mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2005, 15:13 
Cytuj  
Otóż po raz 3 zacząłem ściągać WoW'a i ten ^&*#$(* downloader dociąga do 82% (coś koło 2039.75 MB) a potem za cholere nie chce ruszyć, już mnie szlag trafia. Miał ktoś może coś takiego i zna sposób na to? Proszę o pomoc. Na forum EU niby jest już topic ale tam też całe g**** wiedzą a Blizz wkręca, że próbuja coś robić i takie tam inne pierdoły.


ps: pokazuje mi że pobrał 200 MB ale nic na dysku nie zapisał i głowny pasek stanu też sie nie ruszył - ja zwariuje chyba!


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

*

Posty: 152
Dołączył(a): 24.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2005, 15:53 
Cytuj  
http://www.wowtorrents.de.vu/

**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2005, 16:15 
Cytuj  
Na oficjalnym forum EU bylo kilka takich topikow. Byl nawet taki co opisywal problem zatrzymywania sie na 95% czy cos takiego. Nie czytalem ich, ale jak masz ochote to poszperaj, chociaz watpie, zeby bylo jakies rozwiazanie poza sciagnieciem z innego zrodla.

Potem mozesz miec problem z zainstalowaniem, tez o tym bylo glosno, wiec lepiej sie nie ciesz za wczasu :)


_________________
What's so funny 'bout peace, love and understanding?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2005, 22:37 
Cytuj  
Nie chce zaśmiecać forum, więc naskrobię mój problem tutaj.

Chciał bym kupić z kolegą WoW (EU). Zaplanowaliśmy coś takiego, że po dostaniu paczki przegrywamy sobię na płytki WoW'a a oryginał pakujemy do pudełka. Dzielimy się cd-keyem.

Tutaj powstaje problem czy jak mamy cd-key EU będę mógł się zalogować na jakiś inny b-net (żeby przez przypadek nie wykryli, że jeden cd-key gra 2x) i czy nie będzie żadnych buraków przy czytaniu przegranego cd?

Shador von Dal.

edit:
Jeśli jakieś reguły złamałem to proszę o wyrozumiałość czyli nie hardcore ale lekki flame ;-)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2005, 22:56 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Nie chce zaśmiecać forum, więc naskrobię mój problem tutaj.

Chciał bym kupić z kolegą WoW (EU). Zaplanowaliśmy coś takiego, że po dostaniu paczki przegrywamy sobię na płytki WoW'a a oryginał pakujemy do pudełka. Dzielimy się cd-keyem.

Tutaj powstaje problem czy jak mamy cd-key EU będę mógł się zalogować na jakiś inny b-net (żeby przez przypadek nie wykryli, że jeden cd-key gra 2x) i czy nie będzie żadnych buraków przy czytaniu przegranego cd?

Shador von Dal.

edit:
Jeśli jakieś reguły złamałem to proszę o wyrozumiałość czyli nie hardcore ale lekki flame ;-)


Po pierwsze clienta nie musicie wypalać, najpierw instaluje jeden potem drugi (albo możecie go już teraz pobrać). WoW (jak żaden mmorpg) nie wymaga płytki w czytniku.

Natomiast nie bardzo rozumiem twoje pytanie o cd-key? Jeżeli chodzi ci o to żeby na jednym cd-key grały dwie osoby w tym samym czasie to jest to niemożliwe. Na jeden cdkey tworzysz jeden account i jedynym sposobem abyście we dwóch grali jest korzystanie z niego na zmianę (Do tego account sharing jest teoretycznie zabronione i istnieje szansa, że Blizzard zbanuje wasz account, jeżeli notorycznie/nadmiernie będziecie grali z dwóch różnych ip)

Edit:
Tak na marginesie WoW nie ma nic wspólnego z B-net'em

Pozdrawiam

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2005, 23:07 
Cytuj  
re up:

IP to nie problem, mamy sieć w bloku wychodzącą przez routera a potem do admina itp. itd. co wychodzi, że i tak mamy jedno i to samo IP...

A co do tego cd-keya, chodzi mi tutaj o to, że jeden by grał na serverze w EU a drugi w US... da tak radę?

Shador von Dal


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2005, 23:12 
Cytuj  
re up:

A to nie jest tak, że jest jedno konto w US a drugie w EU?

Shador von Dal.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2005, 23:16 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
re up:
A to nie jest tak, że jest jedno konto w US a drugie w EU?
.


nie, na jednego cd-key masz tylko jedno konto


_________________



*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2005, 23:17 
Cytuj  
Aha, dziękuję wszystkich za pomoc.

I przepraszam za zamieszanie.

SvD.


_________________
Obrazek


Posty: 39
Dołączył(a): 3.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2005, 23:25 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
(Do tego account sharing jest teoretycznie zabronione i istnieje szansa, że Blizzard zbanuje wasz account, jeżeli notorycznie/nadmiernie będziecie grali z dwóch różnych ip)


Are other people allowed to play my account?

(...)It is up to you whether you share access to your World of Warcraft account with others, but Blizzard strongly recommends you never share your account name or password with anyone else.(...)

http://www.blizzard.com/support/wowbill ... =abl01133p

jesli dobrze zrozumialem to nie zabraniaja dzielenia sie kontem, jedynie "mocno" to odradzaja.


