mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1723 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 87  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2007, 21:48 
Cytuj  
To ja mam takie pytanie. Czy http://www.wowhead.com/?talent=IZcxIzIizzzoZxxbtrhzh nie jest ciekawe na 5v5?

*

Posty: 102
Dołączył(a): 4.04.2007
Offline
PostNapisane: 13 gru 2007, 21:59 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
To ja mam takie pytanie. Czy http://www.wowhead.com/?talent=IZcxIzIizzzoZxxbtrhzh nie jest ciekawe na 5v5?


Bez imp. corruption? ;c
Wez felguarda i nie kombinuj, a jesli 4dps to affli.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 20 gru 2007, 15:33 
Cytuj  
Czy destro ma racje bytu w 2v2? Dokladniej chodzi mi o 7/7/47. Moj partner to resto druid.

*

Posty: 157
Dołączył(a): 9.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2007, 15:45 
Cytuj  
Nie za bardzo destro sie sklada bardzo szybko cc druida i nie powojujesz


_________________
http://podziemiezbrojne.blox.pl/html/13 ... tml?170609

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2007, 16:35 
Cytuj  
Warrior cie zabije w pare sekund


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

*

Posty: 107
Dołączył(a): 21.10.2006
Offline
PostNapisane: 25 gru 2007, 18:31 
Cytuj  
niebezimienny napisał(a):
Warrior cie zabije w pare sekund


Ma ktoś z lockow jakąs dobra taktyke na warkow moze ?? :) Chodzi mi o 1v1.. Nie wiem jak sie przed nimi bronic;/ Immune na feara, resisty na Death Coila ;/ jedyne co to jak we mnie wleci uzywam Insygni probuje sie oddalic CoE zarzucam ale po jakims czasie znowu charge i juz Insygnia ma cd i dupa :]

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 25 gru 2007, 19:11 
Cytuj  
no kituj tyle ile mozesz, a po intercepcie zostaje tylko drain tanking (fake castuj na wypadek pummel)


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

*

Posty: 157
Dołączył(a): 9.12.2005
Offline
PostNapisane: 25 gru 2007, 19:18 
Cytuj  
Zalezy jaki masz sprzet ja aktualnie gram z felguardem jesli walcze z dobrze ubranym warriorem to na poczatek z voidem 30% redukcji na obrazenia z mele doty + immolation + shadowburn jesli masz 4 czesci gladiatora masz bonus feara 1,3 sec z tym nie jest trudno sfearowac warriora pod warunkiem ze nie ma immune zakladam ze sledzisz jego buffy i wiesz kiedy warto uzyc feara, czesto po dc nadaza sie sprzyjajaca okazja do uzycia feara. Przy 60%-70% hp wciagam voida i sumonuje felguarda nadal doty +shadowburn jak uda ci sie fearnac warriora mozesz starac sie catnac sb czesto mi sie udaje ale jesli warrior jest ud i ma trinket malo prawdopodobne bys cos wycastowal. Zadko kiedy mnie zabija warrior zabrzmi malo skromnie ale jest jeden warrior na serwerze ktory mnie 3 do 1 zabija wiec ta taktyka mi sie sprawdza.

Ps: Na sl/sl sie obsrac mozna nim zdrajnujesz full merci warriora coe + sl + drain life sie obecnie nie sprawdza vs rogue warrior. Na mele klasy zdecydowanie lepszy jest build z felguardem a szczegolnie na rogue.


_________________
http://podziemiezbrojne.blox.pl/html/13 ... tml?170609

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 gru 2007, 21:38 
Cytuj  
Tutaj zakładasz ze warriora da sie fearnąć, ale w pvp większość warkow ma 30s immune na feara z talentów - pozostaje tylko po charge zacząć kiteować, DC po intercepcie i CoE + doty żeby nie mógł charge zrobić. No i spec sl/sl bardzo pomaga, nie wiem czy nie jest niezbędny, żeby przetrwać momenty w którym masz stuna po charge/intercept.
W moim wypadku to teoria na razie bo mam za mało resi i hp, ale taktykę znam od kumpla grającego warem na 2300 ratingu - w ten sposób go ubijają warlockowie.


_________________
http://rince.mybrute.com/

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 25 gru 2007, 21:49 
Cytuj  
Jaki build by sie najlepiej sprawdzal w 2v2 z resto drutem. Na poczatku gralem z takim buildem http://www.wowhead.com/?talent=Iq0rmRfzoZbxczIiz0es (sl/sl) niestety trafialismy na mocne teamy z s2/s3 i dostawalismy w dupe i z 1500 spadlismy do 1420. Pozniej przerobilem sie na FG i podnieslismy sie do 1517. Nie wiem czy FG jest lepszy od sl/sl, niby kazdy teraz biega z takim buildem. Brak spell locka kundla troche boli razen z devour magic ale dps jest troche lepszy z fg. Zastanawialem sie tez nad 43/7/11 ale jeszcze sie wacham co do tego.
Prawde mowiac moja przygoda z lockiem na arenie zaczyna sie dopiero teraz wiec prosilbym o jakis support ;)

A, no i jakie gemy ladowac ;<
armory: http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... n=Santarus

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 25 gru 2007, 21:53 
Cytuj  
Sl/sl zdecydowanie, affliction do 21 tiera, 1/5 embrace CoEx i Siphon life bez imp coa ani corruption, z demo tier soul link demonic knowledge, 1/3 mana feed, 3/3 resilience.

http://www.wowhead.com/?talent=Iq0rVRbkoZbxczIizzes

Gemy 8 resil (12 sta jesli blue socket) az masz 492 resilience, potem 12 stamina, w sl/sl nie chodzi o damage tylko o to zeby przezyc.

