mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 110
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 08:36 
Cytuj  
1. Makra do warriora podalem w tym topiku!!! Te makra pozwolily mi dzisiaj pokonac warrem priesta +2 i huntera +5. Zeby nie szpanowac za bardzo to dodam ze byli to kumple... lecz poprostu spodziewali sie spaxerku tak jak zawsze.. tym czasem rzucilem ich na kolana. :evil:

2. Predkosc siekery... jest zwiazana a missem. Im wolniejsza siekiera tym wieksza szansa, ze za chybiony cios zaplacisz porazka. Ogolnie nie jest to najwazniejszy czynnik w siekierze imho.

Z kazda klasa walczysz inaczej. Huntera zaltwia sie szybka redukcja dystansu, a nastepnie I.Shout. Pet zwiewa, po chwili execute...

Priest jest trudny. Trzeba uzywac Pummela i to madrze. Hamstring i siedziec na plecach... ktos to juz napisal. Tzreba siedziec na plecach innych... i oczywiscie Beserker Rage

Najgorsi sa magowie...

Wszytkich chetnych zapraszam do duelu

Obecnie 44lvl

*

Posty: 110
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 08:47 
Cytuj  
3. Na dokladke... jedyna taktyka walki przeciw warriorowi, ktora stosuja wszytskie klasy (oprocz paly.. hehe, ci mysla tylko o leczeniu sie i shamana...hehe, ktory jak wiemy jest imba.. ;) to unieruchomic lub spowlolnic. Jak juz sie dorwie maga, czy ksiezula, to... hehe.. tylko sie kuzy za nimi... wpadaja w panike... i maja racje hehe..

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 09:31 
Cytuj  
Eee, co ty tu imputujesz, ze jakoby shamany to będą dążyć do zwarcia z warkiem ? ;) Z Warką to i owszem, a warriora to frost shockiem na dystans trzymac + spowolnić jeszcze totemem + searing totem żeby wkurzał i rozpraszał. Troche popukać w puszkę, odskoczyć, uleczyć się ;) Jak wpadnie ze dwa razy windfurry to po woju :D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 09:40 
Cytuj  
heh czarzasty to bardzo ładnie wygląda, ale w praktyce nie jest tak wesoło. Jesteś pierwszym warriorem który wygrał z priestem i to do tego 2lvl wyżej. Albo inaczej... Ten twój kolega to pierwszy priest który przegrał z warriorem i to do tego 2lvl niżej :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 09:43 
Cytuj  
Muminus napisał(a):
A wlasnie, tak przy okazji (jako ze zaczalem sobie levelowac wariorka, skoro nie moge moim priestem grac): czy ktos moze polecic jakies miejsce, gdzie sa opisane przydatne makra dla wariora?
Muminus


Dwutlenek napisał(a):
Nie ma takiego miejsca z makrami dla warriora.
Może jest kilka addonów, które coś tam ułatwiają ale ja nie wiem.

sa i zostały podane w tym topiku dwie strony wcześniej.
http://forums.worldofwarcraft.com/threa ... &p=1&tmp=1
skup sie na pierwszej stronie tego topica przeglądałem wszystko i sedno jest na pierwszej.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 10:00 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Eee, co ty tu imputujesz, ze jakoby shamany to będą dążyć do zwarcia z warkiem ? ;) Z Warką to i owszem, a warriora to frost shockiem na dystans trzymac + spowolnić jeszcze totemem + searing totem żeby wkurzał i rozpraszał. Troche popukać w puszkę, odskoczyć, uleczyć się ;) Jak wpadnie ze dwa razy windfurry to po woju :D


potwierdzam, to jest idealna taktyka dla Shamana vs Warrior :) dziala tez na paladynkow :>


_________________



*

Posty: 171
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 11:10 
Cytuj  
Obecnie 35 lvl nie przegrałem jeszcze nigdy z postacią o moim lvl i niżej ! Może trafiałem na samych słabych graczy, nie wiem :) Wygrałem z +6 rogue i +6 hunter, z innymi to zależy (+3,+4). Od 31 lvl duży dopalacz z Toporem Warriora Whirlwind Axe + 5 damage (biały enchant) Jedyne rozwiązanie w moim odczuciu do PvP War 31/20 A/F (który moim zdaniem jest bardzo dobrą klasą mimo sprzeciwów to nie wiem jak ktoś umie grać to może zawsze wygrać z każdym !!!). Od piątku nowy patch, co mocno jeszcze z podrasuje Warriora. Moim zdaniem jedyne słuszne rozwiązanie (każdy ma swoje zdanie i inną szkołę walki reprezentuje) to 31/20 A/F. I jak najwięcej szansy na krytyczne trafienie (z rzeczy i umiejętności + ag. da się nawet do 30-35%). Gram alchemikiem i wojownikiem, FAP na każdego kto Ci chce zagrodzić drogę :) Jednak trzymając się tematu overpower na 2 w arms i rogue (hunter) maja .... :). Proszę zauważyć jeszcze, że zawsze praktycznie używa się ciosów specjalnych, gdy rogue miał dodge (ja rzadko, teraz to się zmieni) jedynie krwawienie (albo krytyk z impale) (aby nie zniknął i spowolnienie, aby nie uciekał :) Teraz specjalne jeśli dostaną dodge będzie można użyć overpowera. Nie wiem jak wy z rogue przegrywacie ja jak mam zły dzień porywam (fakt atakuje pierwszy) na rogue 39-40.., z hunterem to samo. Jedyną klasę jaką się boje to szaman, ale on jest po naszej stronie. Co do palka (to jest jedyną wredną klasą dla wara) To tyle.

