mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 22:21 
Cytuj  
Z prot warriorem jest jeden problem - jesli nie tankuje to jest dosyc bezuzyteczny tzn. niby dps jakis moze robic ale sami wiecie jak to wyglada :-)

Natomiast prot palek albo feral drut z healig gearem moze naprawde dobrze leczyc. Dlatego na walkach, gdzie potrzebny jest tylko jeden tank mamy dodatkowego healera. Nie mowiac juz o tym, ze spokojnie moga chodzic do heroikow jako main healerzy.

A feral drut dodatkowo moze robic za dps.

Wniosek: warrior specjalizuje sie w tankowaniu ale przez to traci na uniwersalnosci. Palek i drut moga calkiem skutecznie robic inne rzeczy ale za to nie beda tak dobrze tankowac jak warrior.

Jak juz mowilem wczesniej - WoW jest tak pomyslany, aby rozne klasy sprawdzaly sie w roznych sytuacjach. Wiec porownywanie klas, bez patrzenia na konkretne przypadki nie ma sensu :-) Bo w miejscu gdzie sprawdzi sie prot palek, warrior moze byc bezuzyteczny i odwrotnie.


_________________
corscahk napisał(a):
jak jeszcze raz ktoś napisze tutaj RZENADA to mu pierdolne w nos :D

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 22:28 
Cytuj  
feral druid dlugo nie poleczy


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

**

Posty: 331
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 4 sty 2008, 01:05 
Cytuj  
Juz sobie wyobrazam feral druida ktory jest main halerem i to na heroicu


_________________
Obrazek

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 4 sty 2008, 04:16 
Cytuj  
patataj88 napisał(a):
Juz sobie wyobrazam feral druida ktory jest main halerem i to na heroicu


lol? Spokojnie daje rade


_________________
corscahk napisał(a):
jak jeszcze raz ktoś napisze tutaj RZENADA to mu pierdolne w nos :D


Posty: 35
Dołączył(a): 27.09.2007
Offline
PostNapisane: 4 sty 2008, 11:06 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
Toaleta dzięki za linka do tej stronki z bulidami , gram burst bez tm i powiem że jestem naprawdę mile zaskoczona xD


np. :)

Chociaz ja teraz zmieniam chyba build, z 31/30 zmienie sie chyba na 33/28, bez second winda jest w chuj ciezko na arenach. Te 10% mozna sobie darowac, flury na 3/5 styknie.

Co do TMa, to brak mi go troche gdy gram BG lub duele, ale na arenach nie jest taki wazny :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2008, 11:34 
Cytuj  
troche znubiałem :P czy takie 33/28/0 jest ok jako build bez TM ?
http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0000000000

chce spróbować blood crazy i flurry.

nie mam za duzo kasy - utrzymuje sie z daily pvp questa :P nie moge eksperymentowac za dużo 8)


_________________
psn


Posty: 7
Dołączył(a): 1.01.2008
Offline
PostNapisane: 4 sty 2008, 13:14 
Cytuj  
Wyjmij 1 punkt z 2H spec i wsadz w anger management, pozatym 1/5 commanding presence i dwa punkty w weapon mastery i imp execute


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... r&n=Fobbin

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2008, 15:22 
Cytuj  
dokladnie tak jak napisal fobbin.
ja ostatnio badalem blood craze ale przydalo mi to sie glownie na droota w misku. ktory zabic mnie nie mogl, przy moim 3k hp wyleczyl sie prawie na full a i tak go zabilem. tyle ze dlugo to wszystko trwalo. nie wiem wlasnie czy nie lepiej miec jednak wiekszy dmg z battle shouta.

teraz zrobilem sobie build bez second winda z max flurry i zabawa przednia, tak naparzasz ze nie ma czasu pomyslec co dalej ;) z TM to w oczekiwaniu na swinga to mi glupie rzeczy do glowy tylko przychodzily.
a i myslalem ze bede mial mnie ragu niz z second windem ale chyba brak tego doplywu wyrownuje szybsze machanie.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2008, 16:05 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Katoneo napisał(a):
Potrzebuje builda do lvlowania warriorem z 2h weapon. I czy jest to lepsze niż dw fury? Aktualnie mam 60 lvl.


Ja lvlowalem MS buildem i bylem zadowolony. Zakladam ze levelujesz od 0 teraz (tzn. ze to swieza 60ka), wiec raczej nie masz tony sprzetu +hit. Gdybys mial (sprzet + dobre 1h *2) to warto byloby fury. A jesli nie to IMO (podkreslam - IMO - nie uwazam sie za speca od warkow) spokojnie wylevelujesz w Arms (tzn. - nie ma co kombinowac)

A jakis przykład takiego MS builda?? Bo ten do PvP to raczej sie nie przyda.

