mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 324
Dołączył(a): 1.06.2003
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 13:37 
Cytuj  
wyzyli sie wszyscy na palu wiec pora zmienic temat,moze bedzie bardziej merytoryczny:))
mam pociag do klas leczacych (pielegniarki:))) i mysle zrobic tez priesta
azzie napisal wczeniej w watku o palu ze malo jest heal-priestow a wiekszosc priestow shadow to wynaturzenie
prosze o pomysly jak pogodzic 1 z2 aby mozna bylo takim priestem solowac(nie zawsze sie gra w grupie) i jednoczenie byc niezlym healerem
a moze najpierw pobawic sie shadow a potem zmienic talanta?
pvp olewam bo w takiej postaci jakiej jest to nieporozumienie,chodzi mi o lewelowanie w miare sensownie szybkie i solo i w grupie
sugestie mile widziane:))

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 13:58 
Cytuj  
eeee shadow priest jest chyba fajny
http://www.guildvsguild.com/nuke/module ... ile&id=126


_________________
--
Estne volumen in toga, an solum tibi libet me videre?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 14:02 
Cytuj  
Dlatego wymyslilem sobie, ze pojde typowym healerem przez gre, a jak juz mi sie znudzi to respecne sie na shadow do pvp.
Jak narazie najwygodniejsza postac jaka gralem, tyle ze jednak trzeba miec z kim grac. Ostatnio robilem party 3xPriest low lvl i smiesznie to wygladalo.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 15:04 
Cytuj  
Shadow Magic i Holy Magic to dwie przeciwstawne szkoły magi, kompromis między nimi jest raczej trudny...
Albo uderzasz smite'em albo mind blastem. Przy wyborze tego drugiego najlepiej rozwijać drzewko umiejętnościa aż do Darkness (30pkt w shadow). Z kolei dobrze mieć Divine Fury w Holy Magic (a to już jest 25pkt.). Będąc w ShadowForm nie możesz używać umiejętności z Holy Magic, ćwicząc Holy Magic nie opłaca się inwestować w Shadow, itd.
Dla solującego priesta IMO każda droga jest dobra, tyle tylko, jak wspomniał tomugeen owiele trudniej bije się moby priestem niż jaką kolwiek inną klasą.
Radziłbym Ci połączyć holy, bądź shadow z drzewkiem dyscypliny (dla szybszego odnawiania many-divine spirit- i koniecznie focused casting) i posiadać ilość spirita na w miarę równym, bądź wyższym poziomie z pkt. staminy.


_________________
Master of puppets Im pulling your strings
Twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you cant see a thing
Just call my name, `cause Ill hear you scream.

**

Posty: 261
Dołączył(a): 10.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 17:15 
Cytuj  
Ja bym na twoim miejscu wybral Pala. Slyszalem, ze to sa dobre postacie. Dlatego tez duzo graczy je wybiera..




..ponizej 12 roku zycia. ;)

**

Posty: 324
Dołączył(a): 1.06.2003
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 18:47 
Cytuj  
wyobraz sobie ze mam skonczone dwanascie lat i gram tez paladynem
jakos nie brzydze sie zadnej postaci

pozdrawiam


Posty: 26
Dołączył(a): 21.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 18:58 
Cytuj  
szani napisał(a):
wyobraz sobie ze mam skonczone dwanascie lat i gram tez paladynem
jakos nie brzydze sie zadnej postaci


O! Nie mówiłeś, że miałeś w tym tygodniu urodziny?

NMSP ;-)

pozdrawiam
Michał

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 19:35 
Cytuj  
Grrrr... o palach jest inny temat, do flame tez
Teraz akurat wysluchalbym ciekawych uwag o priescie

ale i tak kazdy wie, ze priest >> pal :D


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 324
Dołączył(a): 1.06.2003
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 20:12 
Cytuj  
spdk jak nie masz co pisac to nie zasmiecaj tematu to samo kieruje do innych ktorzy chca blysnac swoim wyszukanym poczuciem humoru,niech najpierw pomysla zanim cos napisza
pozdrawiam

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 20:14 
Cytuj  
Drogi Blizzardzie

Jestem zatroskana matka i kupilam mojemu dziecku Wasza gre pt. "World Of Warcraft", poniewaz moje biedne dziecko (12letnie) od grania w brutalne gry komputerowe nabawilo sie nerwicy.
Na forum moj synek przeczytal ze dla jego przedzialu wiekowego najlepsza postacia do gry jest paladyn, wiec zaczal nim grac.
I stal sie cud !!!! Dzieki temu ze wystarczy naciskac rytmicznie 2 klawisze moje dziecko przy grze znakomicie sie uspokaja i nie musi wysilac swojego biednego mozgu. Poza tym gra paladynem jest tak latwa i bezstresowa ze moje dziecko wyleczylo sie z ciezkich stanow depresyjnych. Poza tym gra ta znakomicie dowartosciowuje mojego synka, kyory mowi ze jest znany w calym internecie jako "uberplayer" poniewaz nie przegral zadnego "duela", nawet grajac z zwiazanymi rekami.

