mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2007, 14:28 
Cytuj  
U mnie w gildii 70' jest raczej niewiele - kilka-kilkanascie online wieczorem sie trafia. Ciekawi mnie,czy slyszeliscie albo sami robiliscie (dla funu,z ciekawosci itd - bo o itemki raczej nie chodzilo) MC/BWL/AQ/Naxx skladem 60+/70lvl. Jesli tak, to w ile osob i jak szlo? ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot


Posty: 48
Dołączył(a): 21.11.2006
Offline
PostNapisane: 3 mar 2007, 14:48 
Cytuj  
My kiedys z nudow do MC poszlismy w kilkunastu. Nie bylo jakis problemow poza tym ze w pewnym momencie musielismy przerwac bo nie bylo juz komu runow dalej gasic...

**

Posty: 274
Dołączył(a): 15.06.2006
Offline
PostNapisane: 3 mar 2007, 15:55 
Cytuj  
Z tego co wiem bossy sa tak samo trudne jak na 60 lvl czyli np patchwerk wali po 16k.Tylko trash jest easy mode, ale moze zostalem zle poinformowany aczkolwiek powolywali sie na blue post.

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2007, 23:09 
Cytuj  
bossowie z czaszka sie skaluja czy jakos tak idac na 70 lvl do naxx jest tak samo trudno jak bys raidowal na 60lvl

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2007, 00:19 
Cytuj  
O tym nie wiedziałem :o Napisz coś więcej. Jak połowa rajdu będzie 70lvl a druga 60lvl to boss się wyskaluje pod 70 czy 60 ? :o

Żeby jeszcze loot się skalował to by było fajnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2007, 00:27 
Cytuj  
Z tego co słyszałem to skalują sie do najwiekszego LvLu w raidzie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2007, 00:52 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Żeby jeszcze loot się skalował to by było fajnie.


Niektore itemy w Naxxramas są naprawdę dobre i imo tier3 tutaj powinno mieć socketed, o ile zakład że wiele gildi poszłoby wtedy do Naxxramas? :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2007, 01:03 
Cytuj  
trinket z ZG dla rogala wciaz wg mnie totalnie ownuje w PvP ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2007, 05:03 
Cytuj  
Co to za info ze bossowie sie "skaluja" ? :)
Blizz oficjalnie pisal juz pare razy ze stare instancje sa nieruszone, mozna tylko przypuszczac ze cos zrobia jak ludzie zaczna sie nudzic w nowym swiecie.
Co do itemow to AQ40 i Naxx nadal oferuje bardzo dobry sprzet dla wiekszosci klas i warto by tam isc nie tylko dla funu, ostatnio bylismy po zolwika dla maga w ZG, w 5 mozna chyba wyczyscic spokojnie cale ale szkoda czasu :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2007, 10:06 
Cytuj  
ugh, chodzi o to że bossy ciągle sa +3lvl dla gracza. ;>
a u nas co sobota jedna gildia robi Naxx ;> bo w końcu ten kill KT musi być.


_________________
Obrazek

*

Posty: 92
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2007, 07:49 
Cytuj  
Z tym skalowaniem to chodzi o to że moby klasyfikowane jako BOSS są przez grę traktowane jako moby o lvlu +3 do lvl gracza pod względem mechaniki (hit, resist, miss, dodge % itp). Wątpię żeby boss skalował się do najwyższego lvl w rajdzie, raczej jest to liczone indywidualnie.

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2007, 08:37 
Cytuj  
Jerry napisał(a):
Z tym skalowaniem to chodzi o to że moby klasyfikowane jako BOSS są przez grę traktowane jako moby o lvlu +3 do lvl gracza pod względem mechaniki (hit, resist, miss, dodge % itp). Wątpię żeby boss skalował się do najwyższego lvl w rajdzie, raczej jest to liczone indywidualnie.

Hehe to niech 70'tki biją trashe a na samego bossa wysłać bandę 1-lvlowców =D


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2007, 08:46 
Cytuj  
AFAIR zaden boss w grze sie nie skaluje. (myslicie ze jakby rogale solowa Blackrock ?). Devsi kategorycznie oznajmili, ze w starych instancjach nie zajda zadne zmiany do zrobienia np. mc wystarczy max 15 70lvl z przecietnym sprzetem tbc. Wiecej nie wiem skad te pomysly nt skalowania bosow w instancjach 0_o.

