mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 21:15 
Cytuj  
Kto Cie zmusza do PvP?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 22:22 
Cytuj  
nie chcesz sie bawic pvp to sie bawisz pve , blizzard po jajkach cie bije roball ze nie korzystasz z urokow pvp w ich grze? . I tak poszli na ustepstwa ze mozesz nosic dalej itemy z highest lifetime rank . PvP w WoW najwyzszych lotow nie jest , ale badz co badz zaproponowali cos nowego


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 23:02 
Cytuj  
to sa experymenty , niech sie chlopaki z blizz bawia byle cos z tych badan wywnioskowali . To mmog , ludzie beda whinowac na boardach dostatecznie dlugo to ,to dostana ...w kazdym mmo tak jest bo jak nie ma nas to nie ma ich , proste


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 23:17 
Cytuj  
roball napisał(a):
Problem w tym ze ja lubie PVP i po to gram w MMO, tutaj pvp jest okaleczone do granic mozliwosci.. nie pvpujesz - spadasz na dno rankingu, pvpujesz mniej niz 6 dni w tygodniu po 10h - spadasz na dno rankingu.

Ale bycie na dnie w rankingu chyba nie broni ci pvpowac.
Zdobedziesz sobie itemki i potem spokojnie robisz co chcesz. A ze łobaciek sie w rankingi nie wbije to zaraz whine. :]

To nie lubisz PvP czy tych punkcikow?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 69
Dołączył(a): 15.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 23:30 
Cytuj  
roball napisał(a):
Wyraznie napisalem ze nie lubie systemu PVP a nie PVP.


Chciales chyba napisac ze nie lubisz systemu PVP w WoW

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 23:35 
Cytuj  
Cytuj:
Nie, jak juz pisalem wczesniej 1 miejsce w realm standingu mnie nie interesuje - niestety to jest potrzebne zeby zdobyc rank.


A po co ci rank ? :F. Mozna pvpowac dobrze bez itemow z honoru.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 23:48 
Cytuj  
roball napisał(a):
Wiem, ale grand marshal dagger jest fajowy.


pobiegasz w Alterac 3 miesiace po 10 godzin dziennie i bedziesz go mial :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 23:51 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
roball napisał(a):
Wiem, ale grand marshal dagger jest fajowy.


pobiegasz w Alterac 3 miesiace po 10 godzin dziennie i bedziesz go mial :)


No wlasnie o to chodzi.

Farmingowi mowimy nie.


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 02:53 
Cytuj  
10h dziennie to tydzien wystarczy.
Nikt nikogo nie zmusza do PvP, tak samo można powiedzieć, że Azuregos zmusza nas do raidowania bo ma dobre itemki i jak my go nie zabijemy to zabije go ktoś inny.
Rogue to jedna z lepiej dopieszczonych klas blizzarda.

Kondolencje, że trafili się na serwere no-lify mający po 650k honoru tygodniowo :lol: U nas 200k to kosmos i wystarcza na 1 standing.

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 08:15 
Cytuj  
koles a al'akira, ostatnio nabil 350 k CP i juz 2 kolejny tydzien nie awansowal z 9 na 10 range ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 10:32 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Huragan napisał(a):
roball napisał(a):
Wiem, ale grand marshal dagger jest fajowy.


pobiegasz w Alterac 3 miesiace po 10 godzin dziennie i bedziesz go mial :)


No wlasnie o to chodzi.

Farmingowi mowimy nie.


fakt.... w WoW upodabniamy sie do tak znienawidzonych chinskich farmerow :))) Ludzie siedza godzinami/dniami/tygodniami w AV lub MC by zdobyc jakis itemek :>....

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 10:41 
Cytuj  
Śmieszy mnie takie pieprzenie, w kazdym mmorpg (czy ogólnie w każdej grze ) ludzie którzy spedzaja wiecej czasu grajac beda lepsi od tych ktorzy spedzaja czasu mniej . "Wyscig szczurów" ? jak ktos sie nie czuije , lub nie chce być "szczurem" to ten wyścig olewa. Znam sporo ludzi którzy grają w wow-a 1, 2 godziny dziennie i nie sadze by sie czuli zmuszani do czegokolwiek.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 10:47 
Cytuj  
wiesz roball w porównaniu z takim warlockiem to rogue jest bardzo grywalną klasą, albo z warriorem 5 patchy temy, gdzie co byś nie robił nagi caster cię łomotał w 10s...
Ogólnie ludzie nie narzekają na rogue, rogue jest dużo, widać granie tą postacią to fun.


