mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 872 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 44  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2010, 09:10 
Cytuj  
A co złego jest w xperlu?

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 27 maja 2010, 11:25 
Cytuj  
Avan napisał(a):
A co złego jest w xperlu?

Od jakiegoś czasu potrafi zamulać grę i walić błędami (u mnie przynajmniej). Niby nadal go mam, ale chyba też zmienię na coś nowego.

**

Posty: 300
Dołączył(a): 26.05.2009
Offline
PostNapisane: 27 maja 2010, 13:24 
Cytuj  
esteci mowia ze xperl wali kalem bo jest szkaradny i brzydki i malo konfigurowalny aby pasowal do ich idealnego ui, natomiast ze stron technicznych to zmiana xperla na sufa widocznie zwiekszylo mi plynnosc gry.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2010, 15:13 
Cytuj  
Ui do levelowania, mało dopracowane, bo nie chce mi się w tym grzebać. :]

Obrazek

Po prawej okienko na priv/party, nad paskiem życia wyskakują debuffy, no i tyle z ciekawszych rzeczy. :]


_________________
@polygamia


Posty: 9
Dołączył(a): 18.03.2009
Offline
PostNapisane: 31 maja 2010, 08:52 
Cytuj  
Sobtainer mam pytanie dotyczące twojego UI. Jaka jest nazwa tego addona znajdującego się nad mapa (cienki bar pokazujący prędkość ataku)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2010, 09:24 
Cytuj  
Y3AH napisał(a):
Sobtainer mam pytanie dotyczące twojego UI. Jaka jest nazwa tego addona znajdującego się nad mapa (cienki bar pokazujący prędkość ataku)

Quartz a dokładnie moduł quartza pod nazwą Swing Timer


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 31 maja 2010, 09:47 
Cytuj  
Atherius: Maly tips dla ciebie jesli chodzi o palkarza i w sumie kazdy mele dps.
Zrob makro dla crusader strike:
/startattack
/cast crusader strike

Bardzo przydatne w dps gdy switchujesz sobie targety, dzieki temu nawet jak CS jest na cd to zaczynasz juz white swingi :)

***

Posty: 677
Dołączył(a): 1.03.2008
Offline
PostNapisane: 31 maja 2010, 16:29 
Cytuj  
Obrazek

http://tukui.org
jedno z bardziej przejrzystych i ladnych UI na jakich mialem przyjemnosc ostatnio grac. polecam

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 31 maja 2010, 18:01 
Cytuj  
Jest jakis addo/sposob zeby obracac postacia i kamera myszka nie klikajac ppm?


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2010, 18:06 
Cytuj  
siled napisał(a):
Obrazek

http://tukui.org
jedno z bardziej przejrzystych i ladnych UI na jakich mialem przyjemnosc ostatnio grac. polecam


W jaki sposób ustawiłeś takie krótkie paski na dole?

edit:

Tzn. ja mam w tym momencie 12+12 i 3 z boku.

A chce mieć 12 na dole +12 na górze (nad pierwszym paskiem) + 3 z boku po 12.

Mam teraz tak:

Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 31 maja 2010, 20:17 
Cytuj  
A fe brzydalu, powinienes czytac FAQ od tukUI :P
wejdz do config.lua i zmien

Kod:
TukuiDB["actionbar"] = {
   ["enable"] = true, -- enable tukz action bars
   ["hotkey"] = true, -- enable hotkey display because it was a lot requested
   ["rightbarmouseover"] = false, -- enable right bars on mouse over
   ["shapeshiftmouseover"] = false, -- enable shapeshift or totembar on mouseover
   ["hideshapeshift"] = false, -- hide shapeshift or totembar because it was a lot requested.
   ["bottomrows"] = 2, -- numbers of row you want to show at the bottom (select between 1 and 2 only)
   ["rightbars"] = 1, -- numbers of right bar you want

przyklad moich ustawien

Kod:
["bottomrows"] = 2


to jest to co trzeba ale 2 to max w podstawowej wersji tukUI :)

i pytaj sie mnie o tukUI telefon ciagle miec powinienes :)


_________________
Sathorn#2230

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2010, 20:27 
Cytuj  
@up

To zmienilem.

Jesli ustawie 2 w bottom to nie bedzie mi sie wyswietlalo 3 panele right.

Jesli ustawie 3 right to niestety mam tylko 24 na dole.

FAQ sie czyta, czyta ;) Juz mam to sam ustawione.

Z drugiej strony wygodniej mi zwyczajnie bedzie jezeli zamist 24 w jednym pasku bede mial 12 + 12 na dole i 12+12+12 z prawej strony :)

Niestety tego wlasnie nie wiem jak zrobic :)

**

Posty: 300
Dołączył(a): 26.05.2009
Offline
PostNapisane: 31 maja 2010, 20:42 
Cytuj  
nie mozesz bezposrednio w addonie ustawic?


