mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 9
Dołączył(a): 23.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2005, 15:55 
 
Witam !
Zaczynam grać shamanem - mam 17 lewel. JEst to Tauren Shaman. Moje pytanie jest odnośnie Totemów - żeby je stawiac musze wykonać misje.

Misje z Fire Totemem kończe,
Misje z Earth Totemem coś niemoge - pije ta miksture przy tym Skalnym Kodo i nic... Prosiłbym o udzielenie odpowiedzi, doradzenie mi.

I na koniec takie pytanie jak jestem Taurenem moge wziąć misje od Trolla tego z The Den i tam wykonać Call of Earth ??

Pozdro dla all Shamanów :)

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 paź 2005, 17:53 
 
Jeżeli chcesz odpowiedzi na to pytanie to musisz się przenieść na servery blizzarda.
Ponaddto, w tym dziale jest kilka tematów o szamanie. Temat na samej górze doprowadzi Cię do poszczególnych tematów.
Jeśli zdecydujesz się zagrać na serverze Blizzarda, możesz to pytanie tam ponowić.

Servery pirackie są w większości zabugowane, a jeśli nie to wszystko co tam jest, działa przeważnie inaczej niż na servach Blizzarda.
Ten dział forum poświęcony jest serverom oficjalnym, dlatego też nie masz szansy znaleźć odpowiedzi na to pytanie tutaj.


Posty: 9
Dołączył(a): 23.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2005, 20:41 
 
Dwutlenek napisał(a):
Jeżeli chcesz odpowiedzi na to pytanie to musisz się przenieść na servery blizzarda.
Ponaddto, w tym dziale jest kilka tematów o szamanie. Temat na samej górze doprowadzi Cię do poszczególnych tematów.
Jeśli zdecydujesz się zagrać na serverze Blizzarda, możesz to pytanie tam ponowić.

Servery pirackie są w większości zabugowane, a jeśli nie to wszystko co tam jest, działa przeważnie inaczej niż na servach Blizzarda.
Ten dział forum poświęcony jest serverom oficjalnym, dlatego też nie masz szansy znaleźć odpowiedzi na to pytanie tutaj.


Ja się pytałem coś, a nie czy piracki czy nie... Źle czytasz pytania.

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2005, 20:51 
 
tylko ze na legalnym serverze to dziala :] wiec sam widzsz.


Posty: 9
Dołączył(a): 23.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2005, 20:58 
 
I na koniec takie pytanie jak jestem Taurenem moge wziąć misje od Trolla tego z The Den i tam wykonać Call of Earth ??

**

Posty: 231
Dołączył(a): 4.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 paź 2005, 21:24 
 
Evilek napisał(a):
I na koniec takie pytanie jak jestem Taurenem moge wziąć misje od Trolla tego z The Den i tam wykonać Call of Earth ??


uparty jestes... nikt ci tu nie udzieli odpowiedzi.. zreszta jakbys umial uzywac funkcj "szukaj" jestem pewien zebys znalazl choc czesciowa odpowiedz na swoje pytanie

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 paź 2005, 22:05 
 
Evilek napisał(a):
I na koniec takie pytanie jak jestem Taurenem moge wziąć misje od Trolla tego z The Den i tam wykonać Call of Earth ??


A co stoi na przeszkodzie żebyś spróbował?

Na serverze oficjalnym możesz.


Posty: 9
Dołączył(a): 23.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 16:01 
 
A co wy myślicie, że ja nieszukałem.. Pytam się w grze od 3 dni.. szukam i NIC !!!


Posty: 9
Dołączył(a): 23.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 16:03 
 
I na koniec ostatnie pytanie... Dostałem od tego ziomka pochodnie i gdzie ją zanieść ?? Podajcie przybliżone koło którego miasta i w jaką strone..

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 16:12 
 
Zanieś ją za winkiel ...


