mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 12:51 
Cytuj  
2 dni za tyle bugów, straconych itemów, kasy etc., dobrze że chociaż "We apologize for any inconvenience".


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 13:09 
Cytuj  
a co to zmienia?
przepraszaja z 12h opoznieniem, nie podaja zadnych informacji. mieli informowac co godzine jak napisali 8h temu. odwalaja szopke jakich malo. juz chyba tpsa u nas ma lepsze podejscie do klienta niz blizzard.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 13:16 
Cytuj  
Mendol tak gadasz jakbyś nigdy nie grał w inne MMO... porównaj sobie Blizzard do tego co robiło SOE przy EQ albo UBI przy Shadowbane...

Tutaj prawie natychmiast jest jakaś reakcja, na forum co jakiś czas pojawiają się dodatkowe informacje.

Każdy MMO miewa kłopoty przy paczach... w porównaniu do innych firmy Blizzard załatwia sprawy w naprawdę cywilizowany sposób.

*

Posty: 179
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 13:27 
Cytuj  
chłopaki radze wiecej spokoju zachowc. komputery to tylko maszyny i zawsze cos może nawalic a wielu z Was zachowuje się tak jak by blizzard to robił specjalnie.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 13:46 
Cytuj  
Fakt takie sytuacje zdarzają się chyba w większości mmorpg'ów (co nie znaczy że powinny) i zawsze devsi wykazują się wyjątkowym brakiem wyobraźni czy opieszałością albo nie dostrzeganiem rzeczy oczywistych (np mówienie że nie ma żadnego problemu tem gdzie wszyscy wiedzą że on jest)

Ale to można jeszcze od biedy zaakceptować, zwalić na sprzęt, jakieś trudne do wytropienia bugi itp itd. To, co mnie najbardziej wnerwia w Blizzardzie to debilnie zaprojektowany system petycji i czas odpowiedzi czasami przekraczający kilka dni. To jest coś, na co mają wpływ i niestety jest to tak dennie zrobione, że normalnie aż człowieka trzęsie czasami.

Pozdrawiam

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 13:50 
Cytuj  
brak im ludzi do odpowiadania natychmiast dla setki whinerów co godzinę. A ludzie zamiast sobie odpuścić i wrócić do Tibii, MU online czy innego Dark Edenu dalej grają i dalej whinują ;)

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 13:52 
Cytuj  
nikt nie wziol pod uwage zee Blizz tak naprawde ma w dupie whinerow . przy takim nakladzie jaki maja to nawet jak odejdzie im 1-2k ludzi to nawet tego nie zauwaza . a po 2 ludzie nazekaja a i tak grac beda i taka jest prawda .


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 14:03 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
brak im ludzi do odpowiadania natychmiast dla setki whinerów co godzinę. A ludzie zamiast sobie odpuścić i wrócić do Tibii, MU online czy innego Dark Edenu dalej grają i dalej whinują ;)


taaa możliwe tylko mogli by mieć jakiś system priorytetów skoro już dali klasyfikacje petycji. A tym czasem mam wrażenie, że nic takiego nie ma skoro na petycje "stuck" czeka się 4 dni...


Pozdrawiam

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 14:07 
Cytuj  
Strangerr napisał(a):
a po 2 ludzie nazekaja a i tak grac beda i taka jest prawda .


hmm to chyba nie do końca tak... Każdy moim zdaniem ma pewien poziom nieprofesjonalizmu, jaki może wytrzymać fanboys większy inni mniejszy. Teraz wow jest jeszcze w miarę świeżym tytułem, ale jeżeli takie rzeczy będą się ciągnęły jeszcze przez kilka miesięcy to naprawdę sporo osób może po prostu powiedzieć „$@^#$% to” ta gra nie warta jest moich nerwów i odejść...

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 14:09 
Cytuj  
Goatus prawdę rzeczesz, bo ja już sobie wybrałem tytuł >>zamiast<<. Na razie agresja jeden. :D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 14:14 
Cytuj  
wy chyba nie rozumiecie :-)
nie mam podejscia place - wymagam.
nie odzywalem sie przez prawie 5 miesiecy. ale jest coraz gorzej a nie lepiej.
blizzard to nie jest firma ktora dorobila sie na wow, tylko wczesniej wyrobila sobie marke. a w przypadku wow udowodnili ze w nie sa w stanie realizowac duzych projektow. jesli by napisali ze servery wstana za 2dni nie mowilbym nic. ale jesli ktos oficjalnie informuje ze co 1h beda mowic co sie dzieje, po czym przez 8h jest cisza to cos jest nie w porzadku.
to ze ludzie nie mogli cancelnac subskrypcji kiedy chcieli i mieli dosc to tez nie jest w porzadku zagranie.
podsumowujac. teraz juz naprawde jestem wkurwiony i moze sie czepiam. ale nie interesuje mnie co bylo/jest w innych grach. mowimy o jednej konkretnej grze, ktora zostala wydana przedwczesnie a blizzardowi brak kwalifikacji, sprzetu i ludzi do obslugi mmoprg.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 14:17 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Teraz wow jest jeszcze w miarę świeżym tytułem, ale jeżeli takie rzeczy będą się ciągnęły jeszcze przez kilka miesięcy to naprawdę sporo osób może po prostu powiedzieć „$@^#$% to” ta gra nie warta jest moich nerwów i odejść...


