mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 14:53 
Cytuj  
Christoff napisał(a):
bardzo fajny poradnik :)

a teraz mam pytanko :>

poniewaz bylo o tym ani slowa postawie nastepujacy problem: jak druid 8k+ AC bedzie radzil sobie jako offtank w MC ?? Czy ktos ma jakies doswiadczenia na tym polu ? :D

Pozdrawiam

Christoff


Problem z drutem nie polega na tym że ma za mało AC czy HP żeby wytrzymac ciosy mobka ,tylko nie za bardzo czym ma na sobie tego mobka utrzymać... :).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 15:25 
Cytuj  
@dwutlenek

Pokaz mi gdzie ja jestem whiner, a skad ta wiedza, no to trzeba sie interesowac i czytac wywiady z dev WoW, chcesz wiedziec wiecej rusz dupe i poszukaj. EOT

BTW w planach jest invisibility comes back dla magow, ale skoro to temat o druidach nie chcialem nic pisac, jeszcze mi powiedz ze to plotka whinera to zejde ze smiechu :]

I oczywiscie jakbys nie zrozumial to sa "plany" tak jak wczesniej pisalem, czy to wejdzie na 100% to idz sie spytaj Bliizarda moze ci odpowiedza.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 15:34 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Problem z drutem nie polega na tym że ma za mało AC czy HP żeby wytrzymac ciosy mobka ,tylko nie za bardzo czym ma na sobie tego mobka utrzymać... :).

Hm? Zabrali taunta z bear form?

X.


_________________
http://zaginiony.net


Posty: 27
Dołączył(a): 2.03.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 15:41 
Cytuj  
Taunt dźwiedzia jest, ale jest on niezbyt silny, a dalsze ciosy miśka nie budują aż tyle aggro co niektóre umiejętności innych klas - to chyba o to chodziło Shadhunowi.


_________________
The melting pot seems to be calling the kettle black when it boils over,
but only on our own soil,
so the little boy holds a toy soldier,
and waits for the suit and tie to come home.

Sage Francis "Makeshift Patriot"

*

Posty: 171
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 15:42 
Cytuj  
Dla mnie druid w party 5 osób to dar z niebios, może być jeszcze szami, ale druid jest najlepszy. Po pierwsze jako warek który zbiera duże ilości ciosów jestem leczony, po drugie czasem może działać jako second tank zmieniając sie w miska. Tak ma taunta i może sobie tankować co chce, eh uniwersalna postać :)

Pozdrawiam


_________________
Nomi - Jedi Shadow - Circle of Nine

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 16:57 
Cytuj  
Hehe - samym tauntem ciezko trzymac agro, najlepiej podgrzac moba duzym healem na kogos, pozniej bearform, debuff w postaci demoralizing roar (-att power) i pozniej dopiero taunt jak sie tak da (w sumie czesto mozna uzywac bo ma maly cooldown). Mowie oczywiscie o instance.
Jedyna bolaczka to to ze skill ktory sciaga na siebie wszystkie moby (drugi do trzymania agro) ma 10 mn cooldowna :/


Posty: 3
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 23:58 
Cytuj  
Shadhun, zgadzam sie ze ciezko utrzymac agro :)

dlatego tez zagadnienie dotyczy offtanka, a nie main tanka. Czyli np druid odciaga jednego giganta na bok i sobie przyjmuje ciosy - tutaj nie wiele jest do utrzyamania bo jedyna konkurencja to priest ktory leczy tegoz offtanka - a postawilem takie pytanie gdyz zastanawia mnie czy majac wieksza AC druid jest lepszym offtankiem niz warrior w takiej wlasnie sytuacji :)

anyway, rozumiem ze nikt tego nie probowal ? :)

**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 02:53 
Cytuj  
Kolega chcial tankowac w UBRS druidem z 11k AC. Moze to sporo i HP tez mu nie brakowalo, jednak nie da sie utrzymac agro druidem. Co z tego, ze ma sie sporo AC i HP kiedy mobki sie nas nie trzymaja.

Jesli mowisz o sytuacji, gdzie chcesz miskiem odciagnac adda, ktory nie jest atakowany przez nikogo innego niz Ciebie to chyba nie powinno byc problemu. Zeby zrobic z miska dobrego offtanka trzeba jednak calkiem niezly zestawik itemow. Przy odpowiednich talentach przy tej okazji, chyba rzeczywiscie druid z racji AC moze byc lepszym offtankiem - sa jedynie 2 problemy: duza szansa, ze mobek przezuci sie na healerow no i w raidach na MC zazwyczaj brakuje healerow, a nie offtankow :)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 02:22 
Cytuj  
hmmm tak sie zastanawiam czy na lv 4x warto skupowac BoE z setu Wildhearth. Oczywiscie jesli nie jest specjalna okazja bo co jakis czas sie pokazuja rekawiczki lub pas. Obraczki pokazaly sie raz to kupilem po okazyjnej cenie. A jak sie sprawa ma z rekawiczkami (prawie codziennie sa) i pasem (widzialem 2 razy). Bede wdzieczny za wypowiedz jakiegos 60levelowaca co juz ma cala czesc setu BoE. A i jeszcze jedno jaka jest przecietna cena rekawiczek i pasa bo jakos auctionerowi nie ufam specjalnie. Wedlug wow.all cos tam to rekawiczki kosztuja srednio 26g (najtaniej widzialem za 40/60) a pas 50g (najtanszy byl 70/100)

