mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 28 sie 2007, 14:25 
Cytuj  
Build to coś takiego: klik
Ja mam trochę inny ale to bez większego znaczenia. Skille tak jak wyżej.
31/30 z imp slamem też ładny dps robi, ale jest trochę trudniej.


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2007, 15:07 
Cytuj  
Jak juz zgarne Stormheralda to se zrobie build na slama, bo poki co to dpsuje w dualu. Build taki jak kolega wyzej tyle ze daje full w imp execute i -1 w berserker rage.


_________________
Obrazek

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2007, 16:33 
Cytuj  
jakos nie jestem przekonany do 2h pve dps, widzac jaki dps robie z moim gearem, nie moge sobie wyobrazic jak wysokie musialyby byc hity/crity z 2h zeby zrownac sie z tym co ja robie

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 28 sie 2007, 17:50 
Cytuj  
Slam FTW! tyle mogę rzec. Sam jeszcze nie testowałem bo na necie na którym chwilowo posiadam fury na 100% spisze się lepiej :( :( , ale koleś z mojej poprzedniej gildii jako mace spec warrior z deep thunderem robił troszkę mniej jak ja dps ze stormheraldem już to samo, ale agro dużo mniejsze... I jak wiadomo mace sux do pve :P . Według mnie z axe/swordem aż do BT 31/30 może zrobić większy dps, ale napewno trzeba się troche bardziej wysilić.
Ja pomacham gorehowlem jak się uporam z problemami technicznymi, wtedy się wypowiem.


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 28 sie 2007, 19:03 
Cytuj  
ja mialem warka pretbc, ale przy 2h fury buildzie dpsowalem jeszcze hamstringami, jak mialem windfury.

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 28 sie 2007, 19:24 
Cytuj  
Tia, ale to było pre tbc... Teraz lepiej jak sie ma rage wrzucic kilka slamów między ms, ale nie będę filozofował jak nie testowałem.


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2007, 22:42 
Cytuj  
RufeN napisał(a):

mace spec - imho wymiata, potrafi procnac od wszystkiego, hamstringa, whirlwinda itd. - w wielu walkach, w ktorych normalnie juz bym nie zyl tutaj dalej leje delikwenta majac 1000hp i jak sie uda dociagnac do executa to zazwyczaj jest killing blow :) nie moge sie doczekac 8netherow i ulepszonej macy - z tego co widzialem na filmikach, to wypada ona super.


Tylko, ze akurat teraz mace spec dostaje solidnego nerfa.

Jak to napisal jeden z Blue: Widzac warriorow wybierajacych zawsze mace spec pod PvP niczym nobrainer cos musi byc nie tak. Dlatego bedzie on na rowni z pozostalymi.

Sam nerf ma dotyczyc czestotliwosci proca.

Zreszta dla mnie zawsze Axe spec byl lepszy. Wiec bez roznicy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2007, 00:26 
Cytuj  
simo napisał(a):
RufeN napisał(a):

mace spec - imho wymiata, potrafi procnac od wszystkiego, hamstringa, whirlwinda itd. - w wielu walkach, w ktorych normalnie juz bym nie zyl tutaj dalej leje delikwenta majac 1000hp i jak sie uda dociagnac do executa to zazwyczaj jest killing blow :) nie moge sie doczekac 8netherow i ulepszonej macy - z tego co widzialem na filmikach, to wypada ona super.


Tylko, ze akurat teraz mace spec dostaje solidnego nerfa.

Jak to napisal jeden z Blue: Widzac warriorow wybierajacych zawsze mace spec pod PvP niczym nobrainer cos musi byc nie tak. Dlatego bedzie on na rowni z pozostalymi.

Sam nerf ma dotyczyc czestotliwosci proca.

Zreszta dla mnie zawsze Axe spec byl lepszy. Wiec bez roznicy.


po cholere tlumaczyc wszystkim cos o czym wczesniej bylo juz pisane na poprzedniej stronie razem z cytatem blue posta i linkiem do niego?

