mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 1
Dołączył(a): 20.07.2006
Offline
PostNapisane: 20 lip 2006, 10:29 
 
Wiec jestem Lowca , i mam juz 42 lvl , jednak niewiem gdzie najlepiej robic questy i jak szybko zdobywac doswiadczenie : / czy moze mi ktos udzielic pomocy ?

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 20 lip 2006, 10:34 
 
Zapytaj wujka Gugle o poradnik, ja tak zrobilem i wujek mi podal ze 30 roznych.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2006, 10:37 
 
Datrex napisał(a):
Wiec jestem Lowca


Gratuluje :)

Datrex napisał(a):
i mam juz 42 lvl


Niezle !!

Datrex napisał(a):
jednak niewiem gdzie najlepiej robic questy


W Stranglethorn Valley i Tanaris glownie polecam

Datrex napisał(a):
i jak szybko zdobywac doswiadczenie


Questujac :) (imo)

Datrex napisał(a):
czy moze mi ktos udzielic pomocy ?


Tak, a na przyszlosc poczytaj forum zanim zadasz pytanie. W kilku miejscach przyklejone sa linki do poradnikow lvlowania. Albo w googlach poszukaj Jame's Lvling guide.

I pytanie zasadnicze - ciekawe czy zdazylem przed zamknieciem topicu ? :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lip 2006, 10:47 
 
Qraczek napisał(a):
Datrex napisał(a):
i jak szybko zdobywac doswiadczenie


Questujac :) (imo)


Grindujac. Nie questujac.

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2006, 10:47 
 
IBTL


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2006, 11:02 
 
Oyci3C napisał(a):
Qraczek napisał(a):
Datrex napisał(a):
i jak szybko zdobywac doswiadczenie


Questujac :) (imo)


Grindujac. Nie questujac.


Kazdy ma swoja szkole. Ja akurat huntera zrobilem w 8 dni played przede wszystkim questujac. Fakt faktem ze to druga postac, sporo o questach wiedzialem itd., ale uwierz ze mowie to ze swojego doswiadczenia a nie od czapki.

No i oczywiscie mowie o lvlowaniu w ktorym oglada sie kawalek swiata i nie umiera z nudow.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 20 lip 2006, 11:05 
 
Najefektywniejszym sposobem leveleowania jest polaczenia grindu z questowaniem, tylko trzeba wiedziec co, gdzie, jak i kiedy i od tego sa wlasnie poradniki. Jak do nich trafic? - pierwsza odpowiedz w tym temacie.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2006, 11:08 
 
Qraczek napisał(a):
Kazdy ma swoja szkole. Ja akurat huntera zrobilem w 8 dni played przede wszystkim questujac.


ja mojego maga zrobilem (wlaczajac w to q na mb/ony/bwl i wode) w 6dni played, questy ktore robilem to:
- slainy
- zbieranie quest itemow z mobow co sie szybko respawnuja
- przyniesienie surowcow z ah
- te w instancjach (babysitting ftw)

no i grind, grind, grind i jeszcze raz grind humanoidow najlepiej casterow (najmniejsza ilosc zycia) co sie szybko respawnuja, a na koniec power leveling.

ale jak napisales

Qraczek napisał(a):
No i oczywiscie mowie o lvlowaniu w ktorym oglada sie kawalek swiata i nie umiera z nudow.


no ja juz "wymiotowalem" na sama mysl gry magiem


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 lip 2006, 12:02 
 
Ostatnio lvl huntera i szybciej szlo mi nabijanie XP robiac questy ( w 2 osoby z kumplem lvlowalismy) niz czysty grind. Ogolnie nabilbym 60 lvl w 7 dni /played, ale ze akurat na 57 lvl trafily sie AV holidays, to nabilem se exalted na AV majac 58 lvl. Ostatecznie nabicie 60 lvl i exalted na AV zajelo mi 9 dni i 12 h /played.

Robiac questy w 2 osoby nabijalem ok 50 % wiecej XP niz z czystego grindowania.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2006, 13:12 
 
Najszybszy jest sposob q+grind. Z użyciem poradnika.. Do którego link dawałem w temacie nt. levelowania maga :] jak ci zalezy to znajdziesz :D. Poradnik jest do levelowania huntera i pozwala miec 60lvl w 4 dni played.. ; ]

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2006, 16:13 
 
Qraczek napisał(a):
Kazdy ma swoja szkole. Ja akurat huntera zrobilem w 8 dni played przede wszystkim questujac. Fakt faktem ze to druga postac, sporo o questach wiedzialem itd., ale uwierz ze mowie to ze swojego doswiadczenia a nie od czapki.

No i oczywiscie mowie o lvlowaniu w ktorym oglada sie kawalek swiata i nie umiera z nudow.


oj cieniutko 8days? Joana 1-60 in 4 days. - http://www.rsdungeon.com/1-60.rar (horde only, ale sadze ze dla ally da sie podobnie ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2006, 17:03 
 
to nie byly 4 dni tylko 4d 20h =)


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... s&n=Venomo

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 7 sie 2006, 17:26 
 
Jame's Ally Lvl guide dla ally, a Joana's Guide dla hordziakow ;p z obu korzystalem, bardzo fajnie i sie lvlowalo.. z praktycznie best gearem i masa rp zrobilem maga do 40 lvla+100g ok. w 7 dni wg tego Jame's guide wiec polecam ;]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.