mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2005, 08:35 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Huragan :o Mroczny to Druid !!


Ciiiii, moze sie nie kapnie :lol:


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2005, 09:28 
Cytuj  
Huragan, pewnie jeszcze do tego nie doszedles, wiec spiesze z wyjasnieniem: Druidzi maja swoja wlasna "tajna" strefe, gdzie taureni z elfami zyja w pokoju wspolnie tanczac przy ognisku. Kazdy druid od 10 lvlu dostaje czar teleportu, ktory ich tam przenosi. A ta strefa to wlasnie Moonglade.

X.

PS. Acha, normalnego wejscia do Moonglade pilnuja mobki ~55 lvl elite. I to dosc sporo, a tunel z Felwood jest dosc dlugi. Czyli nie-druidowi ciezko sie tam dostac, choc nie jest to niemozliwe. Z tym, ze nie-druid i tak nie ma tam czego szukac :)


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2005, 09:49 
Cytuj  
heh Nie wiedzialem nawet. :D Ze jest cos takiego.

Fajnie ze mimo prawie 3 czy 4 miesiecy grania WoW potrafi mnie zaskoczyc.


_________________
Obrazek

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2005, 09:59 
Cytuj  
Odnosnie tego zycia w pokoju i tanczeniu przy ognisku. Moment po respawnie w Moonglade dostalem "fraga" od huntera. Nastepnym razem uratowal mnie heartstone. Przymierze chyba nie pojelo glebi takiego miejsca jak Moonglade :har:


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2005, 10:57 
Cytuj  
Przymierze w ogole nie wiele pojmuje majac srednia wieku ~13 lat :lol: oczywiscie z wyjatkami :)

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2005, 11:45 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Przymierze w ogole nie wiele pojmuje majac srednia wieku ~13 lat :lol: oczywiscie z wyjatkami :)


Ta... juz od paru dni kampują u nas TM, chociaż żaden szanujący się hordziak juz tam się nie pojawia :]

*

Posty: 97
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2005, 12:59 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Ta... juz od paru dni kampują u nas TM, chociaż żaden szanujący się hordziak juz tam się nie pojawia :]


A u nas jest mniejwiecej 1,5h na 1a (przynajmniej kiedy ja tam bylem). A teren SS do TM to jeden wielki Battleground. Wlasciwie 24h na dobe trwa tam wojna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2005, 17:07 
Cytuj  
ostatnio bylem w TM , to widzialem jeden wielki szlak trupow hordy i aliantow , ciagnacy sie od tarren mill do southshore , fajny widok , przypomina mi sie planetside :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2005, 09:14 
Cytuj  
Kolejne pytanko. Jak dostac sie na tereny aliance ? Probowalem przeplynac great sea, ale wlacza sie wskaznik fatigue i nic z tego. Jak tego dokonac ?


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 maja 2005, 09:24 
Cytuj  
Próbowałeś przepłynąć?

:lol:


W Ratchet masz statek który przewozi Cie do Booty Bay, potem śmigasz na północ, następna mapka to teren alliance.

Albo też lądujesz w Hammerfall i kierunek południe do Wetlands.

Również możesz się wybrać na południe z UC, dwie mapki w tym kierunku i masz Tarren Mill i Southshore miasto horde i alliance na wspólny terenie.

Tarren Mill jest również nz zachód od Hammerfall

Możliwości jest sporo

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2005, 09:26 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Próbowałeś przepłynąć?

:lol:


W Ratchet masz statek który przewozi Cie do Booty Bay, potem śmigasz na północ, następna mapka to teren alliance.

Albo też lądujesz w Hammerfall i kierunek południe do Wetlands.

Również możesz się wybrać na południe z UC, dwie mapki w tym kierunku i masz Tarren Mill i Southshore miasto horde i alliance na wspólny terenie.

Tarren Mill jest również nz zachód od Hammerfall

Możliwości jest sporo


A dziekuje dziekuje :)


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

*

Posty: 104
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 maja 2005, 15:29 
Cytuj  
a ja sie zapytam gdzie po stronie hordy moge sie nauczyc nosic pancerz typu mail

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 maja 2005, 15:44 
Cytuj  
RTFM

Zobacz sobie kto wogólne może taki pancerz nosić, a jak zobaczysz "Mail (advanced) to znaczy że taki pancerz możesz dopiero nosić od odpowiedniego lewelu.

