mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1723 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 87  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 21:00 
Cytuj  
Dopiero zaczynam lockiem i mam pytanie - czy http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/warlock/talents.html?05000505002000000235030310250105103000000000000000jest sensowny?Zalezy mi na BG , solo leveling i instance (w tej kolejnosci)

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 21:11 
Cytuj  
IMO affliction na BG to srednio wydajny pomysl, ale jak juz sie na niego zawziales, to zwieksz zasieg, chociaz to i tak IMO niewiele da. Shadowburn bardzo pomaga, a go nie wziales. Nastawianie sie na drain life z zasiegem 20y tez IMO nie jest najlepszym pomyslem. Wpakowanie 3 pkt w improved voida tez wydaje mi sie zlym pomyslem, bo bez tych 3 pkt. void na poczatku sie dobrze sprawdza, a od 40lvl i tak ja expilem z succubem i szlo o niebo szybciej niz z voidem. IMO lepiej isc w destruction te 18pkt niz ruszac affliction, ale to moje zdanie :) Cokolwiek zrobisz i tak lock jest imba :)


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!


Posty: 34
Dołączył(a): 8.11.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 21:17 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Dopiero zaczynam lockiem i mam pytanie - czy http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/warlock/talents.html?05000505002000000235030310250105103000000000000000jest sensowny?Zalezy mi na BG , solo leveling i instance (w tej kolejnosci)


nie

a to jest o niebo lepsze

http://www.worldofwarcraft.com/info/cla ... 0100000000

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 22:03 
Cytuj  
http://www.worldofwarcraft.com/info/cla ... 5102000000

Po wielu kombinacjach zostalem przy tym - dla mnie to jest best build pod BG - na b. podobnym tez lvlowalem.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 22:33 
Cytuj  
@Demandread shadowburna nie wzialem bo jest za wysoko w destr. (Imp.SB wzialem tylko dlatego ze wczesniej wzialem Nightfall) W Affi poszedlem dlatego ze na bg oslabienie wielu >przywalenie jednemu (od tego sa inni) a w PvE tez nie jest zla taktyka(choc mniej efektywna). Ale, brak mi doswiadczenia i moge sie mylic.
@cambel - dlaczego o niebo lepszy? Fel stamina i Intelect?Cataclysm?Oslabienie petow, ktore, jak mysle, sa kluszem w buidzie demonology. Wiec dlaczego tak?

Moja "planowana" taktyka to VW sacrifice, kolejny pet i spamowanie instantow (corruption i odpowiedniego cursa) potem drain.Rzecz jasna Fear i te przeklete seduszka sukuba tez na podoredziu. no i imp (kiedys zadal mi grzdyl najwiecej obrazen na BG. Tak, ze wszystkich uczestniczacych :))Ale jak wspomnialem dopiero zaczynam lockiem. Za wszelka pomoc "jak grac" bylbym szczeze zobowiazany (przeczytalem ten topik i niestety troche brakuje rzetelnych informacji, alb mieszaja sie one z kompletnie blednymi). BTW Locki chyba sa na fali - na nowych serwach jest ich czasem wiecej niz huntow czy rogali

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 23:15 
Cytuj  
Kogo chcesz oslabiac, bo teraz sie zagubilem.... CoA - mag/druid/paladyn zdejma z siebie. Corrutpion - ok, 700dmg na 60lvl - tego nawet imp nie poczuje, bo to zadne dmg. I to wszystkie Twoje instant, bo shadowburna nie masz, a Coil 2min cooldown i do obrony ( przynajmniej ja go uzywam od obrony ). Wiec co Ty chcesz zrobic na tym BG poza leechowaniem honoru ? Drain life z 20y zasiegu, kiedy hunter ma 40+, mag ma 35+, priest tez chyba cos kolo tego. Jak Ty to widzisz ? Wyjdziesz przed melee i zaczniesz drainowac ? :))

Spoko, Twoja postac, Ty grasz, predzej czy pozniej sam zobaczysz jak to dziala ( albo i nie ), ale podstawa to zasieg. Drainspelle maja stosunkowa mala wydajnosc dmg/mana, pozwalaja Cie latwo skontrowac i do tego bardzo maly zasieg. Jak dodasz do tego walajace sie wszedzie stuny, disorienty i inne gowna, to naprawde zycze powodzenia.
Jak chcesz na BG sie co chwile shieldowac voidem, to chyba i 10 wiader shardow Ci nie starczy ( many chyba tez, zeby co chwile wzywac nowego voida ) - chyba, ze Twoj main attack to bedzie drain soul.

