mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2005, 10:32 
Cytuj  
ok, z racji ze robi sie nudne czeste dedzenie vs shaman, ma ktos moze jakas koncepcje jak rogue ma wygrac z shamanem ??

bo na moje to szans praktycznie nie ma ;P (nawet z CB czy AR)

najgorszy jest frost (spowalnia na 8 sec, a cooldown ma 6 -> to chyba jakis error, nikt nie ma debufow czesciej niz schodza ;P)

jak ktos ma jakas koncepcje (z dokladna rozpiska co jak klikac), to prosilbym o wypowiedzi (bez flame'a i bez durnych komentarzy w stylu: jak sie umie grac to sie wygra ;P, a jak ktos bedzie pisal o stun locku niech rozpisze skile z cooldownem i wezmie pod uwage 3500hp shamana + mail armor;P)

Z gory dzieki

ps. szukalem na forum, takiego tematu tutaj nie bylo jeszcze


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2005, 10:40 
Cytuj  
a moze ktos napisze jak sie ma bronic szaman przed roguem, kiedy ten go pacnie z nienacka? Wtedy to moge sobie wyjsc na fajke, wlaczyc tv, etc :)

a co do frostshocka to cooldown mozna jeszcze zmiejszyc o 1sec wlozonymi talentami w elemental -> reverberation ;)

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2005, 10:49 
Cytuj  
heh
a co ci przeszkadza surprise ??
przeciez masz "instant" heala za 1000 hp, wiec w czym problem ??

piszcie na temat prosze ;P


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2005, 10:54 
Cytuj  
"Stun Lock" - Zdolnosc rogue do skonczenia walki zanim sie jeszcze dobrze zaczela. :D
Co z tego ze masz instant heala jak go nie dasz rady puscic, przy dobrym rogue masz na to bardzo male szanse.
Taktyka na rogue to nie dac mu podejsc, utrzymywac dystans i walic go shockami, spowalniac totemami, wogole trzeba duzo biegac.
Jak robilem sparingi z roguesami na Arenie w SV to robilem tam kilometry po tym piachu. ;)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2005, 10:57 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
"Stun Lock" - Zdolnosc rogue do skonczenia walki zanim sie jeszcze dobrze zaczela. :D
Co z tego ze masz instant heala jak go nie dasz rady puscic, przy dobrym rogue masz na to bardzo male szanse.
Taktyka na rogue to nie dac mu podejsc, utrzymywac dystans i walic go shockami, spowalniac totemami, wogole trzeba duzo biegac.
Jak robilem sparingi z roguesami na Arenie w SV to robilem tam kilometry po tym piachu. ;)


dzieki za "kontruktywna" odpowiedz, nastepny prosze


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2005, 11:04 
Cytuj  
Dobra napisze ci prosciej.

Szaman atakuja pierwszy = przegrales
Rogue atakuje pierwszy (ze stealth) = wygrales

W 90%, tu nie ma co filozofowac.
Opisal bym ci ladnie przebieg walk, ale nie zrobie tego bo:
a) mi sie nie chce
b) prezentujesz tzw. "podejscie roszczeniowe"
c) nie umiesz grac ???

np. to:
Cytuj:
najgorszy jest frost (spowalnia na 8 sec, a cooldown ma 6 -> to chyba jakis error, nikt nie ma debufow czesciej niz schodza ;P)

Teraz juz tek nie jest. Pograj, posprawdzaj na necie, poczytaj oficjalne forum.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2005, 11:08 
Cytuj  
Moje doswiadczenia opieraja sie glownie na duelach z shammanami i np z ashem bylo naprawde ciezko wygrac, w normalnej walce powino byc duzo lepiej.

Otwarcie ze CS SS gouge CB evs i mamy jakies 1.5k 2k dmg blind odrazu vanish czekamy az odnowi sie energia i to samo cs ss ss gouge preparation cb i evs. jak zyje to powtorzyc.
Gereralnie jak kituje tzn stawia totemy i spierdala walac shokami to sprint i blind albo gouge aby odzyskac kontrole nad walka.
Jak obstawil sie totemami to sap i mozna mu je rozwalic potem vanish.
Przydaja sie cripping poisony ktore niweluja ta taktyke i rozmawiamy tutaj o dobrym caster shamanie bo melee to gimp.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2005, 11:11 
Cytuj  
a tam, pieprzenie, ide sobie, i stun, gwiazdki mi sie pojawily tylko i tak wirowały dobre 8 sekund, pozniej juz gwiazdek nie widzialem ale za to wszystko czarno-biało - to moja najszybsza walka z rogusem ;)
znaczy sprawa ma się tak - jak rogus pierwszy zaatakuje a shammi nie ma tarczy tylko staffa to w wiekszosci przypadkow zdedzi, z tarczą jeszcze da sie wybronic, ale po wyjsciu ze stuna to lekko ponad polowe zycia juz nie ma.

[edit] Aenima to nie do ciebie tylko do pierwszego postu się odnosi ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2005, 11:14 
Cytuj  
Shaman ma jedno fajne "kuku" na rogue a mianowicie Earthbind Totem ktory wyciaga go natychmiast ze stealtha. Minus tego jest taki ze rogue musi byc w zasiegu totemu w momencie castowania go.

Mi to pomagalo X razy.
Inna sprawa ze w walce z naprawde dobrym rogue nic nie zrobisz.
Mowie o walce w polu bo duel to zupelnie inna sprawa (jest o woele, wiele latwiej).


