mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 295
Dołączył(a): 25.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 15:00 
Cytuj  
Ostatnio zaczely mnie wkurzac narzekania typu: "OMFG ur priest why did u roll on item u cant use?? Roll on cloth item only!!!"

Generalnie uzywam nastepujacej zasady lootingu: nigdy nie roluje na BOP items jezeli nie jest to item przeznaczony dla mojej klasy i nie zamierzam go uzywac. Roluje na wszystkich BOE itemach, ale jezeli ktos w party ma gorszy item na sobie, wtedy jak wygram lot to oddaje potrzebujacemu taki item za free. Czesto w party jest 2-3 casterow i jeden tank. Jezeli mialbym rolowac tylko clothy to wyjde z insytance z pustymi torbami, a tank sie oblowi po pachy.

Jak to wyglada na wysokich levelach? Jest przyjety jakis schemat lootingu ktorego wszyscy staraja sie przestrzegac?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 15:03 
Cytuj  
U nas w klanie jest np. tak, ze przy skrzyniach robimy losowanie "/random 100" i skrzynie ma ten kto wylosuje najwiecej
Natomiast w przypadku lootowania itemu z randoma, najpierw kazdy pisze albo "n" (potrzebuje dla siebie) albo "g" (na sprzedaz). Jesli wszyscy na sprzedaz chca to randomujemy, jesli ktos chce dla siebie to passujemy
Dzieki temu nie ma klotni ani pretensji.


_________________



**

Posty: 295
Dołączył(a): 25.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 15:06 
Cytuj  
Jezeli chodzi o klan to nie ma problemu bo raczej ufacie sobie nawzajem. Gorzej jest w random grupach, bo nie raz spotkalem sie z tekstem "I need that item!!!!" Po zrobiieniu instpect okazuje sie jednak ze koles ma zalozony duzo lepszy item na sobie

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 15:08 
Cytuj  
Dlatego osobiscie intensywnie unikam grania w random party, chyba, ze naprawde musze i nie mam innej mozliwosci.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 15:09 
Cytuj  
no to jak grasz z jakimis "randomami" to olej i losuj zawsze :) nie badz frajer, heh.. sam widzisz ze oni oszukuja :) Zawsze mozesz powiedziec, ze potrzebujesz dla kumpla bo mu obiecales :)


_________________



**

Posty: 295
Dołączył(a): 25.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 15:14 
Cytuj  
Niestety to sie tez tyczy Polakow. Ostatnio do naszego party zaprosilem kogos z NOC-a. Jak zobaczyl ze lootuje na mail itemku ktorego nikt nie poptrzebowal stwierdzil ze za takie zachowanie to bym wylecial z ich gildii. WTF?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 15:17 
Cytuj  
na US juz wszyscy wiedzą co to "n" i "g" inikt nikogo nie wyzywa od lamerów. Generalnie polecam system NG na loot w party czy potem w raidach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 15:20 
Cytuj  
Lowen napisał(a):
Niestety to sie tez tyczy Polakow. Ostatnio do naszego party zaprosilem kogos z NOC-a. Jak zobaczyl ze lootuje na mail itemku ktorego nikt nie poptrzebowal stwierdzil ze za takie zachowanie to bym wylecial z ich gildii. WTF?


jezeli wszyscy chca na sprzedaz a nie do uzywania na sobie, to kazdy randomuje....... o co mu chodzilo to nie wiem, ale ze to NOC to sie nie bede dziwil niczemu :)


_________________



**

Posty: 295
Dołączył(a): 25.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 15:20 
Cytuj  
NIe chce mi sie wierzyc ze wszyscy sa tacy uczciwi piszac "n" a potem jak mu zrobisz inspect to sie okazuje ze jednak "g" a koles sie po prostu "pomylil"

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 15:21 
Cytuj  
Lowen napisał(a):
Niestety to sie tez tyczy Polakow. Ostatnio do naszego party zaprosilem kogos z NOC-a. Jak zobaczyl ze lootuje na mail itemku ktorego nikt nie poptrzebowal stwierdzil ze za takie zachowanie to bym wylecial z ich gildii. WTF?


