mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 10:13 
Cytuj  
Nie widzialem jeszcze topicu, jak w/g was ksztaltuje sie poziom trudnosci heroic mode ?

tzn wpiszcie swoje typu od easy mode do hardcore :)

slave pens - easy mode

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 10:24 
Cytuj  
KAzdy jest do ogarniecia tylko trzeba brac odpowiedni zestaw klas:p
Caly coilfang wydaje sie byc najlatwiejszy.

*

Posty: 92
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 10:24 
Cytuj  
Wiele zalezy od skladu klasowego party.

Tempest Keep
1. The Mechanar - easy/medium
2. The Botanica - nie gralem
3. The Arcatraz - nie gralem

Hellfire Citadel
1. Hellfire Ramparts - easy
2. The Blood Furnace - nie gralem
3. The Shattered Halls - hard

Coilfang Reservoir
1. The Slave Pens - easy
2. The Underbog - easy
3. The Steamvault - medium

Auchindoun
1. Auchenai Crypts - easy
2. Sethekk Halls - nie gralem
3. Mana-Tombs - nie gralem
4. Shadow Labyrinth - medium/hard

Caverns of Time
1. Old Hillsbrad Foothills - nie gralem
2. The Black Morass - nie gralem


_________________
Tank z powolania...

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 10:27 
Cytuj  
czyli co, wychodzi ze generalnie poziom skaluje sie tak jak na normal mode ? piszcie piszcie

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 10:53 
Cytuj  
zadam tylko takie pytanie: po co tam chodzic?? ;P

nie wiem, moze za dlugo juz w to gram, ale ja nie widze sensu tam lazic (tbh: znudzily mi sie blizzardowskie formy grindu)


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 11:06 
Cytuj  
Robus napisał(a):
zadam tylko takie pytanie: po co tam chodzic?? ;P

nie wiem, moze za dlugo juz w to gram, ale ja nie widze sensu tam lazic (tbh: znudzily mi sie blizzardowskie formy grindu)
ja nie chodze bo tam wypadają epici i tokeny na epiki i składniki do epików


_________________
psn

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 11:22 
Cytuj  
zawsze cos nowego / trudniejszego

no i ta urocza czacha na wejsciu do heroic :o

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 11:30 
Cytuj  
Heroiki to sa instance na 70ty lvl. Ma to dwojakie konsekwencje:
1. Instance lowlvl -> BF, Rampy i inne sa nieporownanie trudniejsze, pozatym maja nowe looty.
2. Instance 70 lvl -> Mechanar itp. sa buffniete, ale nie az tak strasznie, i _maja_stare_loottable_z_szansa_na_epiki_, bossowie bija mocniej, ale czasem maja tez inne ciekawe umiejetnosci, powodujace ze walka to zupelnie nowy event.

Generalnie w heroikach bardzo wazny jest crowd control. Jakos nie wyobrazam sobie robic takowych bez maga (sheep ftw) i locka (banish).

Ps. Ciekawy jest BM na heroik. Co prawda nie zrobilismy calego, ale jest ciekawie. Aha i moby potrafia sie zevedowac na Medivie... Blizz is working...


Robus napisał(a):
zadam tylko takie pytanie: po co tam chodzic?? ;P

nie wiem, moze za dlugo juz w to gram, ale ja nie widze sensu tam lazic (tbh: znudzily mi sie blizzardowskie formy grindu)


lul.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 11:34 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Robus napisał(a):
zadam tylko takie pytanie: po co tam chodzic?? ;P

nie wiem, moze za dlugo juz w to gram, ale ja nie widze sensu tam lazic (tbh: znudzily mi sie blizzardowskie formy grindu)
ja nie chodze bo tam wypadają epici i tokeny na epiki i składniki do epików


powiem tyle: w 2 tygodnie od wydania dodatku mialem lvl 70, bylem w kazdym instansie na 5 osob, w niektorych po kilka razy w niektorych tylko raz ;P