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2005, 11:16 
Cytuj  
hmm, a jesteś pewny że to ciągle działa ? bo imo po patchu stawianie earthbind totemu już nie wyciąga ze stealtha


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2005, 11:17 
Cytuj  
hmmmm w sumie to nie sprawdzalem. :D
Ostatnio za duzo walk 1vs1 to nie odbylem.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2005, 11:32 
Cytuj  
kontra na slow shamana -> sprint przynajmniej w walkach ktore ja stoczylem z shamanami.
a na healerow wound poison sprawdza sie doskonale

i ogolnie strat jak zostnaiesz zaatakowany (lub jestes w combat mode): vanish + sprint oddalasz sie, wracasz i czekasz az cooldown na vanish minie i dopiero atak gorzej jak szaman sobie gdzie pojdzie no to go nie znajdziesz ale ogolnie rogue ma zdecydowanie wieksze szanse na win jesli to on zaatakuje, jesli jest zepchniety do defensywy to jest sporo sporo ciezej, wtedy najlepiej vanish + sprint. Bo jak to sie mowi "kto bije i ucieka nastepnej bitwy doczeka" ;-).

Ktos kiedys napisal ze gra rogue to "taktyka tchorzofredki" niestety albo stety jest w tym duzo prawdy, bo rogue idacy na wymiane ciosow z jest dosc latwy do ubicia nawet przez postacie noszace cloth (nova,fear,root).


Ostatnio edytowano 29 kwi 2005, 11:33 przez Fabianek, łącznie edytowano 2 razy
****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2005, 11:32 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
Moje doswiadczenia opieraja sie glownie na duelach z shammanami i np z ashem bylo naprawde ciezko wygrac, w normalnej walce powino byc duzo lepiej.

Otwarcie ze CS SS gouge CB evs i mamy jakies 1.5k 2k dmg blind odrazu vanish czekamy az odnowi sie energia i to samo cs ss ss gouge preparation cb i evs. jak zyje to powtorzyc.
Gereralnie jak kituje tzn stawia totemy i spierdala walac shokami to sprint i blind albo gouge aby odzyskac kontrole nad walka.
Jak obstawil sie totemami to sap i mozna mu je rozwalic potem vanish.
Przydaja sie cripping poisony ktore niweluja ta taktyke i rozmawiamy tutaj o dobrym caster shamanie bo melee to gimp.


w koncu dobry post, reszte w wiekszosci mozna usunac bo nic nie wnosza do tematu a jedynie sa standardowym spamem tego forum

ok, a jaka bylaby taktyka na shammie jak ktos ma AR zamiast prep i cb ??

cs ,bs , tea, bs, bs, AR, evi, gauge ?? (i powtorka)


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2005, 12:28 
Cytuj  
jak masz ar to przegrales juz na wstepie...

healerow wound poison
jak rogue uzywa wound poison to odrazu widac ze jest cienki na maksa.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2005, 12:28 
Cytuj  
lol
tematow na temat stun locka bylo pelno
jesli jestes dobry i utrzymasz go w stun-ie to wygrales - jesli on jest dobry i 1 sec wyjdzie - to przegrales

moze jestem n00b odnosnie rogue (dogralem tylko do 40lev) ale stun lock mozna uzywac na kazda inna klase (jest pare roznych minimalnych szczegolow) - ale to chyba jedyna technika na PVP solo


_________________
Obrazek

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2005, 12:39 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
jak masz ar to przegrales juz na wstepie...

healerow wound poison
jak rogue uzywa wound poison to odrazu widac ze jest cienki na maksa.


heh, no to mnie pocieszyles ;P


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2005, 12:41 
Cytuj  
Szaman to ma full wypas bo nosi maile i moze miec tarcze a co moze druid powiedziec w leatherach i bez tarczy... jak dostaje w plecy to jak glupi wale w klawisz q - pod tym klawiszem mam makro na instant heal 2k hp ++, jesli rogue nie ma eng i mi nie piznie disorienta jak skonczy mu sie nrg. to zdaze sie podleczyc, dac nature graspa co pozwoli instant mi go zlapac w korzen i pozniej juz na spokojnie mozna to rozegrac, ale _DOBRY_ rogue wyjedzie mi te 3.5-4 k hp bez problemu. Teraz o ile mam ten trinket na stuna bedzie ciezej bo jak wyrwe sie z tego chociaz na 1 sek to zdaze sie przynajmniej podleczyc ;)

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2005, 12:53 
Cytuj  
tia
te trinkety cala teorie o stun locku "delikatnie" rozpieprzaja ;P


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2005, 12:58 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
Szaman to ma full wypas bo nosi maile i moze miec tarcze a co moze druid powiedziec w leatherach i bez tarczy... jak dostaje w plecy to jak glupi wale w klawisz q - pod tym klawiszem mam makro na instant heal 2k hp ++, jesli rogue nie ma eng i mi nie piznie disorienta jak skonczy mu sie nrg. to zdaze sie podleczyc, dac nature graspa co pozwoli instant mi go zlapac w korzen i pozniej juz na spokojnie mozna to rozegrac, ale _DOBRY_ rogue wyjedzie mi te 3.5-4 k hp bez problemu. Teraz o ile mam ten trinket na stuna bedzie ciezej bo jak wyrwe sie z tego chociaz na 1 sek to zdaze sie przynajmniej podleczyc ;)


przekleisz to makro na ten heal?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2005, 13:10 
Cytuj  
Robus napisał(a):
najgorszy jest frost (spowalnia na 8 sec, a cooldown ma 6 -> to chyba jakis error, nikt nie ma debufow czesciej niz schodza ;P)


ja mam nawet chyba jeszcze krotszy cooldown bo sobie dodalem talenty skracajace cooldown shockow :)


_________________



Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.