mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 14
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 17:51 
Cytuj  
Kupilem ze 3 dni temu WOWa.Bylo wszystko super.Spatchowalem go (przez cala noc) patchem 1.3.0 ale nie pogralem se za dlugo bo musialem wyjechac z domu.Gdy wrucillem musialem sciagac juz wersje 1.3.1.4297 i tu pojawil sie problem.Po sciagnieciu patcha zaczyna mi sie instalowac i tu BLAD! :o
"This application has encountered a crical error:
The file data is corrupt
Program :X\gamez\MMORPG\WOW\BNUpdate.exe
FILE:X\Gamez\mmorpg\wow\wow-1.3.1.4297.....exe
Pres ok to terminate the application."

probowalem probowalem i nic.Postanowilem reinstalnac WOWa i tak tez sie stalo.Zostawilem se patche ktore juz zassalem czylo 1.3.0 i 1.3.1 aby nie siedziec bez wowa kolejnej nocy.Okazalo sie ze nie moge uninstalnac wowa bo katalok x:\gamez\mmorpg\wow\Documentation\ nie mozna usunac poniewaz nie istnieje.Jakos poszlo (choc ten katalog po zadym reinstalu zostaje).Teraz nawet pierwszy patch sie nie onstaluje...nie wiem co mam robic....

Jesli ktos ma jakis pomysl prosze o jak najszybsza pomoc !!!

Z gory dziekuje SEBRIL


Posty: 14
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 18:21 
Cytuj  
Nikt nie potrafi pomoc ? :-?
Pojawilo mi sie jakies okienko zebym wyslal problem do blizarda ale tez nie dziala.

Dodam jeszcze ze to nie wina samego wowa bo gralem wczesniej i bylo wszystko jak w niebie.

Moze chociaz powiecie gdzie moge szukac pomocy ?


Posty: 14
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 18:38 
Cytuj  
Teraz sciagam tego patcha 1.4.0 ale pewnie i tak to gowno da :evil:


Posty: 14
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 18:48 
Cytuj  
50 osob przeczytalo ten post a przynajmniej tu zajrzalo i nikt nie moze mi pomoc , nikt nie ma najmniejszej wskazowki ? :x

Chyba pomocy na tym forum nie znajde.
No nic ide szukac dalej. :cry:

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 18:56 
Cytuj  
Ciężka sprawa... nie rozumiem o co chodzi z tym katalogiem...
Nie możesz sobie zainstalować od zera zwyczajnie w jakimś innym katalogu?
Najlepiej c:\World of Warcraft

P.S.
50 wyświetleń z czego pewnie 40 Twoich ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 19:32 
Cytuj  
A nie wpadlo ci misiu do glowy przeczytac co komputer do ciebie mowi?

Skoro data jest korupt to :
- nastapil blad podczas sciagania, sciagnij jeszcze raz, albo z innego zrodla
- masz swirusa
- masz cos z dyskiem/ramem i pipczy sie zapis
- masz przetaktowanego proca

W tej kolejnosci.

Skoro nie istnieje, to czemu nie mozesz go usunac?

No i jest to chyba wogole nieistotny katalog z punktu dzialania wowa, wiec mozesz go spokojnie usunac, albo zastapic pustym albo co.
Przejedz sobie dysk chkdsk'iem albo NDD.


_________________
Nestor#1522


Posty: 14
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 20:48 
Cytuj  
Chkdsk'iem przelecialem i nic.Instalowalem w roznych katalogach na roznych dyskach i nic.Wirusow moje programy nie wykrywaja zadnych.Moze wyjasni sie to za 23% patcha.Dyski sa ok ram tez.
Ten katalog co nie moge go usunac to chyba nic waznego a nie moge usunac ,wejsc w niego itp bo co bym nie zrobil to komunikat ze on nie istnieje.
Napisze cos wiecej jak sciagne patch do 1.4.0.Mam nadzieje ze jutro jak sie obudze bede juz mogl spokojnie zaglebic sie w WOWa.