Dziekuje ci Bliizardzie za paldyna w imieniu mojego 12letniego synka.

P.S. Ja tez ci dziekuje Blizzardzie poniewaz monottonny i niczym nie urozmaicany odglos walki paladyna mojego synka (JEB, JEB, JEB,....) dochodzacy do poznuch godzin wieczornych z jego pokoju znakomicie pozwala mi sie zrelaksowac i bardzo szybko przy nim zasypiam (cos jak liczenie baranow tylko bardziej nowoczesnie), zreszta moj synek tez.

DZIEKUJE CI JESZCZE RAZ BLIZZARDZIE !!!!!


Kurde, powiedzcie ze blyslem, prosze .......


_________________
Obrazek

**

Posty: 261
Dołączył(a): 10.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 20:24 
Cytuj  
Blysles, niczym, niczym.. ach nie moge mowic, sie poplakalem, tak zes to pieknie napisal.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 20:27 
Cytuj  
Zodi4c napisał(a):
Blysles, niczym, niczym.. ach nie moge mowic, sie poplakalem, tak zes to pieknie napisal.


Dzieki.

Nie beda nam mowic ze nie piszemy postow na poziomie i tylko obelgi z naszej strony leca w kierunku paladynow. Bo przeciez napisalem same pochwaly. :wink:


_________________
Obrazek

*

Posty: 55
Dołączył(a): 18.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 20:29 
Cytuj  
Coz mam priesta 56 lvl i jesli o talenty chodzi to staralem sie rozwijac umiejetnosci ktorych uzywam najczesciej i ktore wydawaly mi sie najprzydatniejsze, dlatego tez w drzewku shadow magic doszedlem tylko do Silence (bardzo przydatne w pvp) - 21 pkt w shadow. Skupialem sie na mind blast i fear oraz 3 sec. stun po shado spellu. Wzialem tez Mind Fly. Reszte rozdysponowalem na pozostale zakladki starajac sie wzmocnic Shielda i czary leczace wlasnie (nie napisze jak dokladnie bo chyba tu zmienie balans). Gra mi sie w sumie niezle, moge i powalczyc i pohealowac w druzynie. Nie twierdze ze to najlepszy build ale postuje go tu jako przyklad.


_________________
Obrazek
PS3 Trophies

**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 21:15 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
[...]
Nie beda nam mowic ze nie piszemy postow na poziomie i tylko obelgi z naszej strony leca w kierunku paladynow. Bo przeciez napisalem same pochwaly. :wink:

No fajnie, ale pisz te pochwaly w odpowiednim topiku :)


_________________
What's so funny 'bout peace, love and understanding?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 22:15 
Cytuj  
Drulndribl, mam pytanie. Czy te kilka shadow talentow bardziej pomaga w PvE jako dodatkowy dmg [+silence], czy to tazke duza pomoc w PvP?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 324
Dołączył(a): 1.06.2003
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 22:37 
Cytuj  
kobra prosze cie ,wiem ze jestes znawca paladyna ale moze cos o priescie blysniesz?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 22:45 
Cytuj  
NIE
Bo nie gralem priestem ani przez chwile.

i nie jestem kobra :D SZONI :D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2005, 22:51 
Cytuj  
to zmykajcie oboje ;]

Pochwale sie, ze wreszcie trafilem na party, w ktorym tylko leczylem, shieldowalem party itd... Tiaaa o taka wladze mi chodzilo, a jak cos skopie to moge reznac. Zauwazylem ze priest produkuje wiecej hate niz sie spodziewalem. Moze to przez brak jakiegos typowego tanka tym razem bylo. W kazdym razie juz sie na retail nastawilem na UD priest [mniejszy i fajniejsze racial bonus ma od trolla]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 261
Dołączył(a): 10.09.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 01:16 
Cytuj  
http://img58.exs.cx/img58/4133/paper34ne.jpg

Pytanie za 5 punktow. Ktory z nich to facet ?

To nie jest podchwytliwe pytanie.

**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 01:27 
Cytuj  
Po szczenie widac, ze transwestyta, za to nogi ma zajebiste... :wink:

Ale, ze co... tylko transwestyci graja Priestem? :>


_________________
What's so funny 'bout peace, love and understanding?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.