mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 327
Dołączył(a): 9.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 05:54 
Cytuj  
Zamowilem retail. W bete nie gralem niestety. Chcialbym pograc undead warrior,. W zwiazku z tym mam pytanie, czy warrior moze sie nauczyc First Aid i leczyc samego siebie bandazami? Jesli tak czy jest to wogole oplacalne i czy nie warto zainwestowac w jakas postac ktora potrafi sie od razu sama wyleczyc? Nastawienie charka na pvp.

**

Posty: 269
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 08:20 
Cytuj  
first aida moze nauczyc sie kazdy. a bandaze imo to jeden z itemow must have zwlaszcza w pvp.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 08:42 
Cytuj  
kazda postać się sama leczy - stoisz i czekasz, a jak chcesz szybciej to siadasz i czekasz, jak chcesz jeszcze szybciej to siadasz i zjadasz cos, jeszcze szybciej bandaż.

**

Posty: 314
Dołączył(a): 9.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 11:07 
Cytuj  
albo priest pochlebca, ktory zyje tlyko po to zeby Cie leczyc ;-)

**

Posty: 341
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 11:22 
Cytuj  
Buba_jw napisał(a):
albo priest pochlebca, ktory zyje tlyko po to zeby Cie leczyc ;-)


Jesli szanujesz priesta i walka akurat nie jest w toku to uzywasz bandazy. (jego mana jest potrzebna w momencie rozpoczecia zadymy) ;]


_________________
...:Mystical Awakening - DFO:...R.I.P
i parę innych...

***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 14:02 
Cytuj  
Przy okazji tematu o warriorze moze ktos ma jakis dobry przykladowy build sprawdzajacy sie w party ? Bo niestety nigdy nie gralem warriorem wiec nie mam z nim zwiazanych chodzby strzepkowych doswiadczen.

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 14:11 
Cytuj  
Warrior to akurat najgorszy wybór do PvP

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 14:16 
Cytuj  
Libero napisał(a):
Warrior to akurat najgorszy wybór do PvP


zalezy z kim gra w parze :)
Ja bardzo lubie grac z warriorami w parze :)


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 14:19 
Cytuj  
Warrior z shamanem wymiata.


_________________
Obrazek

***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 14:31 
Cytuj  
W party z magiem i rogue czyli dwoma DD.

*

Posty: 161
Dołączył(a): 16.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 17:21 
Cytuj  
http://wowvault.ign.com/View.php?view=T ... id=Warrior

choose your destiny..


_________________
[ WoW - resto | TBC pre-Sunwell - resto | TBC Sunwell - feral | WotLK - feral ]
Not going to be balance!

***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 18:11 
Cytuj  
Pyzmen napisał(a):
http://wowvault.ign.com/View.php?view=Templates.List&class_select_id=Warrior

choose your destiny..


OK. jest 117 stron z buildami albo wogole nie ocenianymi albo po 1 voice, ja chcialem zeby ktos kto gra warriorem postnal swojego builda i napisal czemu uwaza ze to dobry build. Dzieki.

*

Posty: 161
Dołączył(a): 16.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 20:29 
Cytuj  
A ja znalazłem wiele bardzo fajnych (oceninych przez 7+ osób z ocenami gdzie brakowało po pół lub jednej gwiazdki do maxa). Ogólnie polecam przeglądanie od końca (bo tam są chyba te pierwsze), jeden z ciekawszych moich zdaniem: http://wowvault.ign.com/View.php?view=T ... il&id=8260

A z tych co grali, to na EN 7 grał niejaki Bei (human warrior, chyba lvl 60 dobił), podejrzewam, że build też dość zbliżony do tego, przy wsparciu priesta był po prostu 'invulnerable' ;-)


_________________
[ WoW - resto | TBC pre-Sunwell - resto | TBC Sunwell - feral | WotLK - feral ]
Not going to be balance!

