mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 10 cze 2019, 11:07 
Cytuj  
Z tego co czytałem, to pod koniec sierpnia ma być?

Póki co, recenzje osób które miały dostęp do bety, pozytywne.

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 13 lip 2019, 17:32 
Cytuj  
ktoś planuje grać w Classica?


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 15 lip 2019, 11:37 
Cytuj  
Ja pewnie spróbuję, ale raczej z sentymentu i nie planuję grać regularnie. Chociaż kto wie... :)


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 15 lip 2019, 18:32 
Cytuj  
No ja to czekam już na to, chociaż pewnie po miesiącu się odbije od grindu.

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 15 lip 2019, 19:36 
Cytuj  
Ja pofarmie tak do T2 mysle


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock


Posty: 10
Dołączył(a): 18.05.2008
Offline
PostNapisane: 7 sie 2019, 17:13 
Cytuj  
Hej wszystkim, czy to Ally, czy to Horda, Classic puka już do drzwi!
Blizzard ogłosił, że 12.08 rusza rezerwacja nicków, zaś do końca tego tygodnia ma zostać udostępniona lista serwerów. Dodatkowo ruszyły na oficjalnych forach Blizza topici ułatwiające kontakt dla poszczególnych serwerów z okresu Vanilli (link do Burning Legionu).

Przypuszczam, że to forum nie ma już takiej ilości wyświetleń jak kiedyś, ale jako stary dziadek WoW`a z Vanilli, członek LowKick`a, planuję grać w Classica, jak również parę osób z Lunatic Asylum (które w Wotlk stworzyły Legendary Artillery) i z tego powodu proponuję z tego topicu zrobić centrum kontaktowe Classica. Jeśli graliście z Nami w tamtym czasie, lub byliście w innych gildiach piszcie i zostawiajcie do Siebie namiary. Choć trochę ułatwi to koordynację powrotów do gry.


_________________
... Somewhere around Hell
WoW - Druid Iduakil
AoC - Guardian Iduakil lvl 74
http://www.ncguild.eu

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 8 sie 2019, 07:37 
Cytuj  
Iduakil napisał(a):
Hej wszystkim, czy to Ally, czy to Horda, Classic puka już do drzwi!
Blizzard ogłosił, że 12.08 rusza rezerwacja nicków, zaś do końca tego tygodnia ma zostać udostępniona lista serwerów. Dodatkowo ruszyły na oficjalnych forach Blizza topici ułatwiające kontakt dla poszczególnych serwerów z okresu Vanilli (link do Burning Legionu).

Przypuszczam, że to forum nie ma już takiej ilości wyświetleń jak kiedyś, ale jako stary dziadek WoW`a z Vanilli, członek LowKick`a, planuję grać w Classica, jak również parę osób z Lunatic Asylum (które w Wotlk stworzyły Legendary Artillery) i z tego powodu proponuję z tego topicu zrobić centrum kontaktowe Classica. Jeśli graliście z Nami w tamtym czasie, lub byliście w innych gildiach piszcie i zostawiajcie do Siebie namiary. Choć trochę ułatwi to koordynację powrotów do gry.

Witam. Orientujesz sie czy jest coś w miare sensownego po stronie Alliance? W sumie z polskich projektów Sentenced wygląda nieźle ale graja po stronie Hordy, a ja póki co przytuliłem się do gildii miedzynarodowej Ascendance, chociaż chętnie pograłbym z polskimi weteranami tak 30 + ;-) W Vanilli grałem w gildii międzynarodowej na serwerze Sunstrider później Jaedenar.


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock


Posty: 10
Dołączył(a): 18.05.2008
Offline
PostNapisane: 8 sie 2019, 15:04 
Cytuj  
Cytuj:
Witam. Orientujesz sie czy jest coś w miare sensownego po stronie Alliance? W sumie z polskich projektów Sentenced wygląda nieźle ale graja po stronie Hordy, a ja póki co przytuliłem się do gildii miedzynarodowej Ascendance, chociaż chętnie pograłbym z polskimi weteranami tak 30 + ;-) W Vanilli grałem w gildii międzynarodowej na serwerze Sunstrider później Jaedenar.


Hej, póki co po stronie Alliance nie znalazłem nigdzie żadnej informacji o jakiejś bardziej zoorganizowanej akcji/mobilizacji do stworzenia gildii lub chociaż wyboru servera (albo za słabo szukałem). Na razie, tak jak w tym topicu, ludzie na różnych forach, serwisach (np. netwars.pl) organizują się oddolnie szukając starych wiarusów znających smak lasera z C`Thuna :wink: Sam przestałem grać w okresie wyjścia Argent Tournamentu w Wotlk i wróciłem po wyjściu BFA, więc nie jestem na bieżąco z serwisami i portalami WoW`ymi (.
W moim i kumpli odczuciu, z którymi udało mi się złapać kontakt od wczoraj machina organizacyjna nabiera rozpędu, powoli. Na pewno przyspieszy po ogłoszeniu dzisiaj/jutro listy serwerów i odpaleniu rezerwacji nicków. Na razie odświeżają sie kontakty.
Nasze założenie (częśći ludzi z Lunatic Asylum i Low Kick`a) to gildia only PL na serverze PVP (najlepiej z większą ilościa polskich graczy), ofc Ally, średnia wieku 30+, każdy ma teraz obowiązki, wiec casual progras do 60tki, a później rajdowanie jak uzbieramy odpowiednia ilość do 40stek.
PS. Skąd masz info o projekcie Hordy na Classic? EDIT!!!: Ok już widzę, wowcenter.pl


_________________
... Somewhere around Hell
WoW - Druid Iduakil
AoC - Guardian Iduakil lvl 74
http://www.ncguild.eu


Posty: 10
Dołączył(a): 18.05.2008
Offline
PostNapisane: 8 sie 2019, 15:41 
Cytuj  
Taaak, wychodzi Szydło :) z worka, nieznajomość stron i portali przez te 7 lat odkąd odpuściłem Sobie WoW`a. Na wowcenter.pl powstał stosowny topic o Classicu oraz zdaje się prężna społeczność na facebooku oraz discordzie. Linki tutaj. Szukajcie znajomych!


