mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 532, 533, 534, 535, 536, 537, 538 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 25 paź 2012, 20:26 
Cytuj  
Rozumiem, że mając konto ustawione na Polskę, nie mam szans na jakiś "tańszy" sposób na kupienie miecha w grze? Pozostaje oficjalne wykupienie suba :)


_________________
LaMoon#2988

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 26 paź 2012, 07:50 
Cytuj  
Zmien sobie na niemcy / wielka brytanie i problem sie rozwiaze.

ALE, jesli chcesz korzystac z RAF-ow ( 20 zl / miesiac ) to moja rada jest taka:
- nie korzystaj z RAF jesli konto juz zostalo frozen
- wykup normalnie prepaid, i przed skonczeniem prepaida dopakuj RAF
- podtrzymuj RAF non stop ( innymi slowy nie daj sie froznac )

Problem z rafami pojawia sie wtedy gdy masz konto frozen, i gosc ktory chce ci doladowac korzysta z kodu ktory dodaje gametime i dopiero aktywuj RAF. Wtedy jest 90% szans na to ze cie wyniuchaja i zrobia problem.

Koles z gildi mowi ze na RAF jedzie od bardzo dawna i nigdy nie mial problemow, ale ZAWSZE pilnuje zeby przedluzyc zanim sie zrobi konto nieaktywne.

Zaden ban wave go jeszcze nie dotknal, a wielu znajomych ktorzy RAF-uja juz dawno mieli cofniete rafy po kilka razy + ewentualny suspend konta.

Ja juz dzisiaj jestem odblokowany po 2 dniach walki i jak wroce do domu to pierwsze co to kupuje 60 dni na allegro, i po 60 dniach wracam do RAF :)


_________________
Be cool,be Ziolo.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 26 paź 2012, 11:36 
Cytuj  
Ziolo napisał(a):
Zmien sobie na niemcy / wielka brytanie i problem sie rozwiaze.


oj gdyby to było takie proste to dawno już bym to zrobił przyjacielu :(


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2012, 12:10 
Cytuj  
Jest bardzo proste.


_________________
@polygamia

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 paź 2012, 13:48 
Cytuj  
Tzn.? Przecież trzeba teraz rachunek wysłać dla potwierdzenia


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 26 paź 2012, 17:13 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Jest bardzo proste.


Zdradź w takim razie ten bardzo prosty sposób. Z pewnością uradujesz wiele osób.


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2012, 19:46 
Cytuj  
Kumpel sobie wydrukował jakiś rachunek za światło/wodę z uk, wpisał swoje dane, trochę udekorował photoshopem i tyle.


_________________
@polygamia

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2012, 20:05 
Cytuj  
Ja, aby korzystać z RAF zakupiłem nową wersję WoW i zarejestrowałem na UK, ale... No właśnie. Przed końcem tych darmowych 30 dni doszedłem do wniosku "na chuj to wszystko"? Dla 40 zł różnicy? Bez przesady, to nawet nie jest jeden wypad w McDonaldzie (i to taki uboższy wypad) a przeliczając to na 30 dni, daje 1.30 zł różnicy dziennie (nawet nie chleb). W dupie to mam, kupiłem pre-paida na 2 miechy za 89 zł. I jestem bardziej zadowolony niż z kombinowania z RAFów a za chwilę dostanę bana i konto pójdzie się j... Z RAFami jest jak z przechodzeniem na czerwonym świetle - 100 razy się uda, 101 już nie...

Atherius napisał(a):
Kumpel sobie wydrukował jakiś rachunek za światło/wodę z uk, wpisał swoje dane, trochę udekorował photoshopem i tyle.


Nieźle, śmierdzi przestępstwem gospodarczym na odległość... Warto ryzykować dla 40 zł? Nie będzie potem tłumaczenia, że coś tam...


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 paź 2012, 21:01 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Warto ryzykować dla 40 zł?

Nawet mniej, time code na 2 miesiace kosztuje 75 zet. Bez sensu kombinowanie dla 15 zlotych.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2012, 21:08 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Ja, aby korzystać z RAF zakupiłem nową wersję WoW i zarejestrowałem na UK, ale... No właśnie. Przed końcem tych darmowych 30 dni doszedłem do wniosku "na chuj to wszystko"? Dla 40 zł różnicy? Bez przesady, to nawet nie jest jeden wypad w McDonaldzie (i to taki uboższy wypad) a przeliczając to na 30 dni, daje 1.30 zł różnicy dziennie (nawet nie chleb). W dupie to mam, kupiłem pre-paida na 2 miechy za 89 zł. I jestem bardziej zadowolony niż z kombinowania z RAFów a za chwilę dostanę bana i konto pójdzie się j... Z RAFami jest jak z przechodzeniem na czerwonym świetle - 100 razy się uda, 101 już nie...

