mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1011 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 9 sie 2009, 09:15 
Cytuj  
A ja dalej bede sie upieral ze jest lepiej niz bylo :)
Czasy ze paladyn zabijal w hand of lol sie skonczyly i to jest na OK.
To ze healera nie da sie zajebac samemu, to fakt. Rest druidzi sa w praktyce niesmiertelni.
I tutaj uwaga, bo przepowiadam przyszlosc. Dostaniemy jakis spell interupt na w miare znosnym CD. Bo bez tego zadnego healera nie damy rady zajebac bez jakeigows supportu.


Posty: 30
Dołączył(a): 3.12.2006
Offline
PostNapisane: 9 sie 2009, 11:39 
Cytuj  
a co myslicie o seal of command na trashu i seal vengence na bosach ? ewentualnie seal of righteousness ??

mowa o PVE


Posty: 1
Dołączył(a): 10.08.2009
Offline
PostNapisane: 10 sie 2009, 09:47 
Cytuj  
SoR jest całkiem niezły na trash na command nie warto marnować talentów.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2009, 11:43 
Cytuj  
Jakby kogos od 2 lat obchodzil jeszcze trash gdziekolwiek ;/


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 758
Dołączył(a): 16.06.2007
Offline
PostNapisane: 10 sie 2009, 11:57 
Cytuj  
nie byles w uld to nie wiesz, ze czasem z traszem tez moze byc problem ;p


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2009, 08:02 
Cytuj  
Czy obecnie warto lvlować w retri czy od razu prot?Bo mam pewne wątpliwości co do prota a nie stac mnie na ciągłe respece;p.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 15 paź 2009, 10:29 
Cytuj  
Gdzies czytalem 20-30 ret potem mozna w procie


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2009, 11:08 
Cytuj  
Pytanie:
Czy robiąc questy w TBC->WOTLK lepiej jest "być" w retri/holy ?Bo przecież chyba w prot dmg na pojedynczym moobie jest dość niski.Za to można solować elity.Swoją drogą zbyt wielui chyba casterów nie ma w TBC/WOTLK z tego co pamiętam.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2009, 12:28 
Cytuj  
Wcale nie jest niski, niższy raczej. Do tego możesz wziąć na przysłowiową klatę z 10 takich mobów i je rozwalić.

Retri daje sobie radę z elitami tak do 20-30k hp w wotlk (afair :<). Poza tym, retri/holy to lipa. Idź w retri/prot, aż do Imp. Righteous Fury.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2009, 13:11 
Cytuj  
Pytalem dlatego, że robiąc questy lvluje sie szybciej niż tłukąc moby chyba obecnie a nie chciałbym aby casterzy/range byli pain in ass:P


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 18 paź 2009, 07:56 
Cytuj  
Na casterow masz tego shielda co wylatuje z lapy i silencuje na 3 sec :)
Prot jest dzusi do levelingu.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 16 lis 2009, 12:08 
Cytuj  
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... zkurwiator

Od ponad tygodnia biegam z tym spece i powiem jedno: jest wyjebiscie :)

Dmg na poziomie retri, survivability podskoczylo diametralnie. Stuny na 30 sec cd + silence na 3 sec po prostu ownuja w pvp.
W koncu jest szansa na rozlozenie DK w duelu / bg.

Kazdy kto gra retem niech sam wyproboje. Jest naprawde exta :)


Posty: 1
Dołączył(a): 17.11.2009
Offline
PostNapisane: 17 lis 2009, 16:00 
Cytuj  
Hmm. W tym momencie biegam z odmianą tego speca 5/52/reszta
wrażenie mam podobne. Przyznaje ,przy samolubnym solo , jest to bardzo miły spec.


Niestety , jeśli jesteś nastawiony na grę grupową ( czyli pomaganie tym dookoła przy jednoczesnym zabijaniu hordy) bardziej polecam budowe Retri z glyphem Divine Storm i ewentualnie glyphem Seal of Light. Sporo razy ,przeżywalność w trybie obronnym ( 1h, tarcza , Seal of Light ) była nawet większa niż Prota. No i nie zagląda ci cały czas w oczy strach o ilość many.

(Ta budowa to http://talent.mmo-champion.com/?paladin ... Iqe3,10747 )

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 30 sty 2010, 14:29 
Cytuj  
Ktory libram za emblemy dla tanka - 226 ilvl (450 block value) czy 245 ilvl (200 dodge rating)?

