mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2005, 22:11 
Cytuj  
Ja powiem inaczej... przez wszystkie duele ktore gralem z magiem (czesc z nich przegralem oczywiscie) ZADEN mag nie probowal mnie nawet sheepowac. Mialo to tylko miejsce raz, jak dostalem stuna po fireballu, mag umiejetnie blinknol tak ze go nie widzialem i walnol mi sheepa jak stalem zestunowany... ale to byl wyjatek i mogl sobie na to pozwolic bo to byl pierwszy hit jaki dostalem i odrazu stun.... jak mialem sheepa z daleka spokojnie ladowal pyroblasta :)

a ostatnio nie moge sobie powalczyc z magami, pierwsza reakcja jak lapie ich w roota na mouncie to blink i proba ucieczki, bezsens... ostatnio jak mag podjol walke (odwrocil sie i walnol mnie instant pyroblastem) to przyszedl mu po 10 sek w sukurs warrior i nie mialem zbyt wiele do powiedzenia...

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 10:14 
Cytuj  
Mialem druta w cat form i powiem ze z rogue (oczywiscie jak pierwszy zaatakowalem) wygrywalem w 7/10 przypadkow ... kotek szybki jest i to jego zajebista zaleta ... 130% speeda robi swoje zanim kolo sie zorientuje juz go masz ... problem w tym ze maly dmg jest :/ tyle ze speed attack 1s :P jedyny problem jaki spotykalem to Wojownik i Szaman ... z nimi ciezko jak cholera wygrac :/ ale da sie ... nie wiem czemu wszyscy tak niedoceniaja kotka, moze za kolosalny dmg :P ja wiem jedno w southshore zabijalem horde masowo .. mozna by poweidziec Farmowalem :P czytalem ze kotek slaby jest po 40 lvl ale przeciez naprawili ten blad w paczu .. dodali mu dps i wogole a jednak wszyscy na niego leja ... (jedyny minus tego wszystkiego to: Zagrasz kotkiem - zrobis rogue na daggerki ^^)
Edit<w sumie speed attack nie ma nic do rzeczy ... i tak licza sie umki a nie zwykle attacki>


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 15:34 
Cytuj  
przyczepilem do faq, pogratulowac checi napisania :)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 15:48 
Cytuj  
PROsi4k napisał(a):
Mialem druta w cat form i powiem ze z rogue (oczywiscie jak pierwszy zaatakowalem) wygrywalem w 7/10 przypadkow ... kotek szybki jest i to jego zajebista zaleta ... 130% speeda robi swoje zanim kolo sie zorientuje juz go masz ... problem w tym ze maly dmg jest :/ tyle ze speed attack 1s :P jedyny problem jaki spotykalem to Wojownik i Szaman ... z nimi ciezko jak cholera wygrac :/ ale da sie ... nie wiem czemu wszyscy tak niedoceniaja kotka, moze za kolosalny dmg :P ja wiem jedno w southshore zabijalem horde masowo .. mozna by poweidziec Farmowalem :P czytalem ze kotek slaby jest po 40 lvl ale przeciez naprawili ten blad w paczu .. dodali mu dps i wogole a jednak wszyscy na niego leja ... (jedyny minus tego wszystkiego to: Zagrasz kotkiem - zrobis rogue na daggerki ^^)
Edit<w sumie speed attack nie ma nic do rzeczy ... i tak licza sie umki a nie zwykle attacki>


Tak, po 40 dodali mu w sumie +5 dps na 60.

Jak ubiore sie w swoj feral gear, skladajacy sie z warbear leather, blanchards stout, rzeczy of the bear i co nie jeszcze, to wychodzi mi jakies 82dps na lv54.

Dobre do grindu, ale w pvp byle szaman jak pociagnie mnie z miecza to spada 400, wojownik potrafi za 500-600 uderzyc 2h mlotem jak sie postara, calosc przy 23-24% dmg reduction.

Do rogue'a wogole bym z tym nie startowal bo na samych stunach stracilbym tyle zycia ze nie zdazylbym sie wyleczyc.

Predatory strikes rank 5 daje na 60 levelu mniej attack power niz rockbitter weapon I na lv2 u szamana. 'nuff said.


_________________
Nestor#1522

*

Posty: 99
Dołączył(a): 2.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 16:29 
Cytuj  
Thx za tamte odpowiedzi.
Czy jak walczę z priestem i wystawi mi tą aurę, że absorbuje damage to czy ona będzie trwała do końca jej czasu, czy jak będę atakował to szybciej spadnie?
Wyprawiłem się do The Barrens prawie wszyscy gracze mieli niebieskie nicki zamiast czerwonych i nie mogłem ich atakować. Potem za pewnie się poczułem, stanąłem na środku drogi i myślę, gdzie talent włożyć, bo akurat lvl mi skoczył. A tu nagle pojawia się mag z ?? lvl i po chwili leżę. Zdążyłem tylko zauważyć, że od czasu jak mnie zaatakował to już mogłem normalnie walczyć. O co chodzi? Czemu jak jestem na terytorium Hordy nie mogę ich atakować, a np. w Ashenvale wszyscy mogą się normalnie bić?

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 16:50 
Cytuj  
Adi_nrXX: barrens to jest teren hordy tam maja ludzie wylaczone /pvp nawet na servach /pvp tak samo jak Elwynn forest czy westfall po stronie alliance
a ashen to teren neutralny tak samo jak redridge i na servach pvp jest /pvp wlaczone


Posty: 44
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 19:25 
Cytuj  
ja mam pytanie odnosnie tego makra
wpisalem wszystko tak jak bigi przedstawil i kupa :/ cos tam blad itp
jak mam to napisac albo jakis poradnik stronka do wpisywania makra?

