mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1257 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 63  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 21:12 
Cytuj  
i tak sobie wracamy do odswiezonego tematu 8)

Ps. Darujcie sobie posty nt. proxy bo to totalny bezsens, a wprowadza jedynie zamet wsrod nowych graczy. Dyskusje na ten temat mozecie sobie kontynuowac tutaj: viewtopic.php?p=317614#317614


Ostatnio edytowano 11 sty 2006, 22:33 przez Calis, łącznie edytowano 3 razy

Posty: 16
Dołączył(a): 29.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 21:26 
Cytuj  
Calis napisał(a):
i tak sobie wracamy do odswiezonego tematu 8)

Ps. Darujcie sobie posty nt. proxy bo to totalny bezsens, a wprowadza jedynie zamet wsrod nowych graczy. Dyskusje na ten temat mozecie sobie kontynuowac w tech board, pogawedkach albo gdzie wam sie podoba ale nie tutaj!


jezeli proxy jest rozwiazaniem problemu to nie rozumiem dlaczego jest to totalny bezsens? zalozmy, ze ktorys z czytajacych to forum graczy ma dostep do alternatywnego lacza poprzez kolege admina jakiejs sieci, informatyka w firmie, ktory jest w stanie postawic mu proxy to dlaczego kasujac posty zabierasz mu ta wiedze?

na innych forach mod nie kasuje topika tylko posty nic nie wnoszace, ale tu jest chyba inaczej


Posty: 12
Dołączył(a): 18.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 21:28 
Cytuj  
obilo mi sie o uszy ze dzisiaj ma sie poprawic a widze ze jedyna poprawa jest taka ze juz wogole przestaje nie to interesowac bo jak tu na serwerze pvp zrobic wysoka range gdy grac mozna w godzinach 24-3 w nocy (poza tymi godzinami albo lag albo nie ma ludzi na BG) ? a co do proxow to niech sobie ludzie sami pomysla jakie korzysci wyciagna z polaczenia przez np holandie czy hiszpanie jezeli gracze z tych krajow tez nie moga grac?


_________________
TPSssie :[
http://wow.allakhazam.com/profile.html?452482 <-zazwyczaj nie aktualne :]

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 21:28 
Cytuj  
Za duzo piszecie bzdur zeby bawic sie w pojedyncze usuwanie postow, przykro mi jesli jakies wazne posty przepadly. Jak ktos ma ochote to niech pisze na biezaco o stanie serverow.

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 21:29 
Cytuj  
no i noznowu ktos skasowal taki fajny flame topic... :( moze poprostu zrobic jakis przyklejony temat [Flame]? :wink:


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 21:30 
Cytuj  
To zaloz se w dziale Flame topic z nazwa tego tematu.


Posty: 16
Dołączył(a): 29.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 21:30 
Cytuj  
redlum napisał(a):
no i noznowu ktos skasowal taki fajny flame topic... :( moze poprostu zrobic jakis przyklejony temat [Flame]? :wink:


idealny przyklad nic nie wnoszacego postu az proszacy sie o skasowanie ^^

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 21:33 
Cytuj  
no wiec ja gram sobie wlasnie przez proxy ping 200, czekam az telia naprawi routing


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 10.12.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 21:33 
Cytuj  
Ludzie nie kasujcie tego topiku ja was nie rozumiem. Cala Polska, Anglia, Niemcy a ktoś kasuje ten topic. Problem zwiazany z brakiem gry lezy poprostu po dwoch stronach Teli jak i Blizzarda. Telia nie zrobi nic bez tzw. Ticketa od Blizzarda, w ktorym bedzie info, ze cos sie sypie ludziom w europie. Skonczmy dyskusje na temat co zrobic gdzie to znalesc tylko pomyslmy jak tu sie skontaktowac z Telia w godzinach w ktorych to sie wszystko zaczyna i w tym momencie z Blizzardem, a i do tego nie zostac olanym:)

*

Posty: 110
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 21:34 
Cytuj  
Proxy jest konkretnym rozwiązaniem... Serwery nie działają i wielu ludzi szuka wiedzy na ten temat... która właśnie została skasowana... (sic!) Co do whinów... to chyba normalne, że są jak serwery nie działają. Ludzie muszą coś robić jak się nudza i frustrują... Zresztą mam wrażenie, że moderator też się nudził i frustrował i postanoiwł użyć swojej władzy... zrobil to bezmyślnie imho... ale być może jestem niedorozwinięty ;) i nie pojmuję jego światłej myśli


