak my czy lv 59 wszystkie warrior padali bez wiekszego problemu... No a wedłóg ciebie która klasa jest najsłabsza w takim razie ? :]


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

**

Posty: 243
Dołączył(a): 13.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 03:52 
Cytuj  
jak dla mnie to nie ma najsłabszej klasy. Każdy ma skille, które umiejętnie wykorzystane przyniosą zwycięstwo. A co do tego, że nieważne czy miał 30 czy 59 lvl: jeśli byliście we dwóch na jednego na tym samym co wy lvlu to się nie dziw, że wygraliście, jeśli byliście o 10 czy więcej lvli niźsi to z całym szacunkiem ale gówno byście mu zrobili, o byciu wyższym lvlem chyba nie muszę nic pisać. Jeden na jeden na wmiarę równych lvlach to albo kolesie byli słabi albo zajebiście grasz swoją postacią co się chwali.

*

Posty: 83
Dołączył(a): 28.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 04:01 
Cytuj  
Chcialbym zauwazyc jednakze ze popluacja graczy powyzej 40 lvl jest prawie taka sama dla alliance jak i hordy. Stosunek 1:1...

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 07:27 
Cytuj  
Azzie napisał(a):
Chcialbym zauwazyc jednakze ze popluacja graczy powyzej 40 lvl jest prawie taka sama dla alliance jak i hordy. Stosunek 1:1...


Chyba jednak nie ;)
Horde Characters Level 51-60: 7
Aliance Characters Level 51-60: 81

Horde Characters Level 41-50: 87
Aliance Characters Level 41-50: 320
Oczywiscie na SH, bo ogolnie liczby te sa prawie (z lekka przewaga w jedna strone) wyrownane.

**

Posty: 339
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 07:38 
Cytuj  
Bylek ma racje. Ostatnio zalatwilem w duelu Maga o 3 lev wyzszego niz ja. Ja gralem Warlockiem. Podejrzewam ze w final bede grac wlasnie warlockiem gnomem i undead magiem. Zawsze jakos wole miec jakiegos miesniaka z przodu ;)

*

Posty: 187
Dołączył(a): 16.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 09:13 
Cytuj  
No moim zdaniem warrior nie jest najslabszy, bo czasami potrafi ze mna wygrac, ale jak narazie to najciensza klasa z jaka duelowalem/walczylem to hunter, ten to dopiero gimp, wielokrotnie atakowali mnie o kila lev wyzsi hunterzy i tak dostawali w dupsko dlatego tak mnie dziwi czeu tak wielu gra "moim zdaniem" gimpnieta klasa:)


_________________
The Gentle Art Of Making Enemies

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 09:53 
Cytuj  
Warrior najsłabszy? To chyba jakaś pomyłka jest...
Wszystko jak zwykle zależy od skilla i wyboru talentów. Ja za kilka leveli będę miał 60s resista na fear i inne syfy, więc warlock już nie jest w ogóle wyzwaniem... Wczoraj zabiłem jednego lvl 36 sam będąc na 33 i mając tylko 10s resista... Dużo ćwiczę z każdą klasą, na przykład wczoraj się dowiedziałem, że warlock na fear nie ma cooldownu 8). Tak samo rogue był problemem, teraz już nie jest. Zależy kto kogo zaatakuje, ile się ma w danym momencie życia, ile rage'a, jaki sprzęt. Powiem tylko, że na 33 levelu mój najwyższy na razie crit to 1500 z execute, ok 700 ze slama, ok 500 z default. Szansa na crit to prawie 15% i ciągle rośnie 8)
Także na tak niskim poziomie mogę powiedzieć, że warrior na pewno nie jest najgorszą klasą :) A pewnie jest w ścisłej czołówce na 60. Przecież nie każda klasa musi wygrywać z paladynem... ;)
Na 60 levelu chyba najbardziej teraz narzekają magowie... Ale kto to wie jak z tymi magami na 60 levelu jest... Może im się marzy potęga z niskich leveli?..


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 10:20 
Cytuj  
A poza tym to dobrze, że jest więcej Alliance niż Hordy - przynajmniej nie ma dueli o to kto zabije tego krasnoluda co się ośmielił wyjść z Ironforge... 8)


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

***
Avatar użytkownika

Posty: 876
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2004, 11:54 
Cytuj  
Vissegard napisał(a):
No moim zdaniem warrior nie jest najslabszy, bo czasami potrafi ze mna wygrac, ale jak narazie to najciensza klasa z jaka duelowalem/walczylem to hunter, ten to dopiero gimp, wielokrotnie atakowali mnie o kila lev wyzsi hunterzy i tak dostawali w dupsko dlatego tak mnie dziwi czeu tak wielu gra "moim zdaniem" gimpnieta klasa:)



Tu sie zgodze. Jeszcze ani razu nie mialem problemu z zabiciem huntera.
A z tego ci widac po stronie ally to najpopularniejsza klasa. I dobrze :P

Ale mimo to ally majac przewage w liczbie graczy sa na z gory wygranej pozycji.
Latwiej im dobrac sie w grupy, zadko widac samotnego ally.
Non stop widuje teamy pally/pally, pally/priest a ostatnio druid/rogue (z racji hide).
W poznych godzinach wieczornych granie w contestet na SH jest ostatnio meczace :>


_________________
Znany jako Ponoory, Upioorny i Okrootny - cala reszta to fake

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 216 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.