P.S sorki ze tak rozpaczalem ale zrozumcie...bylem bezsilny a chodzi o WOW :] Mam nadzieje ze jutro bede mogl napisac POSTA ze to chodzilo o sciaganie :P
Pozdrawiam Sebril

**

Posty: 256
Dołączył(a): 13.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 21:19 
Cytuj  
jesli nie mozesz usunac katalogu ani do niego wejsc to jest na to wytlumaczenie ... popularny ostatnio blad w TOC partycji ... szczegolnie na ntfs ... nie mam pojecia czemu sie tak dzieje ... ja mam winde swieza we wtorek instalowalem a juz mam jeden taki plik ktory jest ale go niema :)

naszczescie scandisc przy starcie koryguje takie buraki ..

a co do problemu z patchem to wyraznie komunikat bledu wskazuje na uszkodzony plik z patchem.

pierwszy raz w zyciu musze sie zgodzic z nestorem LOL ^^


Posty: 14
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2005, 06:19 
Cytuj  
Mam WOWa pare dni a juz tyle nerwow zjadlem przez niego....
Kilka dni temu wlaczajac komputer zobaczylem ze moja druga BARAKUDA przy skrocie ma znaczek zapytania.Gdy probowalem na nia wejsc wyskakiwal komunikat ze nie mozna znalesc urzadzenia.Okazalo sie ze niewiadomo dlaczego z ntfs (bo to chyba ntfs trzeba miec zeby win XP go widzial) zmienial sie na fat.Particion Magic tez go nie widzial (mimo tego ze w DOSie i Windowsie wszystko bylo ok)

Chwilka zastanowienia...."Mam niedzialajacy dysk na ktorym musza byc zainstalowane gry (pozadeczek :wink:)ale nie dziala , z drugiej strony mam nowiutkiego nie testowanego World of Warcfafta...wiec co ?? -DAWAJ FORMATUJEMY 180gb danych i instalujemy WOWA :] Potem rodzice powiedzieli ze brat z sikiera mnie szuka bo mial tam (ponoc przez przypadek) swoje fotki robione cyfrowka.Zbior zdjec z 3 lat. No ale na szczescie ja w domu zadko nocuje a on dzisiaj o 11:30 do Irlandi leci :] Wiec chyba nie poczuje smaku wlasnej krwi...

Musialem wam to napisac jak by nagle w Wyborczej o brutalnym morderstwie pisali to zebyscie wiedzieli co zaszlo w Olsztynie :wink:
1
P.S nie wiem jak poszlo mi z tym nowym 116 megowym patchem bo przychodzac przez chwila zobaczylem ze komp zostal zrestartowany i jeszcze 20% zostalo.Jak sciagne napisze.


Posty: 14
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2005, 07:05 
Cytuj  
A jeszcze powiedzcie mi przyjaciele macie moze jakis kanal na MIRCU ?
Jak gralem w swg to byl (choc nie za duzo osob tam siedzialo).Pewnie uwazacie ze to zbyteczne bo macie join/Polska ale czasem jest server down albo ktos jeszcze nie gra a chcialby pogadac , zapytac sie o pomoc , rozwiazac problem , na zywo zawsze lepiej.Ja wiem ze to wszystko to taka jakby konkurencja dla MMORPG forum, ale grajac np w Ultime online ludzie siedzieli na forum i na mircu i wszyscy byli bardzo zadowoleni.

Napiszcie jak wy to wszystko widzicie i jakie sa wasze odczucia...

A moze to temat na oddzielny post ?


Posty: 14
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2005, 07:42 
Cytuj  
sciagnolem patcha 1.4.0 i to samo...ide sie powiesic zycze milej gry :cry:

**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2005, 08:07 
Cytuj  
mialem jeden jedyny raz blad przy patchowaniu, wlasnie z tym plikiem zwiazany - przyczyna bylo przekrecone FSB i RAM w dualu (plyta a7v880, kt880). A w sumie odkrecenie tylko fsb do "normalnych" wartosci pomoglo bo w o wiele wyzszych fsb niz nominalne hdd na SATA nie wyrabial sie.
A co najciekawsze wylaczajac w BIOSIe prace RAMu w dualu temp. procka spadla o 4-5stopni C. Ale to juz jest OT ;)


Posty: 14
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2005, 08:12 
Cytuj  
:-? ehe a teraz po polsku .... :wink:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2005, 08:40 
Cytuj  
miał ten sam błąd jak podkręcił kompa , jak zmienił do ustawień defaultowych to gra mu poszła , dobrze rozumiem ?


_________________
Obrazek


Posty: 14
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2005, 08:47 
Cytuj  
no ok ale czy to mozliwe gdy nie podkrecalem wczesniej kompa ?
i przypominam ze dopiero 2 patch sie spiepszyl pierwszy dzialal ok i to jedyne moje 30 minmut gry bylo :cry: :cry: :cry:

**

Posty: 306
Dołączył(a): 7.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2005, 09:29 
Cytuj  
wyczysc rejestr z WoW i instaluj jeszcze raz. sciagniete pacze zachowaj w innym katalogu zeby nie ciagnac drugi raz. jak przy instalce ktoregos z pacza wystapi blad, to zassaj go jeszcze raz.

