mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 186 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 126
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 10:29 
Cytuj  
Jako totalny casual (see sig ;) ) nie pozostaje mi nic innego jak się zgodzić. Pobiegałem chwilę w becie TBC, porozmawiałem z ludźmi, którzy orają betę i wiem jedno - ta gra już za moment zrobi się lepsza, i to wyraźnie, a nie kosmetycznie.


_________________
Ex-WoW junkie

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 10:33 
Cytuj  
ja jestem zachwycony.
wszystkie mody mi działają - wystarczy zupdatować niektóre komendy w LUA

co do pvp jest jak po każdych dużych patchach że ktoś płacze itd.

zachwycony jestem nowym syestemem pvp w którym zlewam czy mam tydzień przerwy czy nie, pozatym za itemy pvp nie trzeba płacić :]

uważam że gra jest dużo lepsza choć wiele osób bedzie się wsciekać bo to na co pracowali miesiącami bedzie teraz easymode


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 10:34 
Cytuj  
Popieram. Z tego co widziałem, czytałem i słyszałem wygląda to bardzo obiecująco. Blizz idzie w dobrym kierunku. Oby tak dalej.

Ps. Oczywiście nie bez potknięć w działaniu serwerów, ale who is perfect? :roll:


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 11:07 
Cytuj  
tak, gdyby jeszcze tylko blizz zweryfikowal swoje spojrzenia na PvE pod katem przygotowania sie do niego rajdowiczow - czytaj: nieustanna farma golda na naprawy, potiony, enchanty, sety itd. itp. Chce by bylo jak w d2 gdzie z goldem nie bylo co robic, a potiony lecialy z mobow tonami. :wink: Chce sie zalogowac do gry o 19.30, pojsc do vendora zapelnic bagi potionami, dopalkami i isc na rajd bez spedzanie przed nim 3-4h na farmie przygotowany jak nihilum na first kill. :wink:


_________________
Maiori Cede

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 11:12 
Cytuj  
Razel, farma przed raidami to norma w mmorpegach. Spójrz chociażby na L2. W WoWie naprawdę nie jest z tym źle. Nowy WoW bardzo mi się podoba, choć w pełni odkryjemy go dopiero za jakieś 2-3 miesiące. Jestem casualem, więc takie zmiany bardzo mnie cieszą. Dobra robota blizz, keep it up!

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 11:19 
Cytuj  
@roball czy ja wiem, akurat ta zmiana to jest taka sobie dla mnie osobiscie, moze to glupie ale dla mnie rezygnacja z 40ppl instance to swego rodzaju strata "epickosci" tych dungeonow. To oczywiscie subiektywa ocena wynikajaca z faktu, iz lepiej sie bawie w rajdach 40ppl niz 5ppl - lubie rozmach. :wink:

Nie widze natomiast poki co zmian ktore ograniczalyby farme, nowe imba instance 25ppl bede pewnie wymagaly takiego samego przygotowania ode mnie jak te 40ppl teraz (prot warrior ze mnie - ST/MT). Ba, pewnie nawet wiecej jesli blizz bedzie sie trzymal schematu chcesz miec t4, t5 przyniesc mi quest item, 3xnexsusy, 5xarcanite bary.

Wyfarmienia pelnego seta PvP i zestawu broni bedzie rowniez wymagac niemal takiej samej liczby spedzonych godzin na farmie honoru co zrobienie rangi 14 kiedys, z tym ze teraz ta farma nie musi byc tak samo intensywna - to jedyna roznica. :]


_________________
Maiori Cede


Ostatnio edytowano 8 gru 2006, 11:20 przez Razel, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 11:20 
Cytuj  
PvP w 2.0 niezbyt mi się podoba z jednego prostego powodu: prawie wszyscy a niektóre klasy w szczególności zadają o wiele większe obrażenia co przy takim samym poziomie staminy tworzy festiwal "OMG I 2 SHOT YOU".

Wcześniej główną (jak dla mnie) wadą w PvP były właśnie zbyt krótkie walki, za szybkie kille itd. Teraz wszystko toczy się jeszcze szybciej. Grałem sobie bg przez te 2 dni i czasami nie wiedziałem co mnie zabija (gram magiem). Nie bardzo rozumiem dlaczego zbuffowali hunterów i locków, którzy w PvP radzili sobie bardzo dobrze...

Wiadomo, że w TBC będzie inaczej, ludzie będą mieli więcej hp a walki będą dłuższe, więc mam dość duże oczekiwania co do dodatku.

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 11:25 
Cytuj  
@Nukh - sluszna uwaga, ta gra coraz mocnie przypomina zrecznosciowke/platformowke w ktorej nie wygrywa ten ktory potrafi myslec, a ten ktory ma szybsze palce. Tesknie za Fallout. :D


_________________
Maiori Cede

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 11:37 
Cytuj  
R14 set do wyfarmienia w ok 2-3tygodnie max. To chyba zdecydowanie mniej niz dotad, chocby z racji faktu, ze update byl co tydzien ( czyli min 7 tygodni ), a nie codziennie jak teraz.