Bosowe outdoot sie "skluja" ale tu nie ma wplywu lvl tylko ilosc osob w jego polu dzialania. Jak jest ich za duzo to taki delikwent hmm "wariuje" :D

*

Posty: 92
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2007, 09:56 
Cytuj  
iniside napisał(a):
AFAIR zaden boss w grze sie nie skaluje. (myslicie ze jakby rogale solowa Blackrock ?). Devsi kategorycznie oznajmili, ze w starych instancjach nie zajda zadne zmiany do zrobienia np. mc wystarczy max 15 70lvl z przecietnym sprzetem tbc. Wiecej nie wiem skad te pomysly nt skalowania bosow w instancjach 0_o.

Bosowe outdoot sie "skluja" ale tu nie ma wplywu lvl tylko ilosc osob w jego polu dzialania. Jak jest ich za duzo to taki delikwent hmm "wariuje" :D

Ja na 70lvl biłem tylko outdoor bossów ze starego wow i wszystko działało tak jakby były one +3lvl do mojego, tzn np miałem dużo resistów, gdyby boss był dalej 63lvl, tak jak kiedyś, to prawie każdy czar by wchodził.
Odnośnie tego co piszesz o blackrock.. w blackrock nie ma żadnego bossa sklasyfikowanego jako "boss". Są tylko moby elite które robią za bossów, mają przydzielony na stałe level i tego się nie zmieni. Bossy o których wyżej mowa mają trupią czachę zamiast lvl.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2007, 10:59 
Cytuj  
To tak jak bossy w MC. A MC robili już w 10 osób 70 lvl. Więc coś tu się nie zgadza.

A że bossy w Naxx są trudne, to całkiem normalne. Miał być najtrudniejszy inst to jest. Chociaż myślę, że tylko patrzeć jak będą go robić w 20 osób i mniej.


_________________
whiteman#2717

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 mar 2007, 11:54 
Cytuj  
Nie beda. Bo jak beda mogli robic w takim skladzie to nie beda miec czego tam szukac. Pomijajac fakt ze mechanika eventow powoduje ze okreslonej liczby graczy nie da sie w wiekszosci przypadkow przeskoczyc (a moze ja sobie nie wyobrazam jakby to mialo wygladac).

Pozatym ostatnio moj znajomy lock disenchantowal swoje t3 itemy...

Co nie zmienia faktu ze _sa_ itemy nawet z takiego BWL, ktore nie maja lepszych odpowiednikow (narazie) i warto by bylo po nie chodzic, ale nikt ci niepojdzie do BWL tylko po 2 itemy z marnym dropem. Jak juz to tylko w ramach just for fun.

A swoja droga to takie kharazan ma eventy na poziomie naxx pod wzgledem funu :P


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2007, 12:37 
Cytuj  
Oczywiście, że tylko dla funu. Przecież 70 lvl do MC też idzie dla funu. A po co innego?


_________________
whiteman#2717

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 mar 2007, 13:18 
Cytuj  
Po thunderfury ;P


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 5 mar 2007, 13:25 
Cytuj  
Czaszki skaluja sie do +3 lev gracza z max lev w rajdzie jak chodzi o tabele trafien. Damage pozostaje taki sam, pool hp jest taki sam.

Wiec generalnie jest latwiej i dlatego mc mozna robic w 10-15 osob.

Wiadomo...tank z 15k hp 70 lev a tank z 7k hp lev 60
To samo z mana pool, + healing, +damage

Niestety sa encountery, ktore dalej ciezko przejsc w malej liczbie np. Razogore


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...
WarCry

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 mar 2007, 13:37 
Cytuj  
Hm... a jak z Vaelem? Da sie to teraz robic na 1 tanka? Nie pamietam juz, ale wybuch byl chyba za jakies 8k, wiec teoretycznie powinno dac sie przezyc :P


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.