i wystarczy :) w wow sie gra kilka miesiecy i po ptakach :) to nie jest taki mmorpg jak FF XI czy Ragnarok w ktory mozna grac latami :)
WoW to typowy przyklad amerykanskiego Fast Fooda - jak najszybciej sie nachapac i potem nastepna gre sie wypusci :)
To nie to co japonce, ktore dbaja o klienta i chca go utrzymac jak najdluzej przy sobie.. amerykanska mentalnosc jest inna... ciachac goscia na maksa i za chwile nastepny produkt i znow ciachac od nowa. :)


_________________



****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 14:20 
Cytuj  
No ja nie wiem.... Jak dobrze licze, Blizzard na ilosc nie idzie tylko na jakosc.
Chyba jedyna gra, w ktora ludzie juz nie graja a jest made by blizz to Blackthorne :<


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

**

Posty: 256
Dołączył(a): 13.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 14:22 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Goatus napisał(a):
Teraz wow jest jeszcze w miarę świeżym tytułem, ale jeżeli takie rzeczy będą się ciągnęły jeszcze przez kilka miesięcy to naprawdę sporo osób może po prostu powiedzieć „$@^#$% to” ta gra nie warta jest moich nerwów i odejść...


i wystarczy :) w wow sie gra kilka miesiecy i po ptakach :) to nie jest taki mmorpg jak FF XI czy Ragnarok w ktory mozna grac latami :)
WoW to typowy przyklad amerykanskiego Fast Fooda - jak najszybciej sie nachapac i potem nastepna gre sie wypusci :)
To nie to co japonce, ktore dbaja o klienta i chca go utrzymac jak najdluzej przy sobie.. amerykanska mentalnosc jest inna... ciachac goscia na maksa i za chwile nastepny produkt i znow ciachac od nowa. :)


chyba ci sie cos pofuckalo z soe :P (pay me U fucking rich idiot for every expansion)

btw ja nie dostalem 2ch dni :/
za to od 2ch dni nie moglem sie zalogowac do acc menagement :P
a jak juz zalogowalem to bez extension mam :(

spam do supportu juz poslany ;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 14:24 
Cytuj  
no wlasnie w przypadku wow'a odczucia sa troche inne. robia premiere w tajlandii a w stanach daja dupy na maxa.
ale co tam.
napije sie :-) ostatnio zaniedbalem swoj alkoholizm :-)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 14:29 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ale co tam.
napije sie :-) ostatnio zaniedbalem swoj alkoholizm :-)


post był Mendol jak przykładny chrześcijanin pewnie chodziłeś do kościoła 3 razy dziennie batożąc się przy tym po plecach i z pieśnią (religijną ofkorz) na ustach.

Dla mnie ten down jest bardzo na rękę szczerze mówiąc. Wczoraj zassałem kilka nowych filmów (w tym jeden serial khe khe) i trochę mnie wciągnęło.. A jak ja nie gram to niech inni też nie grają!!!!!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 14:43 
Cytuj  
filmy i seriale ogladam 24/7 ;-p
obiecalem sobie ze tutaj bede grzeczny :-) a co tam raz sie zyje mozna poszalec.
poza tym juz bys sobie darowal marek te wycieczki :-) wszystkim juz przeszlo tylko tobie jeszcze nie :-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 17:46 
Cytuj  
Milutko, ze sa te 2 dni... zwlaszcza, ze wikszosc niedogodnosci mnie ominela, bo i tak nie grale. Mimo wszystko WoW to jedna z najlepszych gier obecnie na rynku i niestety blizz ma straszne obciazenie ze wzgledu na wymagania stawiane WoW juz od dawna i w takiej sytuacji jest przeciez calkiem niezle.

A kandydata na to, co zamiast/po WoW tez juz mam ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 17:53 
Cytuj  
City of Heroes ? :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 17:55 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
City of Heroes ? :D

Tiaa... Z jednego powodu ;]
Jakos bardziej lubie siekanie kilku slabych mobow jednoczesnie hiper skillami niz pykanie po jednym 2 mobki przez 60lvli... Chodzi o taki fun z samej walki


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.