mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 110
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2005, 06:11 
Cytuj  
http://wowvault.ign.com/View.php?view=Templates.Detail&id=26213

Jest to warriorek ktory bedzie walczyl 2h axe, walil duzo krytykow i oleje moby, ktore tak naprawde zalatwia sie jednym palcem. mozna powiedziec ze jest to build Mortal strike. Axe 2h nie moze byc za wolna. Wlasciwe jedyny build godny uwagi + jakies tam modyfikacje. Tactical Mastery to podstawa, a także makra:
http://forums.worldofwarcraft.com/thread.aspx?fn=wow-warrior&t=74295&p=1&tmp=1

Reszta to dobry sprzet. I oczywiscie madra godpodarka ragem w walce.

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 13 mar 2005, 11:41 
Cytuj  
Nie gram workiem, ale z tego co się orientuję to popularną rozpiską dla worków nastawionych na PvP jest:


Arms Talents (31 points):

Deflection - 5/5 points
Increases your Parry chance by 5%.

Improved Rend - 3/3 points
Increases the bleed damage done by your Rend ability by 35%.

Tactical Mastery - 5/5 points
You retain up to 25 of your rage points when you change stances.

Improved Charge - 2/2 points
Increases the rage generated by your Charge ability by 6.

Anger Management - 1/1 point
Increases the time required for your Rage to decay while out of combat by 30%.

Improved Overpower - 2/2 points
Increases the critical strike chance of your Overpower ability by 50%.

Deep Wounds - 3/3 points
Your critical strikes cause the opponent to bleed, dealing 60% of your melee weapon's average damage over 12 seconds.

Impale - 2/2 points
Increases the critical strike damage done by your abilities in Battle, Defensive, and Berserker stance by 20%.

Sword Specialization - 5/5 points
Gives you a 6% chance to get an extra attack after dealing damage with your Sword.

Sweeping Strikes - 1/1 point
You next 5 melee weapon swings strike an additional nearby opponent.

Improved Hamstring - 1/2 point
Increases the movement slow effect of your Hamstring ability by 10%.

Mortal Strike - 1/1 point
A vicious strike that deals 200% weapon damage and wounds the target, reducing the effectiveness of any healing by 50% for 10 seconds.


Fury Talents (20 points):

Cruelty - 5/5 points
Increases your chance to get a critical strike with melee weapons by 5%.

Unbridled Wrath - 5/5 points
Gives you a 40% chance to generate an additional Rage point when you deal melee damage.

Improved Demoralizing Shout - 2/5 points
Increases the attack power reduction of your Demoralizing Shout by 10%.

Blood Craze - 3/3 points
Allows 15% of your Health regeneration to work during combat for 20 seconds after being the victim of a critical strike.

Enrage - 5/5 points
Gives you a 40% melee damage bonus for 4 swings any time you are the victim of a critical strike.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2005, 09:44 
Cytuj  
Undead nie moze używać axe.

kurcze faktycznie nie ma warriora który mógłby byc dobry i w PvP i jako Tank. musze to przemyśleć.

dzieki za pomoc

:wink:


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 mar 2005, 09:55 
Cytuj  
Niezły build Nukh

Ja bym wywalił tylko to:
Anger Management - 1/1 point
Increases the time required for your Rage to decay while out of combat by 30%.

chyba że jet to wzięte dla punktów tylko.

No i na te fury mam inną koncepcję ;) ALe jeszcze sam nie wiem jaką. Generalnie nie wierzę w moc shoutów i chroniczny brak rage (po przyszłym patchu). Jak się mylę (bo jeszcze nie robiłem fury warriora) to pewnie życie to zweryfikuje i zapłacę za następny reroll talentów z 50g 8)

Critic warrior to generalnie WOLNA POTĘŻNA 2H AXE. Nic innego. Liczy się moc pojedynczego hita a nie dps. Więc czym wolniejsza tym lepiej ;)
Jak jebniesz paladyna z crticala za ~1000HP, i zaraz potem walniesz execute za 1000HP to zrobi to na nim wrażenie, takie pykanie po 200-300 i criticale po 500-600 się nie sprawdzają jednak.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2005, 10:26 
Cytuj  
dotarło juz do mnie o co biega :wink:

chyba dobrze zaczekać na patcha bo może sie okazac że po patchu buildy warriora się zmienią.

