mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 52
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 01:01 
Cytuj  
Buty Wildhearta można spokojnie zsolować. Wystarczy zakraść się do pajęczycy (Mother Smolderweb) w lbrs... i bić ją przez jakieś 20 minut ;)
Zakradnięcie się trwa ze 3 minutki.

Bicie jej polega na uzywaniu starfire i hibernacji ;) Oczywiście czasami niespodziewanie się budzi, więc trzeba uważać. Innervate także jest bardzo pomocne, a może nawet niezbędne.

Ja to robię zwykle tak, że staję przy ścianie, rzucam starfire, i zaraz potem hibernację... Rezultat jest taki, że zasypia prawie pod nogami. Następnie przemieszczam sie w stronę mniejszych pajączków, staję przy ścianie, przy jajach i powtarzam czynności.... i znowu wracam do poprzedniego położenia i tak w kółko. Trzeba również wspomnieć o tym, że należy czekać trochę aż mana się kapkę zregenaruje.

Uwaga na jej stuny, resisty, trucizne oraz szybkie ciosy. Jak zrani to Reju i dalej jazda ;)

Dzisiaj zacząłem ją solować, zabilem tylko trzy razy i za każdym razem dropowała jakieś gówniane, mailowe, zielone rękawice :-/

[Edit]

Zapomniałem o jednej rzeczy. Po zabiciu wychodzi z niej kilka pająków. Prawdopodobnie samemu ich się nie zabije, więc przy ostatnim strzale - bark skin, bear form i zlootować ją... i czekać aż cię dobiją ;)

*

Posty: 99
Dołączył(a): 2.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 16:48 
Cytuj  
Czy on tam jest sama? (znaczy sie jak jeszcze zyje i nie wyjda z niej pajaki). Czym jakies szanse z feral bulidem? (czyli bear+heal po z feral bez innervate, mało many, mniejszy dmg od stara nie widzę większej szansy), a teraz najważniejsze który masz lvl, który ma ona i gdzie jest lbrs? Mam 41 lv więc jeszcze nie znam wszystkich instancji :)

A teraz pytanie do BiGiego lub kogoś w temacie. Jak mam zabić solo bosa w instancji na moim lvlu? Przecież zawsze ma conajmniej 2 strażników. Wczoraj na 40 lv zabiłem bez problemu all bossów w The Deadmines. Dziś na 41 wszystkich bossów z Stockade (tutaj raz zginąłem) i zamierzam zrobić Blackfathom Deeps. Ale jak mam np. zrobić Scarlet Monastery? Przecież nie ubiję 3 elite mobów na moim lvlu?

*

Posty: 52
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 18:10 
Cytuj  
Mam 59 poziom. Ta pajęczyca ma również 59 lvl, oczywiście Elite ;)

LBRS to inaczej Lower BlackRock Spire. Instance jest jeden, ale przyjeło się, że jest LBRS i UBRS. Te dwie części różnią się dominującymi w nich mobami, poziomem trudności itp. BRS znajduje się pomiędzy Burning Steppes i Searing Gorge.

Feral druid? Nie jestem pewien, ale raczej nie. Jak miałem build 0/30/21 i probowałem ją bić misiem.... szkoda gadać... Ona bije szybko i boleśnie ;)
Do tego stuny jak chcesz sie uleczyć, sieci...

Niemalże obok niej są pająki, więc trzeba bardzo uważać. Zdarzało mi się zpullować dodatkowo grupę takich pajączków. ;) O jak dobrze, że przy pierwszym ataku, a nie po 18 minutach walki ;)

Należy także uważać gdzie się idzie, żeby nie podejść za blisko pajączków.

[Edit 25.06]
Wczoraj w nocy udało mi się zdobyć buty :D Tylko 6 runów ;)

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2005, 19:15 
Cytuj  
Ja jeszcze chcialem sie upewnic.

Czyli w bear/cat form nie liczy sie szybkosc broni jaka mamy i nie liczy sie sila obrazen, jakie zadaje. Licza sie za to staty na niej oraz bonus attack power, tak ?

Bez znaczenia wiec czy mamy 2h staff czy 1h dagger, jesli maja te same premie do cech na przyklad ?

Druga watpliwosc zas, jest taka: skoro trafienie zalezy od skilla w danej broni, to czy ta zasada dziala przy shapeshift i majac w rece dagger a przy tym wysoki skill w daggerach bede trafial czesciej niz trzymajac w rece 2h staff, w kt. mam nizszy skill ?

Z gory dzieki za odp.


