mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 223
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2005, 09:15 
Cytuj  
Ehh i po 2 miesiacach bedzie kazdy mogl rozwalic artasa w pojedynke,wszyscy beda herosami na miare Uthera super poprostu.

Housingu brak,posiadania wlasnego statku czy sterowca tez Mial byc world of warcraft chcialem w nim zyc a zyc sie nie da,da tylko questy robic

Myslalem ze to bedzie jak ultima online troche a to bardziej mi Mu przypomina niestety.To przez te ulatwienia bo malym zachodnim gnojkom
bylo by za trudno i mamy gre jak dla 12 latkow.

jest itak fajna ale zabardzo japonszczyzna czuc.

Chyba ze to co to ta, bylo napisane w dodatku sie nie pojawi.


_________________
TYLKO WORLD OF WARCRAFT NA OFICJALNYM SERVERZE JEST PRAWDZIWY!!!

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2005, 10:17 
Cytuj  
Do MU WoW nie przyrównuj

MU to tylko obrzydliwie nudny grind w bardzo kiepskim wykonaniu.

**

Posty: 223
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2005, 10:41 
Cytuj  
ale bardziej mu niz Ultime jednak.


_________________
TYLKO WORLD OF WARCRAFT NA OFICJALNYM SERVERZE JEST PRAWDZIWY!!!

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2005, 11:31 
Cytuj  
Zakhan napisał(a):
a mnie to wglada na ogolny zarys wow2, za duzo tego imo jak na dodatek


A mnie to wyglada na kawalek zupelnego bulszitu wyciagnietego z miejsca gdzie slonce nie zaglada.

Skonczylem czytac po pierwszych dwoch akapitach bo mi sie smutno zrobilo.


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2005, 22:44 
Cytuj  
Borsh napisał(a):
Ehh i po 2 miesiacach bedzie kazdy mogl rozwalic artasa w pojedynke,wszyscy beda herosami na miare Uthera super poprostu.

wtf? o czym ty mowisz?
Borsh napisał(a):
Housingu brak,posiadania wlasnego statku czy sterowca tez Mial byc world of warcraft chcialem w nim zyc a zyc sie nie da,da tylko questy robic

instenced housing ma byc, a co do sterowcow/statkow... jaki bylby sens posiadania owych? niech polowa 60 na high pop ma statek... gdzie te 1000 stakoww by plywalo?
Borsh napisał(a):
Myslalem ze to bedzie jak ultima online troche a to bardziej mi Mu przypomina niestety.

idz pograj w ultme jak ci sie tak podoba lol
Borsh napisał(a):
To przez te ulatwienia bo malym zachodnim gnojkom
bylo by za trudno i mamy gre jak dla 12 latkow.

moze podac choc kilka takich "ulatwien"?
Borsh napisał(a):
jest itak fajna ale zabardzo japonszczyzna czuc.

japonszczyzna? widziales kiedys mange/anime?
Borsh napisał(a):
Chyba ze to co to ta, bylo napisane w dodatku sie nie pojawi.

zostalo to napisane conajmniej 3 razy w tym topicu...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2005, 22:57 
Cytuj  
Cytuj:
idz pograj w ultme jak ci sie tak podoba lol

idź z takimi radami do d.... jak nie wiesz o co chodzi ... też miałem nadzieje na rpg a tu wyszło co wyszło pewnie dlatego pograłem w WoWa 3 4 miechy i odpuściłem , dla twojej informacji , ultima bije na głowe 90% dzisiejszych mmo rozbudowaniem świata ekonomią itd itd jedynie pod wzgledem graficznym jest mocno przestarzała przez co nie grywalna (przynajmniej dla mnie)
Cytuj:
japonszczyzna? widziales kiedys mange/anime?

nie chodzi tu o styl graficzny ale styl japonskich/koreańskic mmo ... gdzie jedyne cosie robi to sie expi poprzez nudny grind no ale ty ofc wszystko zrozumiałes lepiej i poprawiasz innych

reszty twojego siekanego postu nie chce mi sie komentować ... ogólnie zgadzam sie z Borsh'em .... pzdr

edit : jakieś coś poprawiłem


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 8 paź 2005, 23:02 przez meterrr, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2005, 23:00 
Cytuj  
z wow-em jest jak z demokracja - ogoleni jest zjebana - ale to najlepszy system jak dotychczas powstal


_________________
Obrazek

**

Posty: 224
Dołączył(a): 20.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2005, 23:43 
Cytuj  
Cytuj:
housingu brak

A na cholere on?

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 10:22 
Cytuj  
Venomo napisał(a):
idz pograj w ultme jak ci sie tak podoba lol


jak masz z d%&* pojęcie o UO to sie nie wypowiadaj. Klimat WoW jest może 10% tego co spotykało sie na dobrym shardzie UO wiec just stfu. Gdyby dodali możliwość lania własnej frakcji i jakiś dostępny dla innych housing powróciły by ultimowe najazdy na wioski wroga :D FTW

**

Posty: 223
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 10:36 
Cytuj  
Klimat W wowie jest taki jak u mojej babci w kiblu chyba ze na Rp ale tam itak lol noob wtf slyszalem.Pograj sobie chocby W ultime na Nelderim a zobaczysz co to klimat, jest housing , mozna miec statek , wlasny sklep a niektorzy wogole nie walcza i graja od dawno wcale sie nie nudząc.
Wow skupia sie jednak na mordowaniu BG instancjach a zycia normalnego nie uswaidczysz.A ulatwien jest sporo.

