mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 686 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 35  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 103
Dołączył(a): 24.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2005, 12:59 
Cytuj  
Przeglądając kilka razy FAQ z przykrością odkryłem, że nia ma tam zlinkowanego topicu o Paladynie. Co można o nim powiedzieć ? Hmm...oprócz tego, że posiadamy specjalny przycisk "i win" paladyn jest moim zdaniem zarówno dobrym tankiem jak i healerem.

Jeśli chodzi o talenty, to mamy do wyboru 3 (retribution, holy oraz protection ) - pisałem z pamięci, wybaczcie jak coś pomyliłem.. , które można opisać 3 słowami

retri - chcemy zadawać jak najwięcej DMG
holy - chcemy dobrze leczyć
pr0t - chcemy mieć dobre aury i być dobrym tankiem...

ja osobiście wybrałem wariant numer 2 lecz wszystko należy do was. Prosiłbym o wypowiedzi tyczące się tej postaci, głównie w jakie talenty inwestować ? Co polecacie ? Jaka jest rola palka w rajdzie/ party. Liczę na owocną dyskusję :). Pozdrawiam


we <3 horda...


Ostatnio edytowano 26 kwi 2005, 13:09 przez evil0, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2005, 13:03 
Cytuj  
paladyn nie jest tankiem wcale bo nie ma skila o magicznej nazwie Taunt


_________________
psn


Posty: 28
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2005, 14:01 
Cytuj  
re up


Tak? Tarcze moze nosic. A skill ktory obniza o 30% threat.....salvation czy jakos tak. Dziala przez 5 minut. Pal rowniez moze byc dobrym tankiem a ze war jest lepszym to juz inna sprawa.

*

Posty: 179
Dołączył(a): 23.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2005, 14:01 
Cytuj  
Ja straram sie ochraniac szmaciarzy daje buffy stunuje moba jak biegnie na priesta rzucam sheldy, cleanse, lecze i wale toporkiem. :)

Bulid retri innym to w pvp za duzo sie nie wywalczy

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2005, 14:16 
Cytuj  
Zolin napisał(a):
A skill ktory obniza o 30% threat.....salvation czy jakos tak.
taki skill sprawia ze jest tankiem jeszcze gorszym niz gdtyby go nie mial wcale. :wink:
chciałbym miec skil +30% treat, nawet talenty moge w to wsadzac


_________________
psn


Ostatnio edytowano 26 kwi 2005, 14:18 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2005, 14:17 
Cytuj  
ale nie rzucasz go na siebie tylko na szmaciarzy


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2005, 14:19 
Cytuj  
redlum napisał(a):
ale nie rzucasz go na siebie tylko na szmaciarzy
a to przepraszam :roll:
niezły ten pal, ja holy tarcze i redukcje aggro mam ale jako Deshca :wink:


_________________
psn

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2005, 18:07 
Cytuj  
Jak widze teraz na zergowych akcjach PvP pala to troche ich mi zal bo:

- dmg robi do dupy
- leczy do dupy (3-4 heale i mana over)
- nie ma zadnego ranged ataku (nawet strzelby nie moze nosic) wiec musi podejsc
- jak juz podejdzie to horda dostaje "hate mixed with anger" i wszyscy go targetuja
- uciec nie ucieknie bo nie ma zadnego escape skila poza shieldem ktory tylko przedluza na pare sek jego egzystencje ;)

- po paczu w helmie wyglada jak pani z obslugi w McDonaldzie :lol:

sam gram po stronie aliance i dopiero teraz widac ze shaman > pally w akcjach grupowych.... totemy i AOE robia wiecej zamieszania niz bufy 5 minutowe...

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2005, 18:11 
Cytuj  
Ja stojąc po drugiej stronie barykady widze to inaczej.
Nic tak nie wkurza hordy jak paladyn...
Wbiega, odpala jakiś AOE i ucieka z shieldem...

Wszyscy się wtedy drą: DAMN PALADINS !

No i te stuny... ehh

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2005, 19:08 
Cytuj  
Zobacz w combatloga ile to aoe robi dmg..... jak nie stoi sie w tym miejscu gdzie jest glow na ziemii to dmg jest smieszny... gralem palkiem w becie to qpa to byla straszna.... ;) a ten skaczacy chain szamana dal mi pare razy odczuc conieco na pasku z HP ;)

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2005, 20:53 
Cytuj  
Nie chodzi o dmg ale o zadymę w szeregach :]

Nie mówię tego bo lubie pladynów :o ale dobry skubaniec potrafi skuteczne zamieszanie zrobić a wtedy dmg dealerzy wchodzą do akcji...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2005, 22:46 
Cytuj  
Mmmm, ja gram magiem (43lvl) i paladyn niejest dla mnie żadnym wyzwaniem :)

Jak załozy tarczę i się healnie to luz, a potem jak będzie chciał się healować to go counter i kolo zalicza glebe.