_________________
... Somewhere around Hell
WoW - Druid Iduakil
AoC - Guardian Iduakil lvl 74
http://www.ncguild.eu

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 8 sie 2019, 17:21 
Cytuj  
Iduakil napisał(a):
Taaak, wychodzi Szydło :) z worka, nieznajomość stron i portali przez te 7 lat odkąd odpuściłem Sobie WoW`a. Na wowcenter.pl powstał stosowny topic o Classicu oraz zdaje się prężna społeczność na facebooku oraz discordzie. Linki tutaj. Szukajcie znajomych!

Ja tez jestem już dziadkiem pod 40stke, więc średnio ogarniam te portale dla małolatów. O mobilizacji po stronie Hordy wiem od Kaczego. Na Discordzie sa jakies dwie alli gildie IX Kohorta i Fixed. Rzuciłem na to okiem i nie widzę jakiejś poważnej organizacji ;-) biora chyba jak leci. Jak na razie Sentenced wydaje się najsensowniejsze jak ktoś planuje grac Hordą, jest jeszcze Exiled, ale to open dla każdego mają już tam kilkaset osób. https://discordapp.com/channels/2734530 ... 4765455369


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2019, 10:09 
Cytuj  
A dziekujemy za dobre slowo dla naszej gildii The Sentenced. Powiem tak , inne gildie wygladaja troche jakby braly kazdego bez wiekszych zalozen. My mamy swoj stabilny core w postaci 80+ czlonkow The Sentenced i dokladamy osoby ktore spelniaja nasze wymagania (choc nie sa one jakies wygurowane :DDD) ale z kazdym przeprowadzamy rozmowe rekrutacyjna.

Aktualnie mamy juz 130 osob. Nasz cel to pomiedzy 150-170 na start grajacych ludzi.

Jak cos serdecznie zapraszamy.


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2019, 18:47 
Cytuj  
No trzeba będzie w tego classika pyknąć. Trochę kolejki mnie osłabiają, bo czekanie 2h na wejście to nie jest nostalgia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 21 sie 2019, 19:47 
Cytuj  
Hype jest na tyle duży że kolejki na serwerach full, mogą się utrzymać nawet przez parę miesięcy.

Ja zrezygnowałem z serwera PVP na rzecz RPPVP, w zasadzie to samo, a kolejki mogą być ciut mniejsze.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2019, 18:14 
Cytuj  
Opowiadanie ze kolejki beda pare miesiecy jest gorsza herezja niz palenie czarownic na stosie :D :D :D

Kolejek na 99% nie bedzie zadnych , Blizz tylko prewencyjnie sotrzega ludzi zeby sie wyniesli na inne serwery bo sami dali dupy na poczatku dajac za malo serwerow.

Narzedzie leyeringu jest w stanie rozladowac kolejki przy populacji 50k.

Z drugiej strony wybor serwera RPPvP jest rowny z tym ze podejmu sie wybor gry na pustym serwerze na przestrzeni najblizszych 2-3 miesiecy bo te serwery umieraja najszybciej.

Reasumujac nie zgadzam sie z Damien w zadnym kwestii.


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2019, 18:21 
Cytuj  
Tak można by twierdzić jakieś 15 lat temu, a nie teraz gdzie stare pierdziele znudzą się po miesiącu :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2019, 18:55 
Cytuj  
Kolejki będą, bo layering nie rozwiązuje kwestii logowania, tylko zagęszczenie.
A co do wypalenia, to w miesiąc ludki nie wbiją 60. Rekordy to były 5 dni /played, więc bardzo wątpię by pół raidu się dało zmontować.

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 25 sie 2019, 09:46 
Cytuj  
Layering powoduje że jak w jakiejś zonie jest za dużo ludzi, to tworzy kolejną instancję danej zony.

Jeżeli serwer będzie miał przykładowo max limit graczy 6000, a 10000 będzie próbowało się zalogować to layering nic tu nie pomoże.

Oczywiście z czasem 1/2 graczy lub nawet 2/3 się wypali i się zrobi luźniej.

Jeżeli na RPPVP będą pustki, to podejrzewam że zawsze będzie można zrobić płatny transfer, bo dla Blizzarda przecież kasa nie śmierdzi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 sie 2019, 09:50 
Cytuj  
Teo napisał(a):
Tak można by twierdzić jakieś 15 lat temu, a nie teraz gdzie stare pierdziele znudzą się po miesiącu :)


Nie koniecznie.

Podobne serwery w LOTRO przezywaja druga mlodosc i trwa to juz od jakiegos czasu.

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 25 sie 2019, 13:58 
Cytuj  
Teo napisał(a):
Tak można by twierdzić jakieś 15 lat temu, a nie teraz gdzie stare pierdziele znudzą się po miesiącu :)

Czy ja wiem...grałem z tymi pierdzielami na Nostalriusie i nikt nie wymiękł do końca, a nawet był płacz jak zamykali Nosta


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2019, 15:56 
Cytuj  
Mnie namawiali też ale im powiedziałem że poczekam i jak się nie znudzicie to zacznę grać, póki co większość już się nudzi.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.