Atherius napisał(a):
Kumpel sobie wydrukował jakiś rachunek za światło/wodę z uk, wpisał swoje dane, trochę udekorował photoshopem i tyle.


Nieźle, śmierdzi przestępstwem gospodarczym na odległość... Warto ryzykować dla 40 zł? Nie będzie potem tłumaczenia, że coś tam...


Blizz tyle tego na co dzień dostaje, że jakby mieli weryfikować wszystkich ty by musieli oddzielny zespół utworzyć.
Zmiana kraju jest robiona od ręki. Fake, no ale później możesz sobie cały czas opłacać rafami.


_________________
@polygamia

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 30 paź 2012, 18:54 
Cytuj  
No niby 40 zl ale...... jak juz kupujesz raf za gold ingame to sie roznica robi zasadnicza :)

Koles od ktorego biore rafy bierze 10k za RAF.

Aktualnie tez mam oplacone normalna zdrapka. Czekam az sprawa z rafami przycichnie, bo nie chce ryzykowac mojego Tigerka z zul guruba :)


_________________
Be cool,be Ziolo.

**

Posty: 326
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2012, 17:49 
Cytuj  
Dzis Mozzila Firefox zablokowala mi mmo-champion.com

I taki komunikat!

Strona zgłoszona jako dokonująca ataków!
Strona www.mmo-champion.com została zgłoszona jako strona stanowiąca zagrożenie i została zablokowana zgodnie z ustawieniami bezpieczeństwa.

Ktos tez tak ma/miał?


_________________
A-Test!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 1 lis 2012, 19:32 
Cytuj  
Ta, coś im się namieszało.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2012, 20:12 
Cytuj  
Ludzie mogą zgłaszać przez ff dowolną stronę jako "zagrożenie" i tym sposobem możesz widzieć taki ekranik wchodząc na różne sajty, niekiedy są to po prostu złośliwe zagrania konkurencji, żeby komuś umilić życie itp.
Albo faktycznie jakiś błąd w bazie ff, ciężko powiedzieć.


_________________
@polygamia

*

Posty: 156
Dołączył(a): 13.12.2006
Offline
PostNapisane: 1 lis 2012, 20:25 
Cytuj  
Za mmo-champion:

Google Alert when visiting MMO-Champion
Some of you are probably receiving unsafe website/google alerts when trying to visit MMO-Champion. This is due to a bad ad server that got us flagged, nothing on MMO-Champion is compromised and our team is working to get rid of the warning and green list us with Google again.

Stay fluffy!

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2012, 10:36 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Ludzie mogą zgłaszać przez ff dowolną stronę jako "zagrożenie" i tym sposobem możesz widzieć taki ekranik wchodząc na różne sajty, niekiedy są to po prostu złośliwe zagrania konkurencji, żeby komuś umilić życie itp.
Albo faktycznie jakiś błąd w bazie ff, ciężko powiedzieć.


Nic nie trzeba zgłaszać, wystarczy że strona zostanie shakowana.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 2 lis 2012, 21:05 
Cytuj  
Zastanawiam się nad odkurzeniem mojego konta ,jak wygląda pvp atm ? Zwłaszcza mnie interesuje jak wygląda sytuacja z warriorami (sądząc po 3vs3 ladder bardzo dobrze) ?


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 2 lis 2012, 21:19 
Cytuj  
Jak podczas kazdego pierwsze sezonu dodatku pvp jest chujowe i nie warte gry.
Kazdy ma instant cc, miliard defensywnych cooldownow i ogolem niezbyt ciekawie sie gra - albo ktos ginie w ciagu 2-3 sekund, albo nie ginie wcale.
Z drugiej strony zmiany w 5.1 daja jakas nadzieje na lepsze jutro.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

**
Avatar użytkownika

Posty: 226
Dołączył(a): 27.03.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2012, 21:49 
Cytuj  
Spyke napisał(a):
Zastanawiam się nad odkurzeniem mojego konta ,jak wygląda pvp atm ? Zwłaszcza mnie interesuje jak wygląda sytuacja z warriorami (sądząc po 3vs3 ladder bardzo dobrze) ?


Warrior ma sie swietnie. Uwazam ze zasluzenie, po nedzy jaka prezentowal w Cata.

Nie wiem o jakim pulapie rankingu mowi Szamotula, ale na ponizej 1750 da sie pograc. Jakby tylko hotfixneli (niestety zmienia dopiero w 5.1) niedorzecznego BM huntera to IMO z balansem byloby OK (pisze oczywiscie tylko o 3vs3 - o 5vs5 nie mam pojecia, a 2vs2 to wiadomo - parodia jak zawsze).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 2 lis 2012, 21:52 
Cytuj  
Hunter dizisiaj dostal hotfixa stampede - ponoc teraz pety pija po 400n on crit wiec jest dobrze.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 532, 533, 534, 535, 536, 537, 538 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.