mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2005, 20:47 
 
No to witajcie spowrotem, kolejki na BL ;)

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2005, 20:50 
 
Powiem tak panowie tak naprawde sa tylko 4 serwery gdzie da sie grac z polski, na wszystkich innych lagi sa z dupy wysrane :(( niestety blizz nas olal i tyle... Nie lagujace serwy to
1. Burning Legion
2. Aggamagan
3. silvermoon
4. stormscale
Na calej reszcie mozecie zapomniec aby wogole pograc... przynajmniej naarazie poki blizz czegos z tym nie zrobi do cholery jasnej :(

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2005, 20:52 
 
Aha panowie spokojnie
kolejek na blu nie ma mnostwo charow i gildi wyemigrowalo na inne serwy BL ma aktualnie popularnosc Medium!!!!! wiec o to sie nie martwcie ze bede kolejki... bardziej mnie martwi fak ze od zajebania jest 60 leveli a ja taki noobek z 14 :P

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2005, 20:53 
 
Blizz olewa wszystkich, nie tylko Polaków. Nie róbcie z siebie kozłów ofiarnych - wszyscy mają lagi, niezależnie od tego gdzie grają (przynajmniej na Haumarush). Poczytajcie sobie Tech Forum.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2005, 21:00 
 
No nie wiem jakos niemcy i francuzi sie nie skarza... a ciekawy jestem czy amerykanie maja lagi... jestes pewnien ze tak bo ja w to szczerze watpie, nie mowie ze tylko polacy... bo z tego co wiem rumuni wegrzy ukraincy, czesi a na zachod cicho nie widzialem zeby anglik francuz czy niemiec sie skarzyl !! albo dunczyk a ty widziales ??

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2005, 21:03 
 
kkkk20 napisał(a):
albo dunczyk a ty widziales ??


Widzialem, wystarczy poczytac tech forum.

Problemem jest cos w sieci telii albo na routerach w blizzie, niektore klasy sa przycinane, albo routery nie wyrabiaja z ruchem. Np pozno w nocy daje sie grac.

To co sie dzieje od kilku dni to jednak nowosc jest :)


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2005, 21:04 
 
Co do US to się nie wypowiadam. Wiem jedynie, że spora ilość serwerów EU jest niegrywalna atm. Dziś na Haumarush nie da się nawet ryb łowić. A wiem, że to nie tylko Polacy stąd, że jak pytam na Generalu czy ktoś ma dziś koszmarne lagi, to wszyscy ryczą chórem YESSS!

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2005, 22:12 
 
Fakt jest faktem ze 90% serwerow jest NIEGRYWALNA to przechodzi ludzkie pojecie, na BL nie bo odrzucaja mnie te wszystkie 60-tki co laza obladowane epikami ! ! ! ! Co dalej grac tam gdzie sytuacja mnie przeraza czy nie grac wogole, oto jest pytanie :P mam nadzieje ze sie szybciutko z tym uporaja bo inaczej naprawde straca duza rzesze graczy, a to jeszcze zeby tak bylo od poczatku, ale na poczatku bylo wporzadku nie bylo lagow a teraz !! :( :/. Pozdrufffka dla lagowiczow.

-----------------------------------------------------------------------------

WORLD OF LAGCRAFT RULEZ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2005, 22:51 
 
The Maelstorm - sporo ludzi narzekalo, bardzo wielu narodowosci, szczegolnie ostatnio... ;)


_________________
.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2005, 23:20 
 
Jak zwykle po 23 wszystko wróciło do normy. Udało mi się rozegrać dwa WSG i uczestniczyć w raidzie gdzie było ok 80-100 graczy.

Swoją drogą piekna sprawa widzieć horde ustawioną równiutko w lini, ogniska rozpalone i na znak wszyscy robia CHARGEEEEEE! Hehe wymietli nas kilka razy ale Alliance się w końcu zorganizowało też i przed moim logoutem my ich raz kompletnie wybiliśmy.