_________________
Czarz :: Warr ::

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 21:34 
Cytuj  
Telia nie bedzie z toba gadala bo nie jestes jej klientem :)

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 21:35 
Cytuj  
przed chwila pierwszy raz wyszedlem od pol roku poza dzial World of Warcraft - i co sie okazalo? ze jest dzial flame - a tam sporo fajnych topikow to poczytania w czasie nudnej pracy :)

a zeby nie byl taki offtopick - u mnie wszystko spoko latency ponizej 150 ( a mam internet z osiedlowki - jak dobrze pamietam 64mb na ok 1000 osob) - tylko po nowym patch wiekszosc osob uzywa auto-blinka - to taka nowa umiejetnosc pojawiasz sie i znikasz :)


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 10.12.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 21:37 
Cytuj  
Raz gadalem z glownym technikiem w Polsce Teli ale kolesiowi nic nie wykazalo bo oczywiscie oni nie pracuja w godzinach nocnych :P Koles cos tam widzial u Blizza ze cos im szwankuje. Ja w to nie wnikam obie strony musza sie dogadac aby problem rozwiazac.


Posty: 6
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 21:44 
Cytuj  
Oto odpowiedz jaka dzisiaj otrzymalem

Witamy

W nawiązaniu do pytania informujemy, że TeilaSonera Szwedzki dostawca usług internetowych, zapewnia trasowanie linii informatycznych na terenie Skandynawii oraz Europiy zachodniej. Tak się składa ze część serwerów gier np.: World of Worcraft, są postawione w krajach gdzie właśnie operatorem łącz [ nie ISP] jest TeilaSonera. Na chwile obecna sytuacja się poprawia i wszystko wraca do normy. Tłumaczyć sytuacje można na kilka sposobów, albo cos "padło" na łączach Teli po czym oni zmienili routing pakietow bądź po prostu cos przebudowują.

Jeżeli ma Pan dodatkowe pytania, prosimy o wysłanie zapytania z naszego Portalu, lub o kontakt z Błękitną Linią pod numerem 9393.

Pozdrawiamy

Marta Zalewska
Doradca klienta
Serwis internetowy TP
Telekomunikacja Polska http://www.tp.pl

fakt poprawia sie wczoraj nie moglem grac 14-24 dzis nie moge dopiero od 16 /cheers


_________________
DB - 60 human warrior diego <zealots>
BL - 60 undead rogue tomas
BL - 60 undead warlock szkieletor

*

Posty: 83
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 21:47 
Cytuj  
pytanie tylko czy bedzie im sie chcialo zgadac jeszcze w _tym_ roku

mam nadzieje ze obie strony wiedza czym jest problem spowodowany i beda w stanie cos z tym zrobic

@up

hmm kolejny odzew TP radzący sie uspokoić, z ktorego oczywiscie nic nie wyniknie...


Ostatnio edytowano 11 sty 2006, 21:50 przez wisien, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 23
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 21:50 
Cytuj  
no i tak jak mowilem :) tepsa nic nie namieszala :) telia cos rozpierdolila... no i niech to naprawiaja! :har:


_________________
\o/

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 10.12.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 21:50 
Cytuj  
A tak przy okazji to nie tylko WoW Blizza wisi ale wszystkie gry Blizza :) to jest dopiero paranoja i udreka dla graczy.

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 21:53 
Cytuj  
Mnie tam Diablo śmiga aż miło. Mój kumpel w Starcrafcie też nie zauważył zmian. Więc o jakie gry chodzi?


_________________
Kapitan Gramatyka napisał(a):
gdzie ty do cholery widzisz cytat lub cytaty zostalo z twojego cytatu przytoczone tylko slowo a ty zrobiles z tego pare cytatow no moge ci tylko pogatulowac glupoty

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 10.12.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 21:55 
Cytuj  
D2 i nie tylko lezy - mowie o serwerach na europie bo inne chodza.

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 21:59 
Cytuj  
Probuje napisac ze na proxy da sie grac i to jest dobra metoda, ale moderator nie uwaza zeby ta wiedza sie komus przydala.

edit: gg calis.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.


Ostatnio edytowano 11 sty 2006, 22:01 przez ikona, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1257 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 63  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.