_________________
mac

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2005, 00:09 
Cytuj  
dontforget napisał(a):
Goatus napisał(a):
(Do tego account sharing jest teoretycznie zabronione i istnieje szansa, że Blizzard zbanuje wasz account, jeżeli notorycznie/nadmiernie będziecie grali z dwóch różnych ip)


Are other people allowed to play my account?

(...)It is up to you whether you share access to your World of Warcraft account with others, but Blizzard strongly recommends you never share your account name or password with anyone else.(...)

http://www.blizzard.com/support/wowbill ... =abl01133p

jesli dobrze zrozumialem to nie zabraniaja dzielenia sie kontem, jedynie "mocno" to odradzaja.

Hehe Blizzard sam sobie przeczy sweet ;p

W Terms Of Use jest:

"You may not share your Account with anyone, except that if you are a parent or guardian, you may permit one (1) minor child to use the Account instead of you (in which case you may not use that Account at the same time)."

Tu masz topic na ten temat:

http://forums-en.wow-europe.com/thread. ... #post46943

W zasadzie każdy mmorpg ma taką regułę, ale jej egzekwowanie to zupełnie inna sprawa. Raczej odnosi się to do ludzi, którzy dzielą się kontem w celu power levelingu (Tzn grają tą samą postacią na zmianę), więc mało prawdopodobne by kogoś zbanowali za to, że dał pograć koledze albo coś...


Pozdrawiam

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 sty 2005, 08:49 
Cytuj  
powerleveling to oni mają gdzieś, raczej chcą uniknąć miliona skarg dziennie:
"panie GM gram na moim koncie z Jackiem Plackiem i Ryśkiem i wczoraj zginął mi cały 1g. Żaden z nich sie nie przyznaje - czy mógłby pan zerknąć do logów i podać godzinę z minutami kiedy ten gold wyparował?"

I milion podobnych sytuacji, cos zginęło, coś postać straciła, kolega zmienił login/password i nie mogę sie zalogować, itp. itd.

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2005, 12:15 
Cytuj  
A WRCAJĄC DO TEMATU:

teraz jak się zaczęła OB EU to się wszyscy rzucą, żeby WoW'a pobrać i jak tak każdemu "stanie" na 82% to Blizz bedzie musiał coś z tym zrobić.


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2005, 12:19 
Cytuj  
Dhoro napisał(a):
A WRCAJĄC DO TEMATU:

teraz jak się zaczęła OB EU to się wszyscy rzucą, żeby WoW'a pobrać i jak tak każdemu "stanie" na 82% to Blizz bedzie musiał coś z tym zrobić.


Klienta eu pobrałem z półtora tygodnia temu bez żadnych problemów. Więc to coś u ciebie mogło nawalić.

Proponuje poszukać EU i US Forums już sporo o tym było pisane, może tam znajdziesz jakieś pomocne rozwiązanie twojego problemu :)

Pozdrawiam


Ostatnio edytowano 28 sty 2005, 14:17 przez Goatus, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2005, 12:21 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
powerleveling to oni mają gdzieś, raczej chcą uniknąć miliona skarg dziennie:
"panie GM gram na moim koncie z Jackiem Plackiem i Ryśkiem i wczoraj zginął mi cały 1g. Żaden z nich sie nie przyznaje - czy mógłby pan zerknąć do logów i podać godzinę z minutami kiedy ten gold wyparował?"

I milion podobnych sytuacji, cos zginęło, coś postać straciła, kolega zmienił login/password i nie mogę sie zalogować, itp. itd.



Może masz racje, WoW to nie l2 gdzie trudno się leveluje albo kasę zdobywa więc pewnie mają to gdzieś. Co niezmienia faktu że podają sprzeczne informacje na własnej stronie co dla mnie jest bardzo zabawne :]

Pozdrawiam

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2005, 14:12 
Cytuj  
to czemu poprzedniego klienta pobrałem bez problemu? i czemu aż tyle ludzi mam ten problem?

ps: zna ktoś może jakiś inny sposób na pobranie WoW'a (ale klienta do EU OB i w odpowiedniej wersji), może jakiś link czy plik torrent?


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek


Posty: 6
Dołączył(a): 26.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2005, 16:29 
Cytuj  
Mam pytanie, a nie chcę zakładać nowego tematu
czy trzeba ściagać nowego klięta do europejskiej wersji, czy jak do koreanskiej wystarczy tylko przerobic jeden plik?
Byłbym wdzieczny za odpowiedz
Pozdrawiam

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2005, 10:19 
Cytuj  
Dhoro patrz jest prawie na samej gorze i tu z boku CLICK :wink:


Posty: 7
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2005, 13:48 
Cytuj  
Witam.
Sciągnąłem WoW'a US, odpaliłem gre, wpisałem pierwszy lepszy login i pass (nie mam jeszcze oryginalnej gry, cd key'a) --> zrobił mi sie update na EU. Weszłem i wpisałem ponownie byle jaki login i hasło i wyskoczyło mi okienko z napisem, że mam nieprawidłową wersje.
Poczytałem pare wątków na forum, chciałem wyedytować plik wow.iso, ale gdy zobaczyłem jego zawartość, była ona taka sama jak w poradniku "jak przerobić US na EU". I nadal pisze ze mam nieprawidłową wersje.
Co z tym fantem?

[edit]
mam versje 1.2.2


_________________
Brak podpisu...

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 29 sty 2005, 14:04 
Cytuj  
x3id napisał(a):
Weszłem

aaaaaaaaaaaaaaaaa!


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.