mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 4
Dołączył(a): 31.01.2007
Offline
PostNapisane: 6 mar 2007, 13:01 
Cytuj  
Otóż mam taki problem, kiedy podejmuje próbe walki i jestem w combacie bardzo często dostaje morderczego laga, nie mogę użyć żadnych skilli co czyni mnie szybko dead czy to w pvp czy w pve, po walce wszystko wraca do normy. Dodam jeszcze, że jestem użytkownikiem neostrady 512 i dotychczas nie było takich problemów. Nie jeste to problem serwera, bo reszta chłopa ma w porządku latency zawsze. Help meh

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2007, 13:03 
Cytuj  
niech zgadne - po 22.00 wszystko wraca do normy?


_________________
Maiori Cede


Posty: 4
Dołączył(a): 31.01.2007
Offline
PostNapisane: 6 mar 2007, 13:07 
Cytuj  
Nie do końca, o 4.00 grałem rano ;p też lamiło.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2007, 13:17 
Cytuj  
Nawiedz napisał(a):
Otóż mam taki problem, kiedy podejmuje próbe walki i jestem w combacie bardzo często dostaje morderczego laga, nie mogę użyć żadnych skilli co czyni mnie szybko dead czy to w pvp czy w pve, po walce wszystko wraca do normy. Dodam jeszcze, że jestem użytkownikiem neostrady 512 i dotychczas nie było takich problemów. Nie jeste to problem serwera, bo reszta chłopa ma w porządku latency zawsze. Help meh
jak dla mnie to stawiam na MODY !!!
wywal wszystkie i zobacz czy jest zmiana


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2007, 13:24 
Cytuj  
od czasu zniesienia limitow mam problem z neo+, nie tylko w wow, neo 512 chodzi jak w opcji 128 albo gorzej do godziny 22, po tej magicznej godzinie wszystko wraca do normy a ok godziny 0.00-2.00 ma ze 78ms. Nawet jesli pingo wydaje sie byc w normie 200-350ms to mam kilku sekundowe freezy. Staram sie wiec unikac wowa i gram w eu3, polecam.


_________________
Maiori Cede

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 6 mar 2007, 14:03 
Cytuj  
Razel napisał(a):
od czasu zniesienia limitow mam problem z neo+, nie tylko w wow, neo 512 chodzi jak w opcji 128 albo gorzej do godziny 22, po tej magicznej godzinie wszystko wraca do normy a ok godziny 0.00-2.00 ma ze 78ms. Nawet jesli pingo wydaje sie byc w normie 200-350ms to mam kilku sekundowe freezy. Staram sie wiec unikac wowa i gram w eu3, polecam.


drope neo :) jesli masz wybor innego prov:)

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2007, 14:47 
Cytuj  
w tym problem, ze moge zmienic tylko na gorsze. Ale nie narzekam juz, mam czas obejrzec cos poza wow, a i dziewczyna w domu szczesliwsza. :wink:


_________________
Maiori Cede

**

Posty: 305
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2007, 16:22 
Cytuj  
Problem jest taki, że zmiana z neo nic nie da. To nie jest problem na skalę lokalną userów TePsy. Z racji na brak limitów większość netowców jedzie na maksymalnym transferze, szczególnie że teraz pięcio, jedno dwu itp megowe łącza są tanie jak barszczyk.

Tutaj chodzi o przeciążenie Polpaku. Wyjście z P(r)L na świat jest zatłoczone i raczej nic z tym nie zrobimy.


_________________
QpSeCzolg i na ryby...

"Demokracja tym sie różni od Anarchii, że jest cichsza."

**

Posty: 215
Dołączył(a): 6.07.2006
Offline
PostNapisane: 6 mar 2007, 16:40 
Cytuj  
WhiteFoX napisał(a):
Z racji na brak limitów większość netowców jedzie na maksymalnym transferze, szczególnie że teraz pięcio, jedno dwu itp megowe łącza są tanie jak barszczyk.

Tutaj chodzi o przeciążenie Polpaku.


tego jeszcze nie slyszalem xD

a problem tkwi w tym ze tpsa konserwuje/modernizuje obecnie sieci szkieletowe i nie moga sobie z tym poradzic... trzeba cierpliwie poczekac i tyle...

**

Posty: 305
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2007, 19:51 
Cytuj  
Uno - znaczy ja opieram się na względnie niezależnych "pomiarach", ponieważ nie siedzę na tepsiarskim łączu. Obecnie siedzę na łączach Crowley'a, więc raczej tepsa ma mało do powiedzenia tutaj.

Więc wnioskuję, że Polpak się dławi.

On Topic: proponowano już tutaj wykasowanie modów, ja proponowałbym wywalenie WTFa - powinno pomóc.


_________________
QpSeCzolg i na ryby...

"Demokracja tym sie różni od Anarchii, że jest cichsza."

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 7 mar 2007, 07:55 
Cytuj  
Ja ide za rada Desha.Musze sprawdzic mody , czy mi nie spowalniaja grania.Mam taki sam problem jak wy, ale nie mam neo.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 mar 2007, 09:06 
Cytuj  
Ja mam neo i od tygodnia jest juz wyraznie lepiej, ale ponoc wlasnie tpsa podala na jakiejs tam swojej stronie ze zakonczyla modernizacje czegos tam. A juz prawie zapomnialem jak to jest grac bez laga :P


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2007, 09:13 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Ja mam neo i od tygodnia jest juz wyraznie lepiej, ale ponoc wlasnie tpsa podala na jakiejs tam swojej stronie ze zakonczyla modernizacje czegos tam. A juz prawie zapomnialem jak to jest grac bez laga :P

40tysiecy userow odeszlo ostatnio z Neo do Netii,wiec lacza maja tez troche mniej obciazone ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2007, 11:08 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
KromeR napisał(a):
Ja mam neo i od tygodnia jest juz wyraznie lepiej, ale ponoc wlasnie tpsa podala na jakiejs tam swojej stronie ze zakonczyla modernizacje czegos tam. A juz prawie zapomnialem jak to jest grac bez laga :P

40tysiecy userow odeszlo ostatnio z Neo do Netii,wiec lacza maja tez troche mniej obciazone ;)


e tam, zmienilo sie tylko logo na fakturze, nic poza tym.


_________________
Maiori Cede

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 mar 2007, 11:10 
Cytuj  
Wg. materialow ktore czytalem, to na zmianie regulaminu tpsa stracila ponad 150 tys klientow. Ale po uwolnieniu limitow ruch p2p wzrosl o 70%.

TPsa robila upgrade laczy. Jak widac strefa 022 juz naprawiona :P


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.