mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1723 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 87  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2006, 17:18 
Cytuj  
IMO po trochu ze wszystkiego = nic konkretnego. DoTami nikogo nie zabijesz a tym samym ucinasz sobie opcje seduce, wiec woj Cie zje ( dobry woj ). Hunter IMO tez, bo zadnego channela przy nim nie utrzymasz, a zasieg na destruction masz bardzo maly. Priest oba doty zdejmie z siebie - roznie moze byc - ale priest to easy mode dla locka. Maga nie zjedziesz dotami, curse sciagnie. Znow, cala nadzieja w pecie. Z paladynem nie masz w ogole o czym mowic z takim buildem imo.
Dales w affiction, ale bez dark pactu - imo jak juz sie idzie dalej niz 5pkt w to drzewko to warto isc do konca - nie wiem czemu, ale dla mnie sprawdza sie ono tylko w PvE. Jak nie masz dark pact, to po co zwiekszac mane u demonow i boostowac impa ( pod PvP raczej sie nie nadaje ) zamiast staminy ? Jesli caly build ukladasz pod jeden talent z 15min cooldownem, liczac na 2 poswiecnia VW to.... slabo Cie widze :).

Moim zdaniem build slaby i sprzeczny. Z casterami moze Cie poratuje felhunt jak masz dobre micro, ale z innymi klasami wroze Ci szybki zgon :)

Peace.


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

**
Avatar użytkownika

Posty: 226
Dołączył(a): 27.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2006, 17:20 
Cytuj  
Problemem tego builda jest moim zdaniem to ze bierzesz wszystko niejako z "dolnej polki". Nie ma tu ani Shadow mastery/Dark pactu, ani Master Demonologist/Soul Linka/ ani wreszcie Ruin/Conflegrate.

jest nightfall, ale w pvp bedzie cieniem tego, czym bylby jakbys mial improved drain life/soul linka (do drain tankowania), poza tym, powiedzmy jasno;), marnujesz punkty w aff wsadzajac je w imp drain soul i suppression;)

Na taka taktyke jak piszesz polecalbym raczej build "drakedogowy"; czyli obsadzic maksymalnie drezwko destruction, reszte wladowac w demonology do Master Summonera.

PS. jesli chodzi o destruction to imo Bane >> Cataclysm:)

*

Posty: 107
Dołączył(a): 4.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2006, 20:47 
Cytuj  
Ociupinke bez sensu. Trispec nie dziala w wypadku warlocka, naprawde.
Zalezy czy wolisz szybki burst, czy spora przezywalnosc,.
W przypadku burst buildow polecam trzy
http://tinyurl.com/cvrru

Conflag, bardziej do mass pvp/team pvp czy blue instancji, sprzet crit, sta, +damage. Swietny do farmowania, searing pain ma niewielki mana cost, obledny critrate i spory damage. ( okolo 500, bez crita z srednim sprzetem = pvp set i crit dodatki)


http://tinyurl.com/cljbx
Troche inny conflag build, tzw Drakedog, bardziej pvp niz pve , brak instant corruption i 10% z liftapa, stosunkowo niewielka strata..


http://tinyurl.com/c34xc
SM ruin, dawny cookiecutter. Teoretycznie build rajdowy, brakuje Demonic Embrace (im lepszy masz szpret tym bardziej widac roznice z-i-bez), moze byc monotonny, +damage, stamina, crit, seduce nuke.
Instant doty, mozliwy drain tanking,.

Dwa najpopularniejsze..
MD/Ruin
http://tinyurl.com/8e62t
Wszystko co potrzebne z drzewka destruction, i demonology, brakuje soullinka, instant corruption, fel concentration, improved lifetap..ale oferuje ogromna ilosc mozliwosci i latwo mozna sie dostosocwac do sytuacji.
SL/NF
http://tinyurl.com/cdch9
Szalu na damagemeter z tym nie zrobisz, zdecydowanie najlepszy build jesli chodzi o przezywalnosc.
Naprawde-irytujacy-brak-bane.

Tyle ze, mieszanie tego nie ma sensu

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2006, 22:02 
Cytuj  
no ladnie ;) dzieki za konstruktywna krytyke, w sumie sie jeszcze zastanowie nad innymi buildami, co do typowego dest to nie bardzo mi on podchodzi, obecnie mam takowy i po prostu zle mi sie z nim gra, soul linka uzywam zadko, a drain life zupelnie takze buildy z nimi tez raczej odpadaja.


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2006, 23:47 
Cytuj  
Jak mozna uzywac rzadko soul linka ? ? ? W PvP przed kazda walka i tyle - w walce co najwyzej sie odswieza jak jest dispell - to nie jest spell, zeby go uzywac czesto badz rzadko :).

