mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2006, 14:42 
Cytuj  
Wlasnie przeczytalem info, ze w Naraxams wypada macka 95dps (430 end dmg) i tez 1h bron 77dps... Zastanawiam sie, czy ktos czasem w Blizzie nie upadl na glowe? Czy oni naprawde nie widza, ze takimi pociagnieciami wdeptuja klasy non-melee w ziemie? Najsmiesniejsze jest to, ze przedmioty te wypadaja w 1.11, czyli w dodatku mozemy spodziewac sie jeszcze potezniejszych broni melee. Wlasciwie wyglada na to, ze za 3-4 miesiace rogue/warriors beda regularnie sprzatac cloth/leather userow 2-3 ciosami. Dokad ta itemizacja zmierza, do cholery? Chca zrobic pol-bogow z klas melee, czy co?

EDIT: Chodzilo oczywiscie o Naraxamas, a nie AQ :D


Ostatnio edytowano 12 maja 2006, 14:54 przez raggnarok, łącznie edytowano 2 razy
**

Posty: 339
Dołączył(a): 15.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2006, 14:47 
Cytuj  
A najpierw zobacz jaki to ma drop

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2006, 14:48 
Cytuj  
Welcome to 6 months ago. Population: you.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2006, 14:49 
Cytuj  
Nie chodzi o drop, tylko o sam fakt wrzucenia takich przedmiotow do gry. Poczekaj, az ludzie dingna na 70lvl i beda farmowac Naraxamas w 25-30 osob, chociaz juz wtedy beda pewnie lepsze itemy z dungenow na lvl 65+...

**

Posty: 399
Dołączył(a): 15.09.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2006, 14:50 
Cytuj  
po pierwsze sie doedukuj sie te itemki wypadaja z Kel'Thuzada ,
http://www.whataboutpp.com/nax-items.php


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... on&n=Monos
http://wow.allakhazam.com/profile.html?2576037
http://wow.allakhazam.com/profile-model.html?2576037

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2006, 14:53 
Cytuj  
Co ty sie czepiasz rogue? 5 daggerow na krzyz w calej grze, a po miecze kolejka.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2006, 15:02 
Cytuj  
Ok, bierzesz pod uwagę kolego melee dps.

Ale weż też pod uwagę, że clasy casterów będą coraz potężniejsze. Taka sama mowa była w momencie, kiedy z Nefariana zaczęło dropować Ashkandi. Też casterzy srali w portki, i co? miałem wiele styczności jak mi gość przez plecy tym przejechał i stało się to samo jakby miał inny badziew w rękach.

Tak czy siak, nie sądze, by ta macka zrewolucjonizowała PvP. bierz pod uwagę też, że ok nzerfowali casterów do 3k z krytyków ale i tak casterzy będą tak samo jak melee coraz potężniejsi. Ja wyliczyłem, że przy nowych itemach, mage wyciągnie +700 dmg spells bez pierdnięcia porządnego. Co za tym idzie, dostaniesz taką salwe pocisków, że będziesz miał taki sam problem z macką 90dps jak i z macką 70dps.

Takie jest moje zdanie w tym temacie. Nie wiem, ja nie widze problemu który Ty stworzyłeś.

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2006, 15:08 
Cytuj  
a drudzi coraz gorzej maja :(
Niedlugo ta klasa wogole zniknie dzieki Blizzardowi

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2006, 15:13 
Cytuj  
Pio napisał(a):
a drudzi coraz gorzej maja :(
Niedlugo ta klasa wogole zniknie dzieki Blizzardowi

Wyjdz.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2006, 15:17 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Ok, bierzesz pod uwagę kolego melee dps.

Ale weż też pod uwagę, że clasy casterów będą coraz potężniejsze. Taka sama mowa była w momencie, kiedy z Nefariana zaczęło dropować Ashkandi. Też casterzy srali w portki, i co? miałem wiele styczności jak mi gość przez plecy tym przejechał i stało się to samo jakby miał inny badziew w rękach.

Tak czy siak, nie sądze, by ta macka zrewolucjonizowała PvP. bierz pod uwagę też, że ok nzerfowali casterów do 3k z krytyków ale i tak casterzy będą tak samo jak melee coraz potężniejsi. Ja wyliczyłem, że przy nowych itemach, mage wyciągnie +700 dmg spells bez pierdnięcia porządnego. Co za tym idzie, dostaniesz taką salwe pocisków, że będziesz miał taki sam problem z macką 90dps jak i z macką 70dps.

Takie jest moje zdanie w tym temacie. Nie wiem, ja nie widze problemu który Ty stworzyłeś.


Problem w tym, ze twoj mag pozyje jakies 5s gora jak dojdzie do zwarcia z takim rogalem/warriorem, i nie mowimy tu o duelach, kiedy widzisz przed soba przeciwnika i mozesz odpowiednio zareagowac zaraz po rozpoczeciu walki, mowimy o normalnym pvp, kiedy na poczatek zazwyczaj przyjmujesz backstaba czy np. charge i harmstring :) Poza tym piszesz tak, jakby tylko magowie byli w tej grze poza warriorami/rogalami, a mamy jeszcze pare innych klas :)


Ostatnio edytowano 12 maja 2006, 15:17 przez raggnarok, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2006, 15:17 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Wyjdz.