*

Posty: 109
Dołączył(a): 17.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 16:15 
Cytuj  
To co prezentuje autor nadaje sie moim zdaniem głównie do pve, ale dużego doświadczenia nie mam.
Warto jednak sobie ten film ściągnąć.
http://www.red-guard.com/Movies/Indalamar.avi


Posty: 28
Dołączył(a): 23.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 17:31 
Cytuj  
Rzeczywiście koleś wymiata tylko jest jeden duuuuuuży problem. Ten klip zrobiono podczas US bety dawno dawno temu gdy podobno warrior był prawie bogiem. Więc można to obejrzeć i powspominać jak kiedyś było pięknie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2005, 14:01 
Cytuj  
ooo, jaki fajny topic :D

zadam pytanie.
warrior walka w teamie gram głównie w def stance bo w battle nie odnosze dużo obrażeń i nie mam w związku z tym rage.
w def stance mimo że pomniejszony mam dmg mam rage full.

solo gram zawsze z battle stance.

czy jest sens inwestować w skille podtrzymujące rage przy przełączaniu stance podczas walki ?
czy styl walki na wyższych poziomach się zmienia ?

dodatkowe pytanko:
czy iron will pomoże mi nie dać się sapować rougom ?

(mam lvl 41, warrior, miecz+tarcza, 3500 AR - czyli TANK)


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 mar 2005, 14:26 
Cytuj  
krótko i tyle co wiem na pewno:
do PvE i tankowania:
1h + tarcza

Do PvE solo:
2h

Do PvP
2h

By być w miarę dobrym tankiem w PvE:
talenty w def (na pewno podwyższające AC, parry, zmniejszające cooldown na taunt)

By nie zasysać w PvP:
Fury/arms

Do tankowania tactical mastery możesz w sumie olać (PvE). Do PvP tactical mastery - 4 punkty conajmniej, 5 punktów najlepiej.

Aha - nie da się zrobić warriora dobrego lub przynajmniej średniego w PvE i PvP - sprawdzone organoleptycznie :/

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2005, 14:32 
Cytuj  
jezeli chodzi o tactical mastery (bo chyba o ten skill ci chodzi) to np w moim przypadku to jest podstawa np do wygrania jakiegokolwiek duela... u mnie walka opiera sie na zmienianiu pomiedzy battle/berserker stance (def sobie odpuscilem bo chce zbudowac postac ktora bedzie zadawac jak najwiecej dmg)... wracajac do zmieniania stance i zachowania przy tym rage... czesto robie tak (i to samo mozesz zobaczyc na filmikach z udzialem tego sukurva [czy jak mu tam]) ze szarzuje uderzenie + hammstring odskakuje zmieniam stance i uzywam intercept. Pozniej albo zostaje w berserker stance albo spowrotem zmieniam na battle (overpower , retaliation ;))
jak widac dla mnie to jest podstawa... jak to jest w przypadku warriora nastawionego bardziej na defense ... nie wiem ale wydaje mi sie ze tez sie oplaca (pozatym wydaje mi sie ze jak juz inwestowac w tacticala... to na maksa bo raczej nie bedziesz zadowolony jak podczas zmiany stance ci z 80, rage spadnie do 10)

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2005, 14:34 
Cytuj  
w sumie to co napisal Mark ... powinno ci wystarczyc ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2005, 11:55 
Cytuj  
eh, dzieki
troche sie posłamałem - zainwestowałem 21 pkt w arms, 5 w furry (to od criticali) i reszte chciałem wsadzić w protection

fajny jest tank zawsze bronie casterów w instance itd.
ale widze że to oznacza że bede chłopcem do bicia :har:

pogram tak jak planowałem a potem przy 50 lvl jak juz bede sie znał to się przetrenuje.

dzięki

ps. bardzo bym prosił o linki z przykładami buildów (po jednym a dobrym) do tank, solo, PvP. jak porównam to lepiej skumam
:wink:


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.