mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 09:33 
Cytuj  
Dwa zielone itemki na level taki na jaki jest cale Stranglethorn Vale, czyli 40 i w gore do 50 bodajze.
Dupa a nie event zrobili. :-(


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 11:11 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
owszem, jest to duzo..... :) komu by sie chcialo ?:)


Ja to manual jako lekturę do kibla brałem :D


_________________
Obrazek

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 12:37 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Dwa zielone itemki na level taki na jaki jest cale Stranglethorn Vale, czyli 40 i w gore do 50 bodajze.
Dupa a nie event zrobili. :-(


http://wow.allakhazam.com/db/object.html?wobject=429

A ja wlasnie na AH zakupilem ten cloth bracer, slabe staty, ale 1% crit spell - i to chyba jedyny cloth bracer w grze majacy 1% crit spell...

emesio


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

*

Posty: 104
Dołączył(a): 26.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 13:01 
Cytuj  
No ja instrukcje bym tez poczytal zeby byla po polsku

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 13:07 
Cytuj  
Sebo napisał(a):
No ja instrukcje bym tez poczytal zeby byla po polsku


Jak sie nie umie po angielsku to sie za mmorpg nie chwyta.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 13:10 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Sebo napisał(a):
No ja instrukcje bym tez poczytal zeby byla po polsku

Jak sie nie umie po angielsku to sie za mmorpg nie chwyta.
płaci niech robi co chce, ale nie rozumiem jak można w tą gre grać jak sie nie zna angielskiego. jak zrozumieć tresc questu na przykład :-?


_________________
psn

*

Posty: 171
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 13:16 
Cytuj  
Fakt angielski trzeba znać na poziomie przynajmniej dobrym o ile się chce mieć pełną satysfakcje z grania. Sam zauważyłem że mój angielski nie jest najwyższych lotów, czytanie i mówienie okey, ale pisanie :) Jakoś człowiek w życiu nie stosował tej formy komunikacji na co dzień... eh i dobrze trzeba się całe życie uczyć :)


_________________
Nomi - Jedi Shadow - Circle of Nine

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 13:22 
Cytuj  
Alekde napisał(a):
Fakt angielski trzeba znać na poziomie przynajmniej dobrym o ile się chce mieć pełną satysfakcje z grania. Sam zauważyłem że mój angielski nie jest najwyższych lotów, czytanie i mówienie okey, ale pisanie :) Jakoś człowiek w życiu nie stosował tej formy komunikacji na co dzień... eh i dobrze trzeba się całe życie uczyć :)
szybko ci pójdzie nauka w naszej gildi. odwiedzaj forum i wpisuj sie do rajdów (codziennie jest przynajmniej jeden ubrs/strat/scholo:
http://www.grimsoul.co.uk/forum/

ps. aha zapomnialem że nie masz jeszcze 58+ :-?


_________________
psn

*

Posty: 104
Dołączył(a): 26.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 17:05 
Cytuj  
A kto powiedzial ze ja nie znam angielskiego tylko ze dla mnie przyjemnoscia by nie bylo czytania tej calej instrukcji w jezyku angielskim

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 06:42 
Cytuj  
i dlatego zadajesz pytania bez sensu na ktore odpowiedz moglbys sam uzyskac... pozdrawiam

*

Posty: 104
Dołączył(a): 26.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 07:40 
Cytuj  
No a skad ja mialem wiedziec ze tam jest odpowiedz na takie pytanie, zeby wszystko bylo tak oczywiste jak mowisz to nikt by tu pytan nie zadawal a jesli z ciebie taki wielki panicz i niechcesz odpowiadac to nie odpowiadaj laski bez

*

Posty: 116
Dołączył(a): 21.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 07:47 
Cytuj  
spokojnie panowie. po to jest forum zeby pytac:)


