mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 09:57 
 
Zrodlo http://forum.element.superhost.pl/viewtopic.php?TopicID=12125

Na poczatku podkresle ze nie jestes ekspertem w tym temacie ale wiem "cos" stad ten temat. Pierw moze pare słow o samym epic mouncie. Czytalem rozne sprzeczne informacje na ten temat stad postanowilem wyjasnic pare kwestii.
Epic Mount wyglada zupelnie inaczej niz mount ktory mozna qpic na 60 lvl. Sam epic mount kosztuje nadal 900g i ma predkosc 100% , rozni sie tylko wygladem od tego mounta na 60lvl. Skad go dostac ... ?

1. Questa mozna dostac od 58 lvl ( ma sie wybor 3 roznych ) ale wszystkie 3 daja ci w nagrode range.

2. Miejsce : Winterspring (Location: Frostsaber Rock)

3. Tak jak pisalem sa trzy rodzaje questy do wyboru zeby dojsc do rangi exalted:

a) Zaczynamy od "FrostSaber Provisions" (required faction level - beginning of neutral faction)

b) Winterfall Intrusion (required faction level - middle of neutral faction).

c) Third Quest: Rampaging Giants (required faction level - honored).

4. Wymagana ranga Exalted

5. Po osiagnienciu w/w rangi mozna kupic ( podkreslam kupic a nie dostac za free jak to ktos pisal tutaj ) se "Reins of Winterspring Frostsaber"

Koszt : 900g

Predkosc : 100%

6. Wszystkie rasy oprocz NE beda potrzebowaly rangi exalted w Darnassus. ( Dobrze ze jestem NE ) ( Nie wiem jak to jest z Horda)

7. Rasy ktore maja mozliwosc kupna omawianego epic mounta : Human, Orc, Dwarf, Night Elf, Undead, Gnome, Troll

8. Screen omawianego epic mounta :

Epic Mount


Sam zrobilem tego pierwszego questa 3 razy wiecej mi sie niechcialo :)

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 10:12 
 
Do diabła z filoetowym kotem.. żaden szanujący się ork nie posadzi na nim tyłka.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 10:23 
 
fiolet to kolor tych kochajacych inaczej ? :)


_________________



*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 10:24 
 
faktycznie beznadziejny na maxa , najlepiej puki co prezentuje sie epic dla warlocka ...


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 10:31 
 
meterrr napisał(a):
faktycznie beznadziejny na maxa , najlepiej puki co prezentuje sie epic dla warlocka ...


a tam beznadziejny jak ktos kocha inaczej do tego jest elfem (nikt mi nie powie ze normalni maluja pomost na fioletowoe, no off ;-) a na dodatek nalezy do gey guildiu to jest w sam raz

***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 11:05 
 
Huragan napisał(a):
fiolet to kolor tych kochajacych inaczej ? :)


Jesli tak jest, to fajny byl ten twoj poprzedni fioletowy avatar...

Fabianek (lol) prosze cie wyjdz i nie zaczynaj nowego flame...

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 11:16 
 
R-snoOz napisał(a):
Huragan napisał(a):
fiolet to kolor tych kochajacych inaczej ? :)


Jesli tak jest, to fajny byl ten twoj poprzedni fioletowy avatar...

Fabianek (lol) prosze cie wyjdz i nie zaczynaj nowego flame...


no sory jesli ty uwazasz ze fioletowe pomosty sa normalne to ja cie nie objezdzam kazdy ma prawo do wlasnego zdanie czyz nie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 11:44 
 
R-snoOz napisał(a):
Jesli tak jest, to fajny byl ten twoj poprzedni fioletowy avatar...


proponuje wizyte u lekarza okulisty :)


_________________



******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 11:58 
 
Fioletowe pomosty, pff..

A co powiecie o budowaniu wszystkiego ze starych desek, skor i kosci okolicznych zwierzat?
Ze nie wspomne o rzece zielonych glutow w srodku miasta i rozkladajacym sie miesie tu i owdzie.

Zastanawia mnie czemu ludzie z hordy zawsze musza sie 'pokazac' ze niby sa lepsi, ze elfy kochaja inaczej a oni sa bardzo 'menscy' i l33t, ze nie wspomne o grim&evil..

Chlopcy i panowie, to sie zalosne robi. Jedyne co tu czytam od jakiegos czasu to ze 'pal ssie , imba, omg jaki syf' i 'elfy kochaja inaczej'. W takiej sytuacji smialo mozna twierdzic ze grajacy horda nadrabiaja sobie braki RL :)

Co do samych mountow, to niestety sie zawiodlem. O ile nowy bialy epic NE wyglada ok, chociaz przypomina gringera na ktorym he-man jezdzil, to czarnego zamienili na jakies pstrokate niebiesko-zielone niewiadomo co. Najwiekszy problem jest taki ze tych czarnych nie bedzie mozna nigdzie dostac.. no i dół..


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 12:01 
 
to się klimat nazywa Nestor.
Jak ktoś lubi simsy, lalki, cukiereczki, misie-pysie to ofcourse alliance.
Jak ktos lubi spartańskie obozowiska, krew, pożogę to horde.

