mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 339
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2005, 06:41 
Cytuj  
Cytat z www.gry-online.pl

"AIDS w świecie World of Warcraft?!

Silne postacie ledwo żyją, słabe zwyczajnie giną. Plaga obejmuje coraz większy teren. Zaraża coraz więcej bohaterów. Nie widać końca tej tragedii. Tragedii, która nawiedziła wirtualny świat najpopularniejszej obecnie produkcji MMOcRPG, tj. World of Warcraft.

W Zul'Gurub, nowej lokacji przeznaczonej na wyprawy dla postaci prowadzonych graczy, pracownicy firmy Blizzard umieścili potężnego przeciwnika: boga krwi o imieniu Hakkar. Posiada on cios (właściwość) o nazwie „Zakażona Krew” (Corrputed Blood), który nie dość, że zadaje postaciom od 250 do 350 punktów obrażeń, to jeszcze działa na bohaterów znajdujących się w pobliżu i zaraża ich tajemniczą chorobą.

W świecie Azeroth doszło jednak do tego, że część graczy w nieznanych okolicznościach przeniosła tę chorobę po walce z Hakkarem do miast, tuż po wyjściu z Zul'Gurub, co normalnie nie powinno mieć miejsca. Zaraziło się mnóstwo postaci (także bohaterów niezależnych). Najsłabsi umierają na miejscu. Na niektórych serwerach sytuacja jest tak tragiczna, że praktycznie nie da się znaleźć miasta wolnego od choroby, a postacie z poziomem mniejszym niż 50. praktycznie od razu giną po zetknięciu się z tym wirtualnym „wirusem”. Warto w tym miejscu odnotować, że admini programu próbowali już narzucić kwarantannę na zakażonych graczy, lecz ci nie zamierzali się podporządkować i przemierzają świat World of Warcraft zarażając innych. Zobaczymy, kiedy ta wirtualna choroba zostanie opanowana...

Tutaj znajdziecie filmik pokazujący działanie choroby. Warto również przyjrzeć się screenshotom prezentującym zdarzenie przeczytać komentarz jednego z graczy do zaistniałej sytuacji.

Poważny błąd w kodzie programu? A może to świadome i celowe działania producenta? Czas pokaże."

Fotki http://wowaids.ytmnd.com/

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2005, 06:52 
Cytuj  
czytanie gry-online jest tak samo jak czytanie Filipinki :)


_________________



***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2005, 06:54 
Cytuj  
EVRYONE HAVE AIDS!
edit: normalnie padlem z krzesla dajcie jeszcze recenzie Giertycha i tempe odzywki Vazgotha a pojde sie samookaleczyc


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2005, 07:20 
Cytuj  
Nileno napisał(a):
EVRYONE HAVE AIDS!
edit: normalnie padlem z krzesla dajcie jeszcze recenzie Giertycha i tempe odzywki Vazgotha a pojde sie samookaleczyc


Masz Nileno recenzje Giertycha (sry za jakosc, ale nic dziwnego po tylu kserach) o tym, a teraz jesli jestes slowny to idz sobie...
Obrazek


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2005, 07:24 
Cytuj  
Slabo sie starasz, ale dziekuje Ci serdecznie...


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2005, 07:29 
Cytuj  
Nileno napisał(a):
Slabo sie starasz, ale dziekuje Ci serdecznie...


najwidocznie ucze sie od najgorszych :P

jesli chodzi o temat:
Blizzard cos tak durnego by nie zrobil, po co mu kilkaset postow/e-mail od wkurzonych ""chodzacych $


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2005, 09:17 
Cytuj  
rotfl bardziej idiotycznego artykułu jeszcze nie widziałem
ja czegoś takiego nie widziałem ale nawet jak to prawda to wystarczy jakiś cleanse itd., Nawet jak niczym tego czaru nie można zdjąć to wystarczy zdechnąć, i po problemie.
a sądzę, ze gracze to wykorzystują po prostu i świetnie się bawią (tak jak bomba na pecie warlocka z MC swego czasu).