Posty: 28
Dołączył(a): 19.05.2008
Offline
PostNapisane: 7 sie 2010, 17:31 
Cytuj  
w jaki sposob mozna zmienic w tukui kolor tla panelow ze skillami? :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 sie 2010, 20:22 
Cytuj  
siled napisał(a):
Obrazek

http://tukui.org
jedno z bardziej przejrzystych i ladnych UI na jakich mialem przyjemnosc ostatnio grac. polecam


Super, dzieki. Ostatnio widzialem screena z tym UI i mi sie zajebiscie spodobalo, ale nie bylo zadnej informacji co to jest. Thx ! :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 80
Dołączył(a): 6.05.2006
Offline
PostNapisane: 30 sie 2010, 06:48 
Cytuj  
Siled a mógłbys uploadować te addony z twojego UI?

*
Avatar użytkownika

Posty: 138
Dołączył(a): 24.03.2009
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2010, 06:24 
Cytuj  
Sathorn napisał(a):
A fe brzydalu, powinienes czytac FAQ od tukUI :P
wejdz do config.lua i zmien ...


Tak informacyjnie - TukUI ma już ingame config (jak inne addony). Nie trzeba edytowac plików *.lua. Config wywołuje się np. poprzez /tukui. I z ciekawosktek jest już nawet beta dodatku do Tuka zajmująca się aktualizacjami (coś jak aplikacja z curse). Czyli addon schodzi powoli na psy i robi się przyjazny dla "leniwych". Póki co warto jednak się pobawić mega minimal UI :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2010, 23:26 
Cytuj  
SnowPanther napisał(a):
Czyli addon schodzi powoli na psy

Poleciales.... nic bardziej dalekiego od prawdy.
Tak naprawde to w v11 jest pare niezlych zmian ulepszajacych tylko funkcjonalnosc oraz poprawiono kod UF. Nie trzeba poza tym uzywac tukui config addona - w koncu to tylko dodatek.


_________________
Sathorn#2230

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2010, 22:08 
Cytuj  
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 138
Dołączył(a): 24.03.2009
Offline
PostNapisane: 19 paź 2010, 08:07 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Obrazek


Po kolei (IMO):

1. UI przypomina funkcjonalnością twoje UI z czasów tankowania (widać pozostały stare nawyki).
2. Dzisiaj nie potrzebujesz aż tyle informacji na ekranie (no chyba że to jakiś fetysz ;) )
3. Ramka czatowa za duża, miesza się dużo tekstu. Warto zrobić zakladkę typu spam i tam dać tylko info z globala trade itd, zakładke party, czyli rajd party i dbm i np. zakładkę walka a tam logi. Cały drop, exp, honor itd. najlepiej dać na osobną zakładkę (nic nie zniknie i nie będzie szukania " kto dostał te rękawice ?")
4. Fubar kiedyś był na liście memory whore. No i dzisiaj to już raczej stary addon, czy aż tak potrzebny ?
5. Atlasloot - szkoda ramu. Od czego jest wowhead czy mmo-champion ?
5. Recount to mega memory whore, używasz bo poznajesz huntera, na dłuższą metę zbędne, ściganie w dpsie to nic dobrego a jak będziesz slackował to i tak wcześniej czy później RL ci to powie. Po prostu róbmy swoje najlepiej jak umiemy.
6. Action bary. Np. fishing cooking trapy ? Przecież to wszystko można łatwo omacrować i nie straszyć taką ilością ikonek. Na pewno da się coś z tym zrobić.
7. Panel quest wchodzi ci na bufy. po co w ogóle taki addon do bufów. Teraz klikasz consolidate w default i jest klawo. Jak jesteś mega zapominalski to mały addonik typu SmartBuff co ci powie że nie masz czegoś. Na serio trzeba widzieć ciągle że zostalo 34 min Fortitude ? Trzeba odsłaniać pole walki jak tylko się da.
8. Info z SCT typu dmg peta czy zadany dmg. Na serio to ci potrzebne ? Jak masz mało HP czy pet ma mało to i tak coś trzeba będzie z tym zrobić. Nie mów że na bieżąco śledzisz spadki HP czy cryty jakie walisz ? :) Odsłońmy ekran jak powyżej.
9. Spell is not ready yet - można to wyłączyć i btw. teraz chyba nie ma co smashować buttonów bo teraz to inaczej działa (coś tam z anty lagiem czy coś).
10. W UI powinno się dążyć do minimalności.

Polecam TukUI do testów - próba zestawienia tego co naprawdę jest potrzebne, bez fajerwerków i pożerania ramu.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 872 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 44  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.