mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 18:07 
 
Otoz dzis wpadl do mnie qmpel i jak zwykle gadka zeszla na temat WoW.Qmepl uparl sie iz odkad wyszla wersja pudelkowa i mozna zassyac z neta to pirackie serwery beda ustepowaly platnym tylko liczba osob online i (zelazy od serwa) pingami.Poniewaz ja i tak juz WoW-a zamowilem wiec mi to ti to ale puki nie dojdzie gierka z checia zobaczylbym jak wyglada gra na pirackim serwie.Jesli ktos zna owy niech napisze a ja jak tylko odpale WoW i zagram na plantym serwerze postaram sie zrobi konfrontacje tak aby ci ktorzy chca sprubowac grac na darmowym przekonali sie co robia..

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 18:09 
 
Jak na mój gust sie flame szykuje :lol: choc moge sie mylić


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 18:18 
 
100 razy bylo pisane, jak wyglada gra na pirackim serwerze! Bez questow, bez npcow, bez mobkow, bez talentow i polowy skilli, bez dekoracji, bez niczego. Pusty swiat z paroma drzewkami, za to latency rzedu 10000ms. Ile razy mozna w kolko o tym pisac?

X.


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 22 lut 2005, 18:19 przez Xanth, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 18:19 
 
Moze.Jesli ktos uzna ze zamierzam prosic o adresy pirackich serwow bo sciemniam ze kupilem itp to ten topic niet idzie do smieci.A nie mnie ktos bluzgac jeszcze bedzie ze po co sie pytam jak zamowilem itp.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 18:21 
 
Pozatym, jakbys sie choc minimalnie wysilil, zamiast zadawac kolejne durne pytanie, to bys znalazl viewtopic.php?t=10566

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 231
Dołączył(a): 4.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 19:23 
 
Xanth napisał(a):
100 razy bylo pisane, jak wyglada gra na pirackim serwerze! Bez questow, bez npcow, bez mobkow, bez talentow i polowy skilli, bez dekoracji, bez niczego. Pusty swiat z paroma drzewkami, za to latency rzedu 10000ms. Ile razy mozna w kolko o tym pisac?


gdyby tylko tyle nie dosc ze niczego nie ma to jeszcze jak cokolwiek zorbisz (czasami wystacza zabicie mobka wziecie q albo cos w tym rodzaju) wywala blad i wychodzi z gry wiec na pirackich sewerach mozna co najwyzej pochodzic sobie po swiecie...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 19:40 
 
1. errory srednio co 5 min
2. nuie ma questow
3. nie ma skilli (a jak jest ten 1 skill to i tak zbugtowany)
4. nie ma npc a jak sa to bruce willis i ronaldo
5. nie ma itemow a jak sa to jakies z dupy wyssane
6. nie ma expa a jak jest to wg wlasnego rpzelicznika
7. inne prawa rzadzace mechanizmem np 1 lvl mob mzoe cie polozyc 3 hitami -.-

ogolnie pirackie serwy sa beznadziejne bardziej stracisz nerwy niz sie przy grze zrelaksujesz :)

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 19:45 
 
o piratach nie rozmawiamy, bo nie ma na nie miejsca w swiecie mmorpg ( i dobrze).

Wszystko co mialo byc powiedziane na ten temat juz jest powyzej takze zamykam dyskusje


_________________
Nie mam pomyslu na signature

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.