na heroicu nie bylem zadnym w ciagu tych 2 miesiecy, co wiecej, jedyna reputacja gdzie moglbym isc jest CE - bo tam bylem najwiecej - i szczerze mowiac chwilowo nie planuje nawet robic pozostalych reputacji

tokeny na epicki - moze i niektore sa fajne, na pewno te z FR beda niezbedne na jakiegos bosa lub kilku nawet, problem polega na tym, ze te epicki nie sa takie, zeby mnie rajcowac na tyle, zebym farmil jakiegos instansa/e przez kolejne 3 miesiace - po prostu juz mnie to nie bawi

epicki - bez jaj, jakie epicki ?? z tych wszystkich heroicow to do czegos nadaja sie ze 3-4 epicki + podobna ilosc epickich gemow, przy czym epicki leca tylko z ostatniego bosa (w wiekszosci przypadkow jesli nie w 100%), a gemy sa unique

tak jak juz pisalem: nie wiem, moze za dlugo w to gram, moze jestem za stary, naprawde nie wiem, ale czas zmienic gre, niestety chwilowo nie ma na co wiec jestem zawieszony w kurewnie nudnym wowie
gdyby nie kumple i karazhan prawdopodobnie juz bym nie gral bo blizz sie srednio postaral zeby ta gre na lvl 70 uprzyjemnic - jest jeszcze wieksza farma niz byla, bo teraz dodatkowo musisz jeszcze farmic na poty zeby miec szanse w raidach cos zabic (nie licze karazhanu, chociaz tam tez czasami trzeba sie dopalic potami i totalnie zjebanego systemu discovery w alchemii - na szczescie nie mam inzynierii ;) )

ot taki maly whine post ;) ;P

//edit
moze po prostu ta marchewka na kiju jest za mala ?? ;)

//edit2
zapomnialem o "materialach na epicki" o ktorych wspomnial desh:
tak, to rzeczywiscie wyjebisty pomysl zrobic te matsy BOP, tak ze jak nie ma z toba w grupie tailora lub innego craftera, to mozesz sobie w dupe to wepchnac - po prostu SUPER


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 11:51 
Cytuj  
Robus napisał(a):
//edit
moze po prostu ta marchewka na kiju jest za mala ?? ;)
jak chcesz popłakac to mnie nie cytuj bo ja do marud nie należe :wink:

mnie się heroic podoba bo żeby cos mieć treba mieć skila albo sie nie idzie bo w 5 osób na noobów nie ma miesjca to jest rewelacja

przynajmniej ludzie w full epicach beda umieli grać (to że BOP to też extra bo noob nie kupi na AH)


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 12:05 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
to że BOP to też extra bo noob nie kupi na AH)


kupia za to na /trade, to nie oni po to pojda do heroickow tylko crafter, zreszta to nie tylko w heroic dropi.

Dla mnie to pomysl chybiony, niepotrzebne utrudnianie. Osobiscie wolalbym aby wszystko mozna bylo kupic na ah, lacznie np z enchantami. Skonczylyby sie waly ze skubnietymi matsami ktore kupujacy musi przekazywac crafterowi bez zadnej gwarancji ze w zamian otrzyma to co chce.
Oczyiwscie takie rozwiazanie spowodowalby ze wszystko byloby tansze, a skoro tansze to mniej czasu potrzeba na farme, mniej czasu na farme - wszyscy maja wszystko duzo szybciej, maja duzo szybciej to nudzi im sie wow wiec nie placa abonamentu. ..

Blizzard bedzie systematycznie sprawial, ze aby do czegos dojsc w tej grze trzeba jej poswiecic rok zycia i z 250 dolcow, kolejne pol roku jesli chcesz zobaczyc kazda z instance na heroic no i kolejne nastepne.