*****

Posty: 2904
Dołączył(a): 19.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2010, 11:27 
Cytuj  
siemka.

w właśnie skończyłem instancję i jestem w szoku. w pierwszym pullu (dużym pullu) padłem w 3s... healer powiedział, że dostałem critem za 40k. pomyślałem, że koleś się usprawiedliwia, bo jest kiepskim healerem.

po skończeniu instancji koleś koleś powiedział, że byłem jednym z najgorszych do wychealowania tanków jakich ostatnio miał.

15min wcześniej tankowałem całe Voa i jakoś nie zauważyłem, żeby HP jakoś dramatycznie mi spadało. przed patchem miałem cap Defense. nawet o wiele za wysoko ponad cap.

co się zmieniło po patchu? bo mam wątpliwości.
czytałem, że wystarczy mieć włączone Righteous Fury, żeby nie być critowalnym, ale teraz do już sam nie wiem.

Mój profil na Armowy

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2010, 13:10 
Cytuj  
Glizdek - nie ma co sie dziwic, zmiany poszly daleko, problem jest taki ze wszystko jest raczej optymalizowane w kierunku malej ilosci mobow na klacie ;) Kiedys moglem spoko tankowac wszystkie heroici majac 25k HP teraz healerzy maja problem jak mam 40k hahaha :) W sumie to tez od healerow zalezy, jak ktos umie grac healerem to majac 31k HP spokojnie dawalem rade. Tentdencja jest taka, ze kupa ludzi nauczona jest napierdzielac DMG zanim tank cokolwiek zrobi, majac wciaz swiadomosc iz tank i tak sciagnie aggro, spoko ale Warkowie to bija na maxa wszystko, nie jeden target ale kilka, moby urywaja co chwile, healerzy teraz to dpsuja lecza dopiero jak masz 1/3 HP gdzie szansa na zgon wieksza :) A wystarczyloby jakby DPS poczekaj doslownie 3sec. na 2 skille tanka, no ale po co ;)
Reasumujac, jesli Blizz wprowadzi to co zamierza to bedzie wielki placz :D Ludzie nauczyli sie brac kupe mobow na klate i robic szybko insty, jeszcze daje sie rade tak robic w dobrym gezrze, o ktory teraz nie jest trudno, ale w Cata moze byc wesolo :)
We will see :)

btw. Glizdek mam gorszy sprzet od Ciebie bo w niedawno dingnalem 80lvl :D


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.


Posty: 26
Dołączył(a): 11.07.2010
Offline
PostNapisane: 25 lis 2010, 20:09 
Cytuj  
Czy ktos z Was zauwazyl jakiegos ogromnego nerfa dpsu w retri,a jesli tak to mozecie mi wytlumaczyc skad tak duzy spadek sie bierze? Chodzi tu o obnizenie dpsu o kilka tysiecy nawet w dobrym gearze.'

Problemem dla mnie jest wytlumaczenie tego spadku poniewaz nigdy nie gralem palkiem jakimkolwiek oraz nigdzie w necie nie moge wyczytac jakis konkretnych zmian w palku przy przejsciu z 4.0 na 4.03x

Im confused....

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 26 lis 2010, 07:12 
Cytuj  
up: moze to:
"Classes:General
The damage and healing done by players from levels 1-79 has been retuned, with the base points of almost all spells and abilities reduced. This was done to bring combat times at low levels to a more reasonable length. For most abilities that deal weapon damage, the weapon damage percent now rises per level until level 80, and starts at a lower percent."
Ja tez odczulem mocno spadek damage'u (gram protem, lvl 77). Tylko rogal nadal ownuje wszystko ambushem + ewentualnie eviscerate.


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2010, 13:28 
Cytuj  
No to palek w dzisiejszym patchyku dostal troche po dupce:)


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 138
Dołączył(a): 24.03.2009
Offline
PostNapisane: 15 gru 2010, 13:35 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
No to palek w dzisiejszym patchyku dostal troche po dupce:)


Wreszcie. Wszystkie 5many (czy to w normalnym stajlu, czy z ogarami, pugu, czy wolno czy big pulle itd.) z ciągłym stanem HP party 95+ %, kończą się pytaniami innych mana userów: wtf man dlaczego nie schodzi ci w ogóle mana ? hax !!!11!!!

Booooring. Pewnie i tak nic nie pomoże ten nerf :evil:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1011 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.