:D

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2006, 15:18 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Problem w tym, ze twoj mag pozyje jakies 5s gora jak dojdzie do zwarcia z takim rogalem/warriorem, i nie mowimy tu o duelach, kiedy widzisz przed soba przeciwnika i mozesz odpowiednio zareagowac zaraz po rozpoczeciu walki, mowimy o normalnym pvp, kiedy na poczatek zazwyczaj przyjmujesz backstaba czy np. charge i harmstring :) Poza tym piszesz tak, jakby tylko magowie byli w tej grze poza warriorami/rogalami, a mamy jeszcze pare innych klas :)


bo po prostu wydaje mi się że smędzisz :)) oczywiście bez urazy. To jest takie wymyslanie problemu którego nie ma.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2006, 15:18 
Cytuj  
Pio napisał(a):
a drudzi coraz gorzej maja :(
Niedlugo ta klasa wogole zniknie dzieki Blizzardowi


True, true. Ja juz zmieniam maina na Huntera, a jak oficerowie w gildii sie nie zgodza raczej zakoncze zabawe z WoW :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2006, 15:21 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
raggnarok napisał(a):
Problem w tym, ze twoj mag pozyje jakies 5s gora jak dojdzie do zwarcia z takim rogalem/warriorem, i nie mowimy tu o duelach, kiedy widzisz przed soba przeciwnika i mozesz odpowiednio zareagowac zaraz po rozpoczeciu walki, mowimy o normalnym pvp, kiedy na poczatek zazwyczaj przyjmujesz backstaba czy np. charge i harmstring :) Poza tym piszesz tak, jakby tylko magowie byli w tej grze poza warriorami/rogalami, a mamy jeszcze pare innych klas :)


bo po prostu wydaje mi się że smędzisz :)) oczywiście bez urazy. To jest takie wymyslanie problemu którego nie ma.


Zobaczymy, obys mial racje :) Chociaz im wiecej tego typu broni, tym wiecej bedzie sytuacji, w ktorej klasy melee beda niszczyc cloth/leather userow w pare sekund, co do tego chyba jestesmy zgodni? :) Spell dmg niewiele ci pomoze w walce w zwarciu, jak niebedziesz mial zwyczajnie czasu uciec (frost nova/blink na cooldownie) :)

*

Posty: 55
Dołączył(a): 13.02.2006
Offline
PostNapisane: 12 maja 2006, 15:25 
Cytuj  
A co, będzie źle. Nie mówcie mi, że mag w cieniutkiej szacie powinien wytrzymać 50k+ ciosów wojownika? I co jeszcze? Jak dla mnie będzie lepiej.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2006, 15:25 
Cytuj  
Tbh najglupsza rzecza jaka ludzie robia to ten theorycrafting (ktory z taka luboscia uprawia OP i Pio). Tak, wyszla macka z top dmg 430. No i co? Po pierwsze burst dps casterow tez rosnie (tak jak wspomnial Sobtainer) i dobry gracz nie powinien miec wiekszych problemow z zabiciem warriora z taka bronia. Po drugie: ile osob bedzie chodzic z ta bronia? 0.1% z calej spolecznosci serwera? Pierwszy boss w Naxx ma dorownywac trudnoscia Empom, a dalej ma byc tylko ciezej. Wiem, ze to kiepski argument ale praktycznie ma taka sama wartosc jak Twoje whiny nt. ZOMGLEETWPNZ z Naxx.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2006, 15:26 
Cytuj  
Jezu juz sie whine zaczyna... A jak bedzie warrior z inna bronie i bedziesz mial FN/Blink na CD to tez cie zownuje...


_________________
http://rince.mybrute.com/

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2006, 15:26 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
raggnarok napisał(a):
Problem w tym, ze twoj mag pozyje jakies 5s gora jak dojdzie do zwarcia z takim rogalem/warriorem, i nie mowimy tu o duelach, kiedy widzisz przed soba przeciwnika i mozesz odpowiednio zareagowac zaraz po rozpoczeciu walki, mowimy o normalnym pvp, kiedy na poczatek zazwyczaj przyjmujesz backstaba czy np. charge i harmstring :) Poza tym piszesz tak, jakby tylko magowie byli w tej grze poza warriorami/rogalami, a mamy jeszcze pare innych klas :)


bo po prostu wydaje mi się że smędzisz :)) oczywiście bez urazy. To jest takie wymyslanie problemu którego nie ma.


Zobaczymy, obys mial racje :) Chociaz im wiecej tego typu broni, tym wiecej bedzie sytuacji, w ktorej klasy melee beda niszczyc cloth/leather userow w pare sekund, co do tego chyba jestesmy zgodni? :) Spell dmg niewiele ci pomoze w walce w zwarciu, jak niebedziesz mial zwyczajnie czasu uciec (frost nova/blink na cooldownie) :)


tylko ze przy takiej ilosci spells dmg, i 50% + intems crit masz jak w banku 2xpo >3k w dupe, wiec nie wiem czy wyrobisz z wyciągnięciem tej macki z pochwy :))
ot whine'a

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2006, 15:35 
Cytuj  
[edit]
nie istotne

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2006, 15:36 
Cytuj  
shahray napisał(a):
[edit]
nie istotne


nie rozumiem?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.