Dla każdego coś się znajdzie ;)

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 12:09 
 
R-snoOz napisał(a):
Predkosc : 100%


taki wolny? :D - chyba ze to mabyc jakis pokazowy na defilade pochwalic sie przed kolegami i calym swiatem :wink:


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 12:32 
 
roball - LMAO !!! nie moglem sie powstrzymac, ale super dowcip ;DDD

Mark - widze ze u ciebie tworzy sie niebezpieczna wizja lepszego swiata, dostrzegasz coraz to wiecej roznic z przelewem do reala, oj chyba czas na wizyte u jakiegos psychologa ;D
Dont forget! This is only GAME, not REAL!
:P


Ostatnio edytowano 14 kwi 2005, 12:36 przez Bodziu, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 12:35 
 
Mark24 napisał(a):
to się klimat nazywa Nestor.
Jak ktoś lubi simsy, lalki, cukiereczki, misie-pysie to ofcourse alliance.
Jak ktos lubi spartańskie obozowiska, krew, pożogę to horde.


heh, dobre :)

ja mam troche inne skojarzenia :) Alliance mi sie kojarzy z disco-polo i hip-hopem, natomiast horda to rock'n'roll babe :)


_________________



******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 12:38 
 
Mark24 napisał(a):
to się klimat nazywa Nestor.
Jak ktoś lubi simsy, lalki, cukiereczki, misie-pysie to ofcourse alliance.
Jak ktos lubi spartańskie obozowiska, krew, pożogę to horde.

Dla każdego coś się znajdzie ;)


No i znowu nie potrafisz obiektywnie sytuacji ocenic.

Ja nie ublizam hordziakom ze sa prymitywami godnymi neandertalczyka w ktorych zyciu licza sie tylko miesnie, i czuja sie zagubieni w miastach gdzie sa brukowane ulice i domy z cegly, ktorych cale otoczenie wyglada jak jedna wielka pustynia i czuja sie bardzo lewt bo sa tacy spartanscy.
Z kolei hordziaki musza sie jakos wygryzc i co chwile sa wrzuty ze alliance to ciotunie, cukiereczki, lalki barbie i co nie jeszcze.
Fakt jest taki ze z punktu widzenia RP alliance jest o wiele bardziej cywilizowane niz cala horda, ma spojna szate graficzna, miasta na ktore milo jest popatrzec i wszystko wyglada w miare ladnie, schludnie i estetycznie.

Zakladam ze hordziaki znowu musza podbic sobie ego wyzywajac kogos od ciotun, po tym jak 50 raz biegna przez barrens orientujac sie na te 3 kamienie co tam na srodku leza.. Tez bym sie sfrustrowal :)


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 12:41 
 
Nestor napisał(a):
Fakt jest taki ze z punktu widzenia RP alliance jest o wiele bardziej cywilizowane niz cala horda, ma spojna szate graficzna, miasta na ktore milo jest popatrzec i wszystko wyglada w miare ladnie, schludnie i estetycznie.


i dlatego was nie lubimy :P ladne, schludne i estetyczne ciotunie, ktore zyja w oblokach, ubieraja sie jak lalki barbie a ich idolem jest Britney Spears :)


_________________



******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 12:43 
 
Huragan napisał(a):
i dlatego was nie lubimy :P ladne, schludne i estetyczne ciotunie :)


He he !
No na tyle was tylko stac, aby do takich nizyn upasc, o slownictwie nie wspomne ;D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 12:46 
 
roball napisał(a):
Ej sorry koles ale od ciotun mnie nie bedziesz wyzywal, chcesz grac po stronie hordy to sobie graj i trzymaj dziobek zamkniety, ja ci nie wjezdzam od pedalow czy innych wiec skoncz.


to nie wyzwiska. to tylko skojarzenia :) nie moja wina ze rozowy i fioletowy to kolor kochajacych inaczej, lalek barbie i innych ladnych, schludnych, pachnacych i oh ah ah ah ! :)


_________________



******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 12:58 
 
Huragan napisał(a):
roball napisał(a):
Ej sorry koles ale od ciotun mnie nie bedziesz wyzywal, chcesz grac po stronie hordy to sobie graj i trzymaj dziobek zamkniety, ja ci nie wjezdzam od pedalow czy innych wiec skoncz.


to nie wyzwiska. to tylko skojarzenia :) nie moja wina ze rozowy i fioletowy to kolor kochajacych inaczej, lalek barbie i innych ladnych, schludnych, pachnacych i oh ah ah ah ! :)


Wybacz krówko, ale ja na czarno chodze. Jest mi niezmiernie przykro iz rujnuje twoj idealny wizerunek swiata.

Swoja droga, nie spodziewalem sie nigdy po taurenach specjalnego IQ, widac ze sie nie mylilem :)

Touche!


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 13:04 
 
Panowie, to tylko gra jest :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 13:21 
 
przestańcie już się unosić ciotki, okres czy co...?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.