Jeśli ktoś myśli o wyborze broni, czy Arcanian Reaper (Axe), czy Doomsaw (Polearm) to radzę się mocno zastanowić, gdyż zrobienie AR, czyni cię praktycznie z 31/20 A/F nie do zabicia, jednak zrobić AR jest niesamowicie trudno. Odnośnie Blackhand Doomsaw ma dropa i warto się zastanowić. Dla wara PvP najważniejsza jest broń z jak największym damage, czyli praktycznie jak najwolniejsza.

Od 60 zacznie się prawdziwa gra i zabawa. :>> nie będę pisał o swojej taktyce każdy ma swoją dobrą jeśli moja jest dobra niech zostanie dla mnie.

Pozdrawiam ...


_________________
Nomi - Jedi Shadow - Circle of Nine

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 11:20 
Cytuj  
ta ja tez juz nie pisze za dużo o taktyce.
jedno jest pewne takta woja nie polega na prostym waleniu. trzeba klikac w skille jak na maszynie do pisania.
jak gram to cały czas mob ma od 3-6 debuffów na sobie.
kluczem jest prędkość wciskania odpowiednich skilli

jak obserwuje szamana albo maga który jest w party i nie dodaje ikonek debuffów do moba czuje się nieco zaniepokojony :wink:


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 11:21 
Cytuj  
shaman nie ma za wiele debuffow :D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 11:23 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
shaman nie ma za wiele debuffow :D
to dobrze bo juz myślałem zle o jakości gry jednego szamana :wink:


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 11:31 
Cytuj  
zważ jeszcze na to że shamani na serwach pvp dostają nawyku 'oszczędzania many' ;)
edit: zresztą nawet w instancjach widzę po sobie że raczej staram się oszczędnie rzucać czary, używać tylko kiedy są niezbędne i mieć ciągle zapas many na nieprzewidziane wypadki (earth shock na ściągnięcie aggro z priesta/maga, heal dla priesta etc.).


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod


Ostatnio edytowano 17 mar 2005, 11:34 przez SwenG, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 11:33 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
zważ jeszcze na to że shamani na serwach pvp dostają nawyku 'oszczędzania many' ;)
szaman wydaje mi się charakterem który mógłby mi tam ze dwie ikonki na moba dac. to ja prymitywny woj bez int. mam 3-5 a on nic :evil:

obrażam się 8)


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 11:38 
Cytuj  
ja na 30lvl zabijałem paladynów lvl60 z supportem maga który mnie non-stop owieczkował i priesta który leczył paladyna :o

Aha. bo miałem whirlwind Axe +9 damage więc zamiast za 300 waliłem paladyna za 309!!!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 11:42 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
SwenG napisał(a):
zważ jeszcze na to że shamani na serwach pvp dostają nawyku 'oszczędzania many' ;)
szaman wydaje mi się charakterem który mógłby mi tam ze dwie ikonki na moba dac. to ja prymitywny woj bez int. mam 3-5 a on nic :evil:

obrażam się 8)


moge ci dac "chodzenie po wodzie" lub "oddychanie pod woda" :)
ewentualnie totem zwiekszajacy strenght +20 ale kosztuje troche many, ktora lepiej zuzyc na healing. enchantowanie broni tez duzo nie daje a zuzywa mane i dziala krotko.

shamani sa ubodzy w buffy.

Mark24 napisał(a):
ja na 30lvl zabijałem paladynów lvl60 z supportem maga który mnie non-stop owieczkował i priesta który leczył paladyna :o


Yo......buahahaha, Mark przestan mnie rozsmieszac swoimi bajkami :)


_________________




Ostatnio edytowano 17 mar 2005, 11:46 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 11:46 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
szaman wydaje mi się charakterem który mógłby mi tam ze dwie ikonki na moba dac. to ja prymitywny woj bez int. mam 3-5 a on nic :evil:

chcesz mieć doty i debuffy, bierz ze sobą warlocka, shaman może ściągć buffy z mobów, może dać buffy na całą drużynę (np. +siła, +agi, zmiejszenie obrażeń, widfurry lub flametongue etc.) z debufów i dotów to może walnąć shocki, o ile fire i frost widać na pasku moba o tyle earth nie pokazuje (stunuje casterów na 3 sec), tak samo nie pokazuje na pasku efektu działania totemów.
edit:
Huragan napisał(a):
ewentualnie totem zwiekszajacy strenght +20 ale kosztuje troche many, ktora lepiej zuzyc na healing

hmm, ewentualnie ??? :o takie małe pytanie, często biorą cię na support do instance ? ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod


Ostatnio edytowano 17 mar 2005, 11:53 przez SwenG, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 11:49 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
ja na 30lvl zabijałem paladynów lvl60 z supportem maga który mnie non-stop owieczkował i priesta który leczył paladyna :o

Aha. bo miałem whirlwind Axe +9 damage więc zamiast za 300 waliłem paladyna za 309!!!

Ej, a skąd Ty wziąłeś WW Axe na 30 levelu? Coś mi się wydaje, że oszukujesz... 8)


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 11:53 
Cytuj  
Stad wzial: http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=20561

X.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 11:56 
Cytuj  
kurde, tylko ja nie wiem do kogo jest skierowana buuu :cry:
jak do mnie, to powinna mnie jeszcze w dupę kopnąć to może i bym zauważył :-?


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 11:59 
Cytuj  
eh, widzę że dziś mam zły dzień i mnie ludzie nie potrafią zrozumieć ;)
ja nie wiem do kogo ironia marka jest skierowana :D
edit: się namieszało z tym kasowaniem postów, zaraz mnie ktoś opieprzy, że dwa pod rząd napisałem ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 12:01 
Cytuj  
Heh, a ja zdazylem usunac posta, zanim napisales ;)
Ironia Marka jest skierowana do kolesi od taktyk warriorowych ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.