znacie nazwe questu w którym przy moim 43 lvl można zdobyc dobrą broń 2h ? (miecz albo mace bo nie moge się nauczyć topora :har: )


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 mar 2005, 11:08 
Cytuj  
warrior quest na lvl40 zrobiłeś? dostaje się bron - jest do wyboru mieczyk 2h.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2005, 11:23 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
warrior quest na lvl40 zrobiłeś? dostaje się bron - jest do wyboru mieczyk 2h.
robie jestem na tym etapie:
http://www.thottbot.com/?q=1978
mam liferoot ;) ale dzisuiaj skończe to dostane to:
http://www.thottbot.com/index.cgi?i=3939

przetrenuje sie wg build Nukh a wsadze teraz wszystko w Arms a po pachu pomyśle co dalej.
za tanka moge robic i bez protection wiem że nie bede miał dobrego tauta ale teraz jest ok) natomiast jestem zmęczony ciągłymi naprawami. gram Sword Of Omen z SM i co sie nastukam tym mieczykiem ehhh - nie gine ale długośc walki wpływa na koszt napraw
:wink:

wielkie dzieki


_________________
psn

**

Posty: 254
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 mar 2005, 12:17 
Cytuj  
Cytuj:
Critic warrior to generalnie WOLNA POTĘŻNA 2H AXE. Nic innego. Liczy się moc pojedynczego hita a nie dps. Więc czym wolniejsza tym lepiej
Jak jebniesz paladyna z crticala za ~1000HP, i zaraz potem walniesz execute za 1000HP to zrobi to na nim wrażenie, takie pykanie po 200-300 i criticale po 500-600 się nie sprawdzają jednak.


Zgadzam się w 100%. :)
Najlepsza broń 2h do builda z 31 arms, imo:
http://www.thottbot.com/index.cgi?i=14268

Sam aktualnie używam Reapera, z buildem 31 arms / 5 fury / 15 prot (często tankuję na rajdach, stąd preferuję 5fury/15prot zamiast 20fury - ponadto Iron Will i Last Stand przydaje się również do PvP - ale 31a/20f też jest ok). Cruelty 5/5, Axe Specialization 5/5, plus sprzęt z +crit, efekt to prawie 26% crit bez żadnych buffów (kilka modyfikacji i teoretycznie można osiągnąć ponad 30%, z buffami nawet więcej). Polearm Specialization zamiast Axe i Blackhand Doomsaw też jest dość popularny, szczególnie że Doomsaw jest łatwiejszy do zdobycia niż Reaper (z tym że specjalizacja axe ma tą przewagę nad polearm, że można mieć +10% crit zarówno z 1h jak i z 2h).

Co do Anger Management, poza efektem z opisu, ma również jeden nieudokumentowany efekt - generuje niewielką ilość rage w trakcie walki. Cholera wie czy zamierzone czy nie. :)


_________________
WoW:
60 Human Warrior (Nordrassil/Euro) - Active.
60 Night Elf Warrior (Elune/US) - Retired.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 mar 2005, 12:24 
Cytuj  
Adam napisz jaki sprzęt nosisz.
Tzn ja mam cały czas w inventory kilka itemków (ringi, armor) dodające do crit rate (bezpośrednio czyli +1-2 chance to crit), oczywiście ten pad dodający +2% crit z questu.
Z tym, że na codzien chodzę w Valorze (7/8 ). Crit rate z axe to coś pod ~20%.
Ale arcanite reapera jeszcze nie mam (mam za to plany jestem BS, Axe mastersmith) więc będę mógł go zrobić sobie wkrótce. Tylko, ze to cholernie droga impreza..

Teraz w PvP walczę mieczem 2h (z questu) ale tracę na tym na wejście -5% do critic rate.

**

Posty: 254
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 mar 2005, 12:43 
Cytuj  
Mam dwa "zestawy" sprzętu - jeden do tankowania (czyli max stamina), i drugi do solo/pvp (głównie z naciskiem na +crit).

W tej chwili sprzęt z +crit, który używam:
Omokk's Girth Restrainer
Painweaver Band
Magni's Will
Vambraces of the Sadist
Emberfury Talisman
Reiver Claws

Aktualnie próbuję znaleźć Armorsmitha, który posiada plany na Lionheart Helm, ale wygląda na to, że na razie nikt na moim serwerze ich nie ma.

