mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 143, 144, 145, 146, 147  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 238
Dołączył(a): 23.05.2007
Offline
PostNapisane: 24 gru 2010, 12:43 
Cytuj  
Nerull napisał(a):
Witam

Szukałem na forum buildu do levelowania (interesuje mnie feral) i nie mogłem znaleść żadnego na obecny pacz czy byłby ktoś tak miły i mi tak owy podesłał/stworzył? :)



A sam to kurwa nie potrafisz mysleć, ze potrzebujesz, zeby ktoś za ciebie robil build? Ja pierdole, zal mi dupe sciska jak widze ludzi, ktorzy sami sobie nie potrafia builda stworzyc.

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 gru 2010, 13:44 
Cytuj  
Mnie to ściska, jak widzę spamerów typu Ciemny...

tu masz link do poradnika dla druidów w Cata.
http://www.mmo-champion.com/forums/270-Druid


_________________
Obrazek

***

Posty: 764
Dołączył(a): 30.01.2008
Offline
PostNapisane: 24 gru 2010, 15:14 
Cytuj  
Ciemny napisał(a):
Nerull napisał(a):
Witam

Szukałem na forum buildu do levelowania (interesuje mnie feral) i nie mogłem znaleść żadnego na obecny pacz czy byłby ktoś tak miły i mi tak owy podesłał/stworzył? :)



A sam to kurwa nie potrafisz mysleć, ze potrzebujesz, zeby ktoś za ciebie robil build? Ja pierdole, zal mi dupe sciska jak widze ludzi, ktorzy sami sobie nie potrafia builda stworzyc.


Chyba od czegoś innego dupe ściskasz

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 24 gru 2010, 18:23 
Cytuj  
Ale xywe ma dobra;)


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2010, 10:45 
Cytuj  
Jaki DPS teraz robi przecietnie ubrany feral druid ? chodzi mi o 5 man instancje, normale i heroici

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2010, 10:51 
Cytuj  
Flacha napisał(a):
Jaki DPS teraz robi przecietnie ubrany feral druid ? chodzi mi o 5 man instancje, normale i heroici
liczby nie podam ale zakładam w ciemno że posysasz przez złą rotacje.

bleed to podstawa dpsu kota, mangle wciskasz raz na minute żeby mieć bebuff
reszta to utrzymywanie rake i ripa

czyli masz non stop debuffy mangle, rip i rake
dodatkowo zawsze Savage Roar

combo nabijasz Shredem nie mangle

DPS bedzie kosmiczny pod warunkiem że masz cap Hita i Expertise (expertise bardziej ważne do miśka wiec ważniejsze będzie 50% crita)

kota zmienili bardzo i autoatak to tylko około 20% dpsu, reszta dzieli sie mniej wiecej po 20% wiec jak czegoś nie dopilnujesz to za każda rzecz odpada 20% z recounta :P

pamietaj o bonusach z mastery

gdyby nie 40 minut czekania to dpsowałbym swoim kotem, nie możesz liczyć że dpsowanie kotem będzie swawolnym smashem w random przyciski :P


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 27 gru 2010, 14:06 
Cytuj  
Flacha napisał(a):
Jaki DPS teraz robi przecietnie ubrany feral druid ? chodzi mi o 5 man instancje, normale i heroici

sredni. swipowac jest sens od 6 mobow, trasze sa w wiekszosci max 4 + polowa bedzie siedziec w cc pewnie. najlepiej rake/rip na najdluzej zyjacych i tabowac.
poza tym berserk na traszach uzywac w bear formie i manglowac swoje 30-40k dpsu na packach. (do tego barkskin/survival zeby przezyc)
na normalnych single target jest juz calkiem ok :)

aha - przecietnie jakies 12-13k na 5man (tak mi sie przynajmniej wydaje, nie pamietam), na traszach momentami mozna troche odstawac


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2010, 14:11 
Cytuj  
ta aoe dps kota posysa.

nie testowałem ale podobno najwięcej wychodzi alttabować i rake na wszystkich mobach


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 27 gru 2010, 14:54 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
ta aoe dps kota posysa.

nie testowałem ale podobno najwięcej wychodzi alttabować i rake na wszystkich mobach

to raczej mialo sens przed fixem mastery, kiedy rake tickowal o te 50% mocniej. teraz do ripa i switch


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2010, 15:01 
Cytuj  
Z tego co napisalisice to wszystko mniej wiecej robie jak nalezy..najgorzej jest na packach i ciagle ruszajacym sie bossie. Sporo czasu sie traci zeby byc ciagle z tylu i moc uzywac shred..Pewnie przez to tez dps mi spada..Rozumiem ze w takich wypadkach uzywanie mangle zamiast shred znaczaco oslabia dps?

No i widze ze musze hit i crita podniesc..chyba przez reforge bede musial..tylko z czego zrezygnowac..bo haste tez dobrze miec wysokie ze wzgledu na szybsze odnawianie sie energii..