Widze, ze masz swoj poglad na gre lockiem, takze najlepiej zrobisz uczac sie na swoich bledach.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

*

Posty: 104
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 23:30 
Cytuj  
ja gram lockiem z 8 miesiecy i doszedlem do takiego wniosku ze drain life + doty jest najskuteczniejsze w pvp z polaczeniem nightfall ,md,sl i hs potrafisz wytrzymac wiecej niz warrior(tzn night fall do dmg a md ze felhounda)


_________________
WoW-EU-the maelstrom-Alltamer-gnome warlock

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2006, 01:55 
Cytuj  
@Demandread - spokojnie, przeciez powiedzialem ze dopiero zaczynam :) moja wizja grania opiera sie na tym z czym mialem najwieksze problemy grajac innymi klasami - na BG prawie nigdy nikt nie zwraca uwagi nna debuffy, czy doty - jasne leczacy priest zwraca. A shadow? Bo mowimy o WSG iAB jako BG , AV ma troche inne zasady.A na WSG/AB zadko kto locka atakuje - sa priscille i szamy i warriorzy i druidzi. Tam atakuje sie najwieksze depesy, lock przetrwa, poza tym zawsze jest sac vw i succubus i serduszka, (teoretycznie mowie :))Slowem na BG lock ma najwieksze szanse sie wywinac masowce, a 1v1 z SL i instantami i Nightfall i SB powinien sobie poradzic. Takie jest moje zdanie teoretyczne. A i jeszcze jedno. To build DO 60, potem respec - wiadomo, na to co, kurwa, potrzeba.
Salve


Moze jakis doswiadczony lock opisalby po krotce warte uwagi skille i talenty(z uwzglednieniem zastosowania) i byloby to przypiete zamiast 1 strony?

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2006, 02:49 
Cytuj  
Ja jestem spokojny przeciez :) Nie bardzo mamy o czym mowic - Ty teoretyzujesz a ja codziennie spedzam pare godzin na BG. Kazdy przecietny gracz, jak tylko moze, to zdejmie z siebie DoTa - jesli Ciebie kladly DoTy ( nie wiem jaka klasa grales ) i nie sciagales ich z siebie albo nie robil tego Twoj healer, to w przypadku pierwszym L2P, w drugim zmien healera. Nie wiem gdzie grasz, ale jak ktos skupia sie na biciu druida, ktory ostatecznie zawsze zwieje, to gl, lol. Jak uzywasz voida, to tracisz na starcie duzo dmg ( imp, succub - pasywnie nawet, felhunter robia dmg, void nie robi ), i jedyne co masz, to te 30% redukcji na jakis czas ( starczy banish i juz nie masz ) i 10% fizycznej w bonusie ( banish i nie masz ). I drugi raz podkreslam, ze masz 2 instanty tylko, ktore w 90% o niczym nie przesadzaja, bo kazda z klas ma opcje zdjecia choc jednego DoTa, a woje sa pierwsi w kolejce do leczenia. Ja affliction lockow zjadam bez uzycia coila nawet, dlatego dla mnie affliction w liczbie pkt. wiecej niz 5 ( na instant corruption ) to selfgimp. Wywinac sie, to prawie kazda klasa umie, chodzi o to, zeby sie wywinac i ubic jak najwiecej.
Nie wiem po co respec - jesli nastawiasz sie na PvP, to niezly sprzet jest z PvP wlasnie - a jak jest w miare swiezy serv to kwestia miesiaca i mozna ze spokojem dobic ok 8rangi.

Z takim budilem jaki podales, zlozy Cie na pewno paladyn, na pewno zlozy Cie priest ( bo buffie to juz w ogole ) i pewnie wiekszosc wojow czy rogow. Druid Ci zwieje, a zaden lepszy hunter nie da sie podejsc na 26y.

W PvP dla mnie osobiscie destruction >>> affliction. Trzeba kosmicznego +dmg zeby DoTami zrobic krzywde dobrze ubranej 60tce.

