mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 11:44 
Cytuj  
Oj tam, nie ma sie chyba co klocic o itemy z low instance... przeciez teraz co 2 dni sie wymienia sprzet... czasem ktos rollnie przypadkiem, czasem cos przeoczy, czasem z premedytacja... i co? nic, za pare leveli item i tak bedzie niepotrzebny...

to tylko itemy...


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 11:46 
Cytuj  
Cytuj:
naprawde jest fajny klan, gralem z wieloma graczami z niego i milo wspominam a wybryk jednego goscia nie moze wyplynac przeciez na ogolny zarys gildii nie?


Ok sorki, Poniosło mnie. Wyglądało to jakby właśnie było napisane w cudzysłowiu.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 12:05 
Cytuj  
On twierdzi iz rollowal wlasnie ostatni, Ty mowisz ze jako pierwszy:) Szkoda ze nie zrobil ktos screenow...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 12:26 
Cytuj  
Postal napisał(a):
rollowali wszyscy nawet ja :)
tylko ze on rollowal pierwszy i trafil 94... :)



aha, czyli tutaj cie boli :) nie wylosowales dobrego numerka i sie teraz wkurzasz ? heh :)


_________________



*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 13:54 
Cytuj  
Tak czy owak napewno bedziemy mu sie w gildi bacznie przygladac.

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 18:40 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Oj tam, nie ma sie chyba co klocic o itemy z low instance... przeciez teraz co 2 dni sie wymienia sprzet... czasem ktos rollnie przypadkiem, czasem cos przeoczy, czasem z premedytacja... i co? nic, za pare leveli item i tak bedzie niepotrzebny...

to tylko itemy...


Głos rozsądku...
Wczoraj w sfc zdarzyło mi się kliknąć bezmyślnie na kostkę przy blue caster item i wygrałem (jestem rogue). Tomugeen świadkiem. Chłopcy wkurwili się tylko umiarkowanie, raczej żarty poleciały, niż obelgi. Jednak stara zasada "need over greed" powinna obowiązywać, przynajmniej w grupach gildiowych ORAZ wśród Polaków. Resztę można traktować tak, jak oni nas traktują.

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 21:21 
Cytuj  
Bo my wiemy Holger ze ty szczera morda jestes, serce na dloni, itp , itd .... :)

Mi tez czasem przytrafialo sie bezmyslnie kliknac na kostke ...bywa


_________________
--
Estne volumen in toga, an solum tibi libet me videre?

**

Posty: 256
Dołączył(a): 13.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 22:19 
Cytuj  
moim zdaniem system NG sprawdza sie nawet w random party no chyba ze koles jest jakis totalnie lewy i jemu zaden system nie pomoze :P
(po stronie alliance latwiej o takie kwiatki)

mowie ze system sie sprawdza dlatego , ze przewaznie lootujemy item ok 10lvl slabszy odnas (chodzi o itemy green z random dropow) a co do bossow koncowych to przewanie mamy BoP - bind on pickup
i tutaj wszystko staje sie jasne ... druid nie napisze N na tarcze etc

mi np zdarzalo sie jako szamanowi pisac nawet G na shouldersach iczy mace z catha a to dlatego , ze juz to mialem w banku ... wiec wszystko zalezy dod ludzi

system jest tylko narzedziem , o ktorym devsi nie pomysleli

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 23:24 
Cytuj  
Holger napisał(a):
Głos rozsądku...
Wczoraj w sfc zdarzyło mi się kliknąć bezmyślnie na kostkę przy blue caster item i wygrałem (jestem rogue). Tomugeen świadkiem. Chłopcy wkurwili się tylko umiarkowanie, raczej żarty poleciały, niż obelgi. Jednak stara zasada "need over greed" powinna obowiązywać, przynajmniej w grupach gildiowych ORAZ wśród Polaków. Resztę można traktować tak, jak oni nas traktują.


Dodam jeszcze, na potwierdzenie moich poprzednich slow, ze jakies 2 godziny po nieszczesnym, zrollowaniu tych shoulders dostalem w gildii item podobnej klasy... dzisiaj stal sie niepotrzebny, bo mam kolejny - ladniej wygladajacy...

Wiec po co sie stresowac?... wrzody murowane... chill.... i czeprac przyjemnosc, polowic rybki, pomoc jakiemus lowbie... relax ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 23:48 
Cytuj  
Postal napisał(a):
dlatego nigdy wiecej random ludzie a zwlaszcza polacy


Dokladnie. Wystarczylo zebym posiedzial na kanale 'polacy' troche dluzej niz pare minut (Alliance - BL) i wiem ze z 80% z nich nie chcialbym grac. Nie wiem skad sie urwali, ale mam nadzieje ze CDProjekt gamecardow nie wprowadzi i po darmowym miesiacu pojda sobie :(.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 23:51 
Cytuj  
reassor napisał(a):

mi np zdarzalo sie jako szamanowi pisac nawet G na shouldersach iczy mace z catha a to dlatego , ze juz to mialem w banku ... wiec wszystko zalezy dod ludzi


ja zawsze piszę G chyba ze naprawdę czego potrzebuję. generalnie na raidach jest też druga zasada - one blue for person. Więc wyrolujesz jakiś crap na początku lub crap który już masz i zamierzasz chytrze sprzedać vendorowi za 3g to stracisz bo może z następnego bossa wypadnie item reczywiście tobie potrzebny - rollniesz po raz drugi - masz kicka + plakietkę "greeder/chinese farmer don't understood english and rolling rules".

