mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 03:17 
Cytuj  
http://www.worldofwarcraft.com/info/bas ... endor.html

*

Posty: 152
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 07:57 
Cytuj  
jakis czas temu juz bliz to opublikowal i musze powiedziec iz jak na moje ogranie - przedmioty sa bardzo sympatyczne
ostanio nawet sie nabijalismy ze mordowanie dilo dla reputacji to takie znecanie sie i torturowanie bossa a ze trole do przyjemniaczkow nie nalerza to nagradzaja (100 pkt. rep za kills :)


_________________
dyzortografia
....................
profil


Posty: 48
Dołączył(a): 14.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 13:09 
Cytuj  
othello napisał(a):
jakis czas temu juz bliz to opublikowal i musze powiedziec iz jak na moje ogranie - przedmioty sa bardzo sympatyczne
ostanio nawet sie nabijalismy ze mordowanie dilo dla reputacji to takie znecanie sie i torturowanie bossa a ze trole do przyjemniaczkow nie nalerza to nagradzaja (100 pkt. rep za kills :)


Szkoda tylko, że się cieciom nie chciało zrobić takiej listy dla wszystkich frakcji, co by było całkiem przydatne. Z drugiej strony biorąc pod uwagę jak często na oficjalnych stronach blizza jest nieaktualne info, to może rzeczywiście lepiej podpierać się thottem/alla czy wowwiki ;)

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 13:21 
Cytuj  
NIE


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.


Posty: 48
Dołączył(a): 14.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 13:29 
Cytuj  
roball napisał(a):
Enchanty sa calkiem zajebiste, problem jest taki ze moja gildia nie ma na zg czasu (ciagle bwl). Da sie jakos inaczej bic repa z nimi? Inaczej = nie w zul'gurrub.


Zdobycie Friendly to nie problem, da sie zrobić w trzech, czterech runach. Gorzej z Voodoo Dolls i odpowiednim itemem.


Posty: 48
Dołączył(a): 14.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 14:00 
Cytuj  
roball napisał(a):
Voodoo dolls mam juz 3 i czekaja sobie w banku, friendly rep tez.. ale enchanty sa dopiero dostepne @ exalted :x


Brednie! ;) Enchanty na mantle sa od exalted rzeczywiscie, ale enchanty na head/legs sa od friendly i sa na to questy dla specyficznych klas.

http://www.wowwiki.com/Zul%27Gurub#Clas ... g_Enchants

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 20:24 
Cytuj  
lol ni nie trzeba sumonowac epickie skladniki leca z kazdeo z bossow cony leca z mobow reszte kupujesz na ah

*

Posty: 152
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 07:17 
Cytuj  
a jezeli chodzi o reputacje to tez dosyc proste
i o ile ekipa jest w stanie dojsc do tego bossa na wieszchowcu.
i ma sporo kasy.
oraz repair boty ;D


_________________
dyzortografia
....................
profil

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 07:25 
Cytuj  
othello napisał(a):
a jezeli chodzi o reputacje to tez dosyc proste
i o ile ekipa jest w stanie dojsc do tego bossa na wieszchowcu.
i ma sporo kasy.
oraz repair boty ;D


Po co repair boty ????? :O
Wystarczy nie ginac w Zg tak jak my 8)


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 09:46 
Cytuj  
roball napisał(a):
No tak, ale tamte z lalkami sa nie do zrobienia praktycznie. Trzeba summonowac 3 bossow w edge of madness i z kazdego z nich wyciagnac 1 skladnik.


summonujesz dla durnego trinketu.

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 10:00 
Cytuj  
Nikon napisał(a):
lol ni nie trzeba sumonowac epickie skladniki leca z kazdeo z bossow cony leca z mobow reszte kupujesz na ah


"reszty" sie nie da kupic na ah bo jest BOP
epickie kawalki to jest pikus do reszty


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON


Posty: 48
Dołączył(a): 14.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 13:25 
Cytuj  
Robus napisał(a):
Nikon napisał(a):
lol ni nie trzeba sumonowac epickie skladniki leca z kazdeo z bossow cony leca z mobow reszte kupujesz na ah


"reszty" sie nie da kupic na ah bo jest BOP
epickie kawalki to jest pikus do reszty


Dobra, ja nie kminie w czym problem w takim razie -- jakiej reszty?

