mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Ile godzin dziennie spędzasz przy WoW (średnio)
< 2 8%  8%  [ 5 ]
2 - 4 33%  33%  [ 21 ]
4 - 6 30%  30%  [ 19 ]
6 - 8 11%  11%  [ 7 ]
> 8 17%  17%  [ 11 ]
Liczba głosów : 63
Autor Wiadomość
****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 18:18 
Cytuj  
kreda napisał(a):
Serio - naprawde tak jest:D W japoni zawierajac malzenstwo musisz miec zgode pracodawcy! A ze to jest chore to juz inna sprawa.


Żona ma wpływ na wydajność pracy męża. Dobre prawo.

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 18:32 
Cytuj  
Smolik napisał(a):
Żona ma wpływ na wydajność pracy męża. Dobre prawo.

Żartujesz, prawda? :-?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 19:02 
Cytuj  
Nie jest nowością że babom po ślubie odwala. Jak ktoś chce żyć ze sobą nie musi mieć ślubu. Jest przynajmniej wymówka dla tych co nie chcą się żenić. :lol: Dla mnie to również jest dobre prawo. ;)


Ostatnio edytowano 25 paź 2005, 15:38 przez Razoth, łącznie edytowano 2 razy
****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 00:12 
Cytuj  
Hahaha :). Mam nadzieje ze w polsce takiego czegos nie wprowadza :-), chociaz ma to swoje plusy 8) . Swoja droga dziwni sa ci azjaci :D


Posty: 35
Dołączył(a): 14.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 08:05 
Cytuj  
hmm moim zdaiem, to zdecydownie JEST dobre prawo (to z malzenstwem :P) ;] i mogliby u nas tez wprowadzic XDD

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 12:48 
Cytuj  
Nie wiem jak Wy, ale ja wolałbym żeby mój pracodawca nie wpierdzialał się mi się w moje życie prywatne. Dla mnie praca to tylko sposób zarabiania pieniędzy, a nie moje życie. Zupełnie Was nie rozumiem. No chyba że jesteście szefami firm... to by tłumaczyło wszystko...

*

Posty: 99
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 15:19 
Cytuj  
Za tydzień wracam do gry po 2-tygodniowej przerwie. EU oczywiście:) Wcześniej było US, przerwa kilka miesięcy i na nowo wróciłem do gry.
W tygodniu słabo, bo ostatnio mam awersję - toteż wynika z tego ok 2 godzin na dzień. Lepiej jest w dni wolne - ~8 godzin.


_________________
Scarlet Prophet: ...Scourge?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 15:38 
Cytuj  
Libero napisał(a):
Nie wiem jak Wy, ale ja wolałbym żeby mój pracodawca nie wpierdzialał się mi się w moje życie prywatne. Dla mnie praca to tylko sposób zarabiania pieniędzy, a nie moje życie. Zupełnie Was nie rozumiem. No chyba że jesteście szefami firm... to by tłumaczyło wszystko...


Po pierwsze dla mnie małżeństwo nie jest do niczego potrzebne, nic nie daje, nie ma żadnego znaczenia (skoro i tak potem można wziąć rozwód) wręcz przeciwnie (niektórzy po małżeństwie głupieją obojętnie czy baby czy faceci, ale chyba częściej baby ;) )

Po drugie jeżeli pracodawca w Japonii ma wpływ na małżeństwo, to chyba nie będzie stosował tego przeciwko pracownikowi na złość. W firmie jest bałagan, trza jakoś to naprawić - ok to narazie żadnych małżeństw, nie komplikujmy sprawy. Ale potem powinien udzielić pozwolenia ;)

Tak to widzę. :]

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 22:35 
Cytuj  
:wtf: Moze zrobimy nowy temat na WoW, proponuje "Maniacy Wowa o zyciu part one" i jak :D, mi sie podoba chetnie bym podyskutowal o roznych tematach tak oderwac sie od wowa na chwileczke :) co wy na to :P

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 22:47 
Cytuj  
Mam zamiar mieć swoją firmę w niedalekiej przyszłości. Jak najbardziej chciałbym mieć wydajnych pracowników którzy nie myślą o niczym innym , jak o pracy. Będę kontrolować ich życie prywatne na tyle , na ile mi pozwoli prawo. Nie będą oni przychodzić , zarabiać i wracać do żony tylko będą zaangażowani w pracę a potem będą myśleli o żonie. To nie jest mój model ,ale jak widzę także azjatycki , i nie tylko - bardzo dobry jeżeli chodzi o wydajność. Pracodawca ma prawo wiedzieć co się dzieje w życiu prywatnym danego pracownika , jeżeli ma to mieć wpływ na jego wydajność.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 23:23 
Cytuj  
To ciekawe... a ile masz zamiar placic swoim pracownikom minimalna stawke po odliczeniu vatu jakies 700zl i do tego wprowadic taki rygor - ta ja bym serdecznie podziekowal wole isc pod latarniee :D

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 23:24 
Cytuj  
Nie licz na moje CV 8)

*

Posty: 163
Dołączył(a): 25.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 07:52 
Cytuj  
Od poniedziałku do piątku - ok 4-6 h na dobę
Sobota - niedziela - ok 8-12 h na dobę


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 08:02 
Cytuj  
Duzo... za duzo.