*

Posty: 55
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2005, 19:21 
Cytuj  
ja też mam nOObskie pytanko.

Czemu zdarza sie że na terenach neutralnych, moby scigają tylko i wyłącznie playerów z hordy (tzn jak sie blisko nich przejdzie) a allki sobie chodzą nawet wchodzą na nie i nic sie nie dzieje.

Można to wytlumaczyć reputacją, ale w TB mam Honoroed 3/4 a i tak mnie Moby na 6 lvl atakują mająć 41.


_________________
Obrazek

*

Posty: 104
Dołączył(a): 26.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2005, 19:36 
Cytuj  
A czy w wow jest tak jak w eq 2 ze jak masz level chyba o 5 wiekszy od moba to nie atakuja gracza tak jakby staja sie non agresive ?

*

Posty: 55
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2005, 19:43 
Cytuj  
wiem ze odleglość aresywności się zmniejsza, ale nie wyklucza. A allki i tak biegaja po mobach np w STV i ich nie atakują


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2005, 01:30 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Huragan, pewnie jeszcze do tego nie doszedles, wiec spiesze z wyjasnieniem: Druidzi maja swoja wlasna "tajna" strefe, gdzie taureni z elfami zyja w pokoju wspolnie tanczac przy ognisku. Kazdy druid od 10 lvlu dostaje czar teleportu, ktory ich tam przenosi. A ta strefa to wlasnie Moonglade.


nio tak, nie zalapalem :) fakt, zaatakowalem kiedys tych druidow w Moonglade to sie na mmnie rzucili :)

Cytuj:
. Z tym, ze nie-druid i tak nie ma tam czego szukac :)


nie przesadzaj :) w Moonglade bywam codziennie pare razy :) zgadnij po co ? heh


_________________



**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2005, 09:51 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Sebo napisał(a):
Rpg zapowiada sie najlepiej jak dla mnie troche zaluje ze everquesta 2 kupilem a i tak srednio w ile ten max lvl sie zdobywa
i czy na p4 2.8 ghz 512 ram ge force 6600 , wow pojdzie mi na max ustawieniach ?


Tak tylko muszisz się liczy z tym że przy wejsciu w wiekszy raid, doleceniu gryfem do obleganego miasta bedziesz miał freez kilkusekundowy (3-10s), dodatkowe 512 ramu by to rozwiązało

Pozdrawiam

Z tym ramem to sa dwie opinie :)
Jelsi masz 512 i duzo podruzujesz po terenach gdzie mozesz dostac becki od innych graczy to 512 pomaga :lol: jak w zasiegu wzroku pojawi sie gracz.. to masz 0.5 sekundowy lag... wiec stajesz i bacznie sie rozgladasz gdzie wrog:) jak go nie widzisz.. to znaczy jedno .. on napewno widzi ciebie :) i przewaznie to rouge wiec masz chwilke na przemyslenie czy w nogi.. czy przygotowac sie na walke.. czy co tam chcesz..
Sam dokupuje druga 512.. bo lag w miastach mnie wnerwia.. ale zal torche bedzie stracic wczesny system ostrzegania:)
PS
Co to za klan the dust.. gankuja wszystko jak leci low lvl tez.. i to zawsze :)
PS2 juz wiem zajefajna stronke maja super regiulamin i wogole /salute za zorganizowanie czegos takeigo ...
szkoda ze i tak gankuja:) :lol:


Ostatnio edytowano 22 maja 2005, 15:46 przez cienki, łącznie edytowano 2 razy
**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2005, 09:55 
Cytuj  
Mroczny napisał(a):
Kolejne pytanko. Jak dostac sie na tereny aliance ? Probowalem przeplynac great sea, ale wlacza sie wskaznik fatigue i nic z tego. Jak tego dokonac ?

jeszcze tylko jedna z badlands na polnoc do loch modan dojdziesz...

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 maja 2005, 10:12 
Cytuj  
Na północ od Badlands jest Loch Modan jak sam napisałeś... ale żeby dojść do Badlands trzeba przejść przez Loch Modan.

A jak już ktoś przejdzie przez Loch Modan to już raczej był na terenia alliance :]

Bardzo dobra mapka z zaznaczonymi trasami lotów.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.