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2005, 19:39 
Cytuj  
1. tak
2. nie

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 11:22 
Cytuj  
W takim razie od czego zalezy szansa na trafienie w shapeshift ?

Czy attack speed w bear form jest taki sam jak w cat form ? Ile wynosi jeden, a ile drugi, jesli sa rozne ?


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2005, 11:27 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
W takim razie od czego zalezy szansa na trafienie w shapeshift ?

od agility i od on equip chance to hit ;-)

Demandread napisał(a):
Czy attack speed w bear form jest taki sam jak w cat form ? Ile wynosi jeden, a ile drugi, jesli sa rozne ?


mis jest duzo wolniejszy...ale bezpieczniejszy ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 52
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2005, 17:23 
Cytuj  
Druidzkie Tranquility jest bezużyteczne. Cenarion daje -5 cooldown... Moze devsi miali inny pomysl na to i nie zdazyli dokonczyc? Jakby w drzweku restoracji przesunac w dol o 1 tier Innervate i poprzedzajaca ja umiejetnosc, a na szczycie dac tranquility (i wycofac je z powszechnej sprzedazy), ktore by dzialalo tak ze leczy i jednoczesnie regeneruje mane osobow wokol ;)
Fajnie by bylo tak stanac posrodku priestow i innych healerow/casterow, odpalic i patrzec sie jak ich paski many powoli sie napelniaja ;)
Ach te marzenia :-/


_________________
Paranormalix - 60 lvl NE Druid - Soldiers of Light

Serwer: Thunderhorn EU

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2005, 10:03 
Cytuj  
No cooldown 10 min wg. mnie jest za duzy. Koszt many takze. Czasem tego uzywam w MC, oczywiscie wczesniej odpalam barkskina zebym nie dostal innterrupta bo wtedy w ogole poruta. Blizard w ogole srednio trafia z tymi bonusami setowymi dla druida. Nie dzialal bonus +speed dla form w secie za PvP to zamiast naprawic ten bug Blizzard usunol ten bonus... n/c.

*

Posty: 52
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2005, 18:54 
Cytuj  
Czy mi sie tylko wydaje, ze druid jest jedna z bardzo niedopracowancy klas?
Questow po 16 lvl nie ma, formy sie kupuje za grosze... A taki Great Cat Spirit jest w Moonglade :-/ Epic questa nie ma... Formy ogolnie ssa, chociaz bear jeszcze jako tako dziala... Za wielu unikalnych zdolnosci nie ma... W nastepnym paczu maja cos zrobic, ale co zrobia... Zobaczymy w przyszlosci.
Czy nie powinno byc tak ze druid z odpowiednim buildem powinien byc prawie tak skuteczny jak warrior/rogue/priest?? A do tego miec jakas unikalna umiejetnosc odrozniajaca ich od reszty?

Ciekaw jestem czy kiedys bedzie cos takiego jak legndarne sety :D
Fajnie by bylo... ale co by wymyslili dla druidow? Cenarion był... Sormrage był... Jakie sa jeszcze postacie znaczace wiele dla druidow? A moze z innej strony np. jak u warriorow jest valor, might, wrath to u nas bedzie cos z natura?

A hero classy? Moze nowe legendarne/epickie sety dla poszczegolnej classy? Na przyklad dla Strażnika Gaju? ;)


_________________
Paranormalix - 60 lvl NE Druid - Soldiers of Light

Serwer: Thunderhorn EU


Posty: 41
Dołączył(a): 15.03.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2005, 19:10 
Cytuj  
Fanta szepsze ze drut bedzie Bambucza po nastepnym paczu ;)
devsi maja calkowicie przebudowac feral tree, juz jakis czas temu mowiono tez o questach na pozostale formy

pozdrawiam

*

Posty: 52
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2005, 19:29 
Cytuj  
Mam nadzieje ze lekko usprawnia tez leczenie.. chociaz jest teraz bardzo dobre, ale pare rzeczy brakuje zeby byc jak to mowi blizard "Primary Healer"
:) Lubie fuchę healera :) Ale druidem nie da sie za bardzo grindowac :(


_________________
Paranormalix - 60 lvl NE Druid - Soldiers of Light

Serwer: Thunderhorn EU

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2005, 21:07 
Cytuj  
Podobno w next patch druid ma dostac nowe talenty...instant "EAT WARLOCK" "EAT ROGUE" "EAT ANYTHING" jako elite questy do wykorzystania w bear form. Za zjedzenie przeciwnika bedzie od razu pelna regeneracja zycia i many.