Powoli zaczynam popierac zachowanie amerykanow.
Mianowicie z takim osobnikiem bys musial pogadac i mu wytlumaczyc "why" rollujesz. Wytlumaczyc mu "n" i "g".
A na koniec istnieje ryzyko ze cie nie zrozumie albo wogole sie nie zgodzi.
Wiec amerykanski styl "nie marnowania" czasu AKA kiddo talk jako odpowiedz na pretensje "fuck you" zaczyna pokazywac swoje dobre strony :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 15:22 
Cytuj  
Lowen napisał(a):
NIe chce mi sie wierzyc ze wszyscy sa tacy uczciwi piszac "n" a potem jak mu zrobisz inspect to sie okazuje ze jednak "g" a koles sie po prostu "pomylil"


takie zasady sa skuteczne jedynie w gildiach, gdzie ludzie sobie ufaja, a jak ktos oszuka to wyleci, proste....
przy party zlozonych z przypadkowych osob to sie nie sprawdzi, bo kazdy olewa innych :)


_________________



****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 15:58 
Cytuj  
roblismy wcozraj runy w SFK ;] w 3 runie wzielismy jakiegos leszcza roque z Sententia Capitalis (super polski klan jak sie przekonalem) ktyory blagal zeby go wziasc do questu "arugal must die"
nie dosc ze rollowal wszystko co popadlo (dalem mu 3 ostrzezenia :D) to jeszce jak mu laskawie arugala zabilismy to rollowal i wygral robe of arugal (zajebisty cloth dla casterow) ktory jest BWPU i zaczal sie smiac i bluzgac... n/c

dlatego nigdy wiecej random ludzie a zwlaszcza polacy

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 16:55 
Cytuj  
Postal napisał(a):
dlatego nigdy wiecej random ludzie a zwlaszcza polacy


A na mnie wszyscy psioczyli jakie to mam zle zdanie o Polskim community.. ;D


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 17:04 
Cytuj  
Postal napisał(a):
roblismy wcozraj runy w SFK ;] w 3 runie wzielismy jakiegos leszcza roque z Sententia Capitalis (super polski klan jak sie przekonalem) ktyory blagal zeby go wziasc do questu "arugal must die"
nie dosc ze rollowal wszystko co popadlo (dalem mu 3 ostrzezenia :D) to jeszce jak mu laskawie arugala zabilismy to rollowal i wygral robe of arugal (zajebisty cloth dla casterow) ktory jest BWPU i zaczal sie smiac i bluzgac... n/c


chyba wiem o kogo ci chodzi.... wczoraj tez narzekali na niego sami ludzie z klanu Sententa Capitalis, gdyz zabieral innym wszystkie itemy... nie wiem kto go przyjal i po co , ale chyba dlugo tu nie pobedzie :) Ale to juz decyzja Vercina. Ja z nim wiecej nie bede gral w party.


_________________



*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 17:04 
Cytuj  
Sententia to tam gdzie shadhun i vercin ... nie spodziewalem sie mowiac szczerze, ze tam i tacy ludzie beda :roll:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 17:25 
Cytuj  
imho na US juz taka dzieciarnia odpadła, naprawdę lootowanie jest przeprowadzane bardzo fair. Oczywiście komuś czasami się coś wymsknie ale zaraz jest równo obsmarowywany na forum.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 17:25 
Cytuj  
Czekamy na jego wersje, prawdopodobnie zostanie wyrzucony z klanu.
Z jednej strony dzieki za info .
Z drugiej strony
Cytuj:
super polski klan jak sie przekonalem)


Zakmnij sie synku. Tak ,tez popsuje opinie . Jestem taki niegrzeczny :(.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 17:40 
Cytuj  
Lowen to najrozsadniejsza zasada, jak robie swoja grupe to tez tak lootuje i takak zasade wprowadzam. Wszyscy potrzebuja lootu i jak komuc cos sie nie przydaje to zawsze moze sprzedac a kasa jest potrzebna.

juz.

PS. co do NOC to ci ludzie sa lekko mowiac pojebani, zostalem zjebany za sam fakt ze dolaczylem do druzyny (na ogolnym ktos zapytal czy jest jakis priest wolny, bo potrzebuja do DM, zglosilem sie, po czym uslyszalem tekst ze to byl blad ze zostalem zaproszony :>). Wiecej z zadnym NOCem grac nie zamierzam :>

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 17:55 
Cytuj  
Hmm ... ja juz chyba o tym wspominalem .... znaczy sie
Cytuj:
pojebani
, aczkolwiek nie wszyscy, za duzo tam jest ludzi "na pale" przyjetych :roll:

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 18:28 
Cytuj  
roll na wszyskich zielonych BoE, jak ktos potrzebuje, to dostaje (jak wiecej niz jeden, to /random 100 miedzy nimi). Niebieskie i wyzej to mniej wiecej jak BoP -> jak nikt nie potrzebuje, to wszyscy zrobia pass. Jak jest enchanter, to disenchant i roll sharda w przypadku jakis smieci. Przy niebieskim/epic BoE miłe jest, jak ktoś kto potrzebował, założy od razu.... A nie nastepnego dnia bedzie jakis 1lvl na AH sprzedawał.
Nieglupia jest zasada jednego blue na osobe, bo kostka zbyt sprawiedliwa nie jest. (bardzo dodatnio wplywa na stopien ,,pass'' przed bossem ;)

Tak w wielkim skrocie i z uproszczeniami.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.