Posty: 19
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 11:21 
Cytuj  
roball napisał(a):
Cytuj:
Rogue to jedna z lepiej dopieszczonych klas blizzarda.


I dlatego od czasu bety mam zle dzialajacy vanish, dlatego nie mam epic questa, dlatego w patchach nie ma nigdy nic konkretnego.

"ok"


A co ma warlock powiedziec? Fear, kiedys overpowered, dzisiaj okrutnie znerfowany i do tego zbugowany staje sie powoli bezuzyteczny, poza tym lock nie posiada def. skilla i nie chodzi mi tu o duele do ktorych mozna sie odpowiednio przygotowac walczac z odpowiednia klasa ale o szybkie pvp vs diffrent faction. A na koniec sprawa shardow. Na pare godzin dobrej zabawy potrzeba minimum 45min grindu shardow (30min samego pve +15min srednio na dojechanie do lokacji) przy sprzyjajacych warunkach (0 frakcji przeciwnej). A rogal? Idze se do regs vendora kupuje caly shit za grosze. G_G

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 11:31 
Cytuj  
Dobra jesli jakis lock zacznie narzekac to sie rozplacze, na serwie u nas jest gnom lock ktory ma 6k hp bez buffow i redukuje moje ambushe i backstaby o 50-60% [ nie wiem jak czy potionami czy czyms innym ] , nie potrafie go zabic ja ani nikt 1 vs 1 po prostu nikt, koles soie rusza w taki sposob i uzywa swoich skilli ze warka z ar i setem epi pvp kladzie bez wiekszych problemow, wyskillowany warlock to smierc dla kazdej klasy i co do tego jestem pewien. Nigdy bym nie przypuszczal ze locka nie poloze, a z nim 1 vs 1 nigdy nie wygralem ... zreszta chyba nikt nie wygral :|

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 11:43 
Cytuj  
Cytuj:
wyskillowany warlock to smierc dla kazdej klasy i co do tego jestem pewien


Tru, u nas też jest 2 warlockow z ktorymi jest wygrac mi o wiele wiele trudniej niz z jakimkolwiek shadow priestem (najtrudniejszy przeciwnik dla shamana IMO).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 11:46 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Śmieszy mnie takie pieprzenie, w kazdym mmorpg (czy ogólnie w każdej grze ) ludzie którzy spedzaja wiecej czasu grajac beda lepsi od tych ktorzy spedzaja czasu mniej . "Wyscig szczurów" ? jak ktos sie nie czuije , lub nie chce być "szczurem" to ten wyścig olewa. Znam sporo ludzi którzy grają w wow-a 1, 2 godziny dziennie i nie sadze by sie czuli zmuszani do czegokolwiek.



Szadziu jasne jest ze w wielu grach ilosc czasu wplywa na to jak kto jest dorbry. Ale w wielu grach - na przyklad w daocu - ranking zalezy nie od tego ile czasu w danym tygodniu farmujesz, ale ile czasu spedziles sumarycznie. Czyli osoba ktora spedza godzine dziennie, osiagnie ten sam wynik co osoba ktora spedze w grze dziennie 10 godzin, tyle ze duzo wolniej. Wow te szanse przez swoj system odbiera. To moj hate i dlatego olalem wowa :>

juz.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 11:50 
Cytuj  
Skoro takiego rewarda z pvp moze miec kazdy i to kwestia tylko czasu to sorry ale miałbym w dupie taki reward co z nim po miesiacu bedzie latac pół serwera :).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 11:53 
Cytuj  
No dokladnie, nie wiem co z tym krzykiem ;] o pvp rewardy. Kosmiczne nagrody sa za kosmiczne ilosci cp, ktore wymagaja kosmicznych ilosci czasu poswieconego na to. IMHO logiczne.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 12:20 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
No dokladnie, nie wiem co z tym krzykiem ;] o pvp rewardy. Kosmiczne nagrody sa za kosmiczne ilosci cp, ktore wymagaja kosmicznych ilosci czasu poswieconego na to. IMHO logiczne.


Tak, tylko ze potrzebujesz tych kosmicznych ilosci co tydzien. A jak ktos sie bardziej sprezy, to potrzebujesz wiecej niz on. Przykuwa cie to do BG bo inaczej stracisz rank.

Co do lockow.

Na stormscale lock wygral honor contest a w tym tygodniu zabraklo mu 1mm do rank14. Jakos sobie bidula radzi.. :)


_________________
Nestor#1522

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.