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2010, 15:02 
Cytuj  
zdublowany post..

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2010, 16:31 
Cytuj  
Haste to najgorszy stat kota bo podstawa dpsu to DOTy (Bleed)

cały haste na hit do momentu capa, potem na mastery (w uproszczeniu bo pomijam gemy)

rotacja:
Cytuj:
Simple version:
Keep Tiger's Fury on cooldown
Keep Mangle up
Keep Berserk on cooldown
Use Ferocious Bite to refresh Rip duration when the boss is below 25%
Use Shred on Clearcasting
Keep a 5 combo point Rip up
Keep Rake up
Keep Savage Roar up
Use a 5 combo point Ferocious Bite if there's a lot of time left on Rip and Savage Roar
Use Shred to generate combo points

Full version:
If you got 30 or less energy and Berserk isn't up, use Tiger's Fury
Use Mangle if the bleed debuff is about to fall off. (can skip if you have a bear, arms warrior or subtlety rogue in the group)
Use Berserk if there's more than 15 sec cd on Tiger's Fury and your energy is 1second from being energy capped (80-90).
Use Ferocious Bite if the boss is below 25% health, Rip is about to fall off and you have 1 or more combo points.
Use Ferocious Bite if the boss is below 25% health, you have a Rip on the target and you have 5 combo points.
Use Shred if you have Clearcasting.
Use Rip if you have 5 combo points, Rip has less than 2 seconds left or is not on the target.
Use Rake if Rake has less than 3 seconds left or is not on the target.
Use Savage Roar if you have 1 or more combo points and SR is about to fall off or isn't on you yet.
Use Savage Roar if you have 5 combo points, Rip has 12 or less seconds left and SR and Rip will expire 3 or less seconds from each other.
Use Ferocious Bite if you have 5 combo points, and SR and Rip both have 8 or more seconds left.
Use Shred if you can use it to extend Rip duration with glyph of shred.
Use Shred if you have less than 5 combo points, rip and rake aren't about to drop and you either got more than 70 energy, or you got berserk and more than 35 energy, or Tiger's Fury is coming off cooldown within 3 seconds.
Use Shred if you have 0 combo points and there's less than 2 seconds left on Savage Roar or Rake.
Use Shred if there's no Rip on the target
Use Shred if you're 1 second away from getting energy capped.


_________________
psn

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2010, 17:05 
Cytuj  
Czyli robie reforge itemkow z haste na hit a potem na mastery? Ile haste trzeba miec zeby nie bylo tego za malo? w crita nic nie dawac? Bo teraz mam niecale 30% crita haste tez nie za duze a mastery daje mi chyba okolo 42% dodatkowo ..

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2010, 18:24 
Cytuj  
Flacha ... hit masz w okienku postaci jest tam tooltip i będziesz widział czy masz capa czy nie

crita powinieneś miec 50 - 55 %, ale mastery to najlepsza rzecz po hicie i cricie z tym ze crit sam ci sie uzbiera

hit cap, crit 55%, reszta to mastery (w uproszczeniu) pamietaj ze sa gemy i enchanty.
najlepsze itemy to takie z mastery i critem takich nigdy nie reforgujesz

nie jest to prawda absolutna - ja uważam że tak jest najlepiej. nie dasz rady wszystkiego zrobić na raz bo zakładam ze gear nadal masz dość słaby


_________________
psn

*

Posty: 53
Dołączył(a): 1.02.2007
Offline
PostNapisane: 2 sty 2011, 19:22 
Cytuj  
Kto szybciej zbiera roslinki druid - bez potrzeby 1.5s casta na mounta czy pala - szybciej latajac ?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2011, 19:45 
Cytuj  
Druid (tauren to juz w ogole czit), nawet jak cos pullniesz to mozesz odleciec i wrocic po chwili. Tauren zbiera tak szybko, ze mob nawet nie zdazy dobiec do ciebie.


_________________
cypis#2942
Obrazek

*

Posty: 53
Dołączył(a): 1.02.2007
Offline
PostNapisane: 2 sty 2011, 20:38 
Cytuj  
No tak ale zaoszczedze wiecej czasu na nie castowaniu FF czy na szybszym doleceniu do roslinek ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2011, 20:41 
Cytuj  
druidem odlecisz nawet pośrodku jeziora (np po zebraniu czegoś z dna :P (jump i forma)


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2011, 21:41 
Cytuj  
kerio napisał(a):
No tak ale zaoszczedze wiecej czasu na nie castowaniu FF czy na szybszym doleceniu do roslinek ?

10% to nie jest duza roznica. To, ze drutem mozesz zbierac kwiatki w flight form > jakikolwiek inny bonus


_________________
cypis#2942
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 2 sty 2011, 22:55 
Cytuj  
Aktualnie jeszcze jest zbugowany Flight form, bo pomimo, że masz wykupione 310 % to nadal latasz na 280 %. Już poszły tickety do Blizza.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 143, 144, 145, 146, 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.