Jak nie podoba Ci sie drain life a destro Cie nie kreci, to wlasnie zostales zakwalifikowany do grupy ludzi, kt. rolluja hunterow :)

Ja sam uzywam 0/33/18 i jestem bardzo zadowolony - kolesi do tier1 wlacznie skladam, gorzej jak wyskoczy z tier2, wtedy stuff>skill i dostaje po dupie.


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

*

Posty: 70
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 10:45 
Cytuj  
Ewentualnie 7/33/11 czyli to co IMHO najlepsze na PvP...

Soul Link (i reszta plusów drzewka Demonology)
Instant Corruption
Improved (20%) Life Tap
Shadowburn zamiast Nightfalla
Bane

*

Posty: 107
Dołączył(a): 4.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 12:37 
Cytuj  
Tyle ze tracisz fel concentration..jakos domnie nie przemawia.
Zbyt niewielki range na shadow spelle, tym shadowboltem tez duzo nie zrobisz..corruption i lifetap raczej przelozylabym do devastation i destructive reach, jesli to ma byc pure pvp build..
Wogole, nie przemawia do mnie idea zabijania nuda :P

Sama obecnie biegam z MD/Ruin, tyle ze gra sie, obdrobine..za latwo.
Z dobrym sprzetem (tier 2, tona +dam)jest poprostu nudno :P No i zanim w AV wykastuje tego Shadowbolta, to moj cel jest juz dawno martwy, Conflag to duzo szybszy burst, mniej zalezny od sprzetu(IMO), zaloze sie ze z duzo lepszym to zapewne kolejny cookiecutter( w blue z okolo 300 damage, immolate critowalo za 1.6k, conflag za drugie tyle - do nawet 2.1..), tyle ze..fire resistance, niestety..

Dhoro --> Wydaje mi sie, ze poprostu nie gryzie Cie problem builda, tylko wlasnie podstawowych umiejetnosci klasy. Zobacz jak sie gra innymi, mozec cos przypadnie Ci do gustu.
Nie warto grac warlockiem tylko dlatego ze to najlepsza klasa 1v1 na niemal kazdym poziomie sprzetu.

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 12:52 
Cytuj  
Hehe ja wlasnie nie gram lockiem dlatego ze jest dobry w PvP, tylko dlatego ze najbardziej mi 'podchodzi'. Gralem w WoW'a od czasow CB przez OB a teraz place; oczywiscie caly czas lockiem, probowalem grac innymi klasami - 10lvl rouge, 6-7lvl war ale na razie chcem locka na 60 ;]
Co do BG to za duzo czasu tam nie spedzam, wole bardziej walki w otwartym terenie. A wszystkie buildy na pvp sa juz tak oklepane... ze czasami jak widze walki innych lockow to doslownie wiem co sie stanie za chwile (jaki spell rzuci, czy jakiego uzyje talentu).


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

*

Posty: 70
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 19 lut 2006, 02:57 
Cytuj  
Chastity a moge zapytać po co Ci Fel Concetration do PvP?
I tak Life Draina nie używasz na PvP, trzymasz przeciwnika w Fear-Sedecue Locku, DoT też się nie opłaca bo łatwo feara przerywają.. Jedynie Shadow Bolt.. ew. jak Ci nie szkoda Soul SHarda to Soul Fire...
Instant Korupcji używasz jak mają 30% życia albo od razu na Rogue, żeby nie Vanishowali...

Dlatego IMHO ten build jest najlepszy do PvP...
Ewentualnie można grać SM/Ruin ale idea bycia Glass Canon do mnie nie przemawia...

*

Posty: 107
Dołączył(a): 4.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2006, 03:09 
Cytuj  
Seduce lock w mass pvp poprostu sie nie sprawdza,. Nie mowie o outdoor 1vs1 czy duelach mowie o ab/av/wsg. fear? Fear to breaker, jesli 2 czy 3 przeciwnik cie obskoczy, nie wyobrazam sobie proby wykastowania czegokolwiek z obecnym fear bugiem to primo po pierwsze
A primo po drugie, to niesamowicie uciazliwe jest farmowanie shardow bez tego:P
Primo po trzecie, jak mnie obskajyhe mr Stabby with WoTF and Breakfear included kiedy mam dokladnie 500 hp i death coil na cooldownie +zero healthstona to brakuje mi tego talentu :P
Poza tym w endgame tez sie przydaje.

*

Posty: 107
Dołączył(a): 4.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2006, 23:46 
Cytuj  
Warlock complete guide to faring Libram of Focus!

1 Musisz miec Crescent key. Musisz.
2. Shardy. Jakies 40.
3. Spec - Demonology do demonic sacrifice preferowane. Destro lock moze sobie dac rade, ale z odpowiednio duzym damage.
Pet = Fel stamina.