1.powiem tak: z ocenianiem nerfa zaczekalbym do release patcha, znam wiele nerfow ktore za bardzo nie dzialaly ;)
2.deep thunder i stormherald maja chance on hit 4 sec stun - imho tez fajna rzecz. ze stunem jak z critem - jak wejdzie w dobrej chwili - moze odmienic wynik walki. dzisiaj na arenie jeden paladyn mial nieszczescie byc przeze mnie przytrzymanym w doslownym "stunlocku" - 3 stuny, kazdy nim poprzedni sie skonczyl - owning ;)

jesli branie +5%crit jest wyznacznikiem wysokiej inteligencji to na pewno czujesz sie swietnie. nie rozumiem szczerze mowiac tego toku rozumowania:
bedzie nerf proca + dla mnie axe spec zawsze lepszy -> wiec bez roznicy :wtf:

osobiscie jako stun spec user nie mam nic przeciwko nerfowi - to i tak losowy efekt i nie zakladam,z gory w trakcie walki,ze bede walczyl ze zestunowanymi przeciwnikami - tak jak niepowazne jest zakladanie z gory ze zabije delikwenta w paru wysokich critach.

albo sie jest lockiem,albo trzeba robic swoje i miec odrobine szczescia - jedyny sposob na wygrana :]

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2007, 05:30 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
albo sie jest lockiem,albo trzeba robic swoje i miec odrobine szczescia - jedyny sposob na wygrana :]



Ale zaraz flame rozpetasz :wink:

*

Posty: 56
Dołączył(a): 1.02.2007
Offline
PostNapisane: 29 sie 2007, 09:37 
Cytuj  
Rufen co się tak napinasz?

Prawda jest taka - Stormherald w łapie daje każdemu leszczowi _szanse_ ubicia dowolnego rywala bazujac tylko na szcześliwym 3-4 krotnym stunie (co nie zdarza sie wcale tak zadko).

Jest to o tyle przegięte że sam już przymierzałem sie do zmiany armorsmithera na macesmithera. W tej chwili jest to build bijacy inne pod pvp na głowę. Raz że non stop procujący stun, dwa - najwiekszy zakres dmg pod MS (3,8 speed).

Zobaczymy jak mocno to znerfują.

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2007, 10:25 
Cytuj  
Rufen, a gdzie ja tam cos pisalem o inteligencji ?
Pisalem w dobrej wierze, bo czytalem, ze masz juz primal nethery wiec mozna sie zastanowic czy nie lepiej przeznaczyc je na cos innego.

A nerf jest wlasnie dlatego aby uniemozliwic akcje jak z opisywana przez ciebie z paladynem. W koncu warrior to nie stunlock-rogue.

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2007, 11:05 
Cytuj  
Warsaw na boga ojca, przeciesz macki sa ewidentnie specem pvp. Wiec to Ty sie tak nie napinaj. Trudno zeby jeden spec byl wypasny i do pvp i do pve. Axe i swordy daja ci spewnoscia wiekszy dmg , stad sa dobre do pve ( jesli oczywiscie ktos lubi sobie 2h dps trzaskac). A kwestia 3 stunow pod rzad? hmmm... ja mam deep thundera juz z miecha i na arenach 3x pod rzad mialem tylko i wylacznie raz. Na paldku biedaku. 2 razy zdarzylo mi sie tak na mobku. Wiec mi akurat zdarza sie to zadko...


_________________
Obrazek

*

Posty: 56
Dołączył(a): 1.02.2007
Offline
PostNapisane: 29 sie 2007, 11:28 
Cytuj  
Piękny nie bądz śmieszny. Całe drzewko Arms jest pod pvp. W arms w rajdzie to mozesz utrzaskac jedna czwartą tego dmg co rogal. Pve-dps build to tylko i wyłącznie d/w fury.

Zgadza sie ze 2h axe/sword jest lepsze w pve od mace. Ale mace jest w ch... lepsze w pvp, a nie tylko trochę.

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2007, 12:36 
Cytuj  
Wszystko kwestia wartosciowania, bo jesli maca do pvp jest duzo lepsza , to napewno +5% crytyka niz nic ( bo raczej bosow nie zestunujesz jak dpsujesz) tez jest duzo lepsze.
I jeszcze mysle ze stun jest super przydatny przy 2/2 , 3/3 moze i bg, ale w 5/5 to chyba bardziej by mi jednak odpowiadalo +5%.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2007, 12:37 
Cytuj  
orkowie maja +6% :]


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 29 sie 2007, 13:15 
Cytuj  
Warsaw nie zeby cos, ale po nerfie grupujac sie z druidem i shamanem mialem w tym buildzie PVP (35/23/3) 620dps na gruulu.
Rogale mieli kolo 880-900, wiec to 2/3, a nie 1/4.
Poza tym dodawalem hunterom, rogalom, tankom i petom +4% damage.