Artykuł w stylu Giertycha.

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2005, 09:32 
Cytuj  
oni sobie robia jaja czy co

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2005, 09:48 
Cytuj  
Tylko ze ta niby zaraze ~podaje jakas tam stronka; co prawda nie mam juz bezposredniej stycznosci z WoW, ale z nam pare osob ktore graja i jakos nikt ani nie slyszal ani nie widzial, a takze nikt z forum, wiec narazie to tylko fotomontaz.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."


Posty: 25
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2005, 10:08 
Cytuj  
Może Soulcatcherowi od WoWa kalenarz się przestawił i robi sobie dzisiaj 1 kwietnia ;)

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2005, 10:16 
Cytuj  
to siedzi tez na NPCach, ktore sie dostatecznie szybko same healuja, zeby zyc cały czas. i zarazac.

hotfix był do tego chyba w ostatni piatek. (nie wiem, czy 100% skuteczny).


(jezeli sie komus chce, Skullcrusher horde side US, niech sprobuje wejsc do oggri.)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2005, 10:25 
Cytuj  
tu jest film:
http://media.putfile.com/ThePlague94


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2005, 10:42 
Cytuj  
w ogóle artykuł jest strasznie upolityczniony i mocno przesadzony, spójrzymy na słownictwo:
Cytuj:
AIDS w świecie World of Warcraft?!

Cytuj:
Nie widać końca tej tragedii.

Cytuj:
Najsłabsi umierają na miejscu.

Cytuj:
Na niektórych serwerach sytuacja jest tak tragiczna...

Cytuj:
Poważny błąd w kodzie programu?


inny artykuł:
Cytuj:
Kłopoty Blizzarda z serwerami World of Warcraft

Cytuj:
wszyscy europejczycy, którzy chcą spokojnie pograć w podstawową wersję gry przeżywają od kilku dni bardzo ciężkie chwile. Wszystko za sprawą problemów technicznych Blizzarda.

Cytuj:
Będące nieodłącznym elementem każdej gry sieciowej opóźnienia stały się w ostatnich dniach prawdziwą plagą na wszystkich zlokalizowanych w Europie serwerach.

Cytuj:
najpierw usterka musi zostać zlokalizowana i wyeliminowana, a do tego chyba jeszcze daleko.



do reszty nie mam dostępu, ale słownictwo żywcem wzięte z artykułów o ostatnim huraganie w Nowym Orleanie. Jednym słowem: tragedia panie!

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2005, 10:46 
Cytuj  
Bo wogole caly GOL to jest tragedia.....
A uprzedzenie Soulcathera do WoW'a (bo zabil jego ukachanego EQ2) widac i w artykulach (takich jak ten) i w watkach na ich forum.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2005, 12:54 
Cytuj  
A ja jestem Plateboyem odpalam bąbelek i jestem czysty :o

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2005, 13:11 
Cytuj  
Dana napisał(a):
A ja jestem Plateboyem odpalam bąbelek i jestem czysty :o


a tam... bzdura! - to tragedia co sie teraz dzieje, poważny błąd w kodzie programu :lol:

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2005, 13:11 
Cytuj  
We all gonna die :<

*kaszle na Huragana*


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2005, 14:01 
Cytuj  
sam motyw z przyniesieniem zarazy do miasta i wiara padająca na ulicach ogri to całkiem niezły motyw. ale lepiej byc leet i miec ze wszystkim problem :]

EDIT

yo reassor my bitch


Ostatnio edytowano 20 wrz 2005, 14:36 przez SharG, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 256
Dołączył(a): 13.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2005, 14:10 
Cytuj  
SharG gra w wowa :D .. yo n00bie :D


_________________
Nauka jazdy w Tychach

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2005, 14:33 
Cytuj  
OMG PANIC !!! ( jak to wolala wiara w Ogri po tym, jak padlo AH :)


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.