<3 Defias Brotherhood


_________________
Obrazek

*

Posty: 134
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2005, 00:42 
 
Baka napisał(a):
gra ktos moze na Baalnazar? tam byla migracja z BB, moze na tym serv nie ma lagow :/


Nasza gildia przeniosla sie z "broken blade" i niestety na nowym w/w serwerze obecne sa takze straszne lagi. Jedyne wyjscie to szukanie dobrego proxy przez ktore da sie pograc. Nasze proxy stoi na laczu z bylego ipartners i da sie grac. Z tego co pamietam uzytkownicy crowleya tez nie narzekaja.


_________________
Olo - Undead Priest armory
Tempest @ Balnazzar-EU


Posty: 2
Dołączył(a): 17.10.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2005, 07:35 
 
Baka napisał(a):
gra ktos moze na Baalnazar? tam byla migracja z BB, moze na tym serv nie ma lagow :/


Z "drugą połową" przenieśliśmy się z burning blade, który był max obciążony, nie dało się wejść na serwer, bo były kolejki +600 graczy, a jak już ktoś się doczekał to jebs - random disconnect i kolejka od nowa.
Jesteśmy teraz na Balnazzar i powiem jedno:
Mimo tego, że wolę więcej ludzi na serwerze i chciałbym by się bardziej rozkręciło to odradzam tworzenie tam nowych postaci albo transfery na ten serwer. Balnazzar to zupełna porażka. Jak zwiedzam Feralas, Tanaris, STV lub inne miejsca, które są na nowych serwerach mniej zaludnione to jest nawet OK (było OK jeszcze około 14:00 wczoraj, ~50-70 ms), ale wejście do Orgrimmaru, jakiegokolwiek BG lub nawet instancji to nieporozumienie. W Orgrimmarze minimalne latency to 3000 ms, na instancji 5000 ms. Kilkakrotnie jednak sam miałem np.: 11444 ms, moja żona wczoraj odnotowała rekord ponad 17500 ms.
Napisałem do blizzarda dość konkretną wiadomość. Jeśli do 19:00 dnia dzisiejszego nie otrzymam satysfakcjonującej odpowiedzi to wstrzymuję wieczorem płatności i tracą kolejnych dwóch klientów.
Gra jest fajna, ale to co się dzieje z serwerami to jest jakiś koszmar.

/salute
/kiss

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2005, 10:19 
 
kkkk20 napisał(a):
Powiem tak panowie tak naprawde sa tylko 4 serwery gdzie da sie grac z polski, na wszystkich innych lagi sa z dupy wysrane :(( niestety blizz nas olal i tyle... Nie lagujace serwy to
1. Burning Legion
2. Aggamagan
3. silvermoon
4. stormscale
Na calej reszcie mozecie zapomniec aby wogole pograc... przynajmniej naarazie poki blizz czegos z tym nie zrobi do cholery jasnej :(


Problem jest w tym ze po ostatnim patchu na The Maelstrom narzekaja wszystkie narodowosci nie tylko polacy wiec wina jest po stronie blizza , bo nie jest to normalne ze gosc z Anglii np który ma normalnie 82ms teraz 'normalnie" ma 3k ms


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.


Posty: 19
Dołączył(a): 12.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2005, 11:01 
 
Nie mam lagów jak juz to bardzo rzadko,mam LAN i 1Gb pamięci (Tereneas i Warsong) pingi rzedu 120 :)

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2005, 11:52 
 
Alagvagor napisał(a):
Nie mam lagów jak juz to bardzo rzadko,mam LAN i 1Gb pamięci (Tereneas i Warsong) pingi rzedu 120 :)

Mam LAN i 2 gb pamieci
lagi zniknely wczoraj wieczorem jak zwykle zreszta...codziennie tak jest ze popoludniami nie da sie grac..


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

*

Posty: 57
Dołączył(a): 18.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2005, 12:30 
 
Guzik zniknely

Kolega z gildi na Laughing Skull sie zdenerwowal i napisal na forum technicznym:
http://forums-en.wow-europe.com/thread.aspx?ForumName=wow-tech-support-en&ThreadID=179072

Do tej pory nie ma odpowiedzi. Leja na nas a na wszystkich nowych serwerach sa teraz lagi

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 paź 2005, 12:33 
 
[SERWER PROBLEMY] Temat ogólny

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.