mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1723 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 87  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2008, 22:40 
Cytuj  
http://www.wowhead.com/?talent=IbhZcZVcGVr0uAoqcct

Zabieram się za testowanie takiego cuda:) Przyszedł czas fire destro:P


_________________
http://rince.mybrute.com/

*

Posty: 114
Dołączył(a): 19.02.2007
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 14:03 
Cytuj  
Faktycznie się zagalopowałem :P

A więc, po patchu spróbowałem czegoś takiego:
http://www.wowhead.com/?talent=IrLZbgczsgoVccguVo

Metamorphosa nic prawie nie daje, ogólnie damage kulawy, Soul link wyraźnie mniej daje. Demo nie ma racji bytu, przeżywalność napewno wyższa niż affli, ale jak mnie dorwał rogue czy 2x2h warrior to i tak nie miałem szans, nawet w postaci demona. Ogólnie gra na tym setupie nie daje radości. Odradzam każdemu :D

Dziś respecnołem się na full affli. Mam teraz coś takiego:
http://www.wowhead.com/?talent=IfxMrurAkqVRhst

Różnica ogromna w damage'u. Zawsze wysoko w statystykach. Wyżej niż locki destro, z tego co zauważyłem. Biegam z felhunterem oczywiście. Polecam :D

Oczywiście mówię cały czas o pvp grze.

*

Posty: 131
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 21:52 
Cytuj  
niesforny napisał(a):
Faktycznie się zagalopowałem :P

A więc, po patchu spróbowałem czegoś takiego:
http://www.wowhead.com/?talent=IrLZbgczsgoVccguVo

Metamorphosa nic prawie nie daje, ogólnie damage kulawy, Soul link wyraźnie mniej daje. Demo nie ma racji bytu, przeżywalność napewno wyższa niż affli, ale jak mnie dorwał rogue czy 2x2h warrior to i tak nie miałem szans, nawet w postaci demona. Ogólnie gra na tym setupie nie daje radości. Odradzam każdemu :D

Dziś respecnołem się na full affli. Mam teraz coś takiego:
http://www.wowhead.com/?talent=IfxMrurAkqVRhst

Różnica ogromna w damage'u. Zawsze wysoko w statystykach. Wyżej niż locki destro, z tego co zauważyłem. Biegam z felhunterem oczywiście. Polecam :D

Oczywiście mówię cały czas o pvp grze.

ten build nie ma racji bytu. na cholere Ci 3 w supression, skoro i tak do pvp 1% to max jaki Ci potrzeba, imp felek tez wielkiego boosta nie ma, malediction only for pve, pandemic i dark pact tez przy obecnej liczbie punktow do rozdysponowania to strata wielka. ja mam cos takiego: http://www.wowhead.com/?talent=IdxzrurAkVV0coxbxcz dps swietny, fakt mniejszy od twojego bo bez haunta, ale za to wieksza duzo przezywalnosc. a sl moze i nerfa dostal to i tak jest kluczowym talentem do pvp.


_________________
Obrazek

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 07:26 
Cytuj  
ja bym na tkaim buildzie nie mogl grac. masz improved curse of agony - ktorego uzywam ale wole inne cursy w wiekszosci momentow, a nie masz imrpved howla - a wbrew pozorom jest bardzo przydatny. dark pact slaby? moze i nie daje jeszcze tyle many ile powinien ale czasami ratuje sytuacje jak nie mozesz sobie zabrac hp a many potrzebujesz. melediction zwieksza sp o 1 % takze w przypadku wiekszej ilosci puktow nie jest taki zly (akurat to dyskusyjna sprawa na forach zagranicznych).

jak na teraz nie widze buildu pvp bez soul linka ale ten, ktory zaprezentowales mi sie nie podoba. wyraznie widac, ze myslano o 80 lvlu bo nawet shadow embrace wbija sie hauntem i sb tylko.