Edit: Gdy tankuję na rajdach zamieniam oczywiście wiekszość sprzętu z +crit na zestaw, który mi daje więcej hp (ew. na trzeci zestaw, który maksymalizuje fire resist). Do powyższej listy można jeszcze dorzucić Blackhand's Breadth, ale ja z tego questa wziąłem Mark of Tyranny.


_________________
WoW:
60 Human Warrior (Nordrassil/Euro) - Active.
60 Night Elf Warrior (Elune/US) - Retired.


Ostatnio edytowano 14 mar 2005, 12:50 przez Adam, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2005, 12:50 
Cytuj  
No nie moge... Tak czytam o warriorze i sie sobie nadziwic nie moge - co mi odbilo, zeby robic na poczatku maga? :)
Przeciez gralem magiem (30) w becie, na US warriorem (40+) i rogue (40+) i wiem co mi bardziej pasuje... a wzialem maga...
Glupi kluczyk :(
Czas podgrindowac alta :)


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

**

Posty: 254
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 mar 2005, 12:57 
Cytuj  
Zapomniałbym jeszcze o jednej rzeczy... Zazwyczaj noszę ze sobą zapas Elixir of the Mongoose, dodatkowe +crit (Edit: jeżeli bym miał Blackhand's Breadth zamiast Mark of Tyranny, razem z tym elixirem mógłbym przekroczyć 30% crit).


_________________
WoW:
60 Human Warrior (Nordrassil/Euro) - Active.
60 Night Elf Warrior (Elune/US) - Retired.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2005, 13:05 
Cytuj  
Panowie,
ja dalej swoje noobiarskie aski :wink:

Skończe qust Cyclonian to bede miał wybór Macka lub Mieczyk, napewno wybrać mieczyk ?
stun w talencie macy nie jest lepszy niż dodatkowy cios w swordzie ?


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 mar 2005, 13:05 
Cytuj  
nie mam jednego ringa,

No i nie mam tego Reiver Claws...

resztę mam w plecaku ;)

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2005, 17:29 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Skończe qust Cyclonian to bede miał wybór Macka lub Mieczyk, napewno wybrać mieczyk ?
stun w talencie macy nie jest lepszy niż dodatkowy cios w swordzie ?

Eeee... Jak grałem warriorem to wziąłem siekierkę. Nie dość, że najwolniejsza, to jeszcze fajnie wygląda. Ale i tak się nie cieszyłem długo, bo na 40 to już od chyba 2 leveli miałem Ravagera, który imho jest najlepszą bronią na ten level.


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2005, 20:14 
Cytuj  
ja wzialem 2H sword i dodalem blue glowa +5
(miecz mam od 36lvlu)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2005, 01:03 
Cytuj  
powiem jedno.
odstawilem 1h sword i tarcze (odpadło mi 1500 armor)
przetrenowałem sie na 31 arms
gram teraz tym mieczykiem 2h

efekt jest super wreszcie mam DMG :wink:
na mobach jest ok bo giną szybciutko (mortal i już zaraz execute)
w duelach tez idzie o niebo lepiej

jak mi przyjdzie tankowac to wciagne mieczyk z tarcza ale to bedzie musiało byc cos ciezkiego :]

ps.
myslalem ze nie moge miec AXE bo w UC nie uczą :oops:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2005, 12:37 
Cytuj  
zachęcam teraz do opisania swoich taktyk walki woja z poszczególnymi klasami PvP
moje doświadczenie jest praktycznie zerowe dlatego bede wdzięczny za porady albo chociaż linki do takowych :wink:

dzieki


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2005, 13:04 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
zachęcam teraz do opisania swoich taktyk walki woja z poszczególnymi klasami PvP
moje doświadczenie jest praktycznie zerowe


to moze dzisiaj znowu pare duelkow zrobimy ? tez bym pocwiczyl PvP :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2005, 13:30 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Deshroom napisał(a):
zachęcam teraz do opisania swoich taktyk walki woja z poszczególnymi klasami PvP
moje doświadczenie jest praktycznie zerowe


to moze dzisiaj znowu pare duelkow zrobimy ? tez bym pocwiczyl PvP :)
zdecydowanie. prawie wcale nie duelowałem.
bardzo chętnie.

przyznam szczerze że czym prędzej ubiore sie w niebiestie plate to może nawet 10 lvl niższego rouga zabije :wink:


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.