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2005, 22:57 
Cytuj  
Paladyn vs Mag

Beeee.....Fireball, Fireball, Blast, w tym momencie paly jest pod magiem i wali stuna, Frost Nova + Blink, Paladyn rzuca tarcze i sie healuje po czym znowu beee, bandaze jezeli trzeba i nuking od nowa tym razem z wykorzystaniem Pyro na PoM i counter na heala i easy pk jak to mawiaja.

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 00:02 
Cytuj  
Tjaaa widze, że dużo się różnych taktyk na forach naczytałeś - kumpel miał tak samo ale szybko go wyprowadziłem z błędu. Ogólnie co do walki pally vs mag na lrównych lvl w okolicach 50 to 8:2 dla palka. Silence w ogole sie nie sprawdza bo trzeba byc kompletnym debilem zeby czekac z heal na ostatni moment, a jeżeli wcześnie wykorzystasz counterspella to w ogóle nic on nie zmienia w grze. I grałem z kilkoma przeciwnikami i gdzieś tak w 30% walk wygranych nie używałem divine. Poza tym mój pally z protection build nie potrzebuje shielda żeby sie healowac, bo moge cie wyłączyć z gry na 5sek co w zupełności wystarcza - cooldown nie jest az taki dlugi bo chyba 1min. Frost nova? Słyszałeś o czymś takim jak blessing of freedom?


_________________
Altaya | BF4

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 00:19 
Cytuj  
to fakt , mag i priest to najcięższy przeciwnik dla palla ... najgorsze jest to , ze podczas kilkunasto sekundowej walki zostajesz 34235 razy zamieniony w owce ... ale mnie to wqrwia na maxa :evil: :evil: , moim zdaniem powinni to nerfnąc (zwiększyć cooldown)

mój sposób na maga ...

biegniesz biegniesz biegniesz ,
jak tylko mozesz to dajesz mu stuna (na początku walki , zawsze zakłądam , że walka będzie trwała ponad minutę i urzyjesz go drugi raz )

pilnujesz sie żeby rzucić w odpowiednim momęcie cleanse(anty frost nova, jak tylko sie zbliżysz mag będzie tego próbował wiec bądź czujny :) ),

bardzo przydatna seal of justice (daje chance on hit , że zestunujesz przeciwnika na 2 sek ) mozę sie wydawać ze niby nic , ale chodzi tylko o przerwanie czaru (licząs że 2 sek stun + 2 sek castowanie od nowa = 4 sek :))

jak cośto shield i bandaże , jeśli koniecznie to heal czarem , healujesz sie mając 1/2 a nie 1/4 życia ...

pozatym jeśli to jest walka do której mozesz sie przygotowac to resist fire mile widziane (rozpierdala mnie debilnośc graczy grajacych palla , jak biegaja z dovotion aura, podczas walki z magiem !!! )

jeśli masz protectin build to masz taki talent jak repentance (1 min cooldown ) czyli co 30 sek mozesz uśpić maga na kilka sek sek (hamer of justice) wystarczy na spokojny heal , jeśli dostałeś w dupę w czasie ponize j 30 sek to jesteś frajer i tak nic by ci nie pomogło :D:p

dotego wszelkiego rodzaju bombki(ofc to jest ideał i nie do osiągnięcia dla wiekszości ale pomażyć można http://wow.allakhazam.com/item.html?witem=16040 ) , wogule engeenering to podstawa u palladyna , bez tego ani rusz ...

to takie moje małe przemyślenia , pewnie bardzo zawodne i wogóle , ale ćóżmało doświadczony jestem :p ... z czasem sie poprawie :p


@blessing of freedom << nie działa na nova frost sam próbowałem :D


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 08:19 
Cytuj  
najlepsza zagrywka paladyna
shield - heartstone.

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 08:24 
Cytuj  
przedwczoraj jeden taki źle wymierzył z shieldem zaczął się leczyć i coś mu tam nie wyszło z czasem i zaczął się hsować... no i wszyscy widzą że no fun i że odchodzą ja sobie usiadłem i patrzę po 3 sekundach mu shield zszedł pah ctrl+1 kotek z dashem doszedł go w moment przerwał hs i ściągnałem drania :] ale mieli z niego polewkę

edit:
doadam tylko że koleś ma nick PEDALOS .... i jest u mnie w gildii bohaterem :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 08:45 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
najlepsza zagrywka paladyna
shield - heartstone.
a moze wsadzic talenty w zmniejszenie czasu rzucania casta Heartstone ? :lol:


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 09:07 
Cytuj  
odpuśćcie sobie chociaż jeden cholerny topic i nie róbcie off , i nie zaczynajcie flame ... :evil: :evil: :evil: :evil:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2005, 10:12 
Cytuj  
Cytuj:
Silence w ogole sie nie sprawdza bo trzeba byc kompletnym debilem zeby czekac z heal na ostatni moment, a jeżeli wcześnie wykorzystasz counterspella to w ogóle nic on nie zmienia w grze.


Hah, wystarczy że counteruje heal i już jesteś martwy, counter blokuje rzucanie spella z danej klasy na 10s a przez 10s to ja moge ci zadać 2k dmg lekka rączką. Oczywiście będziesz się bronił ale po cs zmieniasz się w zwykłego wariorka.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 686 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.