_________________
Obrazek

*

Posty: 131
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 08:07 
Cytuj  
Przyznaje, bardziej byl budowany pod 80, ale i tak IMO lepszy ten niz totalnie full affli. Co do howla fakt sie troche zagalopowalem i go nie dalem ;) se 5 calkiem niezle, nawet teraz bez 80 bo z glyphem corruption ma 8% na tick do 100% zmniejszenia cast time'a sb wiec calkiem ladnie tbh procuje. Fakt faktem, build ktory zaprezentowalem jest w paru miejscach niedopracowany, ale juz pracuje nad zmiana paru rzeczy ;) Choc gra sie bardzo fajnie.
Edit: troche poprzerabialem ten build i wyszlo mi cos takiego: http://www.wowhead.com/?talent=IzxMrurhkVVRIobbxczc wiecej kontroli i damage'a dzieki mele i 3 w imp fel armorze.


_________________
Obrazek

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 09:59 
Cytuj  
wlasnie co do glypha corruptiona to zauwazylem cos takiego, ze od czasu do czasu sam mi sb procuje (po corruption ofc) i sam leci bez mojego wypuszczenia go... lekko mnie to zdziwilo :)


_________________
Obrazek

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 12:27 
Cytuj  
niesforny napisał(a):
Faktycznie się zagalopowałem :P

A więc, po patchu spróbowałem czegoś takiego:
http://www.wowhead.com/?talent=IrLZbgczsgoVccguVo

Metamorphosa nic prawie nie daje, ogólnie damage kulawy, Soul link wyraźnie mniej daje. Demo nie ma racji bytu, przeżywalność napewno wyższa niż affli, ale jak mnie dorwał rogue czy 2x2h warrior to i tak nie miałem szans, nawet w postaci demona. Ogólnie gra na tym setupie nie daje radości. Odradzam każdemu :D

Dziś respecnołem się na full affli. Mam teraz coś takiego:
http://www.wowhead.com/?talent=IfxMrurAkqVRhst

Różnica ogromna w damage'u. Zawsze wysoko w statystykach. Wyżej niż locki destro, z tego co zauważyłem. Biegam z felhunterem oczywiście. Polecam :D

Oczywiście mówię cały czas o pvp grze.

Wez pod uwage, ze te buildy byly tworzone pod lvle 80. Jak dla mnie metamorfoza jest zajebistym talentem swietnie sie skaluje z dobrym gearem. Nie orientuje sie ktos moze czy dla demon form do lvlu 80 beda jakies nowe spele?

*

Posty: 114
Dołączył(a): 19.02.2007
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 13:37 
Cytuj  
Nad improved felhunterem fakt, faktem się zastanawiałem i chyba to pozmieniam. Może i 1% jeśli chodzi o hit spelli, ale mana cost jest mniejszy i to o 4%. Dark pact zgadzam się z vidi21, ratuje nie raz sytuacje, jak nawet na fear'a nie masz many i hp :D
Pandemic wbrew temu co mówisz jest przydatny w pvp. Zgadzam się tylko z tym, że nie potrzebnie wrzuciłem talenty w malediction. Rzadko, jeśli wogóle się używa w pvp, curse of elements.
Skasuje punkty z malediction i improved felhunter i wrzuce te pkt do demo.
Haunt jest must have (z resztą instant howl of terror również) for pvp myśle, tak jak dla nie których Sl, choć ja do Soul linka po patchu przekonany nie jestem. Nie twierdze że mam dobrą przeżywalność, napewno z SL lepsza, ale wolę mieć większy dmg. W starciu z melee tak czy inaczej bez szans z SL czy bez.
Metamorphosa nie twierdze, że na 80lvl przy lepszym sprzęcie, nie będzie czymś ciekawym. Ja mam gear tak sobie dopiero. 2 tygodnie temu wbiłem 70lvl.

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 14:57 
Cytuj  
Normalne, ze jak wbiles 2 tygodnie temu 70 to bez wzgledu jaki build wybierzesz bedziesz mial spore problemy zdjac kogokolwiek rozsadnie ubranego i myslacego bez wzgledu czy jestes affi, demo czy destro. Z 8k hp napewno nie powojujesz 14k juz wyglada rozsadniej jak dla mnie deep demo to killer na melee szczegolnie rogali. Poki co troszke wojowalem z warriorami i rogue jestem bardzo zadowolony 50% stun resa 15% krotszy czas trwania kazdego stuna jak dla mnie miodzio.