Ja osobiscie lubie whinowac i bede whinowal. Niewiele rzeczy mi sie podoba - po pierwsze nerf CC. Po drugie totalnie niezrozumiale dla mnie zasady areny, jak na przyklad czyszczenie CD przed walka oraz zakaz uzywania consumeables, cd 15min+ czy gadzetow z inzynierii. Po trzecie za miesiac i pewnie jakis czas po wyjsciu TBC WoW = Diablo2 - wszyscy identycznie ubrani w pvp itemy. Nie naprawiaja podstawowych bugow, kt. sa zdiagnozowane juz dawno ( jak wysylanie peta na roga przed stealhem chocby, expolity tekstur na BG itp. ). A z PvE....nie wiem czy zmiana na 25ppl jest dobra, czy zla. Nigdy fanem pve nie bylem - moze sie okazac z czasem, ze jesli gildie zaczna odsiewac ludzi, to ci odsiani moga z czasem quitnac, a to moze sprowadzic Blizz z powrotem na poprzedni tok myslenia i zerg.

Ogolnie jednak cieszy, ze dodaja nowe rzeczy, zbugowane, czesto bez balansu, rzeczy, kt. tak naprawde testowane sa na graczach za pieniadze graczy, ale mimo wszystko, jest fun :)

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 11:39 
Cytuj  
Razel napisał(a):
@Nukh - sluszna uwaga, ta gra coraz mocnie przypomina zrecznosciowke/platformowke w ktorej nie wygrywa ten ktory potrafi myslec, a ten ktory ma szybsze palce. Tesknie za Fallout. :D
fallout rządzi ale system shock 2 zawsze był lepszy. warcraft zawsze był "grą zręcznościowa dla inteligentnych" - komplikacja zasad i szybkość w łapach FTW - ja to lubie :wink:
jak ktoś jest dupa to nawet ze 100 guidami nie da rady - prosze nie berzcie tego do siebie to luźny komentarz


_________________
psn

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 11:50 
Cytuj  
Libero napisał(a):
Razel, farma przed raidami to norma w mmorpegach. Spójrz chociażby na L2.


Co ty musisz farmic przed rajdami w L2?


_________________
Bishop - Teon

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 11:57 
Cytuj  
Razel napisał(a):
Wyfarmienia pelnego seta PvP i zestawu broni bedzie rowniez wymagac niemal takiej samej liczby spedzonych godzin na farmie honoru co zrobienie rangi 14 kiedys, z tym ze teraz ta farma nie musi byc tak samo intensywna - to jedyna roznica. :]


Wczoraj troche pogralem i zdobylem juz 11 k honoru. Do tego srednio po 25 znaczkow z kazdego BG. Czyli mam juz prawie 1/4 honoru potrzebne za 2H bron za 14 range. I to w 1 dzien



Blizzard chyba poszedl po rozum do glowy i robi gre dla casual playerow. Pierwsza zmiana to system PvP. Wczoraj troche pogralem i zdobylem juz 11 k honoru. I co najwazniejsze to mozna se robic przerwy grajac PvP, nie ma wyscigu szczurow.
Zobaczymy jak teraz bedzie z PvE. Bo naprawde jezeli chcialo sie dobrze byc przygotowanym dotychczas na raidy i nowych bossow to farmilo sie poty przez 2 h zeby pozniej to wszystko zuzyc przez 4 h raidowania.

A obecnie co do samego Pvp to widac spore dysproporcje pomiedzy klasami. Ale zwrocie uwage ze nowe talenty drzewek i balans PvP sa zrobione na postacie 70 lvl gdzie ilosc hp podwaja sie, dojda nowe itemy z resilence i juz postacie nie beda sie skladac na 2-3 ciosy czy czary.


Ostatnio edytowano 8 gru 2006, 12:01 przez Pio, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 12:10 
Cytuj  
roball napisał(a):
Prawda jest taka ze 10 osob z tych 40 moze sobie w tym czasie ogladac tv i miec wlaczony autoshot czy klikac co chwile jakis skill , bez wiekszego skupienia na grze. Poza tym 40 ludzi to naprawde duzo, 'hardcore' gildia musi miec conajmniej 50 aktywnych membersow zeby moc raidowac codziennie. Znalezienie 50 naprawde fajnych osob jest _niemozliwe_, wole byc w mniejszej gildii z ludzmi ktorych lubie i znam od dawna i nie jestem zmuszony do wypelniania reszty slotow randomowymi kretynami.


znane sa mi te prawdy i z wiekszoscia sie zgadzam, ale to nie zmienia mojego podejscia do tej kwestii, rajd 40ppl podobaja mi sie porostu bardziej od tych 20ppl. Zreszta to o czym pisales bedzie mialo zastosowanie pewnie takze w przypadku rajdow 25ppl - tam tez 5ppl bedzie pewnie moglo grac na autoattack. :wink:


_________________
Maiori Cede


Posty: 47
Dołączył(a): 30.10.2006
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 12:27 
Cytuj  
A ja totalnie nie rozumiem i 1 raz jestem zawiedziony postawa bliza

po1. dlaczego seta pvp nie dac wszystkim odrazu - przeciez to tylko kwetia czasu ( kolega podaje ze w 1 dzie nna pol epika rank14 ) - albo poprostu podniesc statsy bazowe o epiki - teraz wszyscy beda wygladac tak samo

po.2 bliz do czasu wejsca dodatku totalnie zniszczyl wyjscia na raidy i instancje - bo po co na pvp bez wysilku mam prawie tak samo dobry sprzet

po3. totalnie nie uczciwie - pvp-owcy maja fajnie - ale nie kazdego to podnieca a pve- ma teraz duzo duzo trudniej tym sammy nakladem sil miec podobni wypasiony sprzet

mam nadzieje ze ktos rozwieje moje zale - bo podobnie jak wy chcialbym sie cieszyc tym pachem :/

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 12:37 
Cytuj  
fkawka napisał(a):
po1. dlaczego seta pvp nie dac wszystkim odrazu - przeciez to tylko kwetia czasu ( kolega podaje ze w 1 dzie nna pol epika rank14 ) - albo poprostu podniesc statsy bazowe o epiki - teraz wszyscy beda wygladac tak samo

Przecież to z punktu widzenia blizza to najzupełniej logiczne: po co ma nam dawać za darmo epixy jak możemy za to zapłacić?

Cytuj:
po.2 bliz do czasu wejsca dodatku totalnie zniszczyl wyjscia na raidy i instancje - bo po co na pvp bez wysilku mam prawie tak samo dobry sprzet

To okres przejsciowy. Jak ktoś lubi to może sobie iść do swoich kochanych instancji. Przecież zbieranie jakiegokolwiek sprzętu i tak mija się z celem, nawet setów z pvp. Na dzień dzisiejszy w WoWa grają tylko uzależnieni.

Cytuj:
po3. totalnie nie uczciwie - pvp-owcy maja fajnie - ale nie kazdego to podnieca a pve- ma teraz duzo duzo trudniej tym sammy nakladem sil miec podobni wypasiony sprzet

Patrz pkt 2., nikt instancji nie zamknął

Cytuj:
mam nadzieje ze ktos rozwieje moje zale - bo podobnie jak wy chcialbym sie cieszyc tym pachem :/

All I can say is l2likepvp. Or try to get life back before tbc comes

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 12:40 
Cytuj  
Libero napisał(a):
All I can say is l2likepvp. Or try to get life back before tbc comes
rewelacyjne :wink:

pozpisano,
Zachwycony Patchem Desh :P


_________________
psn


Ostatnio edytowano 8 gru 2006, 12:41 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 102
Dołączył(a): 5.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 12:41 
Cytuj  
montezuma napisał(a):
Co ty musisz farmic przed rajdami w L2?


Przed rajdem nie trzeba farmic? , w L2 farmisz non stop na tym polega ta gra :P , zreszta w wow nie jest inaczej.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 12:50 
Cytuj  
fkawka napisał(a):
A ja totalnie nie rozumiem i 1 raz jestem zawiedziony postawa bliza

po1. dlaczego seta pvp nie dac wszystkim odrazu - przeciez to tylko kwetia czasu ( kolega podaje ze w 1 dzie nna pol epika rank14 ) - albo poprostu podniesc statsy bazowe o epiki - teraz wszyscy beda wygladac tak samo

po.2 bliz do czasu wejsca dodatku totalnie zniszczyl wyjscia na raidy i instancje - bo po co na pvp bez wysilku mam prawie tak samo dobry sprzet

po3. totalnie nie uczciwie - pvp-owcy maja fajnie - ale nie kazdego to podnieca a pve- ma teraz duzo duzo trudniej tym sammy nakladem sil miec podobni wypasiony sprzet

mam nadzieje ze ktos rozwieje moje zale - bo podobnie jak wy chcialbym sie cieszyc tym pachem :/

ty masz z tej gry jeszcze jakis fun czy juz ja tak powaznie traktujesz ze cokolwiek zmienia to juz jest zle?


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 12:54 
Cytuj  
sama farma jest do zniesienia, pod warunkiem ze farmisz to na co nasz ochote i co jest jakims tam cele twojej gry, irytowac sie zaczynam gdy musze farmic cos co jest mi potrzebne tylko po to by farmic cel glowny. :D


_________________
Maiori Cede

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 gru 2006, 13:05 
Cytuj  
Ja jestem zachwycony, wreszcie honor system jest "dla kazdego" i nie zmusza mnie zebym rzucil studia dla epaxow. Zeby zdobyc set pvp/gm weapon nadal trzeba sie napocic ale roznica jest taka ze casual zrobi to w miesiac/dwa ( a nie nigdy), a hardkorowiec w 2 dni:P.
Ze wszyscy beda wygladac tak samo? A teraz nie wygladaja?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 186 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.