Powodzenia takiego combo zalezy od tego czy druid jest dobry i czy warlock ma duzo resilience. Na druidach sie nie znam wiec ci nie pomoge.

Generalnie jesli jest 2 dps to przezywacie tak dlugo az ich zjedza doty, jesli dps + healer to juz gorzej. Najpopularniejsze setupy to priest rogue, druid war i druid warlock.

Priest rogue, gra jest wygrana jak priest nie ma many a druid ma. Druid ma latiej ze wzgledu na to ze moze latwo spieprzyc i pic. Cyclone na rogalu = spam mana drain na priescie, roots na rogalu = trinket coex na rogalu, hop za slupek fear i drainujesz, generalnie kazda wolna chwile wykorzystujesz na drain many.

Druid War to jest pojedynek druidow, wy macie mana drain, oni maja damage, cyclone i rooty pomagaja. Warrior bedzie ci zabijal peta, do czego druid ma nie dopuscic. W tym czasie mozna drainowac. To samo czyli doty i drain druida, podczas gdy twoj druid pomaga ci spieprzac przed warriorem.

Druid warlock no to zalezy od tego kto ma mana feed, kto ma lepszy gear i komu sie uda wiecej wydrainowac druida. Druid niech spedza jak najwiecej czasu w cat/bear zeby nie dalo sie go drainowac no i trzymasz doty, mana drain. Wazne jest curse of shadows i siphon life na pecie locka, jak druid chce pic to banish. Po ok 2 minutach felhunter z autocastami jest oom jesli lock nie ma mana feed, mozna probowac mana drainowac peta jesli widac ze nie ma.


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 25 gru 2007, 22:27 
Cytuj  
Why not imp corr? Te 36% dodatkowego dmg bonusu zawsze zwieksza ten dps.

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 25 gru 2007, 22:37 
Cytuj  
musisz miec 1/5 embrace a 5/5 fel conc pomaga jak na tobie siedza, oczywiscie mozna kombinowac z tym imp corruption, ale na dluzsza mete to niewiele daje, jak juz mowilem sl/sl jest defensywne a nie ofensywne, damage i tak jest zalosny


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

*

Posty: 157
Dołączył(a): 9.12.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2007, 13:01 
Cytuj  
niebezimienny napisał(a):
musisz miec 1/5 embrace a 5/5 fel conc pomaga jak na tobie siedza, oczywiscie mozna kombinowac z tym imp corruption, ale na dluzsza mete to niewiele daje, jak juz mowilem sl/sl jest defensywne a nie ofensywne, damage i tak jest zalosny

Z tym pomaganiem fel conc jest srednio bo to ma pomagac glownie vs rogue i warrior tyle ze jak siedza na tobie masz redukcje self heala leczy cie to zalosnie. Zakladajac ze w przeciwnej druzynie healerem jest tez druid i wie co robic to twoj pet padnie szybko ty bez peta na sl/sl tez dlugo nie pociagniesz. Zabic peta lockowi nie jeste trudno wystarczy rozumnie uzyc CC
druida zmusic do ucieczki pet ma 7k hp i sklada sie dosc szybko.


_________________
http://podziemiezbrojne.blox.pl/html/13 ... tml?170609

*

Posty: 76
Dołączył(a): 9.11.2006
Offline
PostNapisane: 22 sty 2008, 21:23 
Cytuj  
Wiem, że pewnie gdzieś jest odpowiedz na moje pytanie, ale po przeklikaniu 20 stron dalem sobie spokoj : P

Jakby ktos moglby mi wymienic mody dla locka : must have i takie ktore ulatwiaja gre - obecnie uzywame tylko NECB (+pitbull i bongos), z gory dziekuje.

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2008, 22:21 
Cytuj  
necrosis


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

*

Posty: 102
Dołączył(a): 4.04.2007
Offline
PostNapisane: 22 sty 2008, 22:37 
Cytuj  
bargaw napisał(a):
necrosis


necrosis jest przydatny? :<

btw. chodzi o pvp czy pve addony?


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... euroisback

*

Posty: 76
Dołączył(a): 9.11.2006
Offline
PostNapisane: 23 sty 2008, 00:13 
Cytuj  
PvE, jestem w trakcie lvlowania locka (15lvl : p ) docelowo PvP ale tam to raczej wiem czego chce : )

**

Posty: 490
Dołączył(a): 12.03.2006
Offline
PostNapisane: 3 lut 2008, 17:55 
Cytuj  
Szukam wspólnika do prowadzenia locka, bt attuned, pvp serwer wiecej info na pm.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2008, 08:18 
Cytuj  
Jakas tatyka dla locka pod 2v2 z rogalem? (affli build) bo sl/sl chyba do tego setupu sie nie nadaje?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1723 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 87  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.