[OT]masz jedna partycje 180gb? hmmm 8)


Posty: 14
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2005, 09:34 
Cytuj  
Czyscilem z rejestru.Nie mam partycji tylko caly dysk ma 200gb.
Zainstaluje teraz na innym dysku moze cos to da. jeszcze 2 barakudy 200gb zostaly :P

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2005, 09:40 
Cytuj  
Chyba jeszcze to pozostalo bez odpowiedzi:
kanal ircowy jest na quakenecie:
serwer: irc.quakenet.org (na ten przyklad), kanal #wow-pl


_________________
Obrazek

**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2005, 09:41 
Cytuj  
skoro wczesniej nie podkrecales procka to rozumiem, ze teraz jest wszystko na nominalnych ustawieniach?
skoro pewnego dnia hdd gdzie miales wow'a "padl" i system go nie wykrywal zrobiles cos oprocz formata? (dla winxp nie ma roznicy czy jest fat, fat32 czy tez ntfs - lecz ten ostatni jest zalecany ze wzgledu na wieksze bezpieczenswo [po stracie swojej partycji rozuchowej juz w to nie wierze ;)])

dla swietego spokoju odpal tryb tekstowy (menu uruchom wpisz cmd a nastepnie chkdsk x: /f/r gdzie x jest to partycja/dysk gdzie masz wow'a - zrob tak pozniej dla wszystkich partycji tego dysku) i wrzuc scandiska (pod warunkiem ze jest system plikow ntfs - jezeli nie, to wywolujac polecenie chkdsk /? bedziesz mial tez opcje dla dysku z fat'em)
Poza tym skad taki hdd 180GB od seagate'a? Nie slyszalem o takim - moze to 160/200GB? W kazdym badz razie masz pewnosc ze plyta i system poprawnie go obsluguja? To ze widzi to jeszcze nie sukces. Wejdz na stronke http://www.48bitlba.com/ i sciagnij progsa o nazwie EnableBigLba. Sprawdz czy test wypadl pomyslnie - jesli nie, to spaczuj.
Nastepnie sprobuj go podzielic na rozsadne partycje (caly czas mowimy o tym hdd gdzie jest/byl/bedzie wow). Najlepiej zrob to pod windowsem jego menadzerem dyskow (PPM na moj komputer - zarzadzaj - zarzadzanie dyskami). Dwa razy sie zastanow, ktory to hdd ;) a nastepnie usun wszystkie partycje na nim, utworz nowe i sformatuj na NTFS przyjmujac domyslna wielkosc klastra.
To chyba tyle nt. hdd.

Sprawdz temperature procesora - w przypadku zbyt duzej (nie wiem jaki procek) otworz obudowe.

Moze byc opcja ze zasilacz nie wytrzymuje i podaje za male napiecia na poszczegolne napedy. Sprawdz je - 12V i 5V to sa teoretyczne napiecia a w praktyce beda sie na bank roznic. Nie ma co sie nie pokoic gdy roznica jest w granicach -/+ 0.3/0.25. Sprawdz napiecia na pamieciach - teoretycznie powinno byc 2.5V . Wszystko to mozna zapewne sprawdzic w BIOSie lub w jakimkolwiek programie - everesthome, sisoft sandra. Jezeli wg Ciebie beda zbyt duze/male to odlacz wszystko to co jest zbedne (oprocz cd-rom bo bedzie potrzebny do instalacji wow). To ze wczesniej jeden patch sei zainstalowal nie znaczy ze mozemy wykluczyc tez ten problem.

Aby wykluczyc problem z RAMem poszukaj na google.pl programu prime95 i zarzuc test dla pamieci przynajmniej na 1h. W przypadku jakich kolwiek bledow bedziesz znal juz odpowiedz. Jak masz wiecej kostek RAMu to wyciagnij jedna z nich. Jezeli beda bledy to wloz ta wyciagnieta a tamta odloz na poleczke i zapomnij o niej.

Generalnie zarzuc nowy BIOS do plyty gl., nowe sterowniki do chipsetu tej plyty, etc. No i jeszcze ustaw wszystkie wartosci w BIOSie na default.

To tyle z mojej strony - nic wiecej nie splodze bo patcher od blizzarda jest cholernie czuly praktycznie na wszystko.


Posty: 14
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2005, 10:02 
Cytuj  
Magicy...Slimoon bede robil krok po kroku tak jak napisales.
p.s moje 3 dyski to seagate barakuda 200gb a 180 to ja danych przy formacie mialem :wink:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.