*

Posty: 114
Dołączył(a): 19.02.2007
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 15:26 
Cytuj  
Zgadzam się z Tobą, że na pewno w moich ciuchach jest ciężko nawet w affli kogoś zabić, ale porównałem full demo i full affli i przynajmniej jak dla mnie przyjemniej gra się w Affli :)

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 18:17 
Cytuj  
W słabym gearze mi się całkiem dobrze gra w pvp destru :D Robi całkiem ładny burst, mimo że buffed mam raptem z 800 spelldmg i 124 resi

*

Posty: 114
Dołączył(a): 19.02.2007
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 19:45 
Cytuj  
No to faktycznie masz sprzęt słaby, ale jak tak wymiatasz w buildzie destro, to podaj linka, sam też przetestuje :)


Posty: 28
Dołączył(a): 29.09.2008
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 20:09 
Cytuj  
Ja na swoim wlocku(t6 gear 30% crit lol jako affli) mam ponad 1,4k spelldmg i testowałem affli pół dnia. Gra sie dość zabawnie. Spam dotów na wszystkim co się rusza i czekanie na death:). Jakoś jako demon gra mi się przyjemniej:) jak mnie mele zobaczy to ucieka:).

Mój wlock ma teraz więcej spelldmg niż mój szaman resto, lol, a szaman ma gear z swp(cały t6) trochę śmiesznie to wygląda. Nowe talenty tak burstnęły mana regen u shamana że ulala.

Za to ret palek to już przegięcie totalne, aoe grinder lol, w dps w heroicu rogala i huntera zjadłem:), wszyscy t6 gear, nawet nie trzeba tanka, brałem wszystko na klate:).

Zmiany są ogromne, oby nie pogrzebały wowa.

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 20:21 
Cytuj  
Nie pogrzebia to sa talenty na 80 lvl a masz 70 na 80 ludzie maja po 25k hp

*

Posty: 131
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 21:11 
Cytuj  
W starciu z melee klasa(procz ret tardow) wyglada to tak ze spam dotow szybki fear i drain tankowanie. Moim lockiem teraz latwiej jest zabic rodza czy warka nawet z "nerfem" sl a male ssie jednak testowalem i nie polecam. lepiej dac te 3 punkty w demo ewentualnie cos innego z affli.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2008, 08:43 
Cytuj  
Jak to teraz jest z fel armor i demon armor... Zdaje sie ze fel dostal nerfa a demon boosta. Tylko nie bardzo kumam o co chodzi bo wg mnie fel armor to jakas pomylka... Spell dmg zalezny od spiritu?? To jakas pomylka lock w zadnym zestawie nie ma spirit... ehh


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2008, 09:55 
Cytuj  
heh czy wy naprawde nie rozumiecie, ze talenty sa zrobione na 80 lvl ? skad wiesz co bedzie na 80? moze wlasnie tak chcial zrobic blizz, gdzie w raidach masz wiecej spiritu (priest buff zreszta felguard tez ci daje- do tego pewnie jest pve sprzet) i przez to wiecej sp a w pvp masz mniej zeby nie bylo przegiec


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2008, 11:19 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Jak to teraz jest z fel armor i demon armor... Zdaje sie ze fel dostal nerfa a demon boosta. Tylko nie bardzo kumam o co chodzi bo wg mnie fel armor to jakas pomylka... Spell dmg zalezny od spiritu?? To jakas pomylka lock w zadnym zestawie nie ma spirit... ehh

Cytuj:
Fel Armor
Rank 4 79 Surrounds the caster with fel energy, increasing spell power by 180 plus additional spell power equal to 30% of your Spirit. In addition, you regain 2% of your maximum health every 5 sec. Only one type of Armor spell can be active on the Warlock at any time. Lasts 30 min.
28% of base mana, Instant cast


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 78
Dołączył(a): 15.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2008, 17:22 
Cytuj  
Jak narazie to wg mnie jedyny sluszny build full affi (bez dark pact'a/coe/fel conc) + demonic embrance. Na 70 lvl trzeba jak najszybciej rzucic doty i zburstowac target, zaden drain tank nie dziala.

Jak nie jestes full demo to multi rogal niszczy Cie w jednym stunie/to samo warek ktoremu procnie execute.
Demon form jest zalosnie latwy do obejscia dla rogala/locka - banish/vanish.

@Kord szczerze mowiac Twoj build dla mnie nie ma zadnego sensu :)


_________________
Testament - BL EU Warlock

*

Posty: 131
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2008, 05:33 
Cytuj  
@Jago ok teach me master :<


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1723 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 87  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.