_________________
Maiori Cede

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 12:10 
Cytuj  
tu sie zgodze: nooby tam za duzo nie pobija

co do BOP: tu sie nie zgodze, nie zawsze mozna miec craftera [a rzadko kiedy wlasciwego craftera] w teamie a czasami moze nawet ktos by chcial cos sobie zrobic - w tym momencie nawet robiac 200 tys heroicow przyjdzie ci zaplacic kupe kasy za itemek do crafta, ktorych przykladowo masz/mogles miec 40 ale nic z nimi nie jestes w stanie zrobic z powodu BOP

niestety dla wowa nie jestem osamotniony w takiej opini jak napisalem - widac to juz u nas w gildii - powoli ludzie znikaja z gry


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 12:12 
Cytuj  
to nie jest arcade - to jest mmo i taka jest wlasnie idea tych gier :wtf:

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 12:15 
Cytuj  
gelerth napisał(a):
to nie jest arcade - to jest mmo i taka jest wlasnie idea tych gier :wtf:


??
jaka idea ?
idea kazdej gry mmo jest to: trud powinien byc nagrodzony, wow w przypadku heroikow tak nie dziala


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 12:21 
Cytuj  
Robus, masz dziś zły dzien spróbuj sie powstrzymac please :wink:

podstawowy bład. gra sie dla przyjemnosci, gra w heroic to zabawa i to jest nagroda, jak jestes w heroic to nie jestes w pracy zeby miec epica :lol:

ja mam takie podejscie i jestem bardzo zadowolowy z grania w wow. od 2 lat gear mni enie obchodzi a od kiedy mni enie obchodzi mam extremalnie dobre role :D


_________________
psn

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 12:28 
Cytuj  
Robus napisał(a):
idea kazdej gry mmo jest to: trud powinien byc nagrodzony, wow w przypadku heroikow tak nie dziala


idea mmo ? im dluzej grasz, tym wiecej mozesz

mnie np. w heroic cieszy znaczenie gry zespolowej. nie farmuje instancji 20x na dzien, wiec pewnie chwile potrwa zanim mnie to znudzi. na razie jest fajnie :D

*

Posty: 92
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 12:29 
Cytuj  
Heroici to glownie fun bo jest wyzwanie. Bynajmniej ja tak na to spogladam. Jest tez kilka zacnych itemow do wyciagniecia + nieszczesny Primal Nether na rozne crafty. Nie trzeba w koncu robic kazdego heroica i nie trzeba ich farmowac non stop. :)

Generalnie co kto lubi - mnie osobiscie bawia wyzwania, a ze heroici maja save tylko 24h i wymagaja tylko 5ppl to i latwiej sie do nich wybrac nizeli na raid 25ppl (10ppl Karazhan juz takim wyzwaniem nie jest).

Inna sprawa, ze heroici (te ktore gram) zaczynaja powiewac nuda. Niemniej nie bylem jeszcze w kazdym a i mam nieco questow do zrobienia w tych najciezszych, wiec na razie jest co robic. :)

Jak do tej pory za Badge kupilem tarcze, "w drodze" trinket a pozniej zostanie juz tylko sprzet z FR. Interesuje mnei tylko sprzet do tankowania. Jak po tym heroici nie beda juz przynosily funu to odpuszcze zupelnie.

Jest cel, jest wyzwanie = jest fun. :)


_________________
Tank z powolania...

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 12:30 
Cytuj  
moze i masz racje Desh z tym zlym dniem - zona mnie nie obudzila wczoraj na karazhan ;P

co do roli: tez nie narzekam, wygrywam wiekszosc roli na sprzecior z karazhanu, a nawet udalo mi sie rollnac 100 na shouldery T4 ;P (przebilem 93 :> )

fun daje mi karazhan :)


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 12:32 
Cytuj  
btw ktora instancja bedzie wymagac FR w takiej ilosci ? (200 fr na 4 itemach za badge) ? a moze juz jakas wymaga ?

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2007, 12:33 
Cytuj  
gelerth napisał(a):
btw ktora instancja bedzie wymagac FR w takiej ilosci ? (200 fr na 4 itemach za badge) ? a moze juz jakas wymaga ?


tempest keep, 200 moze byc malo na feniksa


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.