XFire Ci prawdę powie.

Sam się przeraziłem, że w ostatnim tygodniu siedziałem tyle godzin przed WoWem... to straszne.

Pewnie jest spowodowane to tym, że... jestem chory ;-) (grypa ;-) żeby nie było :-) )

SvD.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 09:29 
Cytuj  
Tak se to tlumacz :) - Kazdy uzalezniony sobie wymysli powod no niestety, kazda wolna chwile spedzasz przy wowie to tak jak ja :(. No nie wiem jak tak dalej pojdzie zostane starym kawalerem z garbem :D. Musze sie przelemac co nie znaczy ze wogole nie grac w WoWa, ale tak dla przyjemnosci nie dla tego zeby miec jak najszybciej 60 level i cala postac w epikach bo po co ?? Zycie zmarnuje a pozniej mi sie znudzi i tak granie i co z tego wszystkiego wyjdzie?? Napewno nic ciekawego dlatego staram sie zebrac w sobie i grac 1-3h dziennie a napewno mi starczy czasu aby zadbac o sprawy milosne prace i co najwazniejsze swoje zdrowie wam tez radze sprobowac cos z soba zrobic - Bo to jest tak jak z alkoholizmem :). Uzaleznieni mowia ze wcale nie sa uzaleznieni a pija bo chca, bo sprawia im to przyjemnosc itd. Tak samo jest z maniakami grajacymi w WOWa mowia ze nie sa uzaleznieni, moga przestac a tak naprawde sa uzaleznieni, sam to u siebie niedawno odkrylem (niestety) i staram sie cos z tym zrobic narazie nie wychodzi :(. Nawiasem mowiac spedzam przy wowie kazda wolna chwile (czyli opprocz studiow i pracy istnieje tylko wow :()

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 09:32 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Tak samo jest z maniakami grajacymi w WOWa mowia ze nie sa uzaleznieni, moga przestac a tak naprawde sa uzaleznieni, sam to u siebie niedawno odkrylem (niestety) i staram sie cos z tym zrobic narazie nie wychodzi . Nawiasem mowiac spedzam przy wowie kazda wolna chwile (czyli opprocz studiow i pracy istnieje tylko wow )


Polecam Antyradio, niedziela o 20 czy 21, Krzysiek Alkoholik. Posłuchaj, zastanów się, odpowiedz sobie na kilka ważnych pytań. :lol:


_________________
whiteman#2717

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 09:35 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
To ciekawe... a ile masz zamiar placic swoim pracownikom minimalna stawke po odliczeniu vatu jakies 700zl i do tego wprowadic taki rygor - ta ja bym serdecznie podziekowal wole isc pod latarniee :D


Zależy od wykonywanej pracy f; ale ogólnie to mam coś z kumplami zrobić , a ich nie wyroluję , prędzej oni mnie x D

Ale to co przedstawiłem to schemat zwykłych korporacji , dużych firm X;

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 09:35 
Cytuj  
Antyradio a na jakich falach to nadaje bo chyba w moim miescie nie ma takiego czegos (gorzow wlkp), a pozatym co mi pomoze glupie radio, watpie zeby psycholog mi pomogl jezeli sam sie za to nie zabiore.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 09:37 
Cytuj  
Smolik a ile sie placi w korporacjach duzych firm jest jakas ustalona srednia :D, czy wszystkie firmy tak samo placa :D, no i co rozumiesz pod pojeciem Duza firma :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 09:45 
Cytuj  
Antyradio jest tylko w Warszawie i Wrocławiu. Ale ta audycja powinna być w całym kraju, mistrzostwo świata. Poza tym gość nie jest psychologiem tylko alkoholikiem, który mówi o tym jak to jest być alkoholikiem.

Czy sięgałeś kiedyś po WoW-a żeby zapomnieć o problemach?
Czy z powodu WoW-a trafiłeś do szpitala lub na izbę wytrzeźwień?
Czy cieszysz się na myśl o tym że będziesz mógł pograć w WoW-a?
Czy sięgałeś po WoW-a żeby podbudować pewność siebie?
Czy grałeś kiedyś w WoW-a sam?
Czy WoW stał się przyczyną problemów osobistych?

Rotfl


_________________
whiteman#2717

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.