BTW. jestem kilka blue a reszta green, więc nie rewelacja.

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 5 sty 2008, 12:15 
Cytuj  
fobbin napisał(a):
Wyjmij 1 punkt z 2H spec i wsadz w anger management, pozatym 1/5 commanding presence i dwa punkty w weapon mastery i imp execute

imp slam a nie execute. Wczoraj zrobilem respec ktory odkladalem tylko dlatego ze nie lubie wydawac kasy na respece i slam ftw.


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver


Posty: 7
Dołączył(a): 1.01.2008
Offline
PostNapisane: 5 sty 2008, 18:05 
Cytuj  
to ma byc build na PVP a nie pve dps wiec nie mow nic o imp slam ktory jest do dupy, jesli masz za duzo rage to jako rage dump powinies uzywac sunder/hs


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... r&n=Fobbin

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2008, 18:35 
Cytuj  
fobbin napisał(a):
to ma byc build na PVP a nie pve dps wiec nie mow nic o imp slam ktory jest do dupy, jesli masz za duzo rage to jako rage dump powinies uzywac sunder/hs
ta rok temu słyszałem jak sie ktos smiał z kungena ze uzywa sundera w pvp :wink:


_________________
psn

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 5 sty 2008, 22:53 
Cytuj  
fobbin napisał(a):
to ma byc build na PVP a nie pve dps wiec nie mow nic o imp slam ktory jest do dupy, jesli masz za duzo rage to jako rage dump powinies uzywac sunder/hs

@_@ mysle ze nikt kto zna sie na temacie nie ma pytan.


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver


Posty: 7
Dołączył(a): 1.01.2008
Offline
PostNapisane: 5 sty 2008, 23:45 
Cytuj  
ty widocznie sie nie znasz


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... r&n=Fobbin


Posty: 8
Dołączył(a): 6.12.2006
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 01:37 
Cytuj  
hej, czy moglby jakis dps warrior raidujacy wkleic ss swojego UI ? kolega mnie prosil o takowy.

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 01:54 
Cytuj  
Panowie jeden lubi pvp z imp slamem jeden z imp execute.
Ja aczkolwiek popre fobbina. Do slama trzeba miec naprawde dobre warunki zeby uzywac, a i tak mysle ze przydatniej albo rage zatrzymac na zamoment albo walnac sundera. Gralem tez troche ze slamem i mi nie podpasil na dluzsza mete.


_________________
Obrazek

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 10:46 
Cytuj  
elmagico19 napisał(a):
hej, czy moglby jakis dps warrior raidujacy wkleic ss swojego UI ? kolega mnie prosil o takowy.


Obrazek

Nie krytykować fps, party frames i nie do końca skonfigurowanych swstatsów. Ostatnio coś tam poporządkowałem i zurzycie pamięci pokazywane przez bongosa spadło do 36, fps trochę wzrósł.

Nie widać dbm'a, quartza (cast bar targetu) i pewno czegoś jeszcze o czym nie pamiętam.

UI jakieś imba nie jest, ale mi się całkiem podoba.


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 10:59 
Cytuj  
Spokojnie, deshroom sie nie czepi bo masz taki sam czarny pasek na dole ekranu jak on.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 11:00 
Cytuj  
całkiem fajne UI, podoba mi sie umieszczanie wszelkich pasków i przycisków (podstawowych) pod postacią. też tak robie żeby nie latać oczami za bardzo po ekranie bo wiadomo że jak sie tankuje to na ekranie jest niezły burdel

@cypis
niedziela rano, poproś panne o śniadanie to ci sie humor poprawi :wink: kawki sie napij
napisz czy ci sie podoba ui czy nie bo pisanie że sie nie przypierdole niewiele wnosi :wink:

a czarny pasek jest git, naprawde wszystko łatwiej zauwazyć w modach jak jest bałagan podczas walki


_________________
psn

*

Posty: 65
Dołączył(a): 24.07.2007
Offline
PostNapisane: 6 sty 2008, 11:20 
Cytuj  
bardzo ładne UI a czarny pasek nie wygląda wcale brzydko :) ma ładne zakonczenie nie jest to jednolita czerń najs najs :) a mozesz dać spis modow których uzyłeś? pod PvE warrior lepiej tauren czy orc?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.