Ale to tylko plotki... :cry:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2005, 22:01 
Cytuj  
Cytuj:
Czy nie powinno byc tak ze druid z odpowiednim buildem powinien byc prawie tak skuteczny jak warrior/rogue/priest?

pewnie że powinien być , nawet lepszy niż pierwowzór

to samo palla odpowiedni build i jestem tank dd albo jak priest w plate .. no bania mała ... i jeszcze bąbelek mam :roll: :roll: :roll:

edit:
Cytuj:
Czy mi sie tylko wydaje, ze druid jest jedna z bardzo niedopracowancy klas?


nie wydaje ci sie , cała ta gra jest niedopracowana ... teraz to widze , jak nie gram ... i jeszcze ostatnia wpadka z dupowaniem itemow .. ehhhhh


_________________
Obrazek

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 11:13 
Cytuj  
Maja zmieniac tez i poprawiac balance tree. Ogolnie teraz maja poprawiac druida, poczekamy, zobaczymy.

Z tym bonusem do pvp Bigi mnie zabiles. Normalnie przegiecie.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 12:24 
Cytuj  
LikeAFox napisał(a):
Czy mi sie tylko wydaje, ze druid jest jedna z bardzo niedopracowancy klas?
Questow po 16 lvl nie ma, formy sie kupuje za grosze... A taki Great Cat Spirit jest w Moonglade :-/ Epic questa nie ma... Formy ogolnie ssa, chociaz bear jeszcze jako tako dziala... Za wielu unikalnych zdolnosci nie ma... W nastepnym paczu maja cos zrobic, ale co zrobia... Zobaczymy w przyszlosci.
Czy nie powinno byc tak ze druid z odpowiednim buildem powinien byc prawie tak skuteczny jak warrior/rogue/priest?? A do tego miec jakas unikalna umiejetnosc odrozniajaca ich od reszty?

Ciekaw jestem czy kiedys bedzie cos takiego jak legndarne sety :D
Fajnie by bylo... ale co by wymyslili dla druidow? Cenarion był... Sormrage był... Jakie sa jeszcze postacie znaczace wiele dla druidow? A moze z innej strony np. jak u warriorow jest valor, might, wrath to u nas bedzie cos z natura?

A hero classy? Moze nowe legendarne/epickie sety dla poszczegolnej classy? Na przyklad dla Strażnika Gaju? ;)


chyba brakuje troche znajomosci klasy....

druid w tej chwili jest jedna z najmocniejszych klas w 1 v 1.... jesli teraz wg ciebie jest niedopracowany to jak go dopracuja to bedzie mega pro pwnzorem... z feral tree dopracowania wymaga moze jedynie catform... mis jest glownym atutem w 1 v 1, dodaja ara x 3, staminy, ma stuna 5 sek, cos ala itercept warriora tylko ze wymaga smieszne malo rage... przeczytaj sobie poczatek threada kolego ;)

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 12:39 
Cytuj  
LikeAFox napisał(a):
Mam nadzieje ze lekko usprawnia tez leczenie.. chociaz jest teraz bardzo dobre, ale pare rzeczy brakuje zeby byc jak to mowi blizard "Primary Healer"
:) Lubie fuchę healera :) Ale druidem nie da sie za bardzo grindowac :(


Jak to nie da sie grindować??!!
Spróbuj pogrindowac Priestem ;)
A tak poważnie mam druida na 20 levelu (Alt) i spokojnie trzymam 3 moby o tym samym levelu na sobie czasem się 4 zdarzą :)
Także jak widać można nim grindować .....:)

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 12:41 
Cytuj  
Moze rozumie grind jako forma lvlingu... to wtedy idzie ciezko jesli chodzi o szybkosc, bo nie rola druida jest critowac i zabijac paroma blowami ;)

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 12:42 
Cytuj  
ostatnie w fellwood bilem sie z jakims druidem

po 30 min ganiania sie przyblakal sie jakies 50 lev undead priest i zacza go leczyc - walka zaczela byc bez sesnu wiec sie szybko oddalilem

btw: jest jakis sposob aby szybko zabic Druidem Priesta lub odwrotnie (jesli oboje wiedza co robic?)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 12:49 
Cytuj  
redlum napisał(a):
btw: jest jakis sposob aby szybko zabic Druidem Priesta lub odwrotnie (jesli oboje wiedza co robic?)

Nie, trzeba wyczuc moment, kiedy drood bedzie chcial sie leczyc, wylaczyc mu czary [fear/silence/dot+MC] i liczyc na crita.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.