1B. Dostań się do Atheneum, potem do wiezienia Immolthara. Pierwszy pull to 1 elite mob, i 4 zwykle. Stan na maxymalnym zasiegu, zaloz Curse of Doom na elite moba, banish.Bieg do Atheneum. Doty na wszystkie mniejsze moby. Searing pain>Shadowbolt, duzo interruptow -wiec PvP gloves sa swietne w tym celu.
Chainfear na jednego z mobow. Zabic mniejsza, zabic chainfearowanego. Rebanish najwiekszego dopoki HP sie nie zregeneruje. Chainfear caly czas, z racji sporego damage .
Czasami udaje mi sie zginac, ale mniejsze moby nie respawnuja sie wiec mozna spokonie ubic pozostalego.
Drugi i kolejne pulle to moby dookola pylonow. Curse of Doom, banish jednego. Dot, dot, bieg z mobem do Atheneum. Chainfear. Tak samo z drugiem.
Uwaga - Nie usilowac zabic mobow krazacych dookola koloseum - nie ma szans przezycia malych spawnujacych sie po zabiciu wiekszego.

Proste szybkie i przyjemne 600 gold dziennie ( na wiekszosci serverow libramy chodza po 300-400 gold).

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 01:04 
Cytuj  
Chastity napisał(a):
Seduce lock w mass pvp poprostu sie nie sprawdza,. Nie mowie o outdoor 1vs1 czy duelach mowie o ab/av/wsg.[...]

To rozumiem, ze jak jestes OOM i nisko na HPkach i Ci wjedzie w dupe rog to potulnie padasz ? :)
Na AV latam tylko z succubem - 10% do wszystkich dmg + zaden rog mnie nie zdejmie bez walki ( chyba, ze mu ambush jakos scrituje na 2,5k+ ).


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

*

Posty: 107
Dołączył(a): 4.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 13:17 
Cytuj  
Nisko na HPkach?!
:P
Nie probowalam jeszcze solowac AV :wink:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 13:59 
Cytuj  
a da się solować?:)

zaczynam odczuwać pewne przykrości związane z byciem lockiem - czyli byciem agencją turystyczną:) "can u summom me....."
bieżecie kasę za summon?


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 14:03 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
bieżecie kasę za summon?


jako osoba korzystajaca notorycznie z uslug lockow, powiem ze ja sam oferuje kase za summon i to lock decyduje ile najczesciej nei chca nic a jak juz chca to jest 10-20s, a jak mi mowia zebym zdecydowal to daje im 2x tyle ile bym za gryfa zaplacil najczesciej w okolicy 50s


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 107
Dołączył(a): 4.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 14:17 
Cytuj  
Widac sie da :wink:

Ludzie na AD nauczyli sie juz paru rzeczy odnosnie pytan o summon..Z reguly nie summonuje ludzi na levelu ponizej 15 ktorym nie chce sie biegac do IF. Jesli ktos zapyta grzecznie i bez l33t speech i zalatwia party, prosze bardzo, przewaznie 50 silver.
Jesli dostane can u summon me plz? odpowiadam " Can I summon you? Yes. WILL I summon you? No".
Dla magow za wode przewaznie..dla warlockow za darmo.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 14:47 
Cytuj  
Ja place z przyjemnoscia - zwykle 50s albo 1g.

Jak sobie pomysle, ze mialbym powiedzmy na 35-36 lvlu altem dymac IF-Menethil-Theramore(uwaga na krokodyle i horde)-Barrens-(gank na granicy Barrens-Stonetalon)-Stonetalon (5 gankow ... zawsze sie jakis balwan trafi)-Desolace po to zeby poquestowac do 38 i zrobic preq do Scarlet Monastery to mi sie odechciewa. "/who Warlock Desolace" czyni cuda :D

Zawsze to lepiej zaplacic niz stracic spokojnie 45 minut na biegniecie ....

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 16:08 
Cytuj  
to może czas założyć korporację taksówkową:) ustalić taryfę za przejazd tfu summon i uporządkować rynek:)

Zmiana tematu - mam dylemat Spell locka na maga na drzewko fire czy frost....


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 22:52 
Cytuj  
Cytuj:
Neonin napisał:
bieżecie kasę za summon?

Ja nie biorę, ale mówię gościowi, żeby sam znalazł dwie osoby do grupy, bo ja nie będę ludziom zawracał głowy. Jak mu zależy to znajdzie :wink:

Pytanko co do infernala. Właśnie jestem na jego quescie. Jak silny jest przywołany infernal? Bo 50s piechotą nie chodzi :-? . Np. gdybym w duelu go przywołał? Albo w walce 2vs warlock?

pozdrawiam

at

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 17:22 
Cytuj  
Useless - lock zbanishuje, na BG pada w ciagu 10sec nieleczony. W duelu - po co ? :)


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1723 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 87  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.