Dwa graty z ZG - epicki bop i odpowiednie voodoo doll. Do wyfarmowania w kilku runach, o ile ma się w miarę regularną grupę. Voodoo doll od biedy do kupienia.

Do tego Arcanum of Focus, Rapidity lub Protection w zależności od klasy, czyli dla
- Focus : 2x Skin of Shadow czyli w większości 2 runy do scholo z pickupem, bo większość osób nawet nie kuma po co to. Unikać gości marzących o Shifting Cloak.
- Rapidity : 2x Blood of Heroes - jedna z łatwiejszych rzeczy na jakie można trafić, bo całkowicie do zsolowania w krótkim czasie. Trzeba założyć, że się zginie przynajmniej dwa razy, ale to można zrobić naked^^.
- Protection : 1x Frayed Abomination Stitching podobnie jak w przypadku Focus, ale do Stralhome. Czasem trzeba czasem wykłócić z palla-pandami o prawo do rollowania.

Resztę gratów i sam libram najlepiej kupić. Shardy i Pristine Black Diamond to pewnie koło 30-40g teraz na większości realmów. Z niektórymi libramami może być gorzej.
Quest na Arcanum w DM north do zsolowania wszystkimi klasami -- można zeskoczyć obok ogrów i przejść tunelem do biblioteki nie agrując nikogo.

Generalnie trzeba się sporo nachodzić i trochę wydać żeby, zrobić te enchanty, ale to nie jest jakieś niewykonalne. Ja największy problem jaki widzę, to wycieczki do ZG (moja gildia nie ma czasu przez bwl, a pickupy przy zg już raczej nie wchodzą w grę). W niektórych przypadkach może być kłopot z wytłumaczeniem innym żeby pasowali na epiki pod kątem enchantów, a nie próbowali robić z tego setowych rzeczy.

A tak btw, to jak widzę casterów rollujących na Frayed Abomination Stitching, w celu zrobienia Cap of the Scarlet Savan, to mnie lekko krew zalewa. Ktoś zna kogokolwiek komu to się udało zrobić (Pristine Hide of the Beast ftw!)?


Ostatnio edytowano 27 paź 2005, 13:39 przez shog, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 13:33 
Cytuj  
Ja znam 4 osoby, magowie z mojej gildii.

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 13:48 
Cytuj  
shog napisał(a):
ciach


ahhh, pomylilo mi sie z trinkecikiem

to na trinkecik trzeba przyzywac bosow, na enchanty 28 AP, 1 dodge wystarczy lalka i libramy


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 15:23 
Cytuj  
shog napisał(a):
Ktoś zna kogokolwiek komu to się udało zrobić (Pristine Hide of the Beast ftw!)?


Pewnie (co ciekawe... prista).

A potem przegralem rolla na Pristinne Hide jak wypadlo... W 50+ wycieczek w tym celu nie wyszło, a potem w jednej random - wypadło... I jakis rogal wygral. A juz mialem wszystkie siczlingi i nici ze strat. Ehh...


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

*

Posty: 152
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 17:35 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
Po co repair boty ????? :O
Wystarczy nie ginac w Zg tak jak my 8)

widzisz.....
hymmm dwutlenek jezeli to jest jakas nielegalna forma zdobywania prestizu to wykasuj ta wypowiedz.

za zabicie Boss'a w zul dostaje sie okolo 100 punktow repotacji
dotyczy to tez zabiciejego wieszchowca.
wiec dochodzi sie do TEGO pana.
modruje sie jego jaszczorke i robi sie wipe
wskrzeszonko i znowu to samo ...po pieci 6 wipach stawia sie rapair bota i tak wkolko dopuki cie nato stac ;)
zauwarzylismy ta zalerznosc jak zrobilismy 7 wipow pod rzad w tym miejscu i powstala koncepcja by to zrobic ... jeszcze nie probowalismy ale wydaje mi sie ze luz.. za dziala


_________________
dyzortografia
....................
profil

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 12:02 
Cytuj  
othello napisał(a):
dotyczy to tez zabiciejego wieszchowca.


hotfix jakis czas temu, jezeli sie nie myle. (bo dzialało na poczatku).

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 16:59 
Cytuj  
juz nie dziala, a repa mozna bic oddajac monety i bijou kupowane na ah:p

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.