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 07:58 
Cytuj  
ja mam 54 lvl i mam pas,rekawice i bransolety. Reszte juz chyba trzeba zdobyc samemu :(

*

Posty: 155
Dołączył(a): 1.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 10:16 
Cytuj  
Kurcze widze mase wiary biegajacej w Wildhearth :/
tak samo jak Gift of the wild (rank 2)

jak powiedzial Sick, ze kiedys to byl rarytas a teraz kazdy ma ;/

szukam jakis innych setow dla druida (nie mowie o dropie z onyxi ;/)
no ale czy ktos widzial juz cos ladnego ?


_________________
Obrazek

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 10:25 
Cytuj  
Sety dla druida inne? To tylko z MC - stormrage i cenarion.

*

Posty: 161
Dołączył(a): 16.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 10:30 
Cytuj  
Cenarion, ja aktualnie to zbieram, 2/8 (/cheer or /cry?).. Wildheart jest dobry, do tej pory nosze go cały czas zamiast 2/8 Cenarion + 6/8 Wildheart

anyway IMHO nie warto, sam kupiłem 2 części z setu ale to jak miałem 52~55 lvl i mogłem pomarzyćo instancji jakiejś gdzie to leci a paliło mi się ;) wszystko potem dosyć szybko mi wypadło, ale np po kilt to chyba 20 razy poszedłem nim wypadł, jak już w końcu wypadł, bujnąłem się do barona może z 6 razy i widziałem znów kilt 2 razy ;-) chest to chyba z 10 runów, head to 1 run, buty ~5, shouldery 1.. więcej nie pamiętam ile co mi zajęło ;)

Kazar, Stormrage ponoć przeniesiony do Blackwing jest, ja osobiście tylko Cenarion póki co widziałem w MC


_________________
[ WoW - resto | TBC pre-Sunwell - resto | TBC Sunwell - feral | WotLK - feral ]
Not going to be balance!

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 10:37 
Cytuj  
No ja sie sugerowalem thotem i alzakabanem (czy jak to sie pisze), cenarion nawet kilka razy tam wypada, ale stormrage to troche malo jak patrzylem na %.
Ja pierwszy raz na chest - jest :]
1 raz na legsy - jest :]
Szoldery i buty juz chyba z 10 stealth runow i raz buty wypadly, Christoff wygral :har:
Po kask jeszcze nie bylem.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 11:44 
Cytuj  
aoe taunt warriora też ma 10min cooldown.
Druid nie jest tankiem, może ewentualnie robić za tanka ale tankiem nie jest. To taka sama support class jak paladyn czy shaman.

Kilka razy widziałem jak tankuje druid i idzie im to bardzo kiepsko. Niby staty mają bardzo OK w bear form a ciosy w nich chodzą jak w masło. Warrior oprócz AC ma jeszcze ~12% na to że mobek zrobi miss, ~12% parry, blokuje tarczą - praktycznie non stop ze skutecznością 75%, defence warriora to też około 360-400 - czyli odpowiednik defencu na 70-80lvl. Druid tego nie ma - nigdy nie będzie lepszym tankiem niz warrior, może mieć więcej AC i HP a będzie równo dostawał cięgi.

Powodzenia przy tankowaniu Gianta w MC druidem :o

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 11:53 
Cytuj  
Juz z tym maslem to nie przesadzaj :wink:

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2005, 17:28 
Cytuj  
Z tym maslem to przesada, ale nikt sie nie bedzie klocil ze warek tankuje lepiej, przeciez taka jego rola. Druid moze sie leczyc, nawet jak tankuje odmiana i leczenie to nie zabiera wiele czasu a jakby jeszcze tankowal tak jak warrior to byloby przegiecie.

*

Posty: 161
Dołączył(a): 16.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2005, 01:03 
Cytuj  
hmm, no molten giant, nie wspominając o molten destroyerze, to by druida złożył w 2~3 hitach ;-)


_________________
[ WoW - resto | TBC pre-Sunwell - resto | TBC Sunwell - feral | WotLK - feral ]
Not going to be balance!

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2005, 01:06 
Cytuj  
My w przypływie ułańskiej fantazji próbowaliśmy tankować druidem jeden add z Garra.. próbowaliśmy :).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 161
Dołączył(a): 16.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2005, 10:18 
Cytuj  
biedny miś ;)


_________________
[ WoW - resto | TBC pre-Sunwell - resto | TBC Sunwell - feral | WotLK - feral ]
Not going to be balance!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.