Btw dzisiaj dostałem w końcu rękawice Valora i wylosowałem (był greed) książkę priesta wartą 250g ale sprzedałem od razu gosciowi z raidu który potrzebował by dać/sprzedać koledze za połowę ceny AH czyli 125g zeby było bardziej fair.
Czyli mimo iż w raidzie było 15 osób z tego 10 randomów to nikt więcej nie rollnął na Valory Gauntlets, nikt nie napisał N przy książce wartej raptem 250g na AH.
Towarzycho na US już w tym momencie jest całkiem od rzeczy.
Pozostaje wam tylko brać przykład a nie rozstrząsać - ten system działa i się bardzo dobrze sprawdza.

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lut 2005, 01:03 
Cytuj  
Kielas napisał(a):
Bo my wiemy Holger ze ty szczera morda jestes, serce na dloni, itp , itd .... :)

Mi tez czasem przytrafialo sie bezmyslnie kliknac na kostke ...bywa


Dzięki za dobre słowo, dobry człowieku :)
Bezmyślność jest cechą nieodrodną każdego, więc od czasu do czasu trzeba tę prawdę wykorzytać.

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2005, 09:32 
Cytuj  
a ja osobiscie staram sie polakow unikac i nie miec z nimi nic wspolnego ;P (oprocz kumpli z gildii)

generalnie powiem wam ze wole sobie pojsc na random z niemcami niz na rnadom z polakami, lepiej na tym wyjde ;P

a juz najbardziej mnie rozwala jak polacy po godzinie znajomosci wala tekst: " nie pozyczylbys mi tyle i tyle na skile?? oddam ci, obiecuje"
po takich tekstach to od razu leci ignore

w sumie jedynymi ludkami z ktorymi staramysie chodzic na instance to gildia :D (kumple ze starego klanu z gry UnrealTournament), i tutaj to my wogole nie piszemy

w sumie jakby tak sie dobrze przyjrzec to my wogole malo piszemy w gildii, bo uzywamy takiego magicznego programu jak TeamSpeak :) (nie ma wiec potrzeby klepania jakisik n'ow czy g ;) ), a piszemy glownie zeby zapytac czy ktos chce dany item czy nie (pokazanie itemu), jesli nie byl z nami na quescie

*

Posty: 195
Dołączył(a): 8.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2005, 11:42 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
reassor napisał(a):

mi np zdarzalo sie jako szamanowi pisac nawet G na shouldersach iczy mace z catha a to dlatego , ze juz to mialem w banku ... wiec wszystko zalezy dod ludzi


ja zawsze piszę G chyba ze naprawdę czego potrzebuję. generalnie na raidach jest też druga zasada - one blue for person. Więc wyrolujesz jakiś crap na początku lub crap który już masz i zamierzasz chytrze sprzedać vendorowi za 3g to stracisz bo może z następnego bossa wypadnie item reczywiście tobie potrzebny - rollniesz po raz drugi - masz kicka + plakietkę "greeder/chinese farmer don't understood english and rolling rules".

Btw dzisiaj dostałem w końcu rękawice Valora i wylosowałem (był greed) książkę priesta wartą 250g ale sprzedałem od razu gosciowi z raidu który potrzebował by dać/sprzedać koledze za połowę ceny AH czyli 125g zeby było bardziej fair.
Czyli mimo iż w raidzie było 15 osób z tego 10 randomów to nikt więcej nie rollnął na Valory Gauntlets, nikt nie napisał N przy książce wartej raptem 250g na AH.
Towarzycho na US już w tym momencie jest całkiem od rzeczy.
Pozostaje wam tylko brać przykład a nie rozstrząsać - ten system działa i się bardzo dobrze sprawdza.


tylko ze ludzie na us graja juz tam pare miechow, jakos mi sie nie widzi ze w 1 miechu kazdy byl fair i rollowal tylko na to co needowal, ale ty mark tego chyba nie zauwazasz i myslisz ze to twoje us jakies najlepsze jest i prowokujesz tylko flame ( nie mowie o tej sytuacji ale duzej ilosci twoich postow )

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lut 2005, 11:45 
Cytuj  
:o


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 lut 2005, 11:47 
Cytuj  
zaskakujące wnioski :o

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2005, 11:47 
Cytuj  
Robus napisał(a):
a ja osobiscie staram sie polakow unikac i nie miec z nimi nic wspolnego ;P (oprocz kumpli z gildii) [...]

Ja też tak myślałem, ale jak na razie mam zupełnie inne doświadczenia z party z Polakami.
Znowu wczoraj byłem w party z jednym gościem (chyba anglojęzycznym), który na każde pytanie odpisywał non-stop "let's go" i "echeyakee" ...
Czyli uogólnianie nie jest dobre 8)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2005, 15:02 
Cytuj  
pewnie ze uogolnienie nie jest dobre :D
zawsze sie jednak znajda wyjatki, ktore potwierdzaja regule ;)

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2005, 16:10 
Cytuj  
Cytuj:
tylko ze ludzie na us graja juz tam pare miechow, jakos mi sie nie widzi ze w 1 miechu kazdy byl fair i rollowal tylko na to co needowal (ciach)...


Jakos mi sie widzi ze bzdury piszesz.

ms


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

*

Posty: 84
Dołączył(a): 27.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 14:19 
Cytuj  
Po prostu, grasz z kims kogo znasz, z friend listy, z kims z gildi, to NG , jesli z randomem rolluj wszystko i juz :) Stracic na rzecz znajomego mozna, ale nie na rzecz obcego czlowieka ktorego postac widzisz 1szy i pewnie ostatni raz w zyciu :D


_________________
TomBPL -Guild: Broken Claw- -Tauren Shaman- @ Burning Legion PvP server, currently lvl: 40
Mówią na mnie Wilku WDZ, jeszcze jeden mach, jeszcze jeden skręt...
Urodziłem się w Warszawie, Legię Kocham, Legię Sławię...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.