Na pewno fury wypadlby lepiej o jakies 100-200dps, ale mysle, ze 1/4 to spora przesada...chyba ze u was rogale robia 2k dps na grullu.

Aha i zeby uciac wszelkie: Fury jest najlepszym specen do PvE dps i tego nie neguje. Sam przerabiam sie za chwile bo od zawsze bylem fury...niestety arenki nie dla nas :(


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...
WarCry

*

Posty: 56
Dołączył(a): 1.02.2007
Offline
PostNapisane: 29 sie 2007, 13:39 
Cytuj  
Rzezio,
ok ja z tą 1/4 strzliłem oczywiscie. 2/3 to dosc duzo szczerze mówiąc ale nie piszesz czy z tym buildem pvp biłes gruula z d/w czy 2h a to kluczowa sprawa. I najwazniejsze - głównym problemem przy dps-owaniu z 2h jest perma brak rage-u, a na gruulu jak masz spriesta w grupie albo friendly healera nabijasz rage w "cave in" i dps masz konkretny. Trochę wiec ta walka jest niereprezentatywna ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2007, 13:39 
Cytuj  
Rzezio napisał(a):
Aha i zeby uciac wszelkie: Fury jest najlepszym specen do PvE dps i tego nie neguje. Sam przerabiam sie za chwile bo od zawsze bylem fury...niestety arenki nie dla nas :(


Co nie zmienia faktu, ze przy swietnym sprzecie arms moze byc rownie dobry i jest brany na raid dla tego 4% debuffa (brac fury zamiast niego to jak odjac te 4% kazdemu melee)


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 56
Dołączył(a): 1.02.2007
Offline
PostNapisane: 29 sie 2007, 13:44 
Cytuj  
tomugeen - Arms nigdy nie będzie zblizał sie w pve dps-ie do fury. Mówisz imba gear, ok ale porównujmy dobry gear do dobrego gearu a nie BT/MountH geared warka arms do green blue fury.

Fury wymaga najlepszego sprzetu i wtedy wymiata. Mam na serverze fury warka który grajac w jednej z najlepszych gilidii podobno nie schodzi w damage metter ponizej 3 miejsca czesto nie oddaje 1.

Co do debuffu 4%... ok to jest tak naprawde jedyny argument za arms warkiem w rajdzie. Tylko ze czasy 40 ppl rajdów sie skonczyły i teraz tych melee dpserów w grupie nie ma tak wielu.

**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 29 sie 2007, 13:52 
Cytuj  
Oczywiscie dpsowalem z 2h inaczej bym sie nie odzywal :)

Sklad grupy to bylo:
Fury warek - Dual
Arms ja - 2h
Druid - 5%crit
Shammy ench - WF
Rogal - dagger

Sprzet mamy porownywalny. Nie stosowalem taktyki z cave in bo wolalem nie ryzykowac przypadkowego zejscia. WF zalatwialo w duzej czesci problem rage starvation.

Tak ARMS w porownywalnym gearze, po podliczeniu wszystkich bonusow to jakies 10-15% dps mniej niz fury w zaleznosci od tego jak sie sprezysz ;)

Nasz fury warek aktualnie najlepiej ubrany mial kolo 760 czy 780 dps.

Tomugen: a co do buffa :) tak sie sklada ze robilem obliczenia(niestety przed nerfem WF).

Na Magu mielismy 9 physical damage (2 tankow i 2 rogali, 1 warek arms, 3 huntow, 1 druid feral) + pety.
Rogale zadali po 530k damagu
Ja armsem 420k damagu
Hunterzy po okolo 300k
Duid tank jakies 220k
tankowie w sumie 270k
No i pety jakies drobne

Buff sam w sobie zrobil wiec jakies 90-100k(bez damagu, ktory ja zadalem dzieki buffowi) damagu i dzielnie gonil tanka :). Jakby dodac to do armsa to mimo ze dps byl u mnie nizzszy o jakies 300 to w zasadzie bylem 3 na meterze i bardzo nieduzo ustepowalem rogalom.

Po nerfie WF troche sie to pogorszylo niestety, ale fakt ze ARMS moze miec wykorzystanie w niektorych sytuacjach, a na pewno nie jest branie armsa tak gigantycznym nerfem w dps jak bylo kiedys :)


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...
WarCry


Ostatnio edytowano 29 sie 2007, 14:04 przez Rzezio, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.