_________________
whiteman#2717

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 16:21 
 
Poszukaj sobie na tej stronie.
Co nie znaczy, że to Ci coś da, pirackie servery działają (lub nie działają) na inne zasadzie niż oficjalne.

Sam fakt, że zadajesz takie pytania ludziom, którzy uczciwie kupili i płacą za tą grę to już przegięcie...

Nie wiem czemu jeszcze nie zamknąłem tematu... pewnie jestem ciekawy gdzie się ta rozmowa potoczy.


Posty: 9
Dołączył(a): 23.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 17:02 
 
E tam niema nic na tej stronie... Moja wina, że wy płacicie... ja niewydaje pieniądze na jakieś gierki mam ważniejsze wydatki... A za friko można pograć... A to, że wy macie i dajecie to już wasza sprawa. A ten topic to se zamknąć możesz... Jak się potoczy... Buahah rozbroiłeś mnie xD i jeszcze ten blog.. Uczciwy chłopak :D

**

Posty: 356
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 17:15 
 
Wiesz, ja tam wolę zapłacić za to co konsumuje niz żywić sie za darmo na smietniku. (ironia i metafora)
Poza tym najcenniejsze co poswiecam grze to wbrew pozorom nie pieniadze a mój czas. Można tracić czas na zadawanie pytań na forum odnosnie banalnego questa tylko dlatego, że kltoś go spieprzył na pirackim serwerze- jak kto woli.
Okradajcie dalej Blizza, męczcie się z banalnymi questami a i tak nie odkryjecie 1% potencjału tej gry.
Powodzenia i ciesze się, że się nie spotkamy w grze.


Posty: 12
Dołączył(a): 17.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 17:16 
 
Dwutlenek - gratuluję cierpliwości - starałeś się mu odpowiadać a teraz złodziej śmieje ci się w twarz - ten topic powinien być zamknięty po pierwszym poście a gnida zbanowana

**

Posty: 231
Dołączył(a): 6.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 17:39 
 
omfg jak tacy ludzie z próbówek wyłażą ;/

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 17:56 
 
Zapytaj mamy ;s

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 18:15 
 
halo panowie to nie flames :wink:

ale koles. ale tacy tez musza zyc, bo kto by na leppera glosowal :lol:

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 18:28 
 
Evilek napisał(a):
E tam niema nic na tej stronie... Moja wina, że wy płacicie...


Masz racje. Nie twoja wina. Tak samo to, że urodziłeś się taki a nie inny, widać pech tak chciał.

Evilek napisał(a):
ja niewydaje pieniądze na jakieś gierki mam ważniejsze wydatki...


Grosik po grosiku w końcu na pewno uciułasz na korepetycje z polskiego

Evilek napisał(a):
A za friko można pograć...


Za skok z mostu też ci nikt nie policzy.

Evilek napisał(a):
A to, że wy macie i dajecie to już wasza sprawa.


Ten fragment mi się podoba. Nadaje się na sygnaturkę :]

Evilek napisał(a):
A ten topic to se zamknąć możesz...


"Se" to on pewnie nie zamknie, ale "sobie" to raczej napewno :]


_________________
Obrazek


Posty: 12
Dołączył(a): 17.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 19:24 
 
jak tak dalej pójdzie to forum zaroi się od postów typu 'omfg jak zabić Onyxie w Goldshire gdy ona ma 5000l a ja tylko 999l :lol: ' (Onyxia spacerująca po Goldshire to autentyk z jakiegoś serwera made by zdzicho)

na pohybel złodziejom - niech się męczą na swoich niedorobionych serwach ale tu powinni być od razu banowani 8)


Posty: 9
Dołączył(a): 23.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 21:15 
 
Heheheheh... Wiecie coto SARKAZM ??

A takk pzoatym to gdzie zanieść tą pochodnie ?? Heheheh można się uśmiać.

LUDZIE TE TEKSTY TO SARKAZM - NIEZAŁAPALIŚCIE CZACZY ??
Oglądajcie Majeski Show.
A co to głosowania to na Tuska głosowałem...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.