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 19:27 
Cytuj  
Blad zawsze jakis sie wyswietla z racji tego ze nie ma komendy wait (bliz jej nie dodal w ogole) i trzeba wcisnac przycisk conajmniej 2 razy wtedy lapie. nie musze chyba przypominac ze trzeba miec skile dobrze wpisane (ranki tez)

*

Posty: 99
Dołączył(a): 2.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 21:08 
Cytuj  
Sorry za OT. Ludzie... ratunku! Poleciałem w jakieś odległe terytoria hordy, zabili mnie, odradzam się na ich cmentarzu.. myślę, wrócę duszkiem do Ashenvale i tam się ożywię, przebyłem całą drogą, ożywiam się... i jestem na cmentarzu terytoria Hordy :/ Jest jakiś sposób na to, czy czeka mnie pięciogodzinna wedrówka z 99999 killami do rodzimych krain? :(

edit:
No fakt, czemu człowiek nieraz w WoWie nie myśli... a po drugie, problem nieaktualny, po jakichś 8 killach, zostałem przerzocny na bliższy cmentarz i od razu u Spirita sie resnałem, potem ide ściężką parę metrów i na boku ukazuje się mym oczom cudowny zielony wykrzynik: GRYFY RULEZ! Co prawda przejeżdżka mne kosztowała 7 s z mich 2,5 g, ale przysiągłem sobie, że już nigdy nie zapuszczę sie w obce strony.
Zonk nr 2, jak już sie przyznaję do swojej tępoty do wspomnę, że jestem Druidem i mam spell zwany "Teleport: Moonglade"... brak mi na siebie słów :D


Ostatnio edytowano 9 maja 2005, 21:25 przez Adi_nrXX, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 21:15 
Cytuj  
a od czego jest heartstone ??


_________________
Obrazek

**

Posty: 223
Dołączył(a): 18.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 22:35 
Cytuj  
Druid z teleportem?? eee no zonk, od kiedy druty maja teleporty? myslalem ze tylko magowie maja.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 22:45 
Cytuj  
druid ma tylko do moonglade, takie tajne druidziarskie miasteczko:P


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*

Posty: 170
Dołączył(a): 9.09.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 12:53 
Cytuj  
Madey napisał(a):
ja mam pytanie odnosnie tego makra
wpisalem wszystko tak jak bigi przedstawil i kupa :/ cos tam blad itp
jak mam to napisac albo jakis poradnik stronka do wpisywania makra?




Jak coś to dla druidow fajna rzecz :
http://ruined-by-experience.com/nocturn ... dFunc.html

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 13:11 
Cytuj  
Binio napisał(a):
Jak coś to dla druidow fajna rzecz :
http://ruined-by-experience.com/nocturn ... dFunc.html


oki albo czegos nie qmam albo nie widze w tym "mod'zie" nic fajnego a raczej prerost formy nad trescia czy on tylko zamienia sposob pisania makr:
z:
/script CastSpellByName("Moonfire(Rank 10)");
na:
/script Druid.Moonfire(10);

czy umozliwia w jednym makrze uzycie np. 2 i wiecej spelli?

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2005, 19:14 
Cytuj  
Takie aliasy kazdy glupi moze sobie napisac....

/script castspellbyname ssijpale i tez bedzie moonfire robil ;)

*

Posty: 180
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 11:41 
Cytuj  
Dobra robota z tym poradnikiem!! Moze ktos napisze cos takiego dla innych klas? Ja poprosze huntera:)

*

Posty: 170
Dołączył(a): 9.09.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 20:59 
Cytuj  
To nie są poprostu aliasy. Powodują one że czary są używane poprostu odpowiednio do levelu osoby którą buffujesz, do hp które próbujesz uleczyć itd. Poprostu nie bawisz się w sprawdzanie jaki poziom czaru leczącego jest ci potrzebny żeby nie marnować many.

Ja wiem że jak ktoś ma druida na 60lvl może uznać je za śmieszne ale tym którzy sie uczą grać druidem mogą być przydatne :P

*

Posty: 52
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2005, 21:38 
Cytuj  
DruidFunc nie jest zadnym aliasem. Skrypt jest stworzony tak, aby bardzo latwe, krotkie macro korzystalo z niego... Pisze sie rank zaklecia ,a potem true albo false zeby ustawic czy powiadomienie ma isc na chat czy nie oraz czy po rzuceniu ma namierzyc poprzedni cel. Skrypt automatycznie wybiera rank HT (Regrowtha to nie wiem), aby nie marnowac many... Dodatkowo jezeli walniemy z Moonfire w totem to uzyje rank 1. Do tego, jezeli nie ma sie zaznaczonego zadnego przyjaznego celu i chce sie rzucic MotW lub inne spelle to castuje na nas. To chyba wszystko, o ile o niczym nie zapomnialem

PS. Sorry, za brak polskich znakow , ale pisze na gorszym kompie z polska klawiatura :)

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 10:31 
Cytuj  
Mam pytanko do Druidow ...gdzies kiedys wyczytalem ze bron jaka moze sie posugiwac Druid to: staff,dagger,mace(one-two hand) i fist weapon. Ale bylem juz chyba u wszystkich weapon masterow(tak mi sie wydaje) i nigdzie nie moge sie nauczyc fist weapon.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 10:41 
Cytuj  
Fist wepon po stronie aliance to Darassus, zaraz za ta wielka brama w lewo, jest taki schodek.
Po stronie Hordy nie mam pojecia, odzuca mnie jak widze te wszystkie wypalone drzewa, pomaranczowe niebo i snujace gazy gnilne ... :P

Ps : Podajerzewam że w pierwszym duzym miescie do jakiego mozesz dotrzec po starcie jest koles od fist weapon.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.