_________________
Smoke a lot of grass, you will be a pretty ass
WoW gildia theDust Undead Rogue BL

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 08:02 
Cytuj  
Sebo napisał(a):
No a skad ja mialem wiedziec ze tam jest odpowiedz na takie pytanie, zeby wszystko bylo tak oczywiste jak mowisz to nikt by tu pytan nie zadawal a jesli z ciebie taki wielki panicz i niechcesz odpowiadac to nie odpowiadaj laski bez

patrz skąd miałeś wiedzieć... może wartobyłoby poświęcić 15 minut na przeczytanie kilku akapitów bądź skorzystanie ze głupiego spisu treści...
wkurza mnie fakt jak ludzie sami siebie ogłupiają i oczekują rozwiązań już teraz natychmist nawet nie próbując poszukać samemu.Nie jestem wielkim paniczem zwróciłem Ci uwagę, że odpowiedź masz w manualu do gry zrozumiałbym jeśli nie znasz angielskiego... (nie do końca bo w sumie translatory też są no ale jest to jakieś wytłumaczenie) ale skoro twierdzisz że poprostu Ci się nie chce to jest to żenujące i tyle
pozdrawiam

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 08:53 
Cytuj  
@ sirek

A moze uznaj, ze temat "Pytanie Nobka:D" sluzy do zadawania glupich pytan przez nowych graczy. Jesli drazni Cie to, po prostu tu nie wchodz.


Osobiscie napisanie zdania:

"Mozez probowac w Redrige Mountains. Coordy to 52,45."

Nie sprawia wiekszych problemow, a zawsze milo jak ktos moze skorzystac z Twoich pokladow wiedzy. Przestan sie czepiac zatem i idz czytac inne tematy a ten omijaj z daleka. Zgoda?


_________________
Obrazek

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 08:56 
Cytuj  
Zychoo jasne tyle że każda nowa osoba która wejdzie na forum zada kolejne pytanie w nowym poście :] ale masz rację nie będę drażnił ludzi którym :
się niechce
nie mają ochoty
oni pytają więc należy im odpowiedzieć

:]
pozdrawiam z szyderczym uśmiechem

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 09:15 
Cytuj  
Sebo napisał(a):
A kto powiedzial ze ja nie znam angielskiego tylko ze dla mnie przyjemnoscia by nie bylo czytania tej calej instrukcji w jezyku angielskim
a co nieprzyjemnego jest w czytaniu po angielsku ? wnioskowałem ze cały dyskomfort polegałby na tym że jak się go nie zna to czytanie 200 stron niezrozumiałych znaczków może być dość nudne :-?


_________________
psn

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 09:24 
Cytuj  
Deshroom odpuść... nie ma sensu bo może też nie będzie się chciało czytać :]

*

Posty: 104
Dołączył(a): 26.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 09:37 
Cytuj  
Wogule ja nie wiem po co te zamieszanie ! sie zapytalem to bylo albo odpowiedziec albo nie i sciasnac dupe a nie cos tu pier... ze mi sie nie chcialo czegos czytac czy nie znam angielskiego, z wami nie ma sensu dyskutowac bo wy i tak swoje jak jakies dałny z przytorowej

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 09:54 
Cytuj  
Sebo napisał(a):
Wogule ja nie wiem po co te zamieszanie ! sie zapytalem to bylo albo odpowiedziec albo nie i sciasnac dupe a nie cos tu pier... ze mi sie nie chcialo czegos czytac czy nie znam angielskiego, z wami nie ma sensu dyskutowac bo wy i tak swoje jak jakies dałny z przytorowej


Korzystanie z tego forum nie jest przymusowe.
Jeżeli denerwują Cie wypowiedzi innych użytkowników masz kilka opcji.
najciekawsze to zmienić forum albo dodać kogoś do ignora.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 10:04 
Cytuj  
Sebo napisał(a):
dałny z przytorowej


DOWNY, kolego DOWNY sie pisze.
Rzeczywiscie nie znasz angielskiego. :D


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.