I POWIADAM ULTIMA BIJE NA GLOWE WSZYSTKO.


_________________
TYLKO WORLD OF WARCRAFT NA OFICJALNYM SERVERZE JEST PRAWDZIWY!!!


Ostatnio edytowano 9 paź 2005, 10:38 przez Borsh, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 10:37 
Cytuj  
SharG napisał(a):
Gdyby dodali możliwość lania własnej frakcji


I mozliwosc molestowania dzikow.... To dopiero bylaby swoboda i klimat.
I jeszcze druidow ktorzy by protestowali pzrciwko molestowaniu zwierzat przez graczy.

I zeby mozna bylo najechac druidow zajac ich wioske i protestowac przeciwko protestom druidow.

COOL......

DO WSZYSTKICH WHINEROW: Czemu nie gracie w Ultime jak jest taka boska ? Prosze o odpowiedz.
Albo czemu przestaliscie grac jesli ona sie nie nudzi nawet jak wogole nie walczysz ? PLZ TELL ME.....


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 9 paź 2005, 10:39 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 223
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 10:39 
Cytuj  
KTO POWIEDZIAL ZE NIE GRAM GRAM!


_________________
TYLKO WORLD OF WARCRAFT NA OFICJALNYM SERVERZE JEST PRAWDZIWY!!!

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 10:39 
Cytuj  
Prosze się ograniczać do wypowiedzi dotyczących działu World of Warcraft.
Miesce na wszelkie wypowiedzi typu EQ FTW i Ultima FTW znajduje się na forach EQ i Ultimy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 10:41 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Prosze się ograniczać do wypowiedzi dotyczących działu World of Warcraft.
Miesce na wszelkie wypowiedzi typu EQ FTW i Ultima FTW znajduje się na forach EQ i Ultimy.


World Of Warcraft FTW !!!!
.
.
.
.
SORKI. :D


_________________
Obrazek

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 11:23 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
SharG napisał(a):
Gdyby dodali możliwość lania własnej frakcji


I mozliwosc molestowania dzikow.... To dopiero bylaby swoboda i klimat.
I jeszcze druidow ktorzy by protestowali pzrciwko molestowaniu zwierzat przez graczy.

I zeby mozna bylo najechac druidow zajac ich wioske i protestowac przeciwko protestom druidow.

COOL......

DO WSZYSTKICH WHINEROW: Czemu nie gracie w Ultime jak jest taka boska ? Prosze o odpowiedz.
Albo czemu przestaliscie grac jesli ona sie nie nudzi nawet jak wogole nie walczysz ? PLZ TELL ME.....


czlowieku a gdzie ja napisalem ze Ultima w obecnej chwili jest the best i wogole??? Sam gram WoW bo pod wieloma wzgledami faktycznie jest no.1 w tej chwili. so kiss my black end bejbe 8)

**

Posty: 224
Dołączył(a): 20.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 11:24 
Cytuj  
Borsh napisał(a):
Klimat W wowie jest taki jak u mojej babci w kiblu chyba ze na Rp ale tam itak lol noob wtf slyszalem.Pograj sobie chocby W ultime na Nelderim a zobaczysz co to klimat, jest housing , mozna miec statek , wlasny sklep a niektorzy wogole nie walcza i graja od dawno wcale sie nie nudząc.
Wow skupia sie jednak na mordowaniu BG instancjach a zycia normalnego nie uswaidczysz.A ulatwien jest sporo.

I POWIADAM ULTIMA BIJE NA GLOWE WSZYSTKO.

Zbierz paru znajomych i graj w papierowe RPG jak tak bardzo Ci zależy na własnej łódce...

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 11:32 
Cytuj  
stop whining plx - nie ma idealnej gry


Posty: 13
Dołączył(a): 9.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 12:29 
Cytuj  
Mnie wogole zastanawia czemu niby ten housing mialby sluzyc? I po co niby prywatne statki, badz tez zeppeliny. Moze "The Sims" bardziej by podobal sie waszym gustom? :) Mysle, ze w tej chwili jest naprawde dobrze rozwiazany transport w swiecie, jesli chodzi o trzymanie itemow mysle ze na brak miejsca w banku po wykupieniu wszystkich miejsc i wsadzeniu tam toreb 16 (jak kto woli 18 ) tez nie mozna narzekac.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 12:31 
Cytuj  
Housing i Statki są po to, żeby człowiek miał do roboty w grze coś więcej niż tylko dymanie po jaskiniach od świtu do nocy.

*

Posty: 52
Dołączył(a): 4.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2005, 12:47 
Cytuj  
"Dymanie" jak to ładnie ująłeś. :wink:


_________________
Say no more, what the fuck You waiting for?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.