Rozwac mozemy dalej, jak dobijesz juz 60 :)


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2006, 03:35 
Cytuj  
Przekonales mnie. ./bow ./salute Ale wczesniej wspomniales ze na podobnym buildzie levelowales. na jakim?Jakby to powiedziec - wlasnie zrobilem q na VW i zaczynam przechodzic od teorii do czynow:)
Kurde, szkoda ze nie ma insta CoA :/

**
Avatar użytkownika

Posty: 226
Dołączył(a): 27.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2006, 11:54 
Cytuj  
Ja od siebie dodam ze z mojego doswiadczenia wynika ze przywolywanie/poswiecanie vw co chwila moze wyglada niezle na papierze, ale w praktyce dobrze sprawdza sie jedynie w paru sytuacjach. Absolutnie nie opieral bym na tym builda i taktyki gry.

Co do tego ze nikt nie atakuje locka - powyciagaj dotami paru rogali z stealtha czy druidow co wlasnie ida po flage na paranoi, powkurzaj fearem w kluczowych momentach, poprzerywaj czary spell lockiem a sie przekonasz czy "nikt nie atakuje locka":)

*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2006, 23:06 
Cytuj  
Taktyka na huntera (moja):
Moi kochani (;p) - wielkie kombinacje snujecie dając horror, fear na peta, CoE itp. Wymaga to nieprzeciętnej szybkości i dobrych umiejętności. Jak coś nie wejdzie, jakiś resist, to po Was, pet nie da Wam już więcej poczarować.
Ja (pomimo, że jestem na demonology) rekomednowałbym jednak walkę solo. Probonuje sacrifice. A oto dlaczego:
1. Hunter ma mało hp, bo pakuje raczej w agility.
2. Hunter nie może sobie fear wyłączyć (chyba,że ma jakieś extra gadżety) - można go fearować cały czas.
3. Pet nie zbije łatwo >2000hp z sacrifice

Reasumując - death coil - instant VW - sacrifice - fear(hunter) - soul fire (zbija ponad połowę hp) - jakiś DoT, ew. Shadowburn i możecie go sobie nawet kijem walić.

Jak ktoś ma Ruin, to delikwenta (prawie)zdejmie jednym strzałem, bo na 48lv crituje SoulFire 2300dmg.

Ja dziś fear'owałem takiego tak długo, aż za nim całe stado wilków latało.

Hunter jest problematyczny raczej wtedy, gdy go zauważymy dopiero po critAimedShot

at

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2006, 00:22 
Cytuj  
atilia napisał(a):
1. Hunter ma mało hp, bo pakuje raczej w agility.

Bzdura. Co do reszty sie nie wypowiadam, bo sie nie znam :lol: Ale generalnie hunter w dobrym sprzecie ma 5k hp. U nas na serwerze biegaja i tacy z 5.5k unbuffed.

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2006, 08:32 
Cytuj  
Yeah. Nie wiem jak mozesz w kolkow fearowac i castowac rownoczesnie, skoro w czasie feara hunter ze spokojem wybiega Ci poza zasieg tego czaru + po 3 fearach jest chyba resist z banku. Shield z voida to 2 strzaly huntera - jak jestes demonologist to ile masz zasiegu na fearze, 20y ? Nie komentuje "skilla" huntera, ktory daje sie podejsc na 20y lol. Poza tym watpie, czy ktos, kto dochodzi do "instant" ( bo to nie jest instant, tylko 0.5 sec z innymi talentami raz na 15min ) summona nie dojdzie do SL i pojdzie w destruction, zeby miec ruin.

Na takich hunterow jak opisujesz, to mi szkoda uzywac 15cd talent, bracie.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2006, 09:35 
Cytuj  
Cytuj:
Demandread napisał:
w czasie feara hunter ze spokojem wybiega Ci poza zasieg tego czaru + po 3 fearach jest chyba resist z banku.

Nie koniecznie. Wiem że 'wystraszony' hunter powinien uciekać ode mnie, ale w grze od biega on w losowych kierunkach. A nawet jeśli, to się go goni i castuje tuż przed nim. Jeżeli po 3 fearach jest resist (nie wiem tego), to one i tak dają w sumię max. minutę. Chyba nie myślisz, że ktoś puszcza fear na huntera i patrzy jak on się oddala na pozycję strzelecką :wink:
Cytuj:
Shield z voida to 2 strzaly huntera

:-? Chyba z epickiego łuku, i to crity. Musiałby każdy strzał bić na ponad 1000dmg

Cytuj:
Nie komentuje "skilla" huntera, ktory daje sie podejsc na 20y lol.

Też bym powiedział lol, gdyby mi ktoś chciał fearować huntera na 'dzień dobry' z daleka. Ale jak wyraźnie napisałem, najpierw się mu robi stun na 3sec (Death Coil ma 30yd zasięg, czyli musiałby hunt precyzyjnie z maksymalnej odległości strzelać, a ja się nie ruszać), a potem sacrifice i fear.


Cytuj:
watpie, czy ktos, kto dochodzi do "instant" ( bo to nie jest instant, tylko 0.5 sec z innymi talentami raz na 15min ) summona nie dojdzie do SL i pojdzie w destruction, zeby miec ruin.

Czemu? Widziałem buildy typu 3/17/31. Po prostu chłopy chcą mieć niezły dmg i fel domination w razie czego. Poza tym, podałem to (ruin) w ramach ciekawostki :)

Ja podałem jedynie moją taktykę, która się jak na razie sprawdza. Nie okłamujmy się- hunter zawsze dostanie death coil, chyba, że mnie zdejmie zanim się obrócę (ew. spuści peta i ucieknie, ale to raczej rzadkość). Też faktem jest, że pet nie zbije mi sacrifica, choćby nie wiem co. Bo jeśli ma zwierzę 100dps (jakiś mega prze-pet), to bedzię mnie tłukł 20sekund,żeby to zbić.

Nie mówie tutaj, przecież, że lock tłucze każdego huntera. Jak mi z Aimed pociągnie, albo w pułapkę złapie, to mam po zabawie - wiec się nie oburzajcie.

pozdrawiam

at

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2006, 10:31 
Cytuj  
Nie oburzam sie i jestem spokojny :) Po prostu to, ze udalo Ci sie ubic jakas lame w greenach nie znaczy, ze to dobra taktyka. Mnie przecietnie hituja hunterzy za ok 500-600dmg, crity za 1k-1,3k wchodza im dosc czesto, wiec to zadna rzadkosc. Hunter ma zasieg ( o ile wiem ) 40+y, przy zalozeniu, ze odpalisz tego coila, podbiegniesz, zdazysz scastowac feara + odpalasz soulfire - zrywa Ci sie hunter poza 20y, stawia szybki trap albo scattera i odbiega - fear nie jest instantem i musisz stac by go rzucic. Poza tym, ja osobiscie, voida uzywam glownie do zamiany na HP regen buff i bardzo rzadko mam go pod reka zeby poswiecic, a jak juz mam robic szybki resummon zdecydowanie wole succuba + seduce ( i 10% do dmg ). Ubicie lockiem huntera jest jak najbardziej mozliwe, ale tylko noskilla. To moje zdanie :)

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2006, 10:41 
Cytuj  
Co do seduce, to byłem nim zachwycony, ale teraz nie bardzo go używam, jedynie na początku walki. Nie można DoT'ów zakładać niestety, bo od razu zrywają one seduce'a.
Często się zdarza, że lock idzie na wymianę ciosów (strzałów) i przegrywa, dlatego ludzie myślą, że lock to łatwy cel i się nie bardzo przykładają, co wpływa na naszą korzyść. :wink:

Czy Wam pies (felhunter) automatycznie daje taintedblood? Bo u mnie nie kce :(
at

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2006, 10:48 
Cytuj  
Z succubem bez zadnego wysilku na starcie zadajesz ok 2kdmg, a potem fear + DoTy. Zalezy jak kto gra - ja gram bardzo agresywnie, dlatego uzywam succuba, jak ktos gra defensywnie, na ogol siega po voida.

Tak, wlacza sie z automatu, bo tak mam ustawione :)

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2006, 11:36 
Cytuj  
Dobra ludzie mam prosbe:D.Zamierzam kupic WoW-a i grac Warlockiem ale zbutnio nie mam wogole pojecia a wowie a z tego poradnika to za przeproszeniem gowno wiem bo wszyscy jakims slangiemn i skrotami gadaja(tak ja w DR:P ale tam akurat to ja wszystko jarze:P).Wiec moglby ktos to wszystko prosto i przejrzyscie opisac...Bylbym bardzo wdzieczny..:)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2006, 11:45 
Cytuj  
Hehehe - kiedyś żona zajrzała mi przez ramię jak czytałem forum i zadała następujące pytanie:
"w jakim języku piszą Ci ludzie":)

A co do Twojej prośby - na pewno ktoś z doświadczonych locków Ci co nieco napisze - ja się boję mam dopiero